szysza_xd 11.09.09, 14:39 Wczoraj wieczorem ogladalam pierwszy odcinek nowej serii Londynczyków, trochę sie pozmienialo i troche tez pozapominalismy przez ten rok, ale sens nadal ten sam. Mi sie podobał, a wam?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
samotnymotyl Re: Londynczycy- 2 seria 11.09.09, 19:00 o tak ! Mi też się to podoba ja i moja kumpela jesteśmy tego serialu fankami jak w czwartek leci odcinek to w piątek szkole wszystko sobie opowiadamy a nowy odcinek był świetny Odpowiedz Link Zgłoś
th4ever ;( 11.09.09, 19:05 A ja zapomnialam...;-( ale nastepny napewno obejrze xP Odpowiedz Link Zgłoś
olenkaxx13 Re: Londynczycy- 2 seria 22.10.09, 17:22 Jest spoko ale ja mieszkam w Anglii i mi sie wydaje ze nie jest tak samo przyjajmniej ta 1 seria nie jest taka jak sie wydaje . =D Odpowiedz Link Zgłoś