Dodaj do ulubionych

strzelanina...

09.06.09, 23:42
....miałam cichą nadzieję że będzie miło i spokojnie mieszkać przy
lesie i mieć z okien widok na las....
Obserwuj wątek
    • vr7 Re: strzelanina... 10.06.09, 09:45
      Strzelanina była na parkingu koło lasu? Słyszałam wczoraj strzały,
      ale wydało mi się to niewiarygodne, więc stwierdziłam, że to musiał
      być jakiś podobny dźwięk. Dopiero Policja pod drzwiami wczoraj i
      dzisiaj wprawiła mnie w osłupienie. Czy ktoś wie coś więcej?
      Chcieliśmy "drugiej ameryki" to mamy ;)....
    • vr7 Re: strzelanina... 10.06.09, 09:54
      Już wiem więcej, kiepskie sobie wybrali miejsce na porachunki...
      www.tvnwarszawa.pl/-1,1604487,0,,nocna_strzelanina_na_brodnie,wiadomosc.html
      • celkra Re: strzelanina... 10.06.09, 10:28
        To się mogło zdarzyć wszędzie. Bandyci nie szukali ustronnego miejsca skoro
        wybrali sobie na "wymianę poglądów" parking, na którym zwykle o tej porze jest
        jeszcze całkiem sporo ludzi. Szczęśliwym trafem padał deszcz, więc nie było
        wokół zbyt wielu postronnych osób.
        Ale na naszym osiedlu nadal jest miło. W lesie też raczej zza każdego drzewa
        bandziory nie wyskakują. Nie ma co histeryzować.
        • kilovolt Re: strzelanina... 10.06.09, 22:40
          Ale faktem jest, że załatwiają tu swoje interesy. Przecież
          przypadkiem się tu nie znaleźli.
        • dickers tak se tłumacz :)))))))) 12.06.09, 10:14
          bo co innego masz zrobić? myślałaś że będziesz mieszkać w gettcie
          szczęśliwości? niestety bandziorki na ogół mają kasę i wiedzą gdzie
          sobie mieszkanko sprawić :) albo wynająć :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka