Gość: rynek
IP: *.85-237-171.tkchopin.pl
07.10.08, 21:56
P.bane, p.bane - pora łączyc się z Szatanem!
Dziękujemy ci Dżorżu Dabliu Buszu, żeś rozłożył kapitalizm, 20 lat po komuniźmie. Bedziesz wymieniany obok Gorbaczowa, jako jeden który przyłozył palec do klęski kolejnej niebezpiecznej ślepej uliczki ludzkosci.
Co było na początku, będzie i na końcu - niech zyje Matka Anarchia.