Dodaj do ulubionych

Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie...

IP: *.zen.co.uk 23.10.09, 12:49
POZBYWAJ SIE FUNTA!!!! SPRZEDAWAJ KTO MOZE!!!!hehehe
Obserwuj wątek
    • Gość: asdf Funt juz spadl rok temu. teraz juz zapozno. IP: 192.16.134.* 23.10.09, 12:57
      pozdr
      • bratprezydenta Re: Funt juz spadl rok temu. teraz juz zapozno. 23.10.09, 13:17
        Wielka Brytania nusi paść na pysk, 76% PKB to usługi, to znaczy że
        jedna pani drugiej pani..., a produkcja 0. Wszystko fajnie gdy tego
        typu usługi są kredytowane, można nic nie robić, tylko przejadać
        kolejne kredyty. WB ma najdroższych, najbardziej leniwych
        pracowników na świecie, przez chwilę oddech dali jej emigranci z
        Europy wschodniej, ale na dłuższą metę nie da sie utrzymać
        angielskiego socjalu i stylu zycia. Trzeba mieć coś więcej do
        zaoferowania niż znajomość języka angielskiego.
        • Gość: asdf Sam padniesz na Pysk! IP: 192.16.134.* 23.10.09, 13:55
          A co ty masz takiego do zaoferowania poza znajomoscia polskiego?
          Czy moze sugerujesz ze ona wystarczy?
        • Gość: ogorek Re: Funt juz spadl rok temu. teraz juz zapozno. IP: *.lsanca.dsl-w.verizon.net 23.10.09, 15:38
          Tak , wszystko dzieki emigrantom!!! Wedlug takich jak ty , trzeba
          ciezko i mozolnie zaiwaniac za marne grosze.Wtedy zycie bedzie
          cacy.A tak na marginesie to chyba Brytyjczycy maja juz dosc
          emigrantow. Oni pamietaja jak sie zylo przed otwarciem bram a jak
          zyje sie teraz. Moje spostrzezenia Anglii sprzed 20 lat to
          kulturalny , czysty kraj. Dwa lata temu widzialem syf na ulicach ,
          ktorych nikt nie czysci (z wyjatkiem centrom) i cholote z calego
          swiata.Zanizone zarobki i gorszy standard zycia - oto zaslugi
          emigrantow.
    • gen_wieniawa dzięki programom stymulacyjnym... 23.10.09, 13:16
      Recesja trzyma się tak długo właśnie z powodu tych programów stymulujących.
      Gdyby ich poniechać (czyli zostawić pieniądze ludziom) recesja byłaby o wiele
      mniej dotkliwa. W końcu dlaczego urzędnik ma lepiej wiedzieć na co wydać
      pieniądze aby stymulować gospodarkę.
      • Gość: bobol Re: dzięki programom stymulacyjnym... IP: *.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net 23.10.09, 13:18
        Tak to juz jest w socjalizmie.
        • Gość: AntyPolityk Nie ma jak to mądre słowa mądrego człowieka IP: *.chello.pl 23.10.09, 17:30



          żeby nie było to sarkazm
      • Gość: asdf Gdzie ty na GW z konserwatywnm Liberalizmem IP: 192.16.134.* 23.10.09, 14:32
        nei to forum. Tu wszysy mysla ze rzad jest po to zeby dbac o wszystko i wszystko kontrolowac zarzadzac - oglonie czynic dobro dla obywateli.
      • Gość: Tomek Re: dzięki programom stymulacyjnym... IP: *.google.com 23.10.09, 19:46
        Dokładnie tak, ale niestety, większość ekonomistów w UK i USA uważa, że zbyt
        małe efekty to wynik zbyt małego stymulowania.
    • jwojnar Dobrze być dziadem (czasami) 23.10.09, 13:21
      Przynajmniej człowiek nie budzi się w nocy spocony z myślą: sprzedawać
      najpierw funty, czy dolary? I co za to kupić, żeby jak najmniej stracić? Gdzie
      mieszka analityk, który coś z tego naprawdę rozumie?
      • Gość: asdf Sam jestes dziadem! IP: 192.16.134.* 23.10.09, 14:06
        I nie slyszales o mega odbicu na dolarze przy 0.666€ za 1$. Ktore wlasnie ma miejsce i ktore pograzy gielde w piekielna odchlan, pozostawiajac wszystkich shorterow dolara w zalobie i ubustwie do konca tego ekperymentu, zwanego zyciem na ziemi, ktory zakoczny sie wraz z przybyciem reptylian z planety X zwanej potocznie Nibiru w grudniu 2012.

        • Gość: ogorek Re: Sam jestes dziadem! IP: *.lsanca.dsl-w.verizon.net 23.10.09, 15:43
          Tak , ale jak te reptyliany beda wydladac? Napisz cos wiecej. Co
          jedza , co pija. Chcialbym ich przywitac po polsku z otwartym sercem.
          • zayed Re: Sam jestes dziadem! 23.10.09, 15:59
            Pare fotek of reptylian race :

            conspiration.ca/repto_draco/humanoid_reptilian.jpg
            g.o2.pl/file_cms/2008/03/25/074911.jpg
            www.urbanhonking.com/universe/Reptoid.jpg
            I Hybrid human reptylian tzw "Nephilim" czyli na chlopska mowe "Upadl aniol".
            www.strayreality.com/images/sn4.jpg
            jest tez pare filmikow z ich message'em ale niemam czasu szukac bo szef mnie zabija za czytanie wiesniackiej gazeta wyborczej w godzinach pracy.


          • dzielanski Śpij spokojnie! 23.10.09, 18:49
            Śpij spokojnie! Owe gadziny same otworzą Ci serce - albo raczej
            otworzą klatkę, a serce zeżrą. - Bo to właśnie jedzą.
            Więc nie musisz sobie zaprzątać głowy ceremonią powitalną.
        • Gość: lkjh brzmisz jak impotent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 16:04
          heheh..
          • zayed Re: brzmisz jak impotent 23.10.09, 16:15
            A co ma atak reptylian z impotencja ?
    • Gość: prof. lepper Generał Jaruzelski powinien dostać Nobla ekonomii IP: *.jjs-isp.pl 23.10.09, 13:32
      To on przecież wymyślił stimulus packages i
      quantitative easing. Wdrożył te nowatorskie programy w
      wesołych latach 80-tych. Wyniki były znakomite. Może w
      pewnym stopniu występowały obiektywne niedobory ale to
      dlatego że towarzysze chińscy nie zostali wezwani na
      pomoc. Ale pieniędzy nie brakowało.
      • Gość: asdf No tak powinien tez dostac Pokojowego Nobla IP: 192.16.134.* 23.10.09, 14:30
        Za bezkrawe przemiany w 81 roku i 89 roku.
    • antoni-to-ja Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 13:34
      angole to lenie, wygnali roboli z innych krajów i nie ma kto na nich pracować
    • maniek_ok Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 13:38
      Wzrost, sciezka wzrostu - znowu to samo, propaganda wiecznego wzrostu! Nie wiem
      czy to ciekawe dokad nas to wszystkich zaprowadzi...
    • Gość: mrmarhol Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz IP: 78.90.160.* 23.10.09, 13:59
      "Wtórują jej inni - Peter Dixon z Commerzbanku przewiduje, że w
      listopadzie Bank Anglii zdecyduje o zwiększeniu kwoty dodrukowanych
      pieniędzy, które wpuści na rynek, o 50 mld funtów lub nawet więcej."
      Brawo!!! Hiperinflacja juz czeka za drzwiami. UK bedzie kolejnym krajem
      po USA ktore ogłosi bankructwo. No chyba, że wczesniej rozpocznie sie
      wojna Iran - Izrael. Co byłoby (a przy najmniej tak może się im
      wydawać)niektórym rządom na ręke...
    • pawel-l Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... 23.10.09, 14:12
      konieczne będą dodatkowe pieniądze na stymulację gospodarki, które może dodrukować Bank Anglii

      Czy dożyjemy czasów w których absurdalne teorie ekonomiczne trafią do kosza ?

      Drukowanie jako droga do prosperity czy depresji ?
      • ksiaze_olsztyn Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 14:23
        I te idiotyzmy, że drukowanie pieniądza jest fajne, mówi
        jakiś "ANALityk" :((((

        Jedyny pozytyw tej sytuacji, to może tyle, że konserwa wygra wybory
        i zlikwiduje ten socjal w cholerę.
    • Gość: Fish Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.10.09, 14:28
      Niespodziewany??? Rozbuchany socjal, niekontrolowana imigracja
      (głównie spoza UE), bezsensowna polityka podatkowa (wysokie podatki
      dochodowe, niski VAT) - za politykę tzw. New Labour i mafijne układy
      z bankierami i deweloperami zwykli Anglicy płacić będą jeszcze przez
      wiele lat. Wyjście z recesji to niestety tylko wishful thinking.
      Proponuję więcej socjala, więcej imigrantów a skończą jak Zimbabwe.
      • Gość: Queen Liz Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz IP: 62.60.98.* 23.10.09, 14:41
        Nazywasz sie FISH i rozumujesz jak fish.
      • agg Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 20:57
        Gość portalu: Fish napisał(a):

        > Niespodziewany??? Rozbuchany socjal, niekontrolowana imigracja
        > (głównie spoza UE), bezsensowna polityka podatkowa (wysokie podatki
        > dochodowe, niski VAT) - za politykę tzw. New Labour i mafijne układy

        mylisz sie. przyczyna sie katastrofalnie wysokie zadluzenie mieszkancow tego
        kraju czego miara jest wysoki deficyt handlowy. Jak widac w tym artykule wszyscy
        pracuje w UK w uslugach a to znaczy ze nie ma tak przemyslu (tak jak w USA) a
        ten przemysl co jest niczego nie exportuje. Anglia moze drukowac wiecej
        pieniedzy wylacznie jak chce miec zaraz wzrost tylko ze potem zniszczy ja inflacja.
    • Gość: wujek Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... IP: 62.60.98.* 23.10.09, 14:36
      Nie ma to jak w mocarstwie PL. Inne kraje sie borykaja a
      imperialisci w PL nadal zyja w dostaku i spogladaja na biede reszty
      swiata.
      • agg Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 21:04
        rozumiem ze fakt iz Polska nie zawsze ostatnia wprawia cie w zaklopotanie, a
        wrecz zle sie z tym czujesz?
    • drupal uff. Może nie dożyję czasów, gdy Polska dogoni 23.10.09, 14:47
      Zachód, ale mam szansę dożyć czasów, gdy Zachód dogoni Polskę...
    • Gość: jet Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... IP: *.centertel.pl 23.10.09, 15:17
      drukowanie pieniądza receptą na recesję... laburzysci nadzwyczaj
      blisko włodarzy prl. Podobnie jak oni, chca chyba pozbawić "kułaków"
      oszczędności życia. Jeszcze niech wprowadza "wymiane" pieniądza.
    • Gość: piekna_wiesława a ja jade we wtorek do mojego chłopaka do londynu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 15:20
      yeah!! i wiecie co? uwielbiam to miasto!!!! i jego tewz ,pozdro
      • zayed Re: a ja jade we wtorek do mojego chłopaka do lon 23.10.09, 15:23
        Udanego stosunku. wyslij nam kartke z Big Benem
      • Gość: Jacek ja tez mam chlopaka w londynie:))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 16:09
        ale fajnie:);):*:*:* Moj ma kuuupe sary, mesia, beemke, audiczke diezel i
        zajebisty flat w domku::P I rodwajlera i slucha polskiego hipchopu. I jest
        gangsterem i ma na imie Jamal. SlItAsniEEE;))))
        :*:*
        pozdro
        Jacek
        • zayed Ya Man ri5pect! 23.10.09, 16:21
          .
    • anna-888 Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... 23.10.09, 15:45
      Tak to prawda, ze wiele zmienilo sie na gorsze w WB!!

    • r1234_76 Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... 23.10.09, 17:23
      większy carbon tax i będzie git.
    • Gość: rosoma Jeszcze długo GB sie nie podniesie IP: 78.149.176.* 23.10.09, 18:37
      Dopiero teraz po 4 latachod wejscia krajów Europy Srodkowo-wschodniej nastepują
      znaczące zmiany legislacyjne utrudniające wyciąganie zasiłków z systemu
      brytyjskiego. Straty są miliardowe. A od roku jescze Rumini doją królestwo. Ale
      naprade nie żal mi ich .Oni okradli pół świata za czasów Imperium.
    • agg jaka tam recesja!!! Bank dodrukuje i bedzie po 23.10.09, 20:46
      recesji. Podovbnie jak postulaty pocztowcow. Po co negocjowac niech bank im
      dodrukuje bedzie po problemie.
    • wioocha A który to kraj wyszedł na prostą? 24.10.09, 04:40
      Nie słyszałem o takim i nie czytałem.
      W newsie jest taka sugestia, więc może ktoś słyszał o takim kraju?
      pewnie w PAPie i GW słyszeli, ale czy ktoś z realnego świata też?
    • Gość: Konski_rozum recesja - czekanie na petrodolary IP: *.adsl.alicedsl.de 24.10.09, 12:38
      I think you guys are missing one point..

      London wsysa wszystkie petrodolary z powrotem do bankowosci
      inwestycyjnej, londyn swiatowa stolica finansow.

      Czekaja az cena ropy znow wzrosnie - na razie dodrukowuja pieniedzy
      zeby w UK taki pesymizm nie nastal jak u Nas Polakow jeszcze sie od
      zapasci lat 80tych trzyma.. (co na tym forum widac)

      yours faithfully - ANALITYK Konski_rozum

      PS Skad ta niewiara w demokracje w PL? - W PL sie nie ufa wladzy bo
      wladza "glupia i zlosliwa" - a moze to taka samo spelniajaca sie
      przepowiednia co? Jakby w pracy wszyscy mysleli ze jestes glupi(a) i
      nic nie wart to chcialoby ci sie pracowac (polityk nie moze zmienic
      pracodawcy..) ???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka