Gość: gliwiczanin IP: *.necik.pl 16.04.04, 16:40 wreszcie monopol na komorki konczy sie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Miki Re: Nokia traci zasięg IP: *.dclient.hispeed.ch 16.04.04, 16:45 I tak za kilka lat jekis amerykanski profesor napisze ksiazke " The Rise and fall of Nokia" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.spz.eta.pl Re: Nokia traci zasięg IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 16.04.04, 16:57 nokia i tak zawsze bedzie najlepsza, spadna tylko ceny ale to dobrze => Odpowiedz Link Zgłoś