Dodaj do ulubionych

A im się upiecze

31.01.20, 19:15
Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik powinni co najmniej zostać zawieszeni do zakończenia postępowania w sprawie ich roli w operacji specjalnej spreparowanej po to, by zniszczyć państwa Kwaśniewskich. Zarzuty wobec nich są najcięższego kalibru i dotyczą fabrykowania dowodów i zeznań, łamania prawa i przekraczania uprawnień. Jednak żadnego postępowania nie będzie.
Pomijając śledczych, prokuraturę, sąd i cały wymiar sprawiedliwości, czy choćby badanie na wykrywaczu kłamstw, premier Morawiecki ogłosił opinii publicznej, że „agent Tomek” jest „kompletnie niewiarygodny”. A prokuratura owszem, zaczęła prowadzić dochodzenie, ale w jego sprawie.

Czy dla PiS nie ma znaczenia, że Kamiński i Wąsik mogli złamać prawo i wykorzystać służby specjalne do niszczenia politycznych przeciwników? Wydaje się, że nie, dopóki mówimy o politycznych przeciwnikach PiS.

Trudno w tej sytuacji nie podejrzewać premiera Morawieckiego i ministra Ziobry o krycie kolegów, nie stawiać im pytań. Także o to, czy są w Polsce ludzie, którzy stoją pond prawem

natemat.pl/298173,mariusz-kaminski-i-maciej-wasik-to-prawie-najpotezniejsi-ludzie-w-polsce
Póki co - chyba tak.Ale póty dzban wodę nosi ,póki się ucho nie urwie...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: A im się upiecze 31.01.20, 19:20
   Przyjdzie kryska na matyska! Teraz kryją przestępców, ale póżniej razem z nimi będą dzielić ławę oskarżonych. Dziwię się, że nie ma w nich żadnego niepokoju! Że nie próbują jakoś siebie wymiksować. Brną w zaparte, jakby PiS miał rządzić przez lata jeszcze.
   • m.y.q.2 Re: A im się upiecze 31.01.20, 20:58
    Przecież robią wszystko, aby rządzić do końca świata, to się pewnie czują!
    Władza tak uderza do głowy, że w pewnym momencie takiemu jednemu z drugim wydaje się, że mają władzę absolutną i są nie do ruszenia. Znajomy określił ten stan jako przyspawanie ryjów do koryta.

    --
    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
    St. Jerzy Lec
     • alfredka1 Re: A im się upiecze 01.02.20, 12:01
      jeszcze to ..
      Polska ma być krajem katolickim, w którym nie ma miejsca dla innowierców i świeckich praktyk. Konkubinaty to zło, rozwodów należy zakazać, a rodzice powinni mieć większe emerytury niż bezdzietni - nawet jeśli na nie nie zarabiają. Brzmi jak nieśmieszne fantasy? A to prawdziwe pomysły.

      Instytut Ordo Iuris, czyli mocno przegięta fanatyczno-katolicka organizacja, o zgrozo, zrzeszająca nawet ludzi wykształconych, w tym prawników, chce, by państwo było jak najbardziej kościelne. Już nie skupiają się jedynie na całkowitym zakazie aborcji. Idą dalej i szykują projekty przerażających ustaw.

      --
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ua/qd/vorf/3ObNBm7mbFY2T8v6mX.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka