Dodaj do ulubionych

Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii

IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.04.03, 17:43
19% dla regionu?-szok!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: jan Re: Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii IP: *.multicon.pl 21.04.03, 17:45
      No i po cholere wam to bylo. Marines macie na karku jak w banku.
      • gabrielacasey Oni JUZ maja inwestorow amerykanskich i brytyjskich 21.04.03, 17:53
        Gdy sie okazalo, ze Rumunia nie ma szans na Unie, a wiec place
        nie beda wzrastac obligatoryjnie do standardow Unii, kupa firm -
        w tym i metalowych - rozpoczela wykup rumunskich stalowni i
        przetworni metali, juz ze 2 lata temu. Sadze takze, ze to
        odkrycie Rumunia zawdziecza takze i cudzoziemskim inwestorom: i
        w przemysl surowcowy, i w poszukiwania miejscowych surowcow.
        • Gość: greek Re: Oni JUZ maja inwestorow amerykanskich i bryty IP: *.Red-80-37-124.pooles.rima-tde.net 21.04.03, 18:18
          Twoje komentarze moznaby umiescic niedlugo jako "pajacyki".
          Po pierwsze, Rumunia i pozostale kraje (jak np. Bulgaria) wejda
          do Unii ok. 2007r., a wiec Twoje szalenie madre stwierdzenie, ze
          nie ma szans na wejscie do Unii jest kretynskie. Place takze,
          szanowna czytelniczko slownika wyrazow obcych, nie wzrastaja
          obligatoryjnie, a moga np. "proporcjonalnie". I nie ma
          cudzoziemskich inwestorow, sa zas "zachodni inwestorzy".
          A na najblizsze Swieta, zamow u Sw. Mikolaja "slownik poprawnej
          polszczyzny".
          • gabrielacasey I O CO ci chodzi, dymany purysto? Ze znow prawde 21.04.03, 19:03
            powiedzialam? A kaktus mi na dloni wyrosnie, jesli Rumunia
            znajdzie sie w Unii za 4 lata. Ortograficzne byki, wolajace o
            pomste do nieba, jakos cie nie bola w postach "Hamerykanow". Tu
            akurat bledow stylistycznych i leksykalnych nie popelniam - to
            problem wyboru: i mnie zalezalo, by zabrzmialo to IRONICZNIE.
        • Gość: jan Re: Oni JUZ maja inwestorow amerykanskich i bryty IP: *.multicon.pl 21.04.03, 18:27
          gabrielacasey napisała:

          > Gdy sie okazalo, ze Rumunia nie ma szans na Unie, a wiec
          place
          > nie beda wzrastac obligatoryjnie do standardow Unii, kupa
          firm -
          > w tym i metalowych - rozpoczela wykup rumunskich stalowni i
          > przetworni metali, juz ze 2 lata temu. Sadze takze, ze to
          > odkrycie Rumunia zawdziecza takze i cudzoziemskim inwestorom:
          i
          > w przemysl surowcowy, i w poszukiwania miejscowych surowcow.
          ----------------------------------------------------------------
          - Od "inwestorow" z USA uchron Panie Rumunie.
          • gabrielacasey Janku, najgorszy - poki co - wydaje sie kumpel Blaira 21.04.03, 19:05
            i sponsor jego partii - juz tu byl maly skandalik jakies poltora
            roku temu. I - zeby bylo smieszniej - ten inwestor to Arabb,
            choc juz zapomnialam, z jakiego kraju. Niemniej, mimo
            podobienstwa osob, ten gangster to nie Chalabi.
    • Gość: 4a Re: Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii IP: *.compusa.com 21.04.03, 19:10

      Ciekawe jak tu dorobic terrorystow do Rumunii. Chyba oni cos tam maja islamskiej krwi. Swoja droga - niech nie okaze sie ze to bedzie Bre-X czy Freeport ;)
    • Gość: Golem Re: Czy Polska dolaczy do USA w inwestycji w Rumunii? IP: *.sympatico.ca 21.04.03, 19:24
      Pytanie do pana Millera i prezydenta Kwasniewskiego: Czy Polska
      dolaczy do inwestorow USA w inwestycji w Rumunii, podobnie jak
      zrobila to juz w Iraku?
      Prosze o szybkie oswiadczenie rzecznikow prasowych premiera i
      prezydenta III RP.
      • gabrielacasey Polska juz dobrowolnie stracila szanse na biznes w 21.04.03, 19:55
        Rumunii, jak stracila te szanse i w paru innych krajach Europy Wschodniej. Ale
        to insza inszosc.
    • Gość: Zofka Re: Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii IP: *.dial.freestart.hu 21.04.03, 20:13
      40% dla panstwa rumunskiego 19% dla regionu, a ile z tego
      naprawde dostana mieszkancy Siedmiogrodu: Wegrzy i Rumuni?
      Przeciez tam wciaz jest centralne zarzadzanie z Bukaresztu...
      • Gość: ober Re: Odkrycie bogatych złóż złota w Rumunii IP: *.dip.t-dialin.net 21.04.03, 20:36
        a ile dostanie warszawka? przeciez tam do dzisiaj jest centralne
        zarzadzanie....wara od obcego zlodzieje ...na swoich przykladach
        wam sie uczyc mafijna polsko ty
    • Gość: ober hehehee IP: *.dip.t-dialin.net 21.04.03, 20:33
      dziwne....dziwne...przelecialem reutersa i semtliche agenturen i
      nic....nawet SE o tym nic nie napisal...ojejejeje nie ladnie
      cygynic czytelnikow?
      • Gość: Artix Re: hehehee IP: w3cache.FIRMA.com.pl:* / 172.16.255.* 21.04.03, 22:14
        Dziennikarz był chyba lepszy od ciebie doczytał sie w wywiadzie z tym
        kanadyjskim gostkiem. Co zazdrościsz, że on znalazł a nie ty!?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka