Gość: Jacenty V kolumna przydupasów partyjnych w SDP ! IP: 217.116.110.* 02.10.06, 09:23 xxx Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: V kolumna przydupasów partyjnych w SDP ! 02.10.06, 09:50 PiS się kompromituje, ale co na to Naród.? Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 p.Walter udaje głupszego niż jest... 02.10.06, 09:54 TVN stała się (świadomie lub nie - raczej świadomie...) aktorem w konflikcie politycznym, stając się narzędziem jednej ze stron konfliktu. Dziennikarze , zamiast opisywać rzeczywistość polityczną - zaczęli ją kreować ( Lady B. wiedziała, że jest nagrywana i grała 'do kamery'). Dlatego krytyka SDP jest słuszna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bizbiz Awantura po komunikacie SDP IP: *.elb.vectranet.pl 02.10.06, 09:38 coś mi to przypomina i jeszcze ten wczorajszy wiec jak za "dawnych dobrych czasów" przedtem byli kontrewolucjoniści teraz układ Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 09:40 Brawo dziennikarze. Wazeliniarstwo też musi mieć swoje granice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karwojj8 Awantura po komunikacie SDP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 09:41 Dziwię się, że dziennikarze zareagowali dopiero wtedy kiedy głupie, nieodpowiedzialne a także polityczne i reprezentujące tylko jedną - ale jakże słyszną opcję Pospieszalskich, Ziemkiewiczów, Semków? itp.- wypowiedzi i ośwadczenia SDP dotknęły dziennikarzy TVN. Jako zwykły odbiorca wiadomości krytycznie reagowałem na działalność tej instytucji pod kierownictwem skompromitowanego tym samym co wyżej prezesa. Nie otrzymałem wtedy żadnego wsparcia od obecnie oburzonych, ale rozumiem że nie było w interesie osobistym protestujących aby poprzeć krzywdzoną (przez organizację dziennikarską) lewicę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mu Re: Awantura po komunikacie SDP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:16 Gościu kochaj dalej wzory dziennikarstwa polskiego (?)stasińskiego i żakowskiego lisa siekielskiego i tego drugiego masz do tego jako zwykły odbiorca prawo. No popatrz wsparcia nie otrzymałeś. No to sie poskarż w parlamencie europejskim . A może za mało się o poparcie starałeś. Nigdzie nie spotkałem tekstów podpisanych przez karwojj8 broniących dziennikarzy lewicy. Odpowiedz Link Zgłoś
paradoks_04_rp stowarzyszenie dziennikarzy polskich 02.10.06, 09:43 stowarzyszenie dziennikarzy polskich: "przygotowywanie materiałów dziennikarskich w celu propagandowym nie mieści się w kanonie rzetelnego dziennikarstwa" i w następnym zdaniu: "podstawowym przesłaniem jego działalności jest informowanie i udzielanie głosu opinii publicznej" www.sdp.pl/artviewer.php?article=171 --- "żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (j. kaczyński) Odpowiedz Link Zgłoś
m.podrucki Re: stowarzyszenie dziennikarzy polskich 02.10.06, 09:57 obowiązkiem członka obecnego SDP jest rzetelne podlizywanie się PiS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poko Awantura po komunikacie SDP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 09:44 Wszędzie się znajdą pisowi przydupaci...w TVP i SDP też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alter Decyduj się jesteś ubolem czy dziennikarzem... IP: *.broadband.pl 02.10.06, 09:45 wot i wapros? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scubabe Re: Awantura po komunikacie SDP IP: 212.160.86.* 02.10.06, 09:47 Jak tak czytam co niektóre opinie to w głowie mi się nie mieści jaki w tym kraju ciepny lud mamy i jak bardzo by chcieli nawrotuy cenzury, ale naszcęcie dziennikarze się nie dają i tym bardziej będą się mieszać w gry polityczne. Tylko publiczna telewizja daje się ocenzurować. Poza tym komentarz SDP jest nie namiejscu i tym bardziej rozłości dziennikarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 09:47 PiS ma wszędzie swoje macki. Wiecie kiedy już tak było.? Znacie Berię.? Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 09:49 Żaden szanujący się dziennikarz nie powinien pozostawać członkiem tego reżimowego SDP pozostającego na smyczy dyktatorków z pisuaru i lpr-u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Awantura po komunikacie SDP IP: 62.111.245.* 02.10.06, 09:51 T.SEKIELSKI I A.MROZOWSKI tak trzymac.TVN i program teraz My pokazuje prawdziwe oblicze polityki PiS,i działalnosc elit politycznych.Niech p.Premier wskaze w jakiej jednosce ZOMO przebywało 80% obywateli.Niech wypowie sie na temat pracy doktorskiej jego brata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolega z UJ czyżby premier z Krakowa? Cześć Jasiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:19 Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 09:51 Nie to że się wypisują,powinni wszystkich pseudodziennikarzy z TVN wywalić na zbity pysk-bo to nie dziennikarze ale prowokatorzy i hieny postkomuny.Precz z TVN-em.Niech się przeniosą do Izraela bo tam jest ich miejsce.Won z Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
cynik.pl Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 10:26 leszek993 napisał: > Nie to że się wypisują,powinni wszystkich pseudodziennikarzy z TVN wywalić na > zbity pysk-bo to nie dziennikarze ale prowokatorzy i hieny postkomuny.Precz z > TVN-em.Niech się przeniosą do Izraela bo tam jest ich miejsce.Won z Polski. Tiaa, syjoniści do Syjamu! Chcecie, tow. leszku zrobić powtórkę '68? Towarzysz "Wiesław" Gomułka i spółka byliby z was dumni! Partia wam tego nie zapomni i hojnie wynagrodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
ted-47 Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 12:52 > Nie to że się wypisują,powinni wszystkich pseudodziennikarzy z TVN wywalić na > zbity pysk-bo to nie dziennikarze ale prowokatorzy i hieny postkomuny.Precz z > TVN-em.Niech się przeniosą do Izraela bo tam jest ich miejsce.Won z Polski. tvn to napewno PrOwokatorzy Odpowiedz Link Zgłoś
m.podrucki gdzie te czasy? 02.10.06, 09:54 Gdzie te czasy,gdy rozwiazywano SDP za niepokorność wobec władzy? Teraz w SDP obowiązuje kundlizm wobec władzy .Gratuluję .Tak trzymać a wasz autorytet wzrośnie jak Trybuny Ludu. Odpowiedz Link Zgłoś
matadeusz S O N D A Ż zagłosuj 02.10.06, 09:54 www.warszawa3d.prv.pl/wybory.html <<< zagłosuj na swoją partię Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: S O N D A Ż taki wynik jaka baza sadowanych 02.10.06, 15:23 matadeusz napisał: <<< zagłosuj na swoją partię przy urnie wyborczej oczywiscie! Wybacz, ale Twoj "sondaz" jest funta klakow wart, strata czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ENDY Awantura po komunikacie SDP IP: *.chello.pl 02.10.06, 10:00 Potępienie, wartych największych nagród, dwóch dziennikarzy TVN to skandal jakiego w SDP nie było od stanu wojennego. Gdyby nie inne w tej sprawie zdanie Bratkowskiego namawiałbym członkw do rzucenia legitymacjami. Teraz myślę, że to nie członkowie powinni odejść z SDP ale TRAGICZNE KIEROWNICTWO! Jak wam nie WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dex Re: Awantura po komunikacie SDP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 12:06 Gość portalu: ENDY napisał(a): Potępienie, wartych największych nagród, dwóch dziennikarzy TVN to skandal Juz widzę jak odbierają nagrodę Grand Press a Renia Begier przemawia w imieniu całej trójki. Bedzie impreza że boki zrywać Odpowiedz Link Zgłoś
erastotenes Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 10:12 Na skutek destruktywnych działan braci Kaczyńskich, zaistniały w Polscs sytuacje nadzwyczajne. Aby na nie reagować potrzeba srodków nadzwyczajnych. To co zrobili redaktorzy TVN to poprawne działanie w sytuacji normalnej i jest tymbardziej uzasadniona w sytuacji rozgardizszu, destrukcji, haosu, awanturnictwa PiSu. Negatywna ocena Panów Sekielskiego i Morozowskiego w związku z przedmiotowym zdarzeniem jest niezrozumiała, niezasadna, i krzywdząca. Popieram tych dziennikarzy, którzy odcinają się od treści zawartych w komunikacie SDP i żadają odbycia zjazdu tej organizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
msygula Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 10:58 Panie majorze w pełni popieram Jakby coś się miało dziać to oczywiście pomożemy pułkownik rezerwy Odpowiedz Link Zgłoś
xaliemorph Tytuł 02.10.06, 10:15 Do gazety: Sklećcie jakoś lepiej ten tytuł "Po krytyce TVN dziennikarze oburzeni na SDP" bo jakoś niepolsko brzmi. Czy u was czasem istnieje korekta? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Re: Tytuł 02.10.06, 10:35 Bo im się łatwiej pisz w języku hebrajskim stąd te problemy ze składnią Polską.Czy nie potrafisz tego zrozumieć??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiwan Nie zgadzam się. Gazeta to środowisko z językiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:56 jidisz jako głównym. Hebrajski jest talmudyczny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: midas Oburzone są głównie esbeckie szuje IP: 83.238.122.* 02.10.06, 10:16 adzinnikarzyny kloaczne Odpowiedz Link Zgłoś
aci52 Re: Oburzone są głównie esbeckie szuje 02.10.06, 14:45 Oj midas, midas, wam się wydaje, że wszystko czego dotkniecie zamienia się w złoto? Mylicie się, w g...o! Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 Samoobrona da im teraz honorowe członkowstwo ha, 02.10.06, 10:25 ... w podziękowaniu za dziennikarski obiektywizm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelnik Awantura po komunikacie SDP IP: *.chello.pl 02.10.06, 10:27 Jaka awantura za prawde.Gdyby Pat i Pataszon dokonali nagrania operacyjnego dając obu stronom te same szanse czyli żadna by nie wiedziała o nagrywaniu i filmowaniu to byla by to dobra praca dziennikarska godna pochwały.W sytuacji gdy jedna wie izadaje pytania z góry mające przynieść oczekiwany rezultat to prowokacja ,chamstwo i świństwo.Jestem przekonany że podobnie na taka minę mozna nadziać Pata i Pataszona. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Oczekujesz tego, że w czasie działan operacyjnych 02.10.06, 10:37 policji też pownna ona dawac równe prawa obu stronom????? Podoążając Twoim tokiem, nie możnaby by nigdy dojść do prawdy!!! A fakty: a. dwuznaczna Beger sprzedawała trefny towar b. A PiS nie miał nic przeciw temu, aby go kupic!!!!!! c. Gdyby, PIS był w porządku, to by powiedział: SPADAJ BABO, Z TAKIMI JAK TY NIE GADAMY!!!! A oni co??? Chcieli jej jeszcze załatwić pare spraw....... Wystarczy, czy jeszcze!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Re: Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 10:38 Masz w 100% racje ale kto z tych obłąkanych histeryków potrafi odzielić ziarno od plewy na pewno żaden z tego forum. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r SDP czy SWP? 02.10.06, 10:38 Dodał, że metoda, jaką dziennikarze zdobyli materiał, „jest całkowicie zgodna z Kodeksem Etyki Dziennikarskiej SDP, który w rozdziale II, punkcie 5 mówi: »ukryta kamera i mikrofon czy podsłuch telefoniczny są dopuszczalne wyłącznie w przypadku dziennikarstwa śledczego, tj. tropienia w imię dobra publicznego - za wiedzą i zgodą przełożonych - zbrodni, korupcji czy nadużycia władzy «". ************************************** Wygląda na to, że zarząd SDP powinien założyć Stowarzyszenie Wazeliniarzy Polskich. Odpowiedz Link Zgłoś
msygula Re: SDP czy SWP? 02.10.06, 10:55 popaprańce z SDP to nie ma macie dobrych przykładów. Macie bronić swoich tak jak lekarze, prawnicy, górnicy. Nic to że się zeszmacili ale to są nasi szmaciarze. Dobrze, że polsatowski i tvnowski kwiat dziennikarstwa wskazuje dobry kierunek. Przecież wszyscy wiedzą, że kaczyzm jest złem dla POLSKI, a cel uświęca środki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rex Prawda w oczy kole panie morozowski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 10:52 Żałosna reakcja tej dziennikarzyny... Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Bezczelne oburzenia bezczelnych kłamców medialnych 02.10.06, 10:57 A co na to Bure Suki z szarej sieci ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rgb Awantura po komunikacie SDP IP: 217.153.93.* 02.10.06, 11:01 Ten Kłosiński to menda liżąca dupe Pisiorom to co miał napisać. Tylko w takim wypadku powinni go wywalić z tej SDP na zbity ryj!! i napiętnować jako "szczekaczke" na usługach partyjnych. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 11:02 Siekielski i Morozowski to są zwykłe gnojki,a bufetowa Beger jest na ich poziomie tak że znalazl swój swojego.Ale jak to w życiu bywa prawda zawsze wychodzi-wcześniej czy póżniej.Za parę miesięcy ślad po bufetowej Beger zaginie,bo SO w przyszłych wyborach do parlamentu nie wejdzie a pajace Morozowski i Sekielski razem z TVN-odejdą w zapomnienie bo raport Maciarewicza doprowadzi do odebrania Licencji dla TVN i zapanuje błoga cisza i spokój.I żeby tak się właśnie stało napiję się dziś mądrego koniaczku.Pozdrawiam optymistów tylko z wyższym wykształceniem. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Dziennikarz powinien być obiektywny-zapomniany Tru 02.10.06, 11:05 Zapomniany w Polsce truizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: putna sekielski i morozowski winni być wzorem moralnym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:07 dla dziennikarzy polskich. Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Awantura po komunikacie SDP 02.10.06, 11:05 Wyjście jest bardzo proste. Należy przemianować SDP na SDP IV PL i wszystko jasne! Kłaniam się przepięknie Odpowiedz Link Zgłoś