IP: *.chello.pl 09.03.05, 21:00
Czy ktoś może wie ile kosztuje podgrzanie jednego metra sześciennego wody?
Obserwuj wątek
    • Gość: efka Re: Woda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 21:18
      A czym słoneczko podgrzewasz? Prądem, gazem, ogniwem słonecznym,olejem
      opałowym,węglem, drewnem,.......
      • palker Re: Woda 09.03.05, 21:26
        można i "niezłomnom siłom woli" :-)))
        pewnie chodzi o cenę za pogrzanie 1m3, którą sie buli za wodę z
        elektrociepłowni. Ja płaciłem do końca 2004 po 8,74 zł za m3.
      • beata_ Re: Woda 09.03.05, 23:00
        U mnie ogrzewanie gazem - 7,50

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka