Dodaj do ulubionych

WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interneto...

    • Gość: ŁUKI WAWA1 Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: *.acn.pl / 10.70.5.* 08.05.03, 16:01
      KŁAMIECIE I NABIERACIE LUDZI - NAJTAŃSZE KONTO JAKIE JEST TO
      KONTO W M-BANKU - EKONTO - PRAKTYCZNIE WSZYSTKO DARMOWE,
      prowadzenie konta, wszystkie przelewy! INTELIGO to konto
      drogie: jeśli nie masz średniego salda miesięcznego powyżej
      100zł prowadzenie konta dodatkowo kosztuje 4zł miesiecznie
      =SKANDAL!!! . WSZYSTKIE PRZELEWY też są płatne od 0,99zł do
      2,99zł. W m-banku za darmo!!! A NA DODATEK OPROCENTOWANIE DUŻO
      WYŻSZE!!! JESZCZE RAZ PISZE KONTO W INTELIGO TO KONTO DROGIE!!!
      A OD KIEDY INTELIGO PRZEJĘŁO PKO BP KONTO BARDZO STRACIŁO NA
      ATRAKCYJNOŚCI - ZMINIEJSZENIE OPROCENTOWANIA I WPROWADZENIE
      DODATKOWYCH OPŁAT!!! POLECAM M-BANK!!!!!!! no i jeszcze darmowa
      karta bankomatowa visa electron do rachunku e-konto.
      Widać inteligo troche posmarowało gazecie za ten artykuł!
      dlaczego nie ma tu m-banku? porównania z nim! PRZYPOMINAM M-
      BANK TO PIERWSZY INTERNETOWY WIRTUALNY BANK, KTÓRY ZAWSZE MIAŁ
      NAJWYŻSZE OPROCENTOWANIE i ZEROWE KOSZTY PROWADZNIA KONTA I
      PRZELEWÓW!!!! www.mbank.com.pl JEŚLI CHCESZ ZAŁOŻYĆ DARMOWE
      KONTO KLIKNIJ NA LINK "ZOSTAŃ KLIENTEM". POLECAM!!!

    • Gość: Gość portalu: PRAWDA Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: *.acn.pl / 10.70.5.* 08.05.03, 16:03
      KŁAMIECIE I NABIERACIE LUDZI - NAJTAŃSZE KONTO JAKIE JEST TO
      KONTO W M-BANKU - EKONTO - PRAKTYCZNIE WSZYSTKO DARMOWE,
      prowadzenie konta, wszystkie przelewy! INTELIGO to konto
      drogie: jeśli nie masz średniego salda miesięcznego powyżej
      100zł prowadzenie konta dodatkowo kosztuje 4zł miesiecznie
      =SKANDAL!!! . WSZYSTKIE PRZELEWY też są płatne od 0,99zł do
      2,99zł. W m-banku za darmo!!! A NA DODATEK OPROCENTOWANIE DUŻO
      WYŻSZE!!! JESZCZE RAZ PISZE KONTO W INTELIGO TO KONTO DROGIE!!!
      A OD KIEDY INTELIGO PRZEJĘŁO PKO BP KONTO BARDZO STRACIŁO NA
      ATRAKCYJNOŚCI - ZMINIEJSZENIE OPROCENTOWANIA I WPROWADZENIE
      DODATKOWYCH OPŁAT!!! POLECAM M-BANK!!!!!!! no i jeszcze darmowa
      karta bankomatowa visa electron do rachunku e-konto.
      Widać inteligo troche posmarowało gazecie za ten artykuł!
      dlaczego nie ma tu m-banku? porównania z nim! PRZYPOMINAM M-
      BANK TO PIERWSZY INTERNETOWY WIRTUALNY BANK, KTÓRY ZAWSZE MIAŁ
      NAJWYŻSZE OPROCENTOWANIE i ZEROWE KOSZTY PROWADZNIA KONTA I
      PRZELEWÓW!!!! www.mbank.com.pl JEŚLI CHCESZ ZAŁOŻYĆ DARMOWE
      KONTO KLIKNIJ NA LINK "ZOSTAŃ KLIENTEM". POLECAM!!!!!!!

    • Gość: MIMI Porażka z tą stronniczością - "gazeta" naciąga fakty ! IP: *.krj.com.pl / 192.168.27.* 08.05.03, 18:26
    • Gość: Zbyszek Samcik na dywan IP: *.mikule.net 09.05.03, 08:08
      Panie Samcik, Adaś woła na dywan, musisz wyjaśnić sprawę
      sposorowanego artykułu.
      • Gość: Leper Re: Samcik na dywan IP: *.mikule.net 09.05.03, 10:16
        Samcik musi odejść.

        Leper
        • Gość: Maciej Samcik Odpowiedz autora IP: *.stacje.agora.pl 09.05.03, 12:43
          Ludzie, zgodnie z zyczeniem odnosze sie do Waszych postow. Czasami rece mi opadaja, jak je czytam, ale
          czesciowo rozumiem o co Wam chodzi. Wyjasniam po kolei. Zestawienie, ktore wywolalo tak duza reakcje klientow
          mBanku (wiekszosc z Was tego nie ukrywa), nie jest pelnym, kompletnym zestawieniem, bo nie uwzglednia
          wiekszosci czynnikow, ktore decyduja o jakosci wspolpracy z bankiem. Nie patrzylismy na liczbe oddzialow,
          bankomatow, sredni czas obslugi klienta, liczbe i warunki uzytkowania kart platniczych, ubezpieczenia kart,
          oprocentowanie itp.itd. Liczylismy - w ramach zabawy - koszty przy okreslonych zalozeniach. A koszty maja
          najwyzej 50-60 proc. wplywu na to jak oceniany jest bank.

          Wiekszosc z tych rzeczy, ktore maja wplyw, zostala pokazana w tabelkach w pierwszych dwoch odcinkach raportu
          bankowego (w pierwszej i drugiej dekadize kwietnia). Kto chcial: porownal to, co go interesuje i policzyl sobie koszty
          swojego ROR-u, bonusy, oferte konkurencyjnych bankow. Niestety nie dostalem wystarczajaco duzo miejsca, by
          opisac wyczerpujaco wady i zalety poszczegolnych kont, a tylko zasygnalizowalem poszczegolne problemy. Moze
          nastepnym razem bede mial wystarczajaco duzo miejsca, by - opierajac sie na wlasnych i Waszych
          doswiadczeniach - napisac w czym lepszy jest mBank, w czym Inteligo, a w czym Pekao.

          Zestawienia kosztowe, ktore tak Was rozsierdzilo (publikowane w ostatnich dwoch odcinkach) byly tylko dodatkiem
          do poprzednich czesci raportu skladajacych sie z wielu tabel. To jasne, ze zadne rego rodzaju podsumowanie
          kosztow nie jest obiektywne. Kazdy z nas ma inne potrzeby, inaczej korzysta z kont osobistych, wiec kazdy ma inne
          koszty uzytkowania ROR-ow. Pokazalismy przykladowych trzech klientow - jako czysta ciekawostke, ktora miala
          zmotywowac naszych czytelnikow do podobnych wyliczen przy wlasnych zalozeniach.

          Przyznaje, ze nalezalo dostawic jeszcze symulacje nie uwzgledniajace wyplat pieniedzy z obcych bankomatow.
          Wtedy mozna byloby porownac banki z tej strony i okreslic jakie znaczenie ma szukanie wlasnych bankomatow. Jak
          niektorzy z Was zauwazyli, symulacja dla Pana Myslacego sporo moglaby zmienic. W przyszlosci wzbogacimy
          wszelkie raporty o tego rodzaju zestawienie. Jednak wypisywanie, ze dziennikarz jest kupiony (przypominam, ze
          wyliczenia zrobila zewnetrzna firma) lub dyspozycyjny wobec ktoregos z bankow, uwazam za duzy brak rozsadku.
          Myslalem, ze czytajac GW zdazyliscie sie przekonac, ze nigdy nie pracowali tu lapowkarze.

          Sam mam piec ROR-ow (w mBanku, PKO BP, Banku Slaskim, BGZ Integrum, Millennum) ale w zadnym wypadku inie
          traktuje zadnego rankingu jak wyroczni i nie zmieniam kont tylko dlatego, ze sa drozsze od innych. Kazde zestawienie
          trzeba traktowac z przymruzeniem oka, bo zadne nie jest doskonale. A jesli chcecie podyskutowac ze mna na temat
          bankow, to zapraszam na priva. Moj mejl: maciej.samcik@agora.pl. W miare mozliwosci postaram sei na kazdy list
          odpowiedziec (chyba, ze mnie zasypiecie, wtedy to troche potrwa).

          Pozdrawiam, Maciek Samcik
          • Gość: Vlad Re: Odpowiedz autora IP: 218.145.25.* 10.05.03, 05:51
            Drogi Autorze!
            Artykuł w GW - biorąc pod uwagę zasięg, nakład i opiniotwórczą
            siłę Gazety - to nie żadna zabawa! A pominięcie niemal całkowite
            mBanku, który - jak by tego nie liczyć jest najtańszym, o
            ZEROWYM koszcie prowadzenia, rachunkiem w Polsce - jest po
            prostu szczytem dziennikarskiej nierzetelności. I nic Pana nie
            tłumaczy z tej nierzetelności: nawet jeżeli dane przygotowała
            panu zewnętrzna firma to przecież od tego jest dziennikarz, żeby
            otrzymane informacje sprawdził. W tym konkretnym przypadku
            bzdura jest tak oczywista, że sprawdzenie doprawdy nie wymaga
            wysiłku. Jak już powiedziano na tym forum można przyjąć różne
            kryteria oceny (bo to jest ocena, do licha!) ale powinny być to
            kryteria na tyle obiektywne na ile to jest możliwe. Więc jeżeli
            tworzy Pan ranking kont internetowych to kryteria muszą brać pod
            uwagę przede wszystkim te cechy dla których ktoś się może na
            takie konto zdecydować. A te cechy to są: pełny i łatwy dostęp
            do konta zza własnego biurka w domu lub w firmie - i to wszyskie
            banki praktycznie spełniają (choć i tu do zdecydowanie
            najgorszych należy PKO SA, zrezygnowałem z nich, gdy kilka razy
            nie sposób było wejść na ich stronę). Drugim czynnikiem, który
            bierze się pod uwagę jest oprocentowanie, kolejnym koszty
            prowadzenia konta. I tu mBank zdecydowanie góruje nad wszystkimi
            innymi. Natomiast co do kart i bankowmatów - to jest czynnik
            mniej ważny, bo łatwy do "obejścia": wystarczy dodatkowe konto w
            jakimkolwiek banku, którego bankomaty lub oddział są w pobliżu.
            Ja np. mam takie dodatkowe konto w Banku Spółdzielczym w mojej
            miejscowości. Przelewam dowolną sumę na to konto i na drugi
            dzień mogę wybrać dowolną kwotę, nawet bez limitów
            bankomatowych. Wszystko to kosztuje mnie ZERO złotych.
            Szkoda więcej pisać: wszystko inne zostało już powiedziane.
            Niech więc się Pan nie oburza na oskarżenia o przekupstwo:
            artykuł jest tak stronniczy, że.... sorry.
            A dowód na to daje samo PKO BP: na stronie Inteligo (owszem, też
            mam tam konto, choć nie wiem jak długo jeszcze bo zamierzam
            zrezygnować ze względu właśnie na pogarszające sie warunki),
            otóż na stronie Inteligo chwalą się wysokim miejscem w Pańskim
            rankingu. Gdyby PKO BP chciało faktycznie "zasponsorować" tak
            tendencyjny artykuł, musieliby zapłacić fortunę. A tak Szanowny
            Pan zrobił im "prezent". Doprawdy zdumiewająca hojność.
            Serdecznie pozdrawiam.
            Vlad
            • sportowa29 Re: Odpowiedz autora 12.05.03, 17:30
              Słusznie Państwo podkreślacie, że liczenie swoich pieniędzy to nie zabawa.
              Kontakty z Inteligo też nie są zabawne. Nie odpowiadają np na emaile, każą do
              siebie dzwonić. Czas oczekiwania jest długi, z równowagi wyprowadza mnie
              nadawana przez Inteligo powtarzająca się piosenka dla młodych i głupich. Jestem
              stara i mądra, więc złorzeczę w czasie oczekiwania. Eksperci rzadko moga mi
              pomóc. Ostatnio miałam problem z przesłaniem 60 euro za granicę, więc
              przeczytałam dokładnie regulamin Inteligo i nie zauważyłam zastrzeżenia by
              przelewy dotyczyły tylko obszaru polskiego. Jak nie ma ograniczenia, powinni
              zrealizować mi przelew za granicę. Nie mogą , mówi ekspert, ale nie jest w
              stanie wydukać ani słowa uzasadnienia.
              Tak że z powodu tej idiotycznej melodyjki i trudności w dialogu wycofuję
              pieniądze z Inteligo.
              Może wiecie Państwo, ktory bank realizuje przelewy zagraniczne?
              Kłaniam się.
              • Gość: Pomocny Re: Odpowiedz autora IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.03, 12:50
                Przelewy zagraniczne można wykonywać najprawdopodobniej z
                MultiBanku. Mają oni bardzo szeroki wachlarz.
          • Gość: toms Re: Odpowiedz autora IP: 217.153.60.* 21.05.03, 15:40
            Gość portalu: Maciej Samcik napisał(a):

            > Ludzie, zgodnie z zyczeniem odnosze sie do Waszych postow. Czasami rece mi
            opad
            > aja, jak je czytam, ale
            > czesciowo rozumiem o co Wam chodzi. Wyjasniam po kolei.

            Sądze ze po tym artykule to rece popadly kilku tysiącom uzytkownikow Mbanku
            ktorzy nie wydali na uzytkowanie konta ani złotówki a tu otwieraja gazete i
            dowiaduja sie ze maja najdroższe konto na rynku !!! TO co inne banki chyba
            doplacaja swoim klientom prawda ?

            [...]
            >Liczylismy - w ramach zabawy - koszty przy okreslonych
            > zalozeniach. A koszty maja
            > najwyzej 50-60 proc. wplywu na to jak oceniany jest bank.
            >

            W takim razie jezeli jest to ZABAWA trzeba bylo opatrzyc artykuł stosownym
            komentarzem ze to są JAJA redakcji na temat kont, albo że w formie zabawnego
            rankingu oceniamy konta

            Po drugie jezeli robi sie takei zestawienie to proponuje zastanwic sie nad
            wynikiem czy ma sens bo w tym przypadku nie ma on najmniejszego sensu

            sa tysiace ludzi w tym kraju ktorzy prowadza konto w Mbanku i nie zalacili
            zlotówki mimo iż dokonuja dziesiatkow roznych przelewow
            Ale otwieraja gazete i dowiaduja sie ze maja jedno z najdrozszych kont !
            To co gazeta bedzie mnie przekonywala ze to konto co ja mam i co mnie nic nie
            kosztuje to jest za drogie dla mnie ???

            [...]
            > Jak
            > niektorzy z Was zauwazyli, symulacja dla Pana Myslacego sporo moglaby
            zmienic.
            > W przyszlosci wzbogacimy
            > wszelkie raporty o tego rodzaju zestawienie.

            Raczej powiedzialbym ze ogromnym bledem w tym zestawieniu byl brak Pana
            Myslacego!


            >Jednak wypisywanie, ze dziennikarz
            > jest kupiony (przypominam, ze
            > wyliczenia zrobila zewnetrzna firma) lub dyspozycyjny wobec ktoregos z
            bankow,
            > uwazam za duzy brak rozsadku.
            > Myslalem, ze czytajac GW zdazyliscie sie przekonac, ze nigdy nie pracowali tu
            l
            > apowkarze.

            Jezeli czytam artykuł w ktorym przekonujecie mnie ze czarne jest biale a biale
            jest czarne (tzn. moj rachunek ktory kosztuje mnie 0 zl jest najdrozszy na
            rynku!) to mam podstawe do takich skojarzen...


          • Gość: Wolfik Re: Odpowiedz autora IP: 195.94.215.* 06.06.03, 15:10
            A mnie rece opadaja jak czytam na pierwszej stronie Inteligo ze sa tansi od mBanku o prawie 100 pln rocznie skoro
            mbank nie kosztuje nic a podstawowa oferta Inteligo kosztuje 1 PLN/miesiac plus 1 PLN za kazdy przelew.
            Inteligo chwali sie tym zestawieniem, ktore ewidentnie wprowadza wszystkich w blad - moze trzeba bylo zalozyc ze
            klient mBanku korzysta z obcego bankomatu 20 razy w ciagu roku a klient inteligo korzysta tylko ze swoich???
            Wtedy byloby to jeszcze bardziej korzystne dla Inteligo i jeszcze bardziej stronnicze.
    • Gość: Białas Ten raport to straszna SCIEMA!!! IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 11.05.03, 20:24
      Moge powiedziec ze naleze od gatunku pana obrotnego i porownujac
      koszty inteligo i mbanku w skali roku za ta sama ilosc przelewow
      wyplat i wplat gotowki w mbanku wychodzi mi ZERO 0zł natomiast w
      inteligo grubo ponad 100 zł miesiecznie !!! Panowie
      przygotowujacy ten artykul to wyjatkowi nieudacznicy...
      • Gość: mBankowiec Re: Ten raport to straszna SCIEMA!!! IP: 195.205.132.* 18.05.03, 22:02
        ŚCIEMA !!!! to za mało powiedziane , to jest po prostu oszustwo
        biorąc pod uwagę, że miał być to artykuł obiektywny.Należę do
        grupy aktywnych i stwierdzam z całą odpowiedzialnością,że mBank
        bije wszystkich na głowe...
    • Gość: obserwator Ten ranking to bzdet bo MBank jest bezkonkurencyjny IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.03, 21:20
      Wie o tym każdy kto na własną ręke porówna oferty w sieci.....
      Ja właśnie rezygnuje z firmowego Inteligo i przenoszę się do
      Mbiznes w Mbanku. PKO BP dobiło mnie swą pazernoscią, która z
      dnia na dzień staje się wyraźniejsza:
      a) zlikwidowali, na krótko wprowadzoną, możliwość
      bezprowizyjnych wypłat z własnych (!) bankomatów,
      b) kolejny raz obniżyli oprocentowanie - tym razem do jakichś
      1,5 % - śmieszne w porównaniu z mbankiem !
      c) konieczność wywalania kilkunastu zł mies na przelewy us i zus
      męczy mnie, bo okazuje się iż konkurencja nie ma zamiaru
      rezygnować ze swojej taktyki (a myślałem, że to tylko krótka
      promocja).

      Precz z artykułami sponsorowanymi !!!
      pozdro
      o.
      • Gość: Gość Re: Ten ranking to bzdet bo MBank jest bezkonkure IP: *.crowley.pl 14.05.03, 17:08
        Hej, sam ma konto w inteligo i będę musiał zrezygnować bo coraz
        jest gorzej. Zapewne przeniose się do Mbanku
        A chciałem jeszcze zareklamować konto w VWbank direct dla firm -
        jeśli ktoś to traktuje jako dodatkowe konto firmowe - to nie ma
        lepszego konta - przelewy bez prowizji!!! nie ma opłaty
        miesięcznej!!! tylko opłata jest za token- ale w przypadku konta
        firmowego to mała opłata!!- wysokie oprocentowanie konta
        firmowego ponad 4%!!! Najlepsze konto do wysyłania przelewów dla
        dużych firm!! - jeśli puszczasz np. 200 przelewów miesięcznie to
        innemu bankowi zapłacić po 3 lub więcej za przelew - ile
        oszczędzasz? sam oblicz
    • Gość: delaro@o2.pl niewiarygodny serwis!! IP: 80.51.107.* 15.05.03, 00:26
      nie moge sie zgodzic z tym atykulem i podobnie mysle, ze jest
      sponsorowany ... szyty grubymi nicmi heh! . brak mBanku mnie
      zaskakuje ... smieszne ..
    • Gość: dlugi Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: *.webcorp.pl 15.05.03, 07:08
      mBank jest faktycznie lepszy ale jego koszty NIE SĄ zerowe jak
      pisze duza ilosc osob. Przede wszystkim kosztuje korzystanie z
      internetu a mLinia jest tez platna. W Inteligo mozna zalatwic
      sprawy przez bezplatny telefon. Poza tym poziom podejscia i
      obslugi klienta jest w Inteligo znacznie wyzszy.
      • Gość: Piotrek Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: *.grojec.sdi.tpnet.pl 15.05.03, 17:12
        To prawda, poziom jest znacznie wyższy, ale chyba od pani z kiosku ruchu na
        filmie "Miś"
      • Gość: Obserwator Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: 213.172.188.* 15.05.03, 23:23
        Jesli ten "bezplatny" telefon to jedyny argument za INTELIGO, to
        bezplatne tez sa telefony do TP sa (zglaszanie awarii
        ,reklamacje) - moze lepiej tam podzwonic?
      • Gość: KK Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: *.tczew.sdi.tpnet.pl 16.05.03, 18:16
        Albo jesteś z PKO BP albo nigdy nie próbowałeś załatwić coś przez ten "darmowy"
        numer Inteligo. Ja dziś miałem tą wątpliwą "przyjemność", próbowałem trzy razy
        doczekać się ... Ten trzeci był skuteczy - zdzierżyłem - 15 minut słuchania
        kretyńskiej muzyczki i mogłem wreszcie zlikwidować lokatę...
        Zabieram kasę z tego chorego banku.

        Jakość obsługi w Inteligo TO KPINA !!!
    • Gość: Obserwator Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: 213.172.188.* 15.05.03, 23:03
      Nic dziwnego, ze opinie o Gazecie sa coraz gorsze.
      Proponuje "autorowi" wplacic WLASNE (nie firmowe) np. 1000zl na
      konta przez niego preferowane(np. INTELIGO) i do mBanku i sam sie
      przekona po jakim czasie gotowka "wyparuje" i z jaskich kont.
      Mam nadzieje, ze "sponsorzy" tego artykulu nie "pokryja" autorowi
      (?) strat.
    • Gość: Pan Aktywny prywatny ranking Pana Aktywnego IP: *.alcatel.pl 21.05.03, 09:01
      na ogol nie chce mi sie pisac komentarzy, ale tu nie
      wytrzymalem. co za nieobiektywne swinstwo. zawsze mialem bardzo
      dobra opinie o gazecie, ale ten raport zachwieje nia na dlugo.

      mamy z zona konta w Citibanku, mBanku, Inteligo,
      VolkswagenBanku, PKO, Reiffeisen i BZ WBK. wystarczy ?
      prywatny ranking:
      1. mBank pod kazdym wzgledem. praktycznie zerowe oplaty, ladne
      oprocentowanie, Visy jakie kto chce (i na jakie kogo stac), no i
      cudowna zaleta: wejscie przez port 8080. sprobujcie polaczyc sie
      z jakimkolwiek innym bankiem zza restrykcyjnego firewalla.
      2. inteligo - maja najlepszy pakiet SMSowy (w sensie
      koszt/funkcjonalnosc), no i sa nie do pobicia jezeli chodzi o
      siec bankomatow. jezeli mieszka sie na wsi to mysle ze byliby
      najlepsi - ale w miescie gdzie sa euronety lepszy jest mBank
      3. Volkswagen - korzystalem jak z malej "swinki" na pieniazki bo
      mial najwyzszy procent. ale poniewaz teraz roznice w %% pomiedzy
      wirtualami pojawiaja sie dopiero po przecinku, wiec
      zrezygnowalem. karty Visa duzo kosztuja (visa classic 15*12PLN
      rocznie!!!). maja jeden ciekawy plus o ktorym malo kto wie:
      wyplata kasy do 100.000 PLN bez oprocentowania w siedzibie banku
      (ale tylko w Wawce :-) jak kupuje samochod "używkę" to nie ma
      problemu z kasa, za cene 36 PLN rocznie (token).
      4. Citibank - niestety ten bank "...never sleeps". wolalbym zeby
      jednak czasem dal mi spokoj z telefonami o nowej ofercie,
      karcie, koncie, ubezpieczeniu mojego psa od pchel. zamykam
      niedlugo bo mam ich serdecznie dosc.
      5. PKO, Reiffeisen i BZ WBK - trzymam je tylko ze wzgledu na
      rozne lokaty. na pewno zamkne jeszcze w tym roku. nie chce mi
      sie w ogole o nich pisac. szkoda slow, nie ma zadnego porownania
      z wirtualami. moze tylko jeden komentarz: w PKO ma konto rowniez
      moja babcia, ktora aktywnie (1-2 razy w miesiacu) posluguje sie
      bankomatem, przelewow nie robi :-), a saldo sprawdza jak jej
      przyjdzie miesieczny wyciag. bardzo sobie PKO chwali, bo ma
      bankomat 100 m od domu :-)

      pozdrawiam,
      aktywny
    • Gość: Gosia Gdańsk Inteligo przegina czasem pale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.03, 09:37
      Zgadzam sie z opinia wiekszosci czytelnikow! mBank jest z
      pewnoscia tanszy i lepiej traktuje klientow. Mam indywidualne
      konto w mBanku i wspolne z mezem w Inteligo. W marcu
      mielismy "mila" niespodzianke. Otoz o wycofaniu oferty darmowych
      bankomatow Inteligo poinformowalo mnie przy okazji wysylki
      miesieczenego wyciagu e-mailem. Szkoda tylko, ze ... o miesiac
      za pozno. Skonczylo sie to tym, ze w marcu wielokrotnie
      wyplacalismy pieniadze z bankomatow Euronetu za 4,50 zl
      pozostajac w blogiej nieswiadomosci! Dopiero na wyciagu
      odkrylam, ze wyrzucilismy w bloto 50 zl! Uzwazam to za skandal.
      Napisalam skarge do Inteligo, odpowiedz przyszla... mniej wiecej
      po miesiacu. Dowiedzialam sie, ze na stronie banku byla przeciaz
      informacja o tej zmianie - no pieknie! Tylko nie kazdy
      codziennie musi wchodzic na strone Inteligo, zeby sprawdzic,
      jakiez to nowe smakowite niespodzianki przygotowal mu bank!!! A
      jest kontakt e-mailowy bez umiaru wykorzystywany w promocjach,
      jest sms, ktory teoretycznie dziala bez zarzutu. Posuniecie
      Inteligo w tym wypadku uwazam za skandaliczne. Niech zyje
      mBank!:-))
    • Gość: krzys Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: *.lama.net.pl / 192.168.1.* 22.05.03, 21:40
      jestem bogaty. mam w mieście dostęp do kilkudziesięciu
      bankomatów Euronetu i konto w mBanku, i dlatego jestem bogaty.
      a i jeszcze, nie wydaję pieniędzy na irracjonalny sposoring.
    • Gość: AT Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 22.05.03, 22:55
      Ja również uważam że to mbank jest tańszy. Mam otwarty rachunek
      i w mbanku i w inteligo i ze szczerością mogę stwierdzić że
      mbank kładzie inteligo na łopatki. Jeżeli mam gotówkę w ręce to
      wpłacam na inteligo po czym robię przelew do mbanku i tylko
      dlatego to robię bo dokonuję parę przelewów miesięcznie a jak
      wiadomo w mbanku przelewy są za darmo i nie muszę uważać czy na
      koncie zostaje mi 100 zł czy 20 zł a na inteligo muszę się
      pilnować żeby nie zapłacić im za brak 100 zł na rachunku.
    • Gość: Aktywny Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: 195.205.61.* 23.05.03, 10:05
      Aby móc wykorzystać zalety banków internetowych trzeba wiedzieć
      jakie operacje można na nich wykonywać a jakich nie.Mając
      rachunki w 2 bankach internetowych i 1-2 zwykłych i odpowiednio
      zrządzać strumieniem pieniędzy pomiędzy nimi można doprowadzić
      do sytuacji że koszt aktywnego korzyustania z rachunku jest
      równy prawie zeru (u mnie jedynie koszt połączeń internetowych,
      bo nie mam abonamentu). Jeśli ktoś go ma to praktycznie nie
      ponosi żadnych kosztów, ale powtarzam - trzeba myśleć !!!!
    • Gość: kuku Re: WIOSENNY RAPORT BANKOWY: Ranking kont interne IP: 195.205.61.* 23.05.03, 10:05
      kuku
    • Gość: odo BZDURY!!! IP: *.czerniewice.sdi.tpnet.pl 25.05.03, 22:17
      Rozumiem, że za ten artykuł autor dostał od Citibanku prezent w
      postaci ... podkładki do myszy?!?! a może rozkładany parasol?

      Jeszcze nigdy nie widziałem bardziej bzdurnych kryteriów
      porównawczych%$#@#$
      • Gość: Zbyszek Dzięki Bogu IP: *.mikule.net 03.06.03, 12:52
        Dzięki Bogu zaczęliście pobierać opłaty za przeczytanie tak bzdurnego artykułu.
        Chwała Wam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka