Gość: nemen A co jest w Polsze do kupienia za dlugi? IP: 195.47.201.* 04.03.10, 15:47 Moze Wawel? albo Prusy wschodnie, ale jak by co to u nas tez jest jedna wyspa :) choć osobiście sam bym kupił wyspę Lesbos:) Odpowiedz Link Zgłoś
tornson IIIRP miała szczęście że wcześniej był PRL, 04.03.10, 15:59 dzięki czemu było co rozsprzedawać. Gdyby IIIRP powstała bezpośrednio po IIRP, to bylibyśmy najbardziej zadłużonym krajem świata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: IIIRP miała szczęście że wcześniej był PRL, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 16:23 Nie postałaby bo nie byłoby takie powodu, żeby powstawała III RP. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: IIIRP miała szczęście że wcześniej był PRL, 04.03.10, 18:50 Gość portalu: Piotrek napisał(a): > Nie postałaby bo nie byłoby takie powodu, żeby powstawała III RP. Znaczy się kontynuowanie sanacyjnego reżimu bez reformy rolnej, bez industralizacji, bez powszechnej edukacji, no pięknie byśmy wtedy wyglądali, długów może by i wtedy nie było, ale standard życia jak w Bangladeszu czy w Boliwii przed Ewo Moralesem. Odpowiedz Link Zgłoś
zlotamajka Re: IIIRP miała szczęście że wcześniej był PRL, 04.03.10, 16:54 Dzieki PRLowi bylo co sprzedawac(a raczej rozgrabic). Bo po to sa te cale kryzysy aby bylo co rozgrabic (a raczej mafia bankierska rozgrabia). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Collonna Re: Grecja to jest fakelaki. IP: *.pool.mediaWays.net 04.03.10, 16:03 Jezeli lekarz z praktyka w Atenach podaje dochod roczny 15 tys Euro i nikogo nie interesuje , na jakim zyje poziomie..... Ale czy czasami w Polsce nie jest to samo....... Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny Polske tez to czeka ++++++++++++++++++++++++++++++ 04.03.10, 15:59 Polske tez to czeka tyle ze na mniejsza skale. Grecy mieli "igrzyska" w czasie gdy koszty construction byly najwyzsze. "inwestorzy" w czasie igrzysk i mistrzostw europy zgarneli profit i pojechali do "innego kraju" a grecy zostali z dlugami. to samo bedzie w polsce ale na mniejsza skale. nasze "igrzyska" 2012 na szczescie przypadly na recesje gdy koszty budowy nie sa takie wysokie. Ponadtow mamy to szczescie ze towarzysze lichwiarze kasuja teraz mniejsze odsetki. Ale moi rodacy moga byc spokojni, "igrzyska" sie skoncza, "iwestorzy" zabiora profit a polacy beda jeszcze latami placic lichwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 16:06 Kiedy te faszystowskie świnie odpier...się od Europy! Zlikwidować te niebezpieczne państwo! Kur..że też Niemcy nie leżą w Afryce, byłby spokój w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
gieroy_asfalta Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 16:12 a kto by ci żreć dawał? Niemcy, niedouku, to największy idbiorca polskiego eksportu, gdyby nie oni żarłbyś korę z drzew. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 16:27 A kto by ciebie i Greków utrzymywał subwencjami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bild leser Re: Bild lubie bardzo - neokolonializm (moj patent IP: *.pools.arcor-ip.net 05.03.10, 14:13 Przyjdzie czas na Polske oj niedlugo. (Ziemie tzw odzyskane) Bild to dobra gazeta, tylko czytac trzeba miedzy ustami a brzegiem lechtaczki.;) Odpowiedz Link Zgłoś
gostom1 List czytelniow Bild do Prezydenta Grecji... 05.03.10, 15:51 Kochany Prezydencie! Jak bedzie pan dzisiaj ten list czytaj, to wstapi pan do kraju (Niemcy) Ktore jest calkiem inne jak pana kraj. Tutaj pracuja ludzie do skonczenia wieku 67 lat. 14-stki dla urzednikow juz dawno nie mamy. Tutaj nie placi sie lapowek, zeby otrzymac miejsce lub lozko w spitalu. My Niemcy nie placimy emerytury corek od gereralow, ktore nie wyszly za maz . U nas na stacjach palinowych istnieja kasy rejestracyjne, taxowkarze wydawaja Rachunki, a rolnicy nie oszukuja w sprawie subwecji, ze posiadaja miliony drzew oliwowych, ktore wcale nie istnieja. Niemcy maja rowniez duze dlugi, ale panstwo jest w stanie te dlugi splacic. Poniewaz my wczesnie rano wstajemy i pracujema caly dzien. Z naszej wyplaty czesc oszczedzamy, zeby cos miec na ciezkie czasy. Nasze firmy produkuja produkty, ktore sa na calym globusie bardzo popularne Kochany Prezydencie Grecji. Dzisiaj jest pan chodz symbolicznie w tym kraju, Z ktorego tysiace turystow przyjezdza do Grecji i zostawia tam dobra kase. Nawet pan Otto Rehhagel, tez Niemiec zrobil jako trener Grecje mistrza Europy w pilce noznej. My Niemcy chcemy zostac z wami przyjacielami. Dlatego tez dalismy wam netto 50 miliardow Euro. Ale pod warunkiem, ze wy Grecy nam cala prawde powiecie. Pozdrawiamy was serdecznie! PS: W przypadku odpowiedzi na nasz list, wlaczamy rowniez znaczek pocztowy. W koncu chcemy a zebyscie oszczedzali. (tlumaczenie z Gazety: Bild ----> gostom) Odpowiedz Link Zgłoś
zdz.januszkaminski Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 17:51 Czy to warte jest odpowiedzi? Kwestia smaku i nerwow. Zdzichu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grecy to śmierdząc "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: 91.211.84.* 04.03.10, 16:11 Najwieksze śmierdzace lenie w UE Przejadłi wszystko co tylko sie dało i są na tyle beszcelni ze nie proszą ażadajajeszce niewolno dać im ani centa bo raz ze oszukiwali wogle niepowinni sie dostać do UE to 2 kolejny raz oszukali bo niespełniali warunków wstap[ienia do EURo!!Pamietam tesz cwaniaków jak zaaresztowali polskich marynarzy by szantarzować Bruksele o dopłaty z UE.Gdy pracowałem tam kilka lat i mieszkałem to Chołota grecka miał grafik na 3 miesiace doprzodu z datami strajku a zawsze sie smiali ze jeden starjk w miesiacu to obowiazek nam tez niepozwalali pracować kilka razy nam sie udało to potem ostrzegli ze cało nas nastepnym razem nie wypuszczą! Grecy to najwieksze obiboki i komuchy w całej UE!!Niepowinni dostac ani centa! Odpowiedz Link Zgłoś
zdz.januszkaminski Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 17:35 Rozumiem, ze rozbrat z polska ortografia jest Twoim zamierzonym przedsiewzieciem. Tez warte pochwaly! Zawsze mozna wszystko negowac, nawet Logike. Ale to juz chyba bylo? Ciezko jest Awangardzie, Anarchistom i nowo"myslacym". Zatnij sie, uwezmij sie, wygrasz i zyskasz poklask. Acha, slyszalem, ze "na Swiecie", (jestem Pacjentem Kliniki Psychiatrycznej-naprawde!), oczekuja na nowy Meteor. Co myslisz o tym? Kto macza w tym palce? Trzymaj sie. Zdzichu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Bismark wciąż żywy, niemcy chcą terenów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 16:14 Szkoda że Niemcy nie są w Afryce. Europa byłaby bezpieczniejsza. Nic dziwnego jak 80 mln. nazistów może się zmieścić w tak małym kraju jak Niemcy. A jeszcze przy takiej nadprodukcji Turków. Odpowiedz Link Zgłoś
fawad A można inaczej ... 04.03.10, 16:18 Niech Grecja wystawi na sprzedaż obligacje pod zastaw owych wysp i Akropolu. - TomiK Odpowiedz Link Zgłoś
zdz.januszkaminski "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 16:29 Musze w Salzburg-skiej(?) Bibliotece poszukac tego numeru "Focus". Wenus z Milo ze srodkowym palcem? Warto zobaczyc. Na pewno go kiedys miala. Pozdrowienia dla rozsadnie piszacych. Zdzichu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: troglodytofob "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.aster.pl 04.03.10, 16:39 Niemcy gdyby należały do gatunku ludzkiego, powinne popełnić samobójstwo jako zadość uczynienie rasie ludzkiej za mordy i okrucieństwo niespotykane w historii ludzkości. Odpowiedz Link Zgłoś
papigo "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 16:46 podniesli vat a od miesiecy nie zwracaja firmom watu,zalosny kraj i chyba sprzedam wszystko,odzyskam vat i spadam stad. Papigo Royal Palace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karbat Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.dip.t-dialin.net 04.03.10, 16:50 eva15 napisała: karbat napisał: > > ciekawe skad sie bierze w kraju katolikow fascynacja szmacianym > > BILDEM czy tez FOCUSEM >FOCUS nie jest szmatławcem, bystrzaku. Próbuje grać w lidze >Spiegla i odbierać u czytelników. Moim zdaniem dość nieskuteczne, >ale to inny temat. fascynuja cie kilkulinijkowe , zdaniowe , opisy zdarzen , opinie na skomplikowane tematy, okraszone licznymi fotkami ? - FOCUS jest w sam raz dla ciebie . Focus nie rosci sobie miana pisma przedstawiajacego w wyczerupjacy , doglebny sposob faktow , zdarzen . To taka pigulka dla cwiercinteligentow w przychodni dentystycznej - moim zdaniem , masz inne .. twoj problem . > Co do Bilda - w Spieglu dzień pracy, jak podał kiedyś redaktor >naczelny,rozpoczyna się od studiowania Bilda. Trwa to całe >szczęście krótko, bo to zaledwie parę linijek, reszta obrazki. A >robi się to po to, by wiedzieć, czymżyją masy i czym, jak i w jakim >kierunku są sterowane. Bild steruje masami , Niemcami , masz b. prymitywny obraz tego narodu . >Poważne czasopisma wolą wiedzieć w jakim świecie żyją i jaki jest >dookoła vox populi,..... dlatego ci ze Sterna musza studiowac Bilda ... inaczej by nie wiedzieli co w trawie piszczy :O myslisz , wyciagasz wnioski jak z BILDa > Bilda nie kupuję, ale stojąc w kolejce na stacji benzynowej rzucam >często okiem na to, co w danym dniu Bildzik na 1. stronie >wysmarował i czym zajmuje lud pracujący miast i wsi, jak steruje jego emocjami. To Bild , kreuje tematy ,ktorymi maja zyc masy ,- kto gdzie przesczepil sobie penisa , jakiego kolru jest dziecko Borysa Beckera itd . masy maja krotka przerwe w pracy , poogladaja obrazki , kosz i dalej zapieprzaja , wiekszoc tematow Bilda majac gleboko w doopie . Nie rob z mas ...idiotow , oczarowanch prawdami z BILDA . Odpowiedz Link Zgłoś
antysz1313 Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 16.03.10, 18:40 A co kryzys w grecji ? brak ananasów w portfelu ? tak to jest jak si eprowadzi hotel ze szczurami, wszami i nie dba o klientów ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skurk "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.sydskane.nu 04.03.10, 16:52 A ile by wzięli za ten Akropol. Nie wiem czy się ktoś chętny znajdzie. A wyspy to dobry pomysł. Sam bym kupił jakąś mała i przytulną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roti Niemiaszki IP: 193.111.166.* 04.03.10, 17:00 oddajcie to co dostalisie w ramach planu marshalla no i wypłaccie odszkodowania za zniszczenia i pomrdowanych w czasie II wojny to zobaczymy wtedy ile wam zostanie - hahaha.Będziecie jeszcze wiekszymi bankrutami wa wtedy ja.....!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gostom1 Re: Niemiaszki 04.03.10, 18:47 @roti Jezeli Miemcy mieli by oddac to, co otrzymali za marshallplan, to bardzo by cie wysmiali. Poniewaz otrzymali od USA: Czekolade, papierosy marki: Camel, gume do rzucia, koce i kawe. Amerykanie w zamian razem z Anglikami rozbireali fabryki i przewozili je do siebie. Podobnie jak CCCP zrobil na terenie dawnej DDR. Jeszcze jakies watpliwosci? Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: Niemiaszki 04.03.10, 19:06 gostom1 napisał: > @roti > Jezeli Miemcy mieli by oddac to, co otrzymali za marshallplan, to bardzo by cie > wysmiali. Poniewaz otrzymali od USA: > Czekolade, papierosy marki: Camel, gume do rzucia, koce i kawe. Amerykanie w > zamian razem z Anglikami rozbireali fabryki i przewozili je do siebie. Podobnie > jak CCCP zrobil na terenie dawnej DDR. > Jeszcze jakies watpliwosci? A wierz dlaczego tak zrobili folksdojczu??? Zeby wam glupoty do glowy nie przychodzily w budowaniu jakiejs babki. Fizykow tez wam zabrali,zapomniales o tym wspomniec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: one Re: Niemiaszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 19:43 Wyzywasz ludzi od folksdojczow a sam jestes poslim analfabeTOM wieRZ? Odpowiedz Link Zgłoś
bierfreund Re: Niemiaszki 04.03.10, 20:06 He??? Jakiej babki? Piaskowej, czy masz na mysli np. matke twojego ojca? Pozatym to smiesznie sie czyta: Niemcy, Szwaby, dojcze, 80 milionow nazistow... pffff... wypowiedzi osob bez pojecia i z kompleksami. Nawiasem mowiac cobysmy bez Niemcow zrobili? To dzieki nim mozemy chodzic w glorii jezuska narodow i wciskac wszystkim kity jacy to my czysci jak baranki, w porownaniu z tymi wrodzonymi diablami! Tak mi sie zawsze przypomina rok ´68, kiedy w Niemczech studenci domagali sie rozprawienia z przeszloscia, a u nas wesolo deportowalo sie zydow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ontos2 .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 21:33 Śmiech mnie ogarnia na twe wypociny. Czas nie zatrze haniebnych dokonan mistrzów unicestwienia.A mi sie przypomina 65' i list biskupow polskich do niemieckich. Odpowiedz Link Zgłoś
maciejkozlowski Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. 04.03.10, 19:15 Ile pewności w twoim poście. Chcesz powiedzieć, że niemcy "ciężką pracą własnych rąk" odbudowali kraj i go wyprowadzili na prostą ? Nie bądz śmieszny. A żli amerykanie im jeszcze przeszkadzali w tym. Idiota ! Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. 04.03.10, 19:28 maciejkozlowski napisał: > Ile pewności w twoim poście. Chcesz powiedzieć, że niemcy "ciężką pracą własnyc > h > rąk" odbudowali kraj i go wyprowadzili na prostą ? Nie bądz śmieszny. A żli > amerykanie im jeszcze przeszkadzali w tym. Idiota ! Etam..przeszkadzali!!OKUPOWALI....DLACZEGO NAM TAKIEJ K....A OKUPACJI NIESKAPLO. Odpowiedz Link Zgłoś
gostom1 Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. 04.03.10, 21:09 @maciejkozlowski @kutnowianka Widocznie nie wytrzymujecie tej presji. Wasza dyspozycja biopsychiczna powoduje, ze soje instykty nie potraficie opanowac. Dlatego piszecie taki finty na tych forach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puch4cz Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. IP: *.dslextreme.com 05.03.10, 05:52 A co? Zaprzeczysz? Amerykanie i Angole to fabryki bombardowali a nie wywozili, lol... A potem jeszcze pomogli zbudowac z powrotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Niemiaszki= gotsom jakiś ty pewny. IP: *.unitymediagroup.de 05.03.10, 23:03 ile Niemce dostaly z Marshalla mozna poczytac: pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Marshalla widac zaraz ze Niemcy dostali tyle ile kot naplakal.Najbardziej zniszczony kraj w Europie,wykradzione nawet szyny kolejowe.Ale Niemcy mialy,w przeciwienstwie do Polski i innych krajow europejskich,inzynierow,majstow i robotnikow z klasa.W koncu przed wojna mialy najwiecej swiatowych firm w Europie.Np.Bayer,Bayersdorf czy krupp albo Merc czy setki innych juz wtedy byly potezne.Wystarczylo po wojnie troche pienozkow i juz leciala produkcja.Niemcy mialy juz wtedy 3 tys km autostrad.wystarczylo troche forsy i juz lecial po nich transport.Inne kraje musialy to dopiero budowac a Niemce tylko wyremontowyc.Dlatego juz w polowie lat 50 tych byly mistrzem eksportu w Europie,najwiekszym producentem aut w Europie..jak i przed wojna.I tak jest do dzis...he,he...wojny czy marshalle nic nie zmienily... Odpowiedz Link Zgłoś
kutnowianka Re: Niemiaszki 04.03.10, 19:34 Ale bzdury. Niemcy i inne kraje Europy mogły odbudować swoje gospodarki w dużej mierze dzięki temu planowi. Zajrzyj, idioto do ksiąg albo choćby na google. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Bo wyspy to dobro narodowe, a nie prywatne !!! 04.03.10, 21:50 Bo wyspy to dobro narodowe, a nie prywatne !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ps Re: porypane IP: *.pools.arcor-ip.net 06.03.10, 11:57 Bredzisz na miare gebelsa. Prawie kazdy niemiaszek wie, wielu glosno o tym gaworzy, ze bez Amerykanow byliby dalej do tylu, niz Grecy i ddr razem z cccp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 17:04 niech Grecy wysila sie i sprzedadza obligacje na wczasy w cenach nizszych o 40-30% od tradycyjnych, nie beda zebrali, a obie strony beda zadowolone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kst666 A co sprzedadzą Niemcy aby spłacić swoje długi ? IP: *.chello.pl 04.03.10, 17:08 Zadłużenie państwa niemieckiego wynosiło już w 2007 roku ponad 1500 mld EUR). Na dzień dzisiejszy prawdopodobnie dobija do 2 BILIONÓW EUR !!! (de.wikipedia.org/wiki/Staatsverschuldung) Jak myślicie - Turcy zamieszkujący Niemcy będą to spłacać ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wara Polska już sprzedana IP: 87.204.220.* 04.03.10, 17:45 Niemcy wiedzą , co mówią - tak łatwo poszło im kupno Polski. Wystaczyło mieć oddanych ludzi w kolejnych "polskich" rządach. Odpowiedz Link Zgłoś
neo.nick Re: Polska już sprzedana 04.03.10, 18:19 wszystkie rzadzy w UE sa dzis w kieszeniach globalnych mafii. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Tusk i PO wyprzedaje Polskę Niemcom!!! 04.03.10, 21:53 Tusk i PO wyprzedaje Polskę Niemcom!!! Gość portalu: wara napisał(a): > Niemcy wiedzą , co mówią - tak łatwo poszło im kupno Polski. > Wystaczyło mieć oddanych ludzi w kolejnych "polskich" rządach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puch4cz Podaj przyklady. IP: *.dslextreme.com 05.03.10, 04:16 A nie trolluj. Odpowiedz Link Zgłoś
kamel_65 Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 18:14 Na Mazurach Niemcy już mają kilka naszych wysp. Mało im jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
kamel_65 Re: jiuz szkopy szykuja rozbior Grecji 05.03.10, 19:59 Wiesz, mają doświadczenie po rozbiorach Polski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asor Nie o konca jest prawda ze Niemcy nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 18:19 zaplacili za zniszczenia wojenne. Wyplacili sporo odszkodowan rowniez wiezniom a takze wielomiliardowa pomoc jednostronna jak i ramach pomocy EU Grecy jedli na kredyt i teraz szukaja kto zaplaci za rachunek . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koziol Re: Nie o konca jest prawda ze Niemcy nie IP: 212.255.34.* 04.03.10, 23:59 > Grecy jedli na kredyt i teraz szukaja kto zaplaci za rachunek .< Produkt narodowy brutto Grecji i Polski jest podobny. Ogromna ilosc obywateli pracuje za granica. Zarobki marne. Mimo tego dlugi obywu Panstw rosna. Nie wydajemi sie ze na mieszkancow tych krajow ktos z EU pracuje, bo ci wiecej przejadaja. > zaplacili za zniszczenia wojenne. > Wyplacili sporo odszkodowan rowniez wiezniom a takze wielomiliardowa pomoc > jednostronna jak i ramach pomocy EU Podobnie teraz pomagaja Afganom - nie dziw sie jak z wdzecznosci wysadza cos w powietrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poiuy Bild czyli wnuki hitlerowców IP: 109.243.120.* 04.03.10, 18:54 kontynuują dzieło dziadków, trochę podobnie zresztą mamy w POlsce, np taki TVN czy inne media w Polszy, obsadzone dziećmi o WSI-owej proweniencji, dziecmi UBoli, SBeków - ci akurat robią dla Moskwy czy innych, tamci to neonaziści-tylko rozwiązania militarne w poszukiwaniu Lebensraum zastąpili ekonomicznymi,Brukselą(Moskwa BIS) i efekt jest taki że Grecja została sprowadzona do roli Protektoratu. Aczkolwiek dla nas, Polaków cały ten "zawał"grecki ma tę dobrą stronę że i Niemcy i Francja jako najwieksi płatnicy w kołchozie zwanym Unią Europejską będą zdecydowanie przeciwni wprowadzaniu kolejnych krajów do strefy Euro, w tym Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: / Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.10, 19:24 no nie jest taki zly ale pokazuje jak sie zmieniaja Niemcy - dawniel wyslali by kilka dywizji pancernych teraz po prostu kupuja tak jak w Polsce - cichutko z usmiechem - bez luftwafe i krigsmarine pod sztandarami unii ludzie znajacy historie wiedza ze takie ofensywy pokojowe ida na zmiane z wojnami - jak nie mozna sila to w sposob pokojowy - i niedlugo juz w Polsce tez tak bedzie - kamienice nasze ulice wasze doch poslow po prostu powiedzialo to co Niemcy robia takie czasy Zydzi walcza zbrojnie , Niemcy handluja to sie oczywosciezle skonczy bo jest wbrew naturze i wkrotce wszystcy znowu chwyca sie za mordy - jak to zawsze w Europie bywalo odkamienia lupanego Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 19:36 Gość portalu: / napisał(a): > no nie jest taki zly ale pokazuje jak sie zmieniaja Niemcy - dawniel > wyslali by kilka dywizji pancernych teraz po prostu kupuja > tak jak w Polsce - cichutko z usmiechem - bez luftwafe i krigsmarine > pod sztandarami unii > ludzie znajacy historie wiedza ze takie ofensywy pokojowe ida na > zmiane z wojnami - jak nie mozna sila to w sposob pokojowy - i > niedlugo juz w Polsce tez tak bedzie - kamienice nasze ulice wasze > doch poslow po prostu powiedzialo to co Niemcy robia > takie czasy > Zydzi walcza zbrojnie , Niemcy handluja > to sie oczywosciezle skonczy bo jest wbrew naturze i wkrotce > wszystcy znowu chwyca sie za mordy - jak to zawsze w Europie bywalo > odkamienia lupanego Ktos kiedys powiedzial"czego niemcy nie zrobili sila zrobia to glaskaniem" No ale moze mazurka za naszego zycia bedziemy mogli spokojnie sluchac....pozniej to nie bedzie juz nasz problem. Odpowiedz Link Zgłoś
maciejkozlowski Niemcy -zamknąc gęby i milczeć przez 100 lat ! 04.03.10, 19:31 Nienawidzę tych bydlaków. I jeszcze ta buta, te roześmiane gęby opite piwskiem. Czy pojadę na Majorkę, Teneryfę, do Afryki. Wszędzie te głośne, szczekające gęby. To mają być ci nadludzie ?! To karykatury ludzi . Owszem znałem lekarzy niemieckich - uprzejmi i otwarci; jednak wiem, ze gdyby tylko tłum zaczął pochody z chorągwiami i pochodniami to poszliby pierwsi. Jakaś toksyna tkwi w tym narodzie, chyba dlatego oskarżali żydów o trucie i niszczenie zdrowego narodu. Oni czują te truciznę w sobie. Wystarczy posłuchać ich języka- tego szczekania, które nadaje się do wydawania rozkazów i poganiania do komór gazowych. Nienawidzę ich.Byłem u nich ze 6 razy i nie zmienił się mój stosunek. Taki sąsiad to nieszczęście dla Polski. Gdy w Anglii wyjaśniam, że mamy fajnych sąsiadów bo z jednej strony Niemców a z drugiej Rosjan to pękają ze śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
bartolomeo_prignano Re: Niemcy -zamknąc gęby i milczeć przez 100 lat 04.03.10, 22:21 ...to weź się qrwa wyprowadź ...najlepiej na wschód ...tam będziesz miał ciekawszych sąsiadów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zamordowany "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.10, 19:34 Może to był błąd, że Niemcy po wojnie otrzymali wielką pomoc, a powinni być rozsprzedani na koszty odszkodowań wojennych. Zapomnieli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karbat Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.dip.t-dialin.net 04.03.10, 20:03 Niemcy kupuja , Niemmcy kupuja Polske , Niemcy nas wykupuja ... Polacy sprzedaja i sprzedaja i sprzedaja ..., kto?,jak ? do tego Polakow zmusza ?. genetyczni idioci mowia z powaga : to nie Polacy sprzedaja , to robia , zydzi , ruski , komuchy i liberalowie ( podstepem zdobyli polskie dowody tozsamosci ) , podszywaja pod Polakow i sprzedaja . wielu mysli tym , na czym powinni siedziec . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.aster.pl 04.03.10, 21:49 Do czasu, później wszyscy będą się dziwić, że po buncie zaistnieją tradycyjne metody bolszewickie - pod scienku sq...ów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koziol Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: 212.255.34.* 04.03.10, 23:23 <<Do czasu, później wszyscy będą się dziwić, że po buncie zaistnieją tradycyjne metody bolszewickie - pod scienku sq...ów. >> Czyzby historia sie powtarza :1789 - 1791 Francja Powod do buntu: Francja byla krotko przed bankrotstwem. Wynaleziono gilotyne i Francja nie musiala sie wyprzedawac i jak widac na mapie jeszcze istnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koziol Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: 212.255.34.* 04.03.10, 23:07 << Polacy sprzedaja i sprzedaja i sprzedaja ..., kto?,jak ? << do tego Polakow zmusza ?.>> Zmusza Bieda - a doklanie ci co ustalili kwoty na mleko czy zmusili do zaprzestania budowania statkow i wyslali na zasilek. << genetyczni idioci mowia z powaga : to nie Polacy sprzedaja , to << robia , zydzi , ruski , komuchy i liberalowie ( podstepem zdobyli << polskie dowody tozsamosci ) , podszywaja pod Polakow i sprzedaja .>> sprzedaja cudze - patrz "prywatyzacja" dorobek pokolen zostal sprzedany. wielu mysli tym , na czym powinni siedziec . Odpowiedz Link Zgłoś
stolat3 Re: Acropolis adieu! 04.03.10, 20:55 To nraczej Polacy kupują za Odrą chałupy. Niemcy mają w 4 literach nasze ziemie.Kupują Polacy którzy kiedyś wyjechali za chlebem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt-z Raczej: Acropolis (ruiny) à Dieu greckiego! IP: *.fbx.proxad.net 04.03.10, 22:15 tak to jest, ze Europa (z greckiego) opiera sie na greckiej kulturze. I nic tu nie pomoga lzy, ani ze czarne jest czarne. Odpowiedz Link Zgłoś
spluwa-orginal "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 04.03.10, 20:50 Dlugi Grecji to pikus.300 miliardow. Bilion 675 miliardow 232 miliony 231 tysiecy 221 Euro.Procety rosna o 4481 Euro na sekunde.To sa dlugi NIEMIEC.Moga sprzedac DDR,jak znajda glupka,ktory to kupi. Odpowiedz Link Zgłoś
mario-radyja Re: "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! 05.03.10, 00:34 Ale w stosunku do PKB, czyli zdolności do spłacania mają mniejszy: szybki Googiel podpowiada: Greece — Public Debt: 89.5% of GDP (2007 est.) Germany — Public Debt: 64.9% of GDP (2007 est.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.chello.pl 04.03.10, 21:09 My Wam wszyscy jeszcze pokażemy, niemieckie cwaniaczki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katiko "Bild": Niech Grecja sprzeda wyspy i Akropol! IP: *.MIT.EDU 04.03.10, 21:18 Uwazam, ze niemcom przydaloby sie troche pokory. To, ze ich kraj nie jest jeszcze w sytuacji totalnego kryzysu to za sprawa wyzysku, zniszczenia i grabiezy polowy Europy w poprzednim stuleciu. Sprzedaz wysp nie jest dla Grecji dobrym pomyslem bo jest to dziedzictwo naturalne. Ich sprzedaz ograniczy liczbe turystow takich jak ja, ktorzy uwielbiaja tam zeglowac a wiec zmniejszy im kolejne wplywy. Zysk ze sprzedazy wysp to zastrzyk jednorazowy, ktory zadnemu kryzysowi nie pomoze. A moze nalezaloby po prostu, uznac wszystkie obligacje takich zuchwalczych niemcow za niewazne w przypadku braku udzielenia pomocy? to moze by im szczeka opadla i reke z pomoca wyciagneli. Krasc i mordowac umieli niech teraz zycia we wspolnoscie sie naucza. Bo cholerne zycie we wspolnocie to wlasnie i korzysci i straty. Ich zaleta polega na rozlozeniu tego na czlonkow. Czasem jak czytam takie wypowiedzi niemcow to naprawde mam ochode by wszystkie poszkodowane panstwa zazadaly odszkodowan od tego kraju - nie tylko, za stroty finansowe, zniszczenia ale i za zycie od jednosctki w cenach w jakich to placa firmy ubezpieczeniowe. I upanstwowienia -na rzecz krajow poszkodowanych ich fabryk i ich spolek-corek, dla ktorych w trakcie wojny jency przymusowo pracowali (proporcjonalnie do ilosci pracownikow danego pochodzenia) Jak stana w sytuacji, ze maja zaczac sprzedawac dostep do morza, czy alp to wtedy moga innym dawac rady. Odpowiedz Link Zgłoś