Dodaj do ulubionych

wirtualne biuro / wirtualny adres

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.14, 17:07
Wirtualny adres dla Twojej firmy za jedyne 49 zł miesięcznie!

W cenie abonamentu: -kompleksowa obsługa przebiegu korespondencji oraz przesyłek -sala konferencyjna-sala spotkań -adres marketingowy i korespondencyjny na dzielnicy mokotów w Warszawie

więcej informacji znajdzieszn stronie:
www.hubkolektyw.pl/oferta-cennik/wirtualny-adres

Pozdrawiamy,
Biuro Hub Kolektyw! :)
Obserwuj wątek
        • hashikasiek Re: wirtualne biuro / wirtualny adres 23.05.16, 13:03
          a ja polecam usługi Twojego Wirtualnego biura które mieści się w samym centrum Warszawy, nie dawno przenieśliśmy tam swoją siedzibę. Ceny konkurencyjne - za odbieranie, przechowywanie, powiadamianie mailem i skanowanie o przychodzącej korespondencji płacimy tylko 79 zł miesięcznie.
          Dwie miłe panie, zawsze pomocne, a dodatkowo możliwość skorzystania za 15 zł/h z sali spotkań.
          Co przeważyło? poza 3 urzędem skarbowym śródmieście, parking przy ul. Nowogrodzkiej! wcześniej byliśmy na Chmielnej, znalezienie miejsca parkingowego graniczyło z cudem...
          poniżej link do ich strony.
          www.twojewirtualnebiuro.pl
    • aleksandra_majos Re: wirtualne biuro / wirtualny adres 16.10.15, 10:00
      Zapraszam do skorzystania z usług mobilnego biura - Szucha Business Center w centrum Warszawy. Daje ono możliwość zarejestrowania firmy w prestiżowej lokalizacji, w otoczeniu siedzib m.in. wielu kancelarii prawnych, firm doradczych czy też instytucji dyplomatycznych. W ramach świadczonych usług Szucha Business Center prowadzi: obsługę korespondencji, udostępnia adres do rejestracji firmy, umożliwia wynajęcie sal konferencyjnych, prowadzi obsługę połączeń firmowych i oferuje doradztwo strategiczne rozwoju firmy. Ponadto w zakresie naszych usług jest prowadzona również księgowość w bardzo atrakcyjnej cenie.
      Korzystając z takiej oferty, zaoszczędzą Państwo zarówno na kosztach związanych z wynajmem/ kupnem powierzchni biurowej jak i na obsłudze administracyjnej firmy.
      Ceny zaczynają się już od 49 zł miesięcznie!! Dodatkowo pierwsze 3 miesiące współpracy są GRATIS!!
      Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową - www.szuchabc.pl
      Wszelkie zapytania proszę kierować poprzez:
      e-mail: sekretariat@szuchabc.pl lub tel.: 604 772 177, (22) 628 12 94
    • tokaty Re: wirtualne biuro / wirtualny adres 07.12.15, 15:07
      Polecam www.twojewirtualnebiuro.pl w samym centrum Warszawy ul.T.Chałubińskiego 9/2, łatwy dojazd, dużo miejsc do zaparkowania przy ul.Nowogrodzkiej. Wcześniej korzystałam z innej lokalizacji i parkowanie było mega problemem. To był mój priorytet. Biuro prowadzą dwie miłe Panie, wszytko załatwiają sprawnie i bezproblemu.
    • sdk_forever_99 wirtualne biuro 27.02.16, 21:43
      Zapraszam do zapoznania się z ofertą Wirtualnego Biura City Office www.city-office.pl. Biuro znajduje się na 15 piętrze budynku Spektrum Tower przy ul. Twardej 18.

Ceny rozpoczynają się od 49 zł / m-c.

zapytaj o szczegóły: kontakt@city-office.pl lub zadzwoń tel. 22 202 68 20
    • annnowakowska89 Re: wirtualne biuro / wirtualny adres 03.03.16, 16:06
      Ja osobiście mogę polecić to biuro: mbiuro.com/wirtualne-biuro-warszawa-domaniewska/ ta sama sieć WB ma dwie inne lokalizacje w Warszawie i 7 w całej Polsce.
      Mam to wszystko czego mi potrzeba do prowadzenia firmy: adres, obsługę korespondencji, księgowość, kancelarię i miejsce do spotkań z moimi Klientami. Polecam :)
    • dorarenata Re: wirtualne biuro / wirtualny adres 16.03.16, 09:06
      Ja z kolei proponuję Biurkownię w Poznaniu - oprócz rejestracji firmy można wynająć u nich salę konferencyjną czy szkoleniową, ewentualnie skorzystać z co-workingu, przez co wirtualny adres nie jest już taki wirtualny. I nie trzeba każdemu klientowi tłumaczyć, że tu jest firma zarejestrowana, a spotykać się będziemy gdzie indziej etc. Mają całkiem fajną stronę ;) www..biurkownia.pl Dobrego dnia
    • juja05 Re: wirtualne biuro / wirtualny adres 31.03.16, 16:07
      Jesli ktos poszukuje wirtualnego biura w Krakowie to mogę z czystym sumieniem polecić wirtualne biuro na Rynku Głownym - www.firmanarynku.pl/
      W cenie od 49zł/mies macie adres rejestrowy firmy, obsługę poczty i telefonów, bezpłatne skany korespondencji na e-maila itp. To najlepsza oferta jaka udało mi się znaleźć w Krakowie.
      Łatwa komunikacja, miła obsługa, wszystko bez zarzutu.
    • jashne Re: wirtualne biuro / wirtualny adres 07.04.16, 13:10
      Ja we Wrocławiu mam sprawdzone to biuro: ideaprestige.eu/ i smiało mogę polecić.
      Znajduje się na placu Solnym, czyli w samym centrum tuż przy rynku.
      Ceny i obsługa są ok, nie mogę się do niczego przyczepić, a czepialski jestem ;)
    • matprock Re: wirtualne biuro / wirtualny adres 06.05.16, 15:34
      Opcja wirtualnego biura to rzeczywiście niezłe rozwiązanie. Z doświadczenia wiem, że taka usługa jest kompleksowa, pewna i zwykle niedroga. Sekretarka, księgowa, a niekiedy prawnik są codziennie do dyspozycji. Polecam takie biuro tym, którzy są zapracowani i zwykle nie mają na nic czasu.

Zapraszam na stronę www.twojeidealnebiuro.pl/

mail: biuro@twojeidealnebiuro.pl
      tel. 794 929 784

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka