Dodaj do ulubionych

Mesko ma miliardowy kontrakt dla armii

IP: *.solnet.ch 29.12.03, 19:27
Ciekawe, czy Polacy zdobeda sie z czasem na rozwoj wlasnej elektroniki
naprowadzajacej dla glowicy bojowej. Umiejetnosc budowania tego rodzaju
urzadzen ma rowniez olbrzymie znaczenie komercjalne. A to by oznalczalo high
tech produkcje w cywlinym zakresie. Przynajmniej cos wrociloby z powrotem do
podatnika w formie nowych miejsc pracy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Icek Re: Mesko ma miliardowy kontrakt dla armii IP: *.SNVACAID.dynamic.covad.net 29.12.03, 19:49
      Na razie nauczcie sie klepac blache. A reszte to my zrobimy.
      • Gość: fritz Re: Mesko ma miliardowy kontrakt dla armii IP: *.solnet.ch 29.12.03, 22:22
        Gość portalu: Icek napisał(a):

        > Na razie nauczcie sie klepac blache. A reszte to my zrobimy.

        Gdyby Palestynczycy mieli tylk 1/10 potrzebnego sprzetu wojskowego, nie byloby
        od kogo kupowac tych rakiet. Ale kto wie, moze go sie w koncu dorobia.

        Wlasciewie z tego powodu jest naprawde wielka glupota cokolwiek kupowac z tego
        kraju. Zerowa gwarancja, ze beda w stanie wypelnic warunki gwarancji za towar,
        czyste marnowanie polskich pieniedzy.

        Zreszta i tak 90% technologii jest ukradzionej z USA (akurat przypadkiem w tym
        przypadku, moze nie przypadkiem nie) a pozostale 10% jest finansowane przez
        podatnika amerykanskiego.
    • Gość: arahat Pytanie: do kogo beda strzelac z tych rakiet?? IP: *.acn.pl 29.12.03, 21:28
      czyzby na wiosne gdy polski ciemnogrod z krzyzami i modlami wyjdzie na ulice
      chcac chleba i igrzysk??
      • Gość: ObL Re: Pytanie: do kogo beda strzelac z tych rakiet? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 29.12.03, 22:06
        Hmmmm........ lista potencjalnych przeciwników : Białoruś , Korea Północna ,
        Iran , Kuba , Libia ,......Francja.
      • Gość: fritz Re: Pytanie: do kogo beda strzelac z tych rakiet? IP: *.solnet.ch 29.12.03, 22:32
        Gość portalu: arahat napisał(a):

        > czyzby na wiosne gdy polski ciemnogrod z krzyzami i modlami wyjdzie na ulice
        > chcac chleba i igrzysk??

        Zadna przyzwoita firma ani zadne przyzwoite panstwo nie zamawia ani nie
        sprzedaje sprzetu wojskowego do Israela wlasnie z powodu Palestynczykow. Zdaje
        sie, ze w Europie tylko Polacy wsadzili reke w ten nocnik. Masz racje,
        ciemnogrod. Trudno bedzie domyc reke.

        Zdaje sie, ze w USA zaczynaja sie procesy firm i panstw popierajacych
        apartheid, ktory jest forma faszyzmu, w Afryca Poludniowej handlujac wlasnie z
        firmami z AP. Mam nadzieje, ze Palestynczycy nie wytocza podobnego procesu
        Polsce.
        • Gość: Ryszard Re: Pytanie: do kogo beda strzelac z tych rakiet? IP: *.w81-50.abo.wanadoo.fr 30.12.03, 09:42
          Co za bzdury! Palestyna nie jest pelnoprawnym podmiotem
          panstwowym, nie jest panstwem. Jaki proces i o co? Chyba wam
          chodzi o tzw. klauzule arabska na mocy ktorej ten kto handluje
          z Izraelem nie moze handlowac z panstwami arabskimi. Do dzisiaj
          klazula ta widnieje chyba juz tylko w listach przewozowych i
          faktycznie tylko statki handlowe nie zawijaja za jednym rejsem
          do portu Izraela i portu arabskiego. Poza tym, Izrael jest
          cenionym dostawca sprzetu wojskowogo dla wielu armii... Ryszard
          • Gość: ariel Re: Pytanie: do kogo beda strzelac z tych rakiet? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.12.03, 15:11
            "Cenionym dostawcą sprzętu wojskowego dla wielu armii"- pewnie dlatego że jak
            powiedział ambasador izraela w Polsce żyd weiss ,że te pociski i wyrzutnie
            to jest broń POKOJOWA jest także przeciwko terorystom.
            Widział pan kiedyś broń pokojową albo terorystę w czołgu.
            Dlatego pewnie izrael jest jedynym i cenionym krajem w świecie który
            produkuje broń pokojową.
    • Gość: squarebusher Weiss Show IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 30.12.03, 20:19
      Z okazji transmitowania uroczystosci na czesc naszego wspanialego kontraktu
      telewizja TVN24 wyemitowala kabaretowy wystep pana Weissa, ktorego okrasa byl
      dowcip o jedynym prawdziwie demokratycznym panstwie na calym Bliskim Wschodzie.
      Oj cos nam ten zydowski humor (ktory skadinad uwielbiam) schodzi na psy.
      Schodzi na psy wojny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka