Dodaj do ulubionych

Londynczycy- 2 seria

11.09.09, 14:39
Wczoraj wieczorem ogladalam pierwszy odcinek nowej serii Londynczyków, trochę
sie pozmienialo i troche tez pozapominalismy przez ten rok, ale sens nadal ten
sam. Mi sie podobał, a wam??
piwopiwo
Obserwuj wątek
    • samotnymotyl Re: Londynczycy- 2 seria 11.09.09, 19:00
      o tak ! Mi też się to podoba smile ja i moja kumpela jesteśmy tego serialu fankami smile jak w
      czwartek leci odcinek to w piątek szkole wszystko sobie opowiadamy smile piwo
      a nowy odcinek był świetny
    • th4ever ;( 11.09.09, 19:05
      A ja zapomnialam...;-(
      ale nastepny napewno obejrze xP
      • roxx Re: ;( 22.10.09, 17:17
        nigdy tego nie oglądałam.
    • olenkaxx13 Re: Londynczycy- 2 seria 22.10.09, 17:22
      Jest spoko ale ja mieszkam w Anglii i mi sie wydaje ze nie jest tak samo
      przyjajmniej ta 1 seria nie jest taka jak sie wydaje . =D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka