Dodaj do ulubionych

Awantura po komunikacie SDP

    • Gość: Jacenty V kolumna przydupasów partyjnych w SDP ! IP: 217.116.110.* 02.10.06, 09:23
      xxx
      • wrojoz Re: V kolumna przydupasów partyjnych w SDP ! 02.10.06, 09:50
        PiS się kompromituje, ale co na to Naród.?
      • mg2005 p.Walter udaje głupszego niż jest... 02.10.06, 09:54
        TVN stała się (świadomie lub nie - raczej świadomie...) aktorem w konflikcie
        politycznym, stając się narzędziem jednej ze stron konfliktu.
        Dziennikarze , zamiast opisywać rzeczywistość polityczną - zaczęli ją kreować
        ( Lady B. wiedziała, że jest nagrywana i grała 'do kamery').
        Dlatego krytyka SDP jest słuszna.
        • oktawianc To nie Lady B. się tu liczy, tylko obłuda PiSu./nt 02.10.06, 14:46

    • Gość: bizbiz Awantura po komunikacie SDP IP: *.elb.vectranet.pl 02.10.06, 09:38
      coś mi to przypomina i jeszcze ten wczorajszy wiec jak za "dawnych dobrych czasów"
      przedtem byli kontrewolucjoniści teraz układ
    • ar.co Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 09:40
      Brawo dziennikarze. Wazeliniarstwo też musi mieć swoje granice.
    • Gość: karwojj8 Awantura po komunikacie SDP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 09:41
      Dziwię się, że dziennikarze zareagowali dopiero wtedy kiedy głupie,
      nieodpowiedzialne a także polityczne i reprezentujące tylko jedną - ale jakże
      słyszną opcję Pospieszalskich, Ziemkiewiczów, Semków? itp.- wypowiedzi i
      ośwadczenia SDP dotknęły dziennikarzy TVN. Jako zwykły odbiorca wiadomości
      krytycznie reagowałem na działalność tej instytucji pod kierownictwem
      skompromitowanego tym samym co wyżej prezesa. Nie otrzymałem wtedy żadnego
      wsparcia od obecnie oburzonych, ale rozumiem że nie było w interesie osobistym
      protestujących aby poprzeć krzywdzoną (przez organizację dziennikarską) lewicę.
      • Gość: mu Re: Awantura po komunikacie SDP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:16
        Gościu kochaj dalej wzory dziennikarstwa polskiego (?)stasińskiego i żakowskiego
        lisa siekielskiego i tego drugiego masz do tego jako zwykły odbiorca prawo. No
        popatrz wsparcia nie otrzymałeś. No to sie poskarż w parlamencie europejskim . A
        może za mało się o poparcie starałeś. Nigdzie nie spotkałem tekstów podpisanych
        przez karwojj8 broniących dziennikarzy lewicy.
    • paradoks_04_rp stowarzyszenie dziennikarzy polskich 02.10.06, 09:43
      stowarzyszenie dziennikarzy polskich: "przygotowywanie materiałów
      dziennikarskich w celu propagandowym nie mieści się w kanonie rzetelnego
      dziennikarstwa"

      i w następnym zdaniu: "podstawowym przesłaniem jego działalności jest
      informowanie i udzielanie głosu opinii publicznej"

      www.sdp.pl/artviewer.php?article=171
      ---
      "żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (j.
      kaczyński)
      • m.podrucki Re: stowarzyszenie dziennikarzy polskich 02.10.06, 09:57
        obowiązkiem członka obecnego SDP jest rzetelne podlizywanie się PiS
    • Gość: poko Awantura po komunikacie SDP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 09:44
      Wszędzie się znajdą pisowi przydupaci...w TVP i SDP też.
    • Gość: alter Decyduj się jesteś ubolem czy dziennikarzem... IP: *.broadband.pl 02.10.06, 09:45
      wot i wapros?
    • Gość: scubabe Re: Awantura po komunikacie SDP IP: 212.160.86.* 02.10.06, 09:47
      Jak tak czytam co niektóre opinie to w głowie mi się nie mieści jaki w tym
      kraju ciepny lud mamy i jak bardzo by chcieli nawrotuy cenzury, ale naszcęcie
      dziennikarze się nie dają i tym bardziej będą się mieszać w gry polityczne.
      Tylko publiczna telewizja daje się ocenzurować. Poza tym komentarz SDP jest nie
      namiejscu i tym bardziej rozłości dziennikarzy.
    • wrojoz Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 09:47
      PiS ma wszędzie swoje macki. Wiecie kiedy już tak było.? Znacie Berię.?
    • dzakarta Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 09:49
      Żaden szanujący się dziennikarz nie powinien pozostawać członkiem tego
      reżimowego SDP pozostającego na smyczy dyktatorków z pisuaru i lpr-u.
    • Gość: krakus Awantura po komunikacie SDP IP: 62.111.245.* 02.10.06, 09:51
      T.SEKIELSKI I A.MROZOWSKI tak trzymac.TVN i program teraz My pokazuje prawdziwe
      oblicze polityki PiS,i działalnosc elit politycznych.Niech p.Premier wskaze w
      jakiej jednosce ZOMO przebywało 80% obywateli.Niech wypowie sie na temat pracy
      doktorskiej jego brata.
      • Gość: kolega z UJ czyżby premier z Krakowa? Cześć Jasiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:19
    • leszek993 Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 09:51
      Nie to że się wypisują,powinni wszystkich pseudodziennikarzy z TVN wywalić na
      zbity pysk-bo to nie dziennikarze ale prowokatorzy i hieny postkomuny.Precz z
      TVN-em.Niech się przeniosą do Izraela bo tam jest ich miejsce.Won z Polski.
      • cynik.pl Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 10:26
        leszek993 napisał:

        > Nie to że się wypisują,powinni wszystkich pseudodziennikarzy z TVN wywalić na
        > zbity pysk-bo to nie dziennikarze ale prowokatorzy i hieny postkomuny.Precz z
        > TVN-em.Niech się przeniosą do Izraela bo tam jest ich miejsce.Won z Polski.

        Tiaa, syjoniści do Syjamu! Chcecie, tow. leszku zrobić powtórkę '68? Towarzysz
        "Wiesław" Gomułka i spółka byliby z was dumni! Partia wam tego nie zapomni i
        hojnie wynagrodzi!
      • ted-47 Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 12:52
        > Nie to że się wypisują,powinni wszystkich pseudodziennikarzy z TVN wywalić na
        > zbity pysk-bo to nie dziennikarze ale prowokatorzy i hieny postkomuny.Precz z
        > TVN-em.Niech się przeniosą do Izraela bo tam jest ich miejsce.Won z Polski.
        tvn to napewno PrOwokatorzy
    • m.podrucki gdzie te czasy? 02.10.06, 09:54
      Gdzie te czasy,gdy rozwiazywano SDP za niepokorność wobec władzy? Teraz w SDP
      obowiązuje kundlizm wobec władzy .Gratuluję .Tak trzymać a wasz autorytet
      wzrośnie jak Trybuny Ludu.
    • matadeusz S O N D A Ż zagłosuj 02.10.06, 09:54
      www.warszawa3d.prv.pl/wybory.html <<< zagłosuj na swoją partię
      • pies_na_lewizne Re: S O N D A Ż taki wynik jaka baza sadowanych 02.10.06, 15:23
        matadeusz napisał:

        <<< zagłosuj na swoją partię

        przy urnie wyborczej oczywiscie!

        Wybacz, ale Twoj "sondaz" jest funta klakow wart, strata czasu.
    • Gość: ENDY Awantura po komunikacie SDP IP: *.chello.pl 02.10.06, 10:00
      Potępienie, wartych największych nagród, dwóch dziennikarzy TVN to skandal
      jakiego w SDP nie było od stanu wojennego. Gdyby nie inne w tej sprawie zdanie
      Bratkowskiego namawiałbym członkw do rzucenia legitymacjami. Teraz myślę, że to
      nie członkowie powinni odejść z SDP ale TRAGICZNE KIEROWNICTWO!
      Jak wam nie WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: dex Re: Awantura po komunikacie SDP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 12:06
        Gość portalu: ENDY napisał(a):
        Potępienie, wartych największych nagród, dwóch dziennikarzy TVN to skandal


        Juz widzę jak odbierają nagrodę Grand Press a Renia Begier przemawia w imieniu
        całej trójki. Bedzie impreza że boki zrywać
    • erastotenes Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 10:12
      Na skutek destruktywnych działan braci Kaczyńskich, zaistniały w Polscs
      sytuacje nadzwyczajne. Aby na nie reagować potrzeba srodków nadzwyczajnych. To
      co zrobili redaktorzy TVN to poprawne działanie w sytuacji normalnej i jest
      tymbardziej uzasadniona w sytuacji rozgardizszu, destrukcji, haosu,
      awanturnictwa PiSu. Negatywna ocena Panów Sekielskiego i Morozowskiego w
      związku z przedmiotowym zdarzeniem jest niezrozumiała, niezasadna, i
      krzywdząca. Popieram tych dziennikarzy, którzy odcinają się od treści zawartych
      w komunikacie SDP i żadają odbycia zjazdu tej organizacji.
      • msygula Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 10:58
        Panie majorze w pełni popieram
        Jakby coś się miało dziać to oczywiście pomożemy

        pułkownik rezerwy
    • xaliemorph Tytuł 02.10.06, 10:15
      Do gazety: Sklećcie jakoś lepiej ten tytuł "Po krytyce TVN dziennikarze oburzeni
      na SDP" bo jakoś niepolsko brzmi. Czy u was czasem istnieje korekta?
      • leszek993 Re: Tytuł 02.10.06, 10:35
        Bo im się łatwiej pisz w języku hebrajskim stąd te problemy ze składnią
        Polską.Czy nie potrafisz tego zrozumieć???????
        • Gość: obiwan Nie zgadzam się. Gazeta to środowisko z językiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:56
          jidisz jako głównym. Hebrajski jest talmudyczny.
    • Gość: midas Oburzone są głównie esbeckie szuje IP: 83.238.122.* 02.10.06, 10:16
      adzinnikarzyny kloaczne
      • aci52 Re: Oburzone są głównie esbeckie szuje 02.10.06, 14:45
        Oj midas, midas, wam się wydaje, że wszystko czego dotkniecie zamienia się w
        złoto? Mylicie się, w g...o!
    • pw2221 Samoobrona da im teraz honorowe członkowstwo ha, 02.10.06, 10:25
      ... w podziękowaniu za dziennikarski obiektywizm
    • Gość: Czytelnik Awantura po komunikacie SDP IP: *.chello.pl 02.10.06, 10:27
      Jaka awantura za prawde.Gdyby Pat i Pataszon dokonali nagrania operacyjnego
      dając obu stronom te same szanse czyli żadna by nie wiedziała o nagrywaniu i
      filmowaniu to byla by to dobra praca dziennikarska godna pochwały.W sytuacji gdy
      jedna wie izadaje pytania z góry mające przynieść oczekiwany rezultat to
      prowokacja ,chamstwo i świństwo.Jestem przekonany że podobnie na taka minę mozna
      nadziać Pata i Pataszona.
      • 1410_tenrok Oczekujesz tego, że w czasie działan operacyjnych 02.10.06, 10:37
        policji też pownna ona dawac równe prawa obu stronom????? Podoążając Twoim
        tokiem, nie możnaby by nigdy dojść do prawdy!!!
        A fakty:
        a. dwuznaczna Beger sprzedawała trefny towar
        b. A PiS nie miał nic przeciw temu, aby go kupic!!!!!!
        c. Gdyby, PIS był w porządku, to by powiedział: SPADAJ BABO, Z TAKIMI JAK TY
        NIE GADAMY!!!! A oni co??? Chcieli jej jeszcze załatwić pare spraw.......
        Wystarczy, czy jeszcze!!!!
      • leszek993 Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 10:38
        Masz w 100% racje ale kto z tych obłąkanych histeryków potrafi odzielić ziarno
        od plewy na pewno żaden z tego forum.
    • maruda.r SDP czy SWP? 02.10.06, 10:38

      Dodał, że metoda, jaką dziennikarze zdobyli materiał, „jest całkowicie zgodna z
      Kodeksem Etyki Dziennikarskiej SDP, który w rozdziale II, punkcie 5 mówi:
      »ukryta kamera i mikrofon czy podsłuch telefoniczny są dopuszczalne wyłącznie w
      przypadku dziennikarstwa śledczego, tj. tropienia w imię dobra publicznego - za
      wiedzą i zgodą przełożonych - zbrodni, korupcji czy nadużycia władzy «".

      **************************************

      Wygląda na to, że zarząd SDP powinien założyć Stowarzyszenie Wazeliniarzy Polskich.

      • msygula Re: SDP czy SWP? 02.10.06, 10:55
        popaprańce z SDP to nie ma macie dobrych przykładów. Macie bronić swoich tak
        jak lekarze, prawnicy, górnicy. Nic to że się zeszmacili ale to są nasi
        szmaciarze. Dobrze, że polsatowski i tvnowski kwiat dziennikarstwa wskazuje
        dobry kierunek. Przecież wszyscy wiedzą, że kaczyzm jest złem dla POLSKI, a cel
        uświęca środki.
    • Gość: rex Prawda w oczy kole panie morozowski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:52
      Żałosna reakcja tej dziennikarzyny...
      • vitabravo Bezczelne oburzenia bezczelnych kłamców medialnych 02.10.06, 10:57
        A co na to Bure Suki z szarej sieci ?
    • Gość: rgb Awantura po komunikacie SDP IP: 217.153.93.* 02.10.06, 11:01
      Ten Kłosiński to menda liżąca dupe Pisiorom to co miał napisać. Tylko w takim
      wypadku powinni go wywalić z tej SDP na zbity ryj!! i napiętnować
      jako "szczekaczke" na usługach partyjnych.
    • leszek993 Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 11:02
      Siekielski i Morozowski to są zwykłe gnojki,a bufetowa Beger jest na ich
      poziomie tak że znalazl swój swojego.Ale jak to w życiu bywa prawda zawsze
      wychodzi-wcześniej czy póżniej.Za parę miesięcy ślad po bufetowej Beger
      zaginie,bo SO w przyszłych wyborach do parlamentu nie wejdzie a pajace
      Morozowski i Sekielski razem z TVN-odejdą w zapomnienie bo raport Maciarewicza
      doprowadzi do odebrania Licencji dla TVN i zapanuje błoga cisza i spokój.I żeby
      tak się właśnie stało napiję się dziś mądrego koniaczku.Pozdrawiam optymistów
      tylko z wyższym wykształceniem.
      • vitabravo Dziennikarz powinien być obiektywny-zapomniany Tru 02.10.06, 11:05
        Zapomniany w Polsce truizm.
        • Gość: putna sekielski i morozowski winni być wzorem moralnym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:07
          dla dziennikarzy polskich.
    • michalparadowski Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 11:05
      Wyjście jest bardzo proste. Należy przemianować SDP na SDP IV PL i wszystko
      jasne!
      Kłaniam się przepięknie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka