Dodaj do ulubionych

Negocjacje ostatniej szansy u Fiata zakończone ...

IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.12.02, 02:05
taki jest wolny rynek.Nie ma zbytu,nie ma pracy.Ot,co!
A z pretensjami do Pana Boga,to przeciez on wszystkim kieruje.





Obserwuj wątek
    • Gość: sick Re: zagadka IP: *.sympatico.ca 06.12.02, 05:20
      Jezeli chcesz brac udzial w tak powaznej dyskusji, to udowodnij,
      ze jestes na tyle inteligentny (inteligentna) i potrafisz
      rozwiazac te zagadke:

      Na pewnej ulicy mieszkało 5 różnych ludzi, w 5 domach o różnych
      kolorach, hodowali oni 5 różnych zwierząt, pili 5 różnych
      napoji, palili 5 różnych marek papierosów.
      PYTANIE : KTO HODUJE RYBKI ?
      - Norweg mieszka w pierwszym domu
      - Anglik w czerwonym domu
      - Zielony dom leży na lewo od białego
      - Człowiek palący Rothmansy mieszka obok kogoś kto hoduje koty
      - Duńczyk pije herbatę
      - W żółtym domu pali się Dunkile
      - Niemiec pali Malboro
      - W środkowym domu pije się mleko
      - Palacz rothmansnów ma sąsiada, który pije wodę
      - Palacz Pall Mall hoduje ptaki
      - Szwed hoduje psy
      - Norweg mieszka obok niebieskiego domu
      - Hodowca koni mieszka obok żółtego domu
      - Palacz Philip Morris pije piwo
      - W zielonym domu pije się kawę.
      • Gość: Cray Re: zagadka IP: *.tvk.pl / 10.0.0.* 06.12.02, 07:43
        Niemiec... patrz mój komentarz do "Sejm wzywa rząd do twardych
        negocjaji z UE", trochę więcej szczegółów tam jest.
        P.S. Wszędzie to pytanko wrzuciłeś ?
    • doro6 rząd Włoch .. utrzyma ulgi .. 06.12.02, 11:04
      Gość portalu: samodziel napisał(a):

      > taki jest wolny rynek.Nie ma zbytu,nie ma pracy.Ot,co!
      > A z pretensjami do Pana Boga,to przeciez on wszystkim kieruje.

      Mówisz o naszym wyobrazeniu o wolnym rynku. Nie dziwię Ci się,
      gdy podobnie mówi w związku z Telefoniką w Ożarowie prezes
      Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

      Ale gdzieniegdzie kieruje ktoś jeszcze.

      ".. rząd Włoch przyzna subwencje na odprawy i utrzyma ulgi
      podatkowe dla nabywców aut małolitrażowych."


      • Gość: gosc Re: rząd Włoch .. utrzyma ulgi .. IP: 211.22.33.* 06.12.02, 12:39
        Ciekawie sie to prownuje to tego co dzieje sie z United
        Airlines. Tam o pomocy rzadu nie dano and pracownicy sie teraz
        licytuja o ile by sobie obcjac place byle by firme (i z tym
        swoja prace) uratowac
        • Gość: Slautar Nie tylko u nas. IP: Przymorze:* 06.12.02, 18:56
          Bardzo ciekawe. W kraju rodzinnym wstrzymywana jest produkcja i
          zwalniani są pracodnicy a firma otwiera nową linię produkcyjną
          poza granicami (trochę mi to przypomina naszą rodzimą politykę -
          sprawy rolnictwa i górnictwa na prykład). Na szczęście tym razem
          to my cieszymy się z cudzego nieszczęścia - przeważnie bywa na
          odwrót.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka