Gość: ryba IP: *.dialup.medianet.pl 23.12.03, 23:17 A co w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alex Re: Inwestycje biomedyczne w Singapurze IP: *.aster.pl / 10.65.3.* 24.12.03, 00:20 U nas to oczkiem w głowie dla władz są nie inwestycje z branży hi-tech jak w Singapurze lecz ziemniaki i węgiel. Zmiejsza to co prawda doraźnie bezrobocie ale niec nie wnosi na przyszłość i nie kreśli żadnych perspektyw. smutne.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L.Miller A w Polsce znakomity rok dla gospodarki -L.Miller IP: *.dtvk.tpnet.pl 24.12.03, 11:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: Inwestycje biomedyczne w Singapurze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 15:15 Polacy to narod brudasow - jakie biomed ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imw Re: Inwestycje biomedyczne w Singapurze IP: *.ciezkowice.sdi.tpnet.pl 26.12.03, 08:44 My mamy BIOPALIWA ! :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś