Dodaj do ulubionych

Forum jak mucha w smole

27.02.06, 15:51
Czy Wam też od dwóch dni gazetowe forum "chodzi" strasznie wolno??? Szlag
mnei juz trafia. I ciągle mnie wylogowuje. Co kliknę jakiś wątek to "system
Cię wylogował", chcę coś dopisać to "system Cię wylogował".
Też tak macie???
Obserwuj wątek
    • ps18 Re: Forum jak mucha w smole 27.02.06, 15:58
      Hej to prawda u mnie tez strasznie powoli "CHODZI",ale mnie przynajmniej nie
      wylogowuje :).
      • gosica37 Re: Forum jak mucha w smole 27.02.06, 16:23
        Mnie tez caly czas wylogowuje! A myslalam ze to tylko moj problem!
        • ewika-uk Re: Forum jak mucha w smole 27.02.06, 16:53
          ufff myslalam ze jak zwykle cos namieszalam,u mnie to samo,wlasnie przed
          napisaniem tego posta wylogowalo mnie, mimo ze bylam zalogowana...dziwne rzeczy
          sie dzieja..jakis Sabotaz??? a moze marsjanie atakuja;-)
          a teraz powaga,no ciezko chodzi od wczoraj....moze maja jakis problem z portalem
          • tuti Re: Forum jak mucha w smole 28.02.06, 09:04

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka