Gość: fritz IP: *.solnet.ch 21.10.03, 01:07 Wegierski managment w Plocku. Polski managment na czeladnikow do Wegrow. W ten sposob obydwie strony zostana zadowolone. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: skok te fuzje to już mnie wq....ją ? IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 21.10.03, 08:20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa kto tak naprawde jest wlascicielem MOL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.03, 08:43 moze amerykanskie zydki ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blaszcz Re: Wstępne przymiarki do fuzji PKN i MOL IP: 153.19.176.* 21.10.03, 09:08 a pewnie, łączyć łączyć konsolidować konsolidować, tworzyć giganty, monopole, oligopole, łączyć, konsolidować, szybko, szybko, koniecznie .... tylko PO CO ????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loop Do Malinowskiego IP: 212.234.92.* 21.10.03, 11:31 Piekny text Panie Malinowski jak pan to wszystko wie, a jakich ma pan informatorow gieldowych i analitykow finansowych. Nie zapomne o szkoleniowcach co szkola i wystawiaja oceny polskim mendzerom, niestety nie takie dobre jak wegierskim. Dobrze ze sztuka dziennikarska rosnie w sile w Gazecie. Gratulacje Panie Malonowski... Odpowiedz Link Zgłoś