IP: *.aster.pl 14.09.05, 09:25
Nowa szkoła na Van Gogha to jakas pomyłka architektoniczna ,brak klimatyzacji
a może jest tylko jakaś taka słabiutka ,dzieciaki mdleja na zajęciach ogólny
zaduch,ogromne okna w salach lekcyjnych z tym że otwiera się jedna mała część
tego okna reszta na amen zamknięta...jak tam sie uczyć ?
Obserwuj wątek
    • pra_gosia "Przystań dla zdolnych" 14.09.05, 11:47
      To tytuł artykułu w dzisiejszej Nowej Gazecie Praskiej.
      "Najładniejsza szkoła w Warszawie", "Kuźnia talentów", "Obiekt nie tylko na
      miarę XXI, ale nawet XII wieku", "Przystań dla uzdolnionej młodzieży" - tak
      o nowym obiekcie oświatowo-kulturalnym przy ul. Van Gogha 1 mówili uczestnicy
      otwarcia tej placówki 1 września."
      To początek tego artykułu, podkreślającego same zalety obiektu.
      Natomiast o wadach pewnie poczytamy tylko na naszym forum.
      • Gość: ? Poprawiło się? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 11:44
        • Gość: adamsy Re: Poprawiło się? n/t IP: *.aster.pl 15.09.05, 14:44
          nie poprawiło się...może jak rodzice wezmą sprawę w swoje ręce to cokolwiek się
          zmieni....moę powinnismy się zorganizować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka