sibeliuss 08.12.11, 10:34 Pociąg lux z Moskwy o 23.39 wtoczy się na dworzec Warszawa Wschodnia. Ale nikt tu do niego nie wsiądzie. Dlaczego? warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,10779317,Pociag_widmo_Moskwa_Paryz__Nie_mozna_do_niego_wsiasc.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj