Dodaj do ulubionych

Pociąg-widmo

08.12.11, 10:34
Pociąg lux z Moskwy o 23.39 wtoczy się na dworzec Warszawa Wschodnia. Ale nikt tu do niego nie wsiądzie. Dlaczego?
warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,10779317,Pociag_widmo_Moskwa_Paryz__Nie_mozna_do_niego_wsiasc.html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka