Gość: prorok IP: *.zen.co.uk 23.10.09, 12:49 POZBYWAJ SIE FUNTA!!!! SPRZEDAWAJ KTO MOZE!!!!hehehe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asdf Funt juz spadl rok temu. teraz juz zapozno. IP: 192.16.134.* 23.10.09, 12:57 pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
bratprezydenta Re: Funt juz spadl rok temu. teraz juz zapozno. 23.10.09, 13:17 Wielka Brytania nusi paść na pysk, 76% PKB to usługi, to znaczy że jedna pani drugiej pani..., a produkcja 0. Wszystko fajnie gdy tego typu usługi są kredytowane, można nic nie robić, tylko przejadać kolejne kredyty. WB ma najdroższych, najbardziej leniwych pracowników na świecie, przez chwilę oddech dali jej emigranci z Europy wschodniej, ale na dłuższą metę nie da sie utrzymać angielskiego socjalu i stylu zycia. Trzeba mieć coś więcej do zaoferowania niż znajomość języka angielskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf Sam padniesz na Pysk! IP: 192.16.134.* 23.10.09, 13:55 A co ty masz takiego do zaoferowania poza znajomoscia polskiego? Czy moze sugerujesz ze ona wystarczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogorek Re: Funt juz spadl rok temu. teraz juz zapozno. IP: *.lsanca.dsl-w.verizon.net 23.10.09, 15:38 Tak , wszystko dzieki emigrantom!!! Wedlug takich jak ty , trzeba ciezko i mozolnie zaiwaniac za marne grosze.Wtedy zycie bedzie cacy.A tak na marginesie to chyba Brytyjczycy maja juz dosc emigrantow. Oni pamietaja jak sie zylo przed otwarciem bram a jak zyje sie teraz. Moje spostrzezenia Anglii sprzed 20 lat to kulturalny , czysty kraj. Dwa lata temu widzialem syf na ulicach , ktorych nikt nie czysci (z wyjatkiem centrom) i cholote z calego swiata.Zanizone zarobki i gorszy standard zycia - oto zaslugi emigrantow. Odpowiedz Link Zgłoś
gen_wieniawa dzięki programom stymulacyjnym... 23.10.09, 13:16 Recesja trzyma się tak długo właśnie z powodu tych programów stymulujących. Gdyby ich poniechać (czyli zostawić pieniądze ludziom) recesja byłaby o wiele mniej dotkliwa. W końcu dlaczego urzędnik ma lepiej wiedzieć na co wydać pieniądze aby stymulować gospodarkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobol Re: dzięki programom stymulacyjnym... IP: *.mcr-bng-012.adsl.virginmedia.net 23.10.09, 13:18 Tak to juz jest w socjalizmie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyPolityk Nie ma jak to mądre słowa mądrego człowieka IP: *.chello.pl 23.10.09, 17:30 żeby nie było to sarkazm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf Gdzie ty na GW z konserwatywnm Liberalizmem IP: 192.16.134.* 23.10.09, 14:32 nei to forum. Tu wszysy mysla ze rzad jest po to zeby dbac o wszystko i wszystko kontrolowac zarzadzac - oglonie czynic dobro dla obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: dzięki programom stymulacyjnym... IP: *.google.com 23.10.09, 19:46 Dokładnie tak, ale niestety, większość ekonomistów w UK i USA uważa, że zbyt małe efekty to wynik zbyt małego stymulowania. Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Dobrze być dziadem (czasami) 23.10.09, 13:21 Przynajmniej człowiek nie budzi się w nocy spocony z myślą: sprzedawać najpierw funty, czy dolary? I co za to kupić, żeby jak najmniej stracić? Gdzie mieszka analityk, który coś z tego naprawdę rozumie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf Sam jestes dziadem! IP: 192.16.134.* 23.10.09, 14:06 I nie slyszales o mega odbicu na dolarze przy 0.666€ za 1$. Ktore wlasnie ma miejsce i ktore pograzy gielde w piekielna odchlan, pozostawiajac wszystkich shorterow dolara w zalobie i ubustwie do konca tego ekperymentu, zwanego zyciem na ziemi, ktory zakoczny sie wraz z przybyciem reptylian z planety X zwanej potocznie Nibiru w grudniu 2012. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogorek Re: Sam jestes dziadem! IP: *.lsanca.dsl-w.verizon.net 23.10.09, 15:43 Tak , ale jak te reptyliany beda wydladac? Napisz cos wiecej. Co jedza , co pija. Chcialbym ich przywitac po polsku z otwartym sercem. Odpowiedz Link Zgłoś
zayed Re: Sam jestes dziadem! 23.10.09, 15:59 Pare fotek of reptylian race : conspiration.ca/repto_draco/humanoid_reptilian.jpg g.o2.pl/file_cms/2008/03/25/074911.jpg www.urbanhonking.com/universe/Reptoid.jpg I Hybrid human reptylian tzw "Nephilim" czyli na chlopska mowe "Upadl aniol". www.strayreality.com/images/sn4.jpg jest tez pare filmikow z ich message'em ale niemam czasu szukac bo szef mnie zabija za czytanie wiesniackiej gazeta wyborczej w godzinach pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
dzielanski Śpij spokojnie! 23.10.09, 18:49 Śpij spokojnie! Owe gadziny same otworzą Ci serce - albo raczej otworzą klatkę, a serce zeżrą. - Bo to właśnie jedzą. Więc nie musisz sobie zaprzątać głowy ceremonią powitalną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lkjh brzmisz jak impotent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 16:04 heheh.. Odpowiedz Link Zgłoś
zayed Re: brzmisz jak impotent 23.10.09, 16:15 A co ma atak reptylian z impotencja ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prof. lepper Generał Jaruzelski powinien dostać Nobla ekonomii IP: *.jjs-isp.pl 23.10.09, 13:32 To on przecież wymyślił stimulus packages i quantitative easing. Wdrożył te nowatorskie programy w wesołych latach 80-tych. Wyniki były znakomite. Może w pewnym stopniu występowały obiektywne niedobory ale to dlatego że towarzysze chińscy nie zostali wezwani na pomoc. Ale pieniędzy nie brakowało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf No tak powinien tez dostac Pokojowego Nobla IP: 192.16.134.* 23.10.09, 14:30 Za bezkrawe przemiany w 81 roku i 89 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
antoni-to-ja Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 13:34 angole to lenie, wygnali roboli z innych krajów i nie ma kto na nich pracować Odpowiedz Link Zgłoś
maniek_ok Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 13:38 Wzrost, sciezka wzrostu - znowu to samo, propaganda wiecznego wzrostu! Nie wiem czy to ciekawe dokad nas to wszystkich zaprowadzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrmarhol Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz IP: 78.90.160.* 23.10.09, 13:59 "Wtórują jej inni - Peter Dixon z Commerzbanku przewiduje, że w listopadzie Bank Anglii zdecyduje o zwiększeniu kwoty dodrukowanych pieniędzy, które wpuści na rynek, o 50 mld funtów lub nawet więcej." Brawo!!! Hiperinflacja juz czeka za drzwiami. UK bedzie kolejnym krajem po USA ktore ogłosi bankructwo. No chyba, że wczesniej rozpocznie sie wojna Iran - Izrael. Co byłoby (a przy najmniej tak może się im wydawać)niektórym rządom na ręke... Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-l Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... 23.10.09, 14:12 konieczne będą dodatkowe pieniądze na stymulację gospodarki, które może dodrukować Bank Anglii Czy dożyjemy czasów w których absurdalne teorie ekonomiczne trafią do kosza ? Drukowanie jako droga do prosperity czy depresji ? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaze_olsztyn Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 14:23 I te idiotyzmy, że drukowanie pieniądza jest fajne, mówi jakiś "ANALityk" :(((( Jedyny pozytyw tej sytuacji, to może tyle, że konserwa wygra wybory i zlikwiduje ten socjal w cholerę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fish Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.10.09, 14:28 Niespodziewany??? Rozbuchany socjal, niekontrolowana imigracja (głównie spoza UE), bezsensowna polityka podatkowa (wysokie podatki dochodowe, niski VAT) - za politykę tzw. New Labour i mafijne układy z bankierami i deweloperami zwykli Anglicy płacić będą jeszcze przez wiele lat. Wyjście z recesji to niestety tylko wishful thinking. Proponuję więcej socjala, więcej imigrantów a skończą jak Zimbabwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Queen Liz Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz IP: 62.60.98.* 23.10.09, 14:41 Nazywasz sie FISH i rozumujesz jak fish. Odpowiedz Link Zgłoś
agg Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 20:57 Gość portalu: Fish napisał(a): > Niespodziewany??? Rozbuchany socjal, niekontrolowana imigracja > (głównie spoza UE), bezsensowna polityka podatkowa (wysokie podatki > dochodowe, niski VAT) - za politykę tzw. New Labour i mafijne układy mylisz sie. przyczyna sie katastrofalnie wysokie zadluzenie mieszkancow tego kraju czego miara jest wysoki deficyt handlowy. Jak widac w tym artykule wszyscy pracuje w UK w uslugach a to znaczy ze nie ma tak przemyslu (tak jak w USA) a ten przemysl co jest niczego nie exportuje. Anglia moze drukowac wiecej pieniedzy wylacznie jak chce miec zaraz wzrost tylko ze potem zniszczy ja inflacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujek Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... IP: 62.60.98.* 23.10.09, 14:36 Nie ma to jak w mocarstwie PL. Inne kraje sie borykaja a imperialisci w PL nadal zyja w dostaku i spogladaja na biede reszty swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
agg Re: Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodz 23.10.09, 21:04 rozumiem ze fakt iz Polska nie zawsze ostatnia wprawia cie w zaklopotanie, a wrecz zle sie z tym czujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
drupal uff. Może nie dożyję czasów, gdy Polska dogoni 23.10.09, 14:47 Zachód, ale mam szansę dożyć czasów, gdy Zachód dogoni Polskę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jet Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... IP: *.centertel.pl 23.10.09, 15:17 drukowanie pieniądza receptą na recesję... laburzysci nadzwyczaj blisko włodarzy prl. Podobnie jak oni, chca chyba pozbawić "kułaków" oszczędności życia. Jeszcze niech wprowadza "wymiane" pieniądza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piekna_wiesława a ja jade we wtorek do mojego chłopaka do londynu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 15:20 yeah!! i wiecie co? uwielbiam to miasto!!!! i jego tewz ,pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
zayed Re: a ja jade we wtorek do mojego chłopaka do lon 23.10.09, 15:23 Udanego stosunku. wyslij nam kartke z Big Benem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek ja tez mam chlopaka w londynie:))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 16:09 ale fajnie:);):*:*:* Moj ma kuuupe sary, mesia, beemke, audiczke diezel i zajebisty flat w domku::P I rodwajlera i slucha polskiego hipchopu. I jest gangsterem i ma na imie Jamal. SlItAsniEEE;)))) :*:* pozdro Jacek Odpowiedz Link Zgłoś
anna-888 Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... 23.10.09, 15:45 Tak to prawda, ze wiele zmienilo sie na gorsze w WB!! Odpowiedz Link Zgłoś
r1234_76 Wielka Brytania pozostaje w recesji. Niespodzie... 23.10.09, 17:23 większy carbon tax i będzie git. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rosoma Jeszcze długo GB sie nie podniesie IP: 78.149.176.* 23.10.09, 18:37 Dopiero teraz po 4 latachod wejscia krajów Europy Srodkowo-wschodniej nastepują znaczące zmiany legislacyjne utrudniające wyciąganie zasiłków z systemu brytyjskiego. Straty są miliardowe. A od roku jescze Rumini doją królestwo. Ale naprade nie żal mi ich .Oni okradli pół świata za czasów Imperium. Odpowiedz Link Zgłoś
agg jaka tam recesja!!! Bank dodrukuje i bedzie po 23.10.09, 20:46 recesji. Podovbnie jak postulaty pocztowcow. Po co negocjowac niech bank im dodrukuje bedzie po problemie. Odpowiedz Link Zgłoś
wioocha A który to kraj wyszedł na prostą? 24.10.09, 04:40 Nie słyszałem o takim i nie czytałem. W newsie jest taka sugestia, więc może ktoś słyszał o takim kraju? pewnie w PAPie i GW słyszeli, ale czy ktoś z realnego świata też? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konski_rozum recesja - czekanie na petrodolary IP: *.adsl.alicedsl.de 24.10.09, 12:38 I think you guys are missing one point.. London wsysa wszystkie petrodolary z powrotem do bankowosci inwestycyjnej, londyn swiatowa stolica finansow. Czekaja az cena ropy znow wzrosnie - na razie dodrukowuja pieniedzy zeby w UK taki pesymizm nie nastal jak u Nas Polakow jeszcze sie od zapasci lat 80tych trzyma.. (co na tym forum widac) yours faithfully - ANALITYK Konski_rozum PS Skad ta niewiara w demokracje w PL? - W PL sie nie ufa wladzy bo wladza "glupia i zlosliwa" - a moze to taka samo spelniajaca sie przepowiednia co? Jakby w pracy wszyscy mysleli ze jestes glupi(a) i nic nie wart to chcialoby ci sie pracowac (polityk nie moze zmienic pracodawcy..) ??? Odpowiedz Link Zgłoś