Dodaj do ulubionych

"Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol!

    • Gość: nemen A co jest w Polsze do kupienia za dlugi? IP: 195.47.201.* 04.03.10, 15:47
      Moze Wawel? albo Prusy wschodnie, ale jak by co to u nas tez jest
      jedna wyspa :) choć osobiście sam bym kupił wyspę Lesbos:)
      • tornson IIIRP miała szczęście że wcześniej był PRL, 04.03.10, 15:59
        dzięki czemu było co rozsprzedawać. Gdyby IIIRP powstała bezpośrednio po IIRP,
        to bylibyśmy najbardziej zadłużonym krajem świata.
        • Gość: Piotrek Re: IIIRP miała szczęście że wcześniej był PRL, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 16:23
          Nie postałaby bo nie byłoby takie powodu, żeby powstawała III RP.
          • tornson Re: IIIRP miała szczęście że wcześniej był PRL, 04.03.10, 18:50
            Gość portalu: Piotrek napisał(a):

            > Nie postałaby bo nie byłoby takie powodu, żeby powstawała III RP.
            Znaczy się kontynuowanie sanacyjnego reżimu bez reformy rolnej, bez
            industralizacji, bez powszechnej edukacji, no pięknie byśmy wtedy wyglądali,
            długów może by i wtedy nie było, ale standard życia jak w Bangladeszu czy w
            Boliwii przed Ewo Moralesem.
        • zlotamajka Re: IIIRP miała szczęście że wcześniej był PRL, 04.03.10, 16:54
          Dzieki PRLowi bylo co sprzedawac(a raczej rozgrabic). Bo po to sa te
          cale kryzysy aby bylo co rozgrabic (a raczej mafia bankierska
          rozgrabia).
      • Gość: Collonna Re: Grecja to jest fakelaki. IP: *.pool.mediaWays.net 04.03.10, 16:03
        Jezeli lekarz z praktyka w Atenach podaje dochod roczny 15 tys Euro
        i nikogo nie interesuje , na jakim zyje poziomie.....
        Ale czy czasami w Polsce nie jest to samo.......
    • ekumeniczny Polske tez to czeka ++++++++++++++++++++++++++++++ 04.03.10, 15:59
      Polske tez to czeka tyle ze na mniejsza skale.
      Grecy mieli "igrzyska" w czasie gdy koszty construction byly
      najwyzsze. "inwestorzy" w czasie igrzysk i mistrzostw europy
      zgarneli profit i pojechali do "innego kraju" a grecy zostali z
      dlugami.
      to samo bedzie w polsce ale na mniejsza skale. nasze "igrzyska"
      2012 na szczescie przypadly na recesje gdy koszty budowy nie sa
      takie wysokie. Ponadtow mamy to szczescie ze towarzysze lichwiarze
      kasuja teraz mniejsze odsetki. Ale moi rodacy moga byc
      spokojni, "igrzyska" sie skoncza, "iwestorzy" zabiora profit a
      polacy beda jeszcze latami placic lichwe.
    • Gość: Piotrek "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 16:06
      Kiedy te faszystowskie świnie odpier...się od Europy! Zlikwidować te
      niebezpieczne państwo! Kur..że też Niemcy nie leżą w Afryce, byłby spokój w
      Europie.
      • gieroy_asfalta Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 16:12
        a kto by ci żreć dawał? Niemcy, niedouku, to największy idbiorca
        polskiego eksportu, gdyby nie oni żarłbyś korę z drzew.
      • eva15 Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 16:27
        A kto by ciebie i Greków utrzymywał subwencjami?
        • Gość: bild leser Re: Bild lubie bardzo - neokolonializm (moj patent IP: *.pools.arcor-ip.net 05.03.10, 14:13
          Przyjdzie czas na Polske oj niedlugo. (Ziemie tzw odzyskane) Bild to
          dobra gazeta, tylko czytac trzeba miedzy ustami a brzegiem
          lechtaczki.;)
          • gostom1 List czytelniow Bild do Prezydenta Grecji... 05.03.10, 15:51
            Kochany Prezydencie!
            Jak bedzie pan dzisiaj ten list czytaj, to wstapi pan do kraju (Niemcy)
            Ktore jest calkiem inne jak pana kraj.
            Tutaj pracuja ludzie do skonczenia wieku 67 lat.
            14-stki dla urzednikow juz dawno nie mamy.
            Tutaj nie placi sie lapowek, zeby otrzymac miejsce lub lozko w spitalu.
            My Niemcy nie placimy emerytury corek od gereralow, ktore nie wyszly za maz .
            U nas na stacjach palinowych istnieja kasy rejestracyjne, taxowkarze wydawaja
            Rachunki, a rolnicy nie oszukuja w sprawie subwecji, ze posiadaja miliony drzew
            oliwowych, ktore wcale nie istnieja.
            Niemcy maja rowniez duze dlugi, ale panstwo jest w stanie te dlugi splacic.
            Poniewaz my wczesnie rano wstajemy i pracujema caly dzien. Z naszej wyplaty
            czesc oszczedzamy, zeby cos miec na ciezkie czasy. Nasze firmy produkuja
            produkty, ktore sa na calym globusie bardzo popularne
            Kochany Prezydencie Grecji. Dzisiaj jest pan chodz symbolicznie w tym kraju,
            Z ktorego tysiace turystow przyjezdza do Grecji i zostawia tam dobra kase.
            Nawet pan Otto Rehhagel, tez Niemiec zrobil jako trener Grecje mistrza Europy w
            pilce noznej.
            My Niemcy chcemy zostac z wami przyjacielami. Dlatego tez dalismy wam netto 50
            miliardow Euro.
            Ale pod warunkiem, ze wy Grecy nam cala prawde powiecie.
            Pozdrawiamy was serdecznie!
            PS:
            W przypadku odpowiedzi na nasz list, wlaczamy rowniez znaczek pocztowy.
            W koncu chcemy a zebyscie oszczedzali.
            (tlumaczenie z Gazety: Bild ----> gostom)
      • zdz.januszkaminski Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 17:51
        Czy to warte jest odpowiedzi? Kwestia smaku i nerwow.
        Zdzichu
    • Gość: Grecy to śmierdząc "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: 91.211.84.* 04.03.10, 16:11
      Najwieksze śmierdzace lenie w UE Przejadłi wszystko co tylko sie
      dało i są na tyle beszcelni ze nie proszą ażadajajeszce niewolno dać
      im ani centa bo raz ze oszukiwali wogle niepowinni sie dostać do UE
      to 2 kolejny raz oszukali bo niespełniali warunków wstap[ienia do
      EURo!!Pamietam tesz cwaniaków jak zaaresztowali polskich marynarzy
      by szantarzować Bruksele o dopłaty z UE.Gdy pracowałem tam kilka lat
      i mieszkałem to Chołota grecka miał grafik na 3 miesiace doprzodu z
      datami strajku a zawsze sie smiali ze jeden starjk w miesiacu to
      obowiazek nam tez niepozwalali pracować kilka razy nam sie udało to
      potem ostrzegli ze cało nas nastepnym razem nie wypuszczą!
      Grecy to najwieksze obiboki i komuchy w całej UE!!Niepowinni dostac
      ani centa!
      • zdz.januszkaminski Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 17:35
        Rozumiem, ze rozbrat z polska ortografia jest Twoim zamierzonym
        przedsiewzieciem. Tez warte pochwaly! Zawsze mozna wszystko negowac,
        nawet Logike. Ale to juz chyba bylo? Ciezko jest Awangardzie,
        Anarchistom i nowo"myslacym". Zatnij sie, uwezmij sie, wygrasz i
        zyskasz poklask. Acha, slyszalem, ze "na Swiecie", (jestem Pacjentem
        Kliniki Psychiatrycznej-naprawde!), oczekuja na nowy Meteor. Co
        myslisz o tym? Kto macza w tym palce?
        Trzymaj sie. Zdzichu
    • fortis22 Bismark wciąż żywy, niemcy chcą terenów. 04.03.10, 16:11
      • Gość: Piotrek Re: Bismark wciąż żywy, niemcy chcą terenów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 16:14
        Szkoda że Niemcy nie są w Afryce. Europa byłaby bezpieczniejsza. Nic dziwnego
        jak 80 mln. nazistów może się zmieścić w tak małym kraju jak Niemcy. A jeszcze
        przy takiej nadprodukcji Turków.
    • fawad A można inaczej ... 04.03.10, 16:18
      Niech Grecja wystawi na sprzedaż obligacje pod zastaw owych wysp i Akropolu.

      - TomiK
    • zdz.januszkaminski "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 16:29
      Musze w Salzburg-skiej(?) Bibliotece poszukac tego numeru "Focus".
      Wenus z Milo ze srodkowym palcem? Warto zobaczyc. Na pewno go kiedys
      miala. Pozdrowienia dla rozsadnie piszacych. Zdzichu.
    • Gość: troglodytofob "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.aster.pl 04.03.10, 16:39
      Niemcy gdyby należały do gatunku ludzkiego, powinne popełnić
      samobójstwo jako zadość uczynienie rasie ludzkiej za mordy i
      okrucieństwo niespotykane w historii ludzkości.
    • papigo "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 16:46
      podniesli vat a od miesiecy nie zwracaja firmom watu,zalosny kraj i
      chyba sprzedam wszystko,odzyskam vat i spadam stad.
      Papigo Royal Palace
      • Gość: karbat Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.dip.t-dialin.net 04.03.10, 16:50
        eva15 napisała:
        karbat napisał:
        > > ciekawe skad sie bierze w kraju katolikow fascynacja szmacianym
        > > BILDEM czy tez FOCUSEM

        >FOCUS nie jest szmatławcem, bystrzaku. Próbuje grać w lidze
        >Spiegla i odbierać u czytelników. Moim zdaniem dość nieskuteczne,
        >ale to inny temat.

        fascynuja cie kilkulinijkowe , zdaniowe , opisy zdarzen , opinie na
        skomplikowane tematy, okraszone licznymi fotkami ? - FOCUS jest w
        sam raz dla ciebie .
        Focus nie rosci sobie miana pisma przedstawiajacego w
        wyczerupjacy , doglebny sposob faktow , zdarzen .
        To taka pigulka dla cwiercinteligentow w przychodni dentystycznej -
        moim zdaniem , masz inne .. twoj problem .

        > Co do Bilda - w Spieglu dzień pracy, jak podał kiedyś redaktor
        >naczelny,rozpoczyna się od studiowania Bilda. Trwa to całe
        >szczęście krótko, bo to zaledwie parę linijek, reszta obrazki. A
        >robi się to po to, by wiedzieć, czymżyją masy i czym, jak i w jakim
        >kierunku są sterowane.

        Bild steruje masami , Niemcami , masz b. prymitywny obraz tego
        narodu .

        >Poważne czasopisma wolą wiedzieć w jakim świecie żyją i jaki jest
        >dookoła vox populi,.....

        dlatego ci ze Sterna musza studiowac Bilda ... inaczej by nie
        wiedzieli co w trawie piszczy :O
        myslisz , wyciagasz wnioski jak z BILDa

        > Bilda nie kupuję, ale stojąc w kolejce na stacji benzynowej rzucam
        >często okiem na to, co w danym dniu Bildzik na 1. stronie
        >wysmarował i czym zajmuje lud pracujący miast i wsi, jak steruje
        jego emocjami.

        To Bild , kreuje tematy ,ktorymi maja zyc masy ,- kto gdzie
        przesczepil sobie penisa , jakiego kolru jest dziecko Borysa
        Beckera itd .

        masy maja krotka przerwe w pracy , poogladaja obrazki , kosz
        i dalej zapieprzaja , wiekszoc tematow Bilda majac gleboko w
        doopie . Nie rob z mas ...idiotow , oczarowanch prawdami z BILDA .
      • antysz1313 Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 16.03.10, 18:40
        A co kryzys w grecji ? brak ananasów w portfelu ? tak to jest jak si eprowadzi
        hotel ze szczurami, wszami i nie dba o klientów !
    • Gość: skurk "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.sydskane.nu 04.03.10, 16:52
      A ile by wzięli za ten Akropol. Nie wiem czy się ktoś chętny znajdzie. A wyspy
      to dobry pomysł. Sam bym kupił jakąś mała i przytulną.
    • Gość: roti Niemiaszki IP: 193.111.166.* 04.03.10, 17:00
      oddajcie to co dostalisie w ramach planu marshalla no i wypłaccie
      odszkodowania za zniszczenia i pomrdowanych w czasie II wojny to
      zobaczymy wtedy ile wam zostanie - hahaha.Będziecie jeszcze
      wiekszymi bankrutami wa wtedy ja.....!!!!
      • gostom1 Re: Niemiaszki 04.03.10, 18:47
        @roti
        Jezeli Miemcy mieli by oddac to, co otrzymali za marshallplan, to bardzo by cie
        wysmiali. Poniewaz otrzymali od USA:
        Czekolade, papierosy marki: Camel, gume do rzucia, koce i kawe. Amerykanie w
        zamian razem z Anglikami rozbireali fabryki i przewozili je do siebie. Podobnie
        jak CCCP zrobil na terenie dawnej DDR.
        Jeszcze jakies watpliwosci?
        • snellville Re: Niemiaszki 04.03.10, 19:06
          gostom1 napisał:

          > @roti
          > Jezeli Miemcy mieli by oddac to, co otrzymali za marshallplan, to bardzo by cie
          > wysmiali. Poniewaz otrzymali od USA:
          > Czekolade, papierosy marki: Camel, gume do rzucia, koce i kawe. Amerykanie w
          > zamian razem z Anglikami rozbireali fabryki i przewozili je do siebie. Podobnie
          > jak CCCP zrobil na terenie dawnej DDR.
          > Jeszcze jakies watpliwosci?


          A wierz dlaczego tak zrobili folksdojczu???
          Zeby wam glupoty do glowy nie przychodzily w budowaniu jakiejs babki.
          Fizykow tez wam zabrali,zapomniales o tym wspomniec.
          • Gość: one Re: Niemiaszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 19:43
            Wyzywasz ludzi od folksdojczow a sam jestes poslim analfabeTOM
            wieRZ?
          • bierfreund Re: Niemiaszki 04.03.10, 20:06
            He???
            Jakiej babki?
            Piaskowej, czy masz na mysli np. matke twojego ojca?

            Pozatym to smiesznie sie czyta: Niemcy, Szwaby, dojcze, 80 milionow
            nazistow... pffff... wypowiedzi osob bez pojecia i z kompleksami.

            Nawiasem mowiac cobysmy bez Niemcow zrobili? To dzieki nim mozemy
            chodzic w glorii jezuska narodow i wciskac wszystkim kity jacy to my
            czysci jak baranki, w porownaniu z tymi wrodzonymi diablami!
            Tak mi sie zawsze przypomina rok ´68, kiedy w Niemczech studenci
            domagali sie rozprawienia z przeszloscia, a u nas wesolo deportowalo
            sie zydow...
            • Gość: ontos2 .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 21:33
              Śmiech mnie ogarnia na twe wypociny. Czas nie zatrze haniebnych dokonan mistrzów
              unicestwienia.A mi sie przypomina 65' i list biskupow polskich do niemieckich.
        • maciejkozlowski Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. 04.03.10, 19:15
          Ile pewności w twoim poście. Chcesz powiedzieć, że niemcy "ciężką pracą własnych
          rąk" odbudowali kraj i go wyprowadzili na prostą ? Nie bądz śmieszny. A żli
          amerykanie im jeszcze przeszkadzali w tym. Idiota !
          • snellville Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. 04.03.10, 19:28
            maciejkozlowski napisał:

            > Ile pewności w twoim poście. Chcesz powiedzieć, że niemcy "ciężką pracą własnyc
            > h
            > rąk" odbudowali kraj i go wyprowadzili na prostą ? Nie bądz śmieszny. A żli
            > amerykanie im jeszcze przeszkadzali w tym. Idiota !

            Etam..przeszkadzali!!OKUPOWALI....DLACZEGO NAM TAKIEJ K....A OKUPACJI NIESKAPLO.
          • gostom1 Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. 04.03.10, 21:09
            @maciejkozlowski
            @kutnowianka

            Widocznie nie wytrzymujecie tej presji. Wasza dyspozycja biopsychiczna powoduje,
            ze soje instykty nie potraficie opanowac. Dlatego piszecie taki finty na tych
            forach.
            • Gość: puch4cz Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. IP: *.dslextreme.com 05.03.10, 05:52
              A co? Zaprzeczysz? Amerykanie i Angole to fabryki bombardowali a nie wywozili,
              lol... A potem jeszcze pomogli zbudowac z powrotem.
              • Gość: Jan Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. IP: *.unitymediagroup.de 05.03.10, 23:03
                ile Niemce dostaly z Marshalla mozna poczytac:
                pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Marshalla
                widac zaraz ze Niemcy dostali tyle ile kot naplakal.Najbardziej zniszczony
                kraj w Europie,wykradzione nawet szyny kolejowe.Ale Niemcy mialy,w
                przeciwienstwie do Polski i innych krajow europejskich,inzynierow,majstow
                i robotnikow z klasa.W koncu przed wojna mialy najwiecej swiatowych firm w
                Europie.Np.Bayer,Bayersdorf czy krupp albo Merc czy setki innych juz wtedy
                byly potezne.Wystarczylo po wojnie troche pienozkow i juz leciala
                produkcja.Niemcy mialy juz wtedy 3 tys km autostrad.wystarczylo troche
                forsy i juz lecial po nich transport.Inne kraje musialy to dopiero budowac
                a Niemce tylko wyremontowyc.Dlatego juz w polowie lat 50 tych byly
                mistrzem eksportu w Europie,najwiekszym producentem aut w Europie..jak i
                przed wojna.I tak jest do dzis...he,he...wojny czy marshalle nic nie
                zmienily...
        • kutnowianka Re: Niemiaszki 04.03.10, 19:34
          Ale bzdury. Niemcy i inne kraje Europy mogły odbudować swoje gospodarki w dużej
          mierze dzięki temu planowi. Zajrzyj, idioto do ksiąg albo choćby na google.
        • business3 Bo wyspy to dobro narodowe, a nie prywatne !!! 04.03.10, 21:50
          Bo wyspy to dobro narodowe, a nie prywatne !!!
        • Gość: ps Re: porypane IP: *.pools.arcor-ip.net 06.03.10, 11:57
          Bredzisz na miare gebelsa. Prawie kazdy niemiaszek wie, wielu glosno
          o tym gaworzy, ze bez Amerykanow byliby dalej do tylu, niz Grecy i
          ddr razem z cccp.
    • Gość: mee "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 17:04
      niech Grecy wysila sie i sprzedadza obligacje na wczasy w cenach nizszych o
      40-30% od tradycyjnych, nie beda zebrali, a obie strony beda zadowolone.
    • Gość: kst666 A co sprzedadzą Niemcy aby spłacić swoje długi ? IP: *.chello.pl 04.03.10, 17:08
      Zadłużenie państwa niemieckiego wynosiło już w 2007 roku ponad 1500 mld EUR).
      Na dzień dzisiejszy prawdopodobnie dobija do 2 BILIONÓW EUR !!!
      (de.wikipedia.org/wiki/Staatsverschuldung)
      Jak myślicie - Turcy zamieszkujący Niemcy będą to spłacać ?
    • Gość: wara Polska już sprzedana IP: 87.204.220.* 04.03.10, 17:45
      Niemcy wiedzą , co mówią - tak łatwo poszło im kupno Polski.
      Wystaczyło mieć oddanych ludzi w kolejnych "polskich" rządach.
      • neo.nick Re: Polska już sprzedana 04.03.10, 18:19
        wszystkie rzadzy w UE sa dzis w kieszeniach globalnych mafii.
      • business3 Tusk i PO wyprzedaje Polskę Niemcom!!! 04.03.10, 21:53
        Tusk i PO wyprzedaje Polskę Niemcom!!!


        Gość portalu: wara napisał(a):

        > Niemcy wiedzą , co mówią - tak łatwo poszło im kupno Polski.
        > Wystaczyło mieć oddanych ludzi w kolejnych "polskich" rządach.
        • Gość: puch4cz Podaj przyklady. IP: *.dslextreme.com 05.03.10, 04:16
          A nie trolluj.
    • kamel_65 Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 18:14
      Na Mazurach Niemcy już mają kilka naszych wysp. Mało im jeszcze?
    • neo.nick jiuz szkopy szykuja rozbior Grecji 04.03.10, 18:18
      • kamel_65 Re: jiuz szkopy szykuja rozbior Grecji 05.03.10, 19:59
        Wiesz, mają doświadczenie po rozbiorach Polski...
    • Gość: asor Nie o konca jest prawda ze Niemcy nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 18:19
      zaplacili za zniszczenia wojenne.
      Wyplacili sporo odszkodowan rowniez wiezniom a takze wielomiliardowa pomoc
      jednostronna jak i ramach pomocy EU

      Grecy jedli na kredyt i teraz szukaja kto zaplaci za rachunek .
      • Gość: koziol Re: Nie o konca jest prawda ze Niemcy nie IP: 212.255.34.* 04.03.10, 23:59

        > Grecy jedli na kredyt i teraz szukaja kto zaplaci za rachunek .<
        Produkt narodowy brutto Grecji i Polski jest podobny.
        Ogromna ilosc obywateli pracuje za granica. Zarobki marne.
        Mimo tego dlugi obywu Panstw rosna.
        Nie wydajemi sie ze na mieszkancow tych krajow ktos z EU pracuje, bo ci wiecej
        przejadaja.

        > zaplacili za zniszczenia wojenne.
        > Wyplacili sporo odszkodowan rowniez wiezniom a takze wielomiliardowa pomoc
        > jednostronna jak i ramach pomocy EU
        Podobnie teraz pomagaja Afganom - nie dziw sie jak z wdzecznosci wysadza cos w
        powietrze.
    • Gość: poiuy Bild czyli wnuki hitlerowców IP: 109.243.120.* 04.03.10, 18:54
      kontynuują dzieło dziadków, trochę podobnie zresztą mamy w POlsce, np
      taki TVN czy inne media w Polszy, obsadzone dziećmi o WSI-owej
      proweniencji, dziecmi UBoli, SBeków - ci akurat robią dla Moskwy czy
      innych, tamci to neonaziści-tylko rozwiązania militarne w
      poszukiwaniu Lebensraum zastąpili ekonomicznymi,Brukselą(Moskwa BIS)
      i efekt jest taki że Grecja została sprowadzona do roli Protektoratu.
      Aczkolwiek dla nas, Polaków cały ten "zawał"grecki ma tę dobrą
      stronę że i Niemcy i Francja jako najwieksi płatnicy w kołchozie
      zwanym Unią Europejską będą zdecydowanie przeciwni wprowadzaniu
      kolejnych krajów do strefy Euro, w tym Polski.
    • Gość: / Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.10, 19:24
      no nie jest taki zly ale pokazuje jak sie zmieniaja Niemcy - dawniel
      wyslali by kilka dywizji pancernych teraz po prostu kupuja
      tak jak w Polsce - cichutko z usmiechem - bez luftwafe i krigsmarine
      pod sztandarami unii
      ludzie znajacy historie wiedza ze takie ofensywy pokojowe ida na
      zmiane z wojnami - jak nie mozna sila to w sposob pokojowy - i
      niedlugo juz w Polsce tez tak bedzie - kamienice nasze ulice wasze
      doch poslow po prostu powiedzialo to co Niemcy robia
      takie czasy
      Zydzi walcza zbrojnie , Niemcy handluja
      to sie oczywosciezle skonczy bo jest wbrew naturze i wkrotce
      wszystcy znowu chwyca sie za mordy - jak to zawsze w Europie bywalo
      odkamienia lupanego
      • snellville Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 19:36
        Gość portalu: / napisał(a):

        > no nie jest taki zly ale pokazuje jak sie zmieniaja Niemcy - dawniel
        > wyslali by kilka dywizji pancernych teraz po prostu kupuja
        > tak jak w Polsce - cichutko z usmiechem - bez luftwafe i krigsmarine
        > pod sztandarami unii
        > ludzie znajacy historie wiedza ze takie ofensywy pokojowe ida na
        > zmiane z wojnami - jak nie mozna sila to w sposob pokojowy - i
        > niedlugo juz w Polsce tez tak bedzie - kamienice nasze ulice wasze
        > doch poslow po prostu powiedzialo to co Niemcy robia
        > takie czasy
        > Zydzi walcza zbrojnie , Niemcy handluja
        > to sie oczywosciezle skonczy bo jest wbrew naturze i wkrotce
        > wszystcy znowu chwyca sie za mordy - jak to zawsze w Europie bywalo
        > odkamienia lupanego


        Ktos kiedys powiedzial"czego niemcy nie zrobili sila zrobia to glaskaniem"
        No ale moze mazurka za naszego zycia bedziemy mogli spokojnie
        sluchac....pozniej to nie bedzie juz nasz problem.
    • maciejkozlowski Niemcy -zamknąc gęby i milczeć przez 100 lat ! 04.03.10, 19:31
      Nienawidzę tych bydlaków. I jeszcze ta buta, te roześmiane gęby opite
      piwskiem. Czy pojadę na Majorkę, Teneryfę, do Afryki. Wszędzie te głośne,
      szczekające gęby. To mają być ci nadludzie ?! To karykatury ludzi . Owszem
      znałem lekarzy niemieckich - uprzejmi i otwarci; jednak wiem, ze gdyby tylko
      tłum zaczął pochody z chorągwiami i pochodniami to poszliby pierwsi. Jakaś
      toksyna tkwi w tym narodzie, chyba dlatego oskarżali żydów o trucie i
      niszczenie zdrowego narodu. Oni czują te truciznę w sobie. Wystarczy posłuchać
      ich języka- tego szczekania, które nadaje się do wydawania rozkazów i
      poganiania do komór gazowych. Nienawidzę ich.Byłem u nich ze 6 razy i nie
      zmienił się mój stosunek. Taki sąsiad to nieszczęście dla Polski. Gdy w Anglii
      wyjaśniam, że mamy fajnych sąsiadów bo z jednej strony Niemców a z drugiej
      Rosjan to pękają ze śmiechu.
      • bartolomeo_prignano Re: Niemcy -zamknąc gęby i milczeć przez 100 lat 04.03.10, 22:21
        ...to weź się qrwa wyprowadź ...najlepiej na wschód ...tam będziesz miał
        ciekawszych sąsiadów...
    • Gość: Zamordowany "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 19:34
      Może to był błąd, że Niemcy po wojnie otrzymali wielką pomoc, a powinni być
      rozsprzedani na koszty odszkodowań wojennych. Zapomnieli?
      • Gość: karbat Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.dip.t-dialin.net 04.03.10, 20:03
        Niemcy kupuja , Niemmcy kupuja Polske , Niemcy nas wykupuja ...

        Polacy sprzedaja i sprzedaja i sprzedaja ..., kto?,jak ?
        do tego Polakow zmusza ?.

        genetyczni idioci mowia z powaga : to nie Polacy sprzedaja , to
        robia , zydzi , ruski , komuchy i liberalowie ( podstepem zdobyli
        polskie dowody tozsamosci ) , podszywaja pod Polakow i sprzedaja .

        wielu mysli tym , na czym powinni siedziec .
        • Gość: Realista Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.aster.pl 04.03.10, 21:49
          Do czasu, później wszyscy będą się dziwić, że po buncie zaistnieją
          tradycyjne metody bolszewickie - pod scienku sq...ów.
          • Gość: koziol Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: 212.255.34.* 04.03.10, 23:23
            <<Do czasu, później wszyscy będą się dziwić, że po buncie zaistnieją
            tradycyjne metody bolszewickie - pod scienku sq...ów. >>

            Czyzby historia sie powtarza :1789 - 1791 Francja
            Powod do buntu: Francja byla krotko przed bankrotstwem.
            Wynaleziono gilotyne i Francja nie musiala sie wyprzedawac i jak widac na mapie
            jeszcze istnieje.
        • Gość: koziol Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: 212.255.34.* 04.03.10, 23:07
          << Polacy sprzedaja i sprzedaja i sprzedaja ..., kto?,jak ?
          << do tego Polakow zmusza ?.>>
          Zmusza Bieda - a doklanie ci co ustalili kwoty na mleko czy zmusili do
          zaprzestania budowania statkow i wyslali na zasilek.

          << genetyczni idioci mowia z powaga : to nie Polacy sprzedaja , to
          << robia , zydzi , ruski , komuchy i liberalowie ( podstepem zdobyli
          << polskie dowody tozsamosci ) , podszywaja pod Polakow i sprzedaja .>>
          sprzedaja cudze - patrz "prywatyzacja" dorobek pokolen zostal sprzedany.

          wielu mysli tym , na czym powinni siedziec .
    • uburama Acropolis adieu! 04.03.10, 20:05
      • stolat3 Re: Acropolis adieu! 04.03.10, 20:55
        To nraczej Polacy kupują za Odrą chałupy. Niemcy mają w 4 literach
        nasze ziemie.Kupują Polacy którzy kiedyś wyjechali za chlebem
      • Gość: rt-z Raczej: Acropolis (ruiny) à Dieu greckiego! IP: *.fbx.proxad.net 04.03.10, 22:15
        tak to jest, ze Europa (z greckiego) opiera sie na greckiej kulturze.
        I nic tu nie pomoga lzy, ani ze czarne jest czarne.
    • spluwa-orginal "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 20:50
      Dlugi Grecji to pikus.300 miliardow.
      Bilion 675 miliardow 232 miliony 231 tysiecy 221 Euro.Procety rosna
      o 4481 Euro na sekunde.To sa dlugi NIEMIEC.Moga sprzedac DDR,jak
      znajda glupka,ktory to kupi.
      • mario-radyja Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 05.03.10, 00:34
        Ale w stosunku do PKB, czyli zdolności do spłacania mają mniejszy:

        szybki Googiel podpowiada:

        Greece — Public Debt: 89.5% of GDP (2007 est.)

        Germany — Public Debt: 64.9% of GDP (2007 est.)
    • Gość: Obserwator "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.chello.pl 04.03.10, 21:09
      My Wam wszyscy jeszcze pokażemy, niemieckie cwaniaczki!!!
    • Gość: Katiko "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.MIT.EDU 04.03.10, 21:18
      Uwazam, ze niemcom przydaloby sie troche pokory. To, ze ich kraj nie jest
      jeszcze w sytuacji totalnego kryzysu to za sprawa wyzysku, zniszczenia i
      grabiezy polowy Europy w poprzednim stuleciu.
      Sprzedaz wysp nie jest dla Grecji dobrym pomyslem bo jest to dziedzictwo
      naturalne. Ich sprzedaz ograniczy liczbe turystow takich jak ja, ktorzy
      uwielbiaja tam zeglowac a wiec zmniejszy im kolejne wplywy. Zysk ze sprzedazy
      wysp to zastrzyk jednorazowy, ktory zadnemu kryzysowi nie pomoze.

      A moze nalezaloby po prostu, uznac wszystkie obligacje takich zuchwalczych
      niemcow za niewazne w przypadku braku udzielenia pomocy? to moze by im szczeka
      opadla i reke z pomoca wyciagneli. Krasc i mordowac umieli niech teraz zycia
      we wspolnoscie sie naucza. Bo cholerne zycie we wspolnocie to wlasnie i
      korzysci i straty. Ich zaleta polega na rozlozeniu tego na czlonkow.

      Czasem jak czytam takie wypowiedzi niemcow to naprawde mam ochode by wszystkie
      poszkodowane panstwa zazadaly odszkodowan od tego kraju - nie tylko, za stroty
      finansowe, zniszczenia ale i za zycie od jednosctki w cenach w jakich to placa
      firmy ubezpieczeniowe.
      I upanstwowienia -na rzecz krajow poszkodowanych ich fabryk i ich
      spolek-corek, dla ktorych w trakcie wojny jency przymusowo pracowali
      (proporcjonalnie do ilosci pracownikow danego pochodzenia)


      Jak stana w sytuacji, ze maja zaczac sprzedawac dostep do morza, czy alp to
      wtedy moga innym dawac rady.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka