Gość: Paweł
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.02.06, 11:52
Chyba jestem za głupi, bo nic z tego tekstu nie rozumiem. Czy GW mogłaby z
łaski swojej napisać o co tak naprawdę chodzi w tej dyrektywie, jakie są
dokładnie jej korzyści i straty dla nas przed i po zmianach? Chyba, że
dziennikarz sam tego nie wie? Pisanie o ogólnikach bez konkretów właśnie na to
wskazuje.