Dodaj do ulubionych

Wstępne przymiarki do fuzji PKN i MOL

IP: *.solnet.ch 21.10.03, 01:07
Wegierski managment w Plocku. Polski managment na czeladnikow do
Wegrow. W ten sposob obydwie strony zostana zadowolone.
Obserwuj wątek
    • Gość: skok te fuzje to już mnie wq....ją ? IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 21.10.03, 08:20
    • Gość: aa kto tak naprawde jest wlascicielem MOL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.03, 08:43
      moze amerykanskie zydki ;-)))
    • Gość: blaszcz Re: Wstępne przymiarki do fuzji PKN i MOL IP: 153.19.176.* 21.10.03, 09:08
      a pewnie, łączyć łączyć konsolidować konsolidować, tworzyć
      giganty, monopole, oligopole, łączyć, konsolidować, szybko,
      szybko, koniecznie ....

      tylko PO CO ?????
    • Gość: loop Do Malinowskiego IP: 212.234.92.* 21.10.03, 11:31
      Piekny text Panie Malinowski jak pan to wszystko wie, a jakich
      ma pan informatorow gieldowych i analitykow finansowych. Nie
      zapomne o szkoleniowcach co szkola i wystawiaja oceny polskim
      mendzerom, niestety nie takie dobre jak wegierskim. Dobrze ze
      sztuka dziennikarska rosnie w sile w Gazecie.
      Gratulacje Panie Malonowski...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka