Gość: adamsy
IP: *.aster.pl
14.09.05, 09:25
Nowa szkoła na Van Gogha to jakas pomyłka architektoniczna ,brak klimatyzacji
a może jest tylko jakaś taka słabiutka ,dzieciaki mdleja na zajęciach ogólny
zaduch,ogromne okna w salach lekcyjnych z tym że otwiera się jedna mała część
tego okna reszta na amen zamknięta...jak tam sie uczyć ?