Dodaj do ulubionych

Nokia traci zasięg

IP: *.necik.pl 16.04.04, 16:40
wreszcie monopol na komorki konczy sie
Obserwuj wątek
    • Gość: Miki Re: Nokia traci zasięg IP: *.dclient.hispeed.ch 16.04.04, 16:45
      I tak za kilka lat jekis amerykanski profesor napisze ksiazke " The Rise and
      fall of Nokia"
    • Gość: www.spz.eta.pl Re: Nokia traci zasięg IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 16.04.04, 16:57
      nokia i tak zawsze bedzie najlepsza, spadna tylko ceny ale to dobrze =>
    • create czekamy na podobne wiesci od Microsoftu 16.04.04, 17:14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka