27.10.06, 01:22
Pytanie do meskich grupowiczow.
Jakie znacie dostepne w UK wody toaletowe/po goleniu (moga byc drogie), ktore
nie zawieraja upierdliwego, duszacego pierwiastka, wystepujacego powszechnie
w wiekszosci wod na calym swiecie, ktorego nienawidze. Aby zawezic pole tych
kosmetykow, wymienie dla przykladu adidasy. Na pewno tego pierwiastka nie ma
yardley, cedar tree - ale mi sie znudzily. W kraju zlewalem sie cuba, ale
skonczyl mi sie zapas. Najladniej pachna niektore plyny do plukania
ciuchrajstwa po praniu, ale musialbym sie z nim moczyc, a chcialbym tego
uniknac z wielu wzgledow. Czasami meski przechodzien zapachnie ladna woda,
ale nie wypada mi zapytac czym sie zlal. Jezeli znacie jakies fajne wody, to
podajcie tez gdzie je mozna dostac.

Obserwuj wątek
    • elajna7 Re: Pachnidla 27.10.06, 11:31
      Podpowiedz jaki sie nazywa ten "duszacy, upierdliwy pierwiastek", to moze cos
      doradze.
      :)
      • al.1 Re: Pachnidla 27.10.06, 12:07
        Jest to dominujacy komponent wszystich powszechnie wystepujacych wod i
        rownoczesnie dodawany - moze w innych proporcjach - do "lepszych". Ja go nie
        potrafie nazwac, tylko wyczuc.
        • azbestowestringi Re: Pachnidla 27.10.06, 12:28
          no tak, to wszystko wyjasnia ;)

          a probowales wody bodyshop?
          • al.1 Re: Pachnidla 27.10.06, 13:11
            azbestowestringi napisała:

            > no tak, to wszystko wyjasnia ;)
            >
            > a probowales wody bodyshop

            Nieee. A to jest woda, czy shop?
            • azbestowestringi Re: Pachnidla 27.10.06, 19:01
              bodyshop to siec sklepow ...
        • elajna7 Re: Pachnidla 28.10.06, 00:30
          Wachajcie az znajdziecie...
    • izabelski Re: Pachnidla 30.10.06, 00:40
      sprobuj cos z za[achem patchouli z Body Schop (jesli jeszcze produkuja)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka