Gość: myszka IP: *.chello.pl 09.03.05, 21:00 Czy ktoś może wie ile kosztuje podgrzanie jednego metra sześciennego wody? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: efka Re: Woda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 21:18 A czym słoneczko podgrzewasz? Prądem, gazem, ogniwem słonecznym,olejem opałowym,węglem, drewnem,....... Odpowiedz Link Zgłoś
palker Re: Woda 09.03.05, 21:26 można i "niezłomnom siłom woli" :-))) pewnie chodzi o cenę za pogrzanie 1m3, którą sie buli za wodę z elektrociepłowni. Ja płaciłem do końca 2004 po 8,74 zł za m3. Odpowiedz Link Zgłoś