Gość: Tomek IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.04.03, 17:43 19% dla regionu?-szok!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jan Re: Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii IP: *.multicon.pl 21.04.03, 17:45 No i po cholere wam to bylo. Marines macie na karku jak w banku. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Oni JUZ maja inwestorow amerykanskich i brytyjskich 21.04.03, 17:53 Gdy sie okazalo, ze Rumunia nie ma szans na Unie, a wiec place nie beda wzrastac obligatoryjnie do standardow Unii, kupa firm - w tym i metalowych - rozpoczela wykup rumunskich stalowni i przetworni metali, juz ze 2 lata temu. Sadze takze, ze to odkrycie Rumunia zawdziecza takze i cudzoziemskim inwestorom: i w przemysl surowcowy, i w poszukiwania miejscowych surowcow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greek Re: Oni JUZ maja inwestorow amerykanskich i bryty IP: *.Red-80-37-124.pooles.rima-tde.net 21.04.03, 18:18 Twoje komentarze moznaby umiescic niedlugo jako "pajacyki". Po pierwsze, Rumunia i pozostale kraje (jak np. Bulgaria) wejda do Unii ok. 2007r., a wiec Twoje szalenie madre stwierdzenie, ze nie ma szans na wejscie do Unii jest kretynskie. Place takze, szanowna czytelniczko slownika wyrazow obcych, nie wzrastaja obligatoryjnie, a moga np. "proporcjonalnie". I nie ma cudzoziemskich inwestorow, sa zas "zachodni inwestorzy". A na najblizsze Swieta, zamow u Sw. Mikolaja "slownik poprawnej polszczyzny". Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey I O CO ci chodzi, dymany purysto? Ze znow prawde 21.04.03, 19:03 powiedzialam? A kaktus mi na dloni wyrosnie, jesli Rumunia znajdzie sie w Unii za 4 lata. Ortograficzne byki, wolajace o pomste do nieba, jakos cie nie bola w postach "Hamerykanow". Tu akurat bledow stylistycznych i leksykalnych nie popelniam - to problem wyboru: i mnie zalezalo, by zabrzmialo to IRONICZNIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan Re: Oni JUZ maja inwestorow amerykanskich i bryty IP: *.multicon.pl 21.04.03, 18:27 gabrielacasey napisała: > Gdy sie okazalo, ze Rumunia nie ma szans na Unie, a wiec place > nie beda wzrastac obligatoryjnie do standardow Unii, kupa firm - > w tym i metalowych - rozpoczela wykup rumunskich stalowni i > przetworni metali, juz ze 2 lata temu. Sadze takze, ze to > odkrycie Rumunia zawdziecza takze i cudzoziemskim inwestorom: i > w przemysl surowcowy, i w poszukiwania miejscowych surowcow. ---------------------------------------------------------------- - Od "inwestorow" z USA uchron Panie Rumunie. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Janku, najgorszy - poki co - wydaje sie kumpel Blaira 21.04.03, 19:05 i sponsor jego partii - juz tu byl maly skandalik jakies poltora roku temu. I - zeby bylo smieszniej - ten inwestor to Arabb, choc juz zapomnialam, z jakiego kraju. Niemniej, mimo podobienstwa osob, ten gangster to nie Chalabi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 4a Re: Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii IP: *.compusa.com 21.04.03, 19:10 Ciekawe jak tu dorobic terrorystow do Rumunii. Chyba oni cos tam maja islamskiej krwi. Swoja droga - niech nie okaze sie ze to bedzie Bre-X czy Freeport ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Golem Re: Czy Polska dolaczy do USA w inwestycji w Rumunii? IP: *.sympatico.ca 21.04.03, 19:24 Pytanie do pana Millera i prezydenta Kwasniewskiego: Czy Polska dolaczy do inwestorow USA w inwestycji w Rumunii, podobnie jak zrobila to juz w Iraku? Prosze o szybkie oswiadczenie rzecznikow prasowych premiera i prezydenta III RP. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Polska juz dobrowolnie stracila szanse na biznes w 21.04.03, 19:55 Rumunii, jak stracila te szanse i w paru innych krajach Europy Wschodniej. Ale to insza inszosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofka Re: Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii IP: *.dial.freestart.hu 21.04.03, 20:13 40% dla panstwa rumunskiego 19% dla regionu, a ile z tego naprawde dostana mieszkancy Siedmiogrodu: Wegrzy i Rumuni? Przeciez tam wciaz jest centralne zarzadzanie z Bukaresztu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ober Re: Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii IP: *.dip.t-dialin.net 21.04.03, 20:36 a ile dostanie warszawka? przeciez tam do dzisiaj jest centralne zarzadzanie....wara od obcego zlodzieje ...na swoich przykladach wam sie uczyc mafijna polsko ty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ober hehehee IP: *.dip.t-dialin.net 21.04.03, 20:33 dziwne....dziwne...przelecialem reutersa i semtliche agenturen i nic....nawet SE o tym nic nie napisal...ojejejeje nie ladnie cygynic czytelnikow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artix Re: hehehee IP: w3cache.FIRMA.com.pl:* / 172.16.255.* 21.04.03, 22:14 Dziennikarz był chyba lepszy od ciebie doczytał sie w wywiadzie z tym kanadyjskim gostkiem. Co zazdrościsz, że on znalazł a nie ty!? Odpowiedz Link Zgłoś