Gość: fritz
IP: *.solnet.ch
29.12.03, 19:27
Ciekawe, czy Polacy zdobeda sie z czasem na rozwoj wlasnej elektroniki
naprowadzajacej dla glowicy bojowej. Umiejetnosc budowania tego rodzaju
urzadzen ma rowniez olbrzymie znaczenie komercjalne. A to by oznalczalo high
tech produkcje w cywlinym zakresie. Przynajmniej cos wrociloby z powrotem do
podatnika w formie nowych miejsc pracy.