Dodaj do ulubionych

Strona www

06.12.04, 11:49
Co się dzieje ze stroną? Od dłuższego czasu nic się na niej nie dzieje, nie
wysyłacie żadnych nowych zdjęć?
A.
Obserwuj wątek
    • celkra Re: Strona www 06.12.04, 14:23
      Właśnie wysłałam kilka zimowych zdjęć. Być może zostaną wrzucone na stronkę
      jeszcze dzisiaj ;))
      pozdrawiam
      celkra
    • pawelsierra Re: Strona www 06.12.04, 17:01
      Fotki od Celiny sa juz na stronie!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka