lolaaudiola 09.06.09, 23:42 ....miałam cichą nadzieję że będzie miło i spokojnie mieszkać przy lesie i mieć z okien widok na las.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vr7 Re: strzelanina... 10.06.09, 09:45 Strzelanina była na parkingu koło lasu? Słyszałam wczoraj strzały, ale wydało mi się to niewiarygodne, więc stwierdziłam, że to musiał być jakiś podobny dźwięk. Dopiero Policja pod drzwiami wczoraj i dzisiaj wprawiła mnie w osłupienie. Czy ktoś wie coś więcej? Chcieliśmy "drugiej ameryki" to mamy ;).... Odpowiedz Link Zgłoś
vr7 Re: strzelanina... 10.06.09, 09:54 Już wiem więcej, kiepskie sobie wybrali miejsce na porachunki... www.tvnwarszawa.pl/-1,1604487,0,,nocna_strzelanina_na_brodnie,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
celkra Re: strzelanina... 10.06.09, 10:28 To się mogło zdarzyć wszędzie. Bandyci nie szukali ustronnego miejsca skoro wybrali sobie na "wymianę poglądów" parking, na którym zwykle o tej porze jest jeszcze całkiem sporo ludzi. Szczęśliwym trafem padał deszcz, więc nie było wokół zbyt wielu postronnych osób. Ale na naszym osiedlu nadal jest miło. W lesie też raczej zza każdego drzewa bandziory nie wyskakują. Nie ma co histeryzować. Odpowiedz Link Zgłoś
kilovolt Re: strzelanina... 10.06.09, 22:40 Ale faktem jest, że załatwiają tu swoje interesy. Przecież przypadkiem się tu nie znaleźli. Odpowiedz Link Zgłoś
dickers tak se tłumacz :)))))))) 12.06.09, 10:14 bo co innego masz zrobić? myślałaś że będziesz mieszkać w gettcie szczęśliwości? niestety bandziorki na ogół mają kasę i wiedzą gdzie sobie mieszkanko sprawić :) albo wynająć :) Odpowiedz Link Zgłoś