Dodaj do ulubionych

Inwestycje biomedyczne w Singapurze

IP: *.dialup.medianet.pl 23.12.03, 23:17
A co w Polsce?
Obserwuj wątek
    • Gość: Alex Re: Inwestycje biomedyczne w Singapurze IP: *.aster.pl / 10.65.3.* 24.12.03, 00:20
      U nas to oczkiem w głowie dla władz są nie inwestycje z branży
      hi-tech jak w Singapurze lecz ziemniaki i węgiel. Zmiejsza to
      co prawda doraźnie bezrobocie ale niec nie wnosi na przyszłość
      i nie kreśli żadnych perspektyw. smutne....
      • Gość: L.Miller A w Polsce znakomity rok dla gospodarki -L.Miller IP: *.dtvk.tpnet.pl 24.12.03, 11:12
    • Gość: realista Re: Inwestycje biomedyczne w Singapurze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 15:15
      Polacy to narod brudasow - jakie biomed ?
    • Gość: imw Re: Inwestycje biomedyczne w Singapurze IP: *.ciezkowice.sdi.tpnet.pl 26.12.03, 08:44
      My mamy BIOPALIWA ! :)))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka