22.12.13, 17:49
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
  • aurum-serwis Re: Płatności w sklepie internetowym 25.12.13, 23:00
   Wiele sklepów internetowych umożliwia swoim klientom zakupy ratalne. (wiele gotowych sklepów posiada moduł pod płatności ratalne)
   Zapraszamy do kontaktu Właścicieli e-sklepów.
   Nie pobieramy prowizji za korzystanie z tej formy płatności.
   biuro@aurum-serwis.pl
  • sky-shop.pl Re: Płatności w sklepie internetowym 27.12.13, 21:59
   Integracja z systemem w ramach naszego oprogramowania jest darmowa: sky-shop.pl/integracja_z_paypal_i_payu/#lava. Płatność dla klientów z wykorzystaniem PayPal również nic nie kosztuje. Dla właściciela sklepu liczy się ostateczny odbiór płatności. Na 100 zł to 3,70 zł opłaty (ale im dochód większy, tym opłaty mniejsze - wszystkie informacje na stronie PayPal).
  • noirepay Re: Płatności w sklepie internetowym 30.01.14, 17:56
   Polecam założenie konta w NoirePay, konto firmowe - dla sklepu internetowego jest darmowe, pozwala na akceptację płatności on line. Zabezpiecza przed oszustami i chargeback'ami. Konto jest bezpłatne: brak opłat za założenie konta, brak miesięcznych opłat za prowadzenie konta.
   Akceptacja płatności on line bez terminali. Posiadasz sklep internetowy - akceptuj płatności kartami płatniczymi szybko i bezpiecznie.
   www.noirepay.pl
  • shoper.pl Re: Płatności w sklepie internetowym 07.07.15, 13:01
   Jeśli zastanawiasz się nad uruchomieniem sklepu internetowego miej na uwadze udostępniane w ramach oprogramowania metody płatności. Np. oprogramowanie Shoper uruchomiło własny system płatności: Płatności Shoper. Przelewy są natychmiastowe do właściciela sklepu a prowizja jest najniższa na rynku. Dodatkowo nowi klienci nie płacą prowizji przez pierwsze 3 miesiące, po tym czasie prowizja jest na stałym poziomie 1,69%. Prosta kalkulacja potwierdza, że start ze sklepem internetowym nie wymaga dużych nakładów finansowych. Uruchomienie Płatności Shoper nie wymaga formalności, można tego dokonać z panelu administracyjnego sklepu. Więcej można poczytać tutaj: www.shoper.pl/platnosci/
   Dodatkowo wszyscy nowi klienci, którzy założą sklep do końca lipca, wybiorą Płatności Shoper mogą mieć skórkę graficzną do sklepu o połowę taniej (kod rabatowy: SKIN50).
   • wojtekt4 Re: Płatności w sklepie internetowym 26.07.15, 17:38
    W przypadku sklepu internetowego dobrym sposobem może okazać się uruchomienie płatności sms. Płacenie SMS-em za produkty czy drobne usługi to wciąż najwygodniejsza forma płatności. Istnieje również możliwość SMS-owych zapłat. Taką usługę można uzyskać w SerwerSMS.pl, wybierając pakiet z aktywną funkcją Premium SMS.
  • aga19853 Re: Płatności w sklepie internetowym 19.10.15, 11:25
   Data płatności przy sprzedaży przez ma duże znaczenie (głównie dla VAT). Kwestia obowiązku podatkowego zarówno dla vat jak i pit przy sklepie internetowym została poruszona na tym blogu: fakturavat.org.pl/sprzedaz-przez-internet-jak-opodatkowac/
   Polecam poczytać osobom rozpoczynającym sprzedaż w internecie :)
  • stylowa_ja Re: Płatności w sklepie internetowym 20.10.15, 14:56
   Według mnie warto pomyśleć o Dotpay. Jest to najprostsza i najszybsza integracja płatności internetowych przez API na rynku. Więc jeżeli dopiero zakładasz swój sklep, chcesz się rozwijać i generować odpowiedni zysk to warto zainteresować się właśnie operatorem płatności online ;) Ja polecam, bo mam pozytywne doświadczenia z Dotpay ;)
   • lanceito Re: Płatności w sklepie internetowym 21.11.15, 12:35
    PayPal nie jest darmowy: od sprzedającego (odbiorcy płatności) pobiera prowizję zgodnie z tabelą: www.paypal.com/pl/webapps/mpp/ua/useragreement-full#16. 2.9% + zazwyczaj 0,8 PLN). Opłaty są dość wysokie, ale wygoda dla użytkownika ogromna.
    Krajowi dostawcy dają też możliwość płacenia kartami. Aby mieć przelewy z banków, to możesz wybierać: przelewy24, Dotpay, transferuj.pl.


    _______________________________
    Conferencepro.pl - rozwiązania do sal konferencyjnych

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka