sloggi 11.01.02, 13:16 A Wam - bywa Wam zielono, prawie jak w piosence A.Zauchy ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
precious Re: Zielono mi 11.01.02, 13:39 bywa i to czesto ... tak spokojnie ... ale to nie Zaucha byl pierwszy tylko Jan Ptaszyn :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Zielono mi 11.01.02, 13:45 A może i Ptaszyn-Wróblewski pod rękę z Sokół-Gołębiowską, mnie podoba się w wykonaniu ś.p. Jędrusia. A zielono mi i szmaragdowo. Odpowiedz Link Zgłoś
precious Re: Zielono mi 11.01.02, 14:32 czy mozesz sie podzielic szmaragdowoscia w szczegolnosci? bo w radiu Chlopaki nie placza, a nade mna strasznie smutne i ciezkie niebo (to chyba tez z jakiegos utworu poetyckiego by the way :-) ... ale nie boj nic, minie jakis czas ... uhuuuhuuu ... wszystko przejdzie mi Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Zielono mi 11.01.02, 14:37 dostałem 429,53 PLN zasiłku, i rachunek za GSM Odpowiedz Link Zgłoś
precious Re: Zielono mi 11.01.02, 14:46 niedobrze - chyba bedziesz na zero, ale za to ci zielono, bo chyba nie lyso ... z powodu Seala :-) futro dobre do lezenia przed kominkiem jak sie go ma - kominek, nie futro. Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Zielono mi 11.01.02, 14:51 włosy mam, na głowie nawet sporo, kominka brak, niestety, futro ekologiczne ma moja Mamęcja - z pożyczeniem problemu nie byłoby. Odpowiedz Link Zgłoś
precious Re: Zielono mi 11.01.02, 15:01 kominek mozna zaimprowizowac - mozna nawet zakupic takie finezyjne plastikowe ogniki, ewentualnie wykorzystac kuchenke gazowa, ktora niejednokrotnie sprawdzila sie przy pieczeniu kielbasek (moja nie, ale wiem ze cudze tak :-) i to by bylo na tyle ale ostatecznie - chyba lepiej by bylo zielono nam wszystkim, co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Zielono mi 11.01.02, 22:11 Mnie nadal zielono - trochę szmaragdowo, trochę mroźnie i wieczornie. Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Zielono mi 11.01.02, 22:20 Zdzicha - jesteś mało reumatyczna. Wyślij mi smsem numer na stacjonarę to czasem z roboty zrobię dzyń. Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Re: Zielono mi 11.01.02, 22:25 Przyznam, że nie jestem ani trochę reumatyczna. Jestem za to czasem korzonkowa. A zrób dzyń, tylko nie przed południem, bo śpię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuleczka Re: Zielono mi IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 22:22 Podziel się z kimś swoją energią... Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Zielono mi 11.01.02, 23:20 Czy ja wiem , czy to energia ? to nawet nie jest optymizm. Po prostu trzeba iśc do przodu, z uśmiechem trochę jest łatwiej. Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Zielono mi 11.01.02, 23:36 Coś dupło na portalu, bo wywaliło mnie i wpełznąć nie mogłem. Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Re: Zielono mi 11.01.02, 23:41 Ano tak właśnie się stało. Pewnie dalmatyńczyk za mocno szarpnął. Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Zielono mi 11.01.02, 23:43 Za dużo Ci wrighterzy piją, za dużo - albo cenzura zamiast jednego ciapnęła wszystkie posty, Odpowiedz Link Zgłoś