Dodaj do ulubionych

kotkowa rodzina

11.09.09, 18:31
gra polega na tym, ze kazda osoba pisze tata, mama, siostra, ciocia tongue_out i pod
kazdym czlonkiem rodziny podaje osobe z kotka.pl

moze glupie ale smieszne

mama- wyobraznia
sis-oczywiscie bella 96(obsesja na punkcie przyjaciol )
ciocia-nikt

kazda osoba wymienia 3 uzytkownikow

milej zabawy

Obserwuj wątek
    • szysza_xd Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 18:57
      mama-wyobraznia
      tata-nikt (nie obrazisz sie??)
      sis-sysiek
      ciocia-yourbadream
      czarna owca w rodzinie-An3ciaa xD
    • bella96 Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 18:59
      ja niby twoją siostrą? ok! fajnie, tylko please.! nie lituj się nade mną.! big_grin
      ok, to..
      mama- my.sweet.dreams(będziesz moją kotkową"mamą")
      sisotry-diamond_girl12 oraz cullen_bella
      ciociatongue_out-hah.. wyobraznia... miało byź śmiesznie big_grin
      • sophie_ kotkowa rodzina Sophie_ 11.09.09, 20:13
        Tata: kotek.pl
        Mama: Piesek zjadł mamusię ;<
        <lol2>

        Siostra: Nikt.
        Siostra2: Sysiek4444
        Siostra3: Miqusia
        Siostra4: Shugo <3

        Ciocia: Yourbadream
        Ciocia2: Katsuumi17

        Babcia: love.sick < haha,, babciu! >
        Dziadek: To samo co z mamusią się stało .


        hahaa. jest faniee. xx d
        • sysiek4444 Re: kotkowa rodzina Sophie_ 11.09.09, 20:19
          Ja - Sysiek xd

          Sis - Sophie

          Sis - Mandy

          Brat - Jane

          Brat - Shugo_shara15

          Mama - Miqusia

          Tata - Nikt.

          Dziadek - Cocomaroko

          Babcia - Wyobraźnia

          Mąż - Teenlady <3

          xDD
    • miqusia . 11.09.09, 20:29
      o, czuje się miło wyróżniona w co poniektórych
      przypadkach ; *


      sama no robię, gdyż moje drzewo genealogiczne byłoby bardzo,
      bardzo wielkie, ew. szykujcie się na painta

      santa
    • jane_ Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 20:34
      eh, ja chciałam być czarną owcą. ;<

      nie mam siły teraz rozpisywać, nie? to się tym zajmę kiedyśtam XD.
      • miqusia Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 20:36
        jane, a chciałam cię dać na moją matkę O.O

        nie wiem czemu, moje drzewo będzie zryte i nie zależne od lubię/nie lubię,
        bo wiem, że ominę kogoś ważnego -___-
        • jane_ Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 20:47
          miquś droga, ja dzieci nie zamierzam mieć, ale rób co chcesz, może być śmiesznie XD
          • wyobraznia Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 20:51
            eeej . ja mam dopiero 12 i pół lat.
            na babcie się nie nadaję. ! ; dd
            a na mamę ? wciąż
            chodzę na lekcje - wychowania do życia w rodzienie
            eej. dopiero się o tym uczę. lol2
            • miqusia Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 20:56
              taa dam, daję wam moje
              gó*wniane drzewo, które nikomu
              się nie spodoba i każdy będzie miał jakieś wąty < 3


              • sophie_ Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 20:59
                Nawet Sophie się tam znalazła! uhuhu. xd

                dziękuję, miqusia.
              • jane_ Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:00
                hihi. ;3

                jezu, tejk mi tu de hospital, musze się w końcu wyspać, a nie nabijać durne posty na forum z powodu celebracji odzyskanej czasowo wolności *jebjeb*
                • miqusia Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:04
                  a, proszę, już mam jedną osobę, o której zapomniałam .

                  a ja się chwalić, chwalić !

                  trzy dni nie wychodziłam z domu [choroba], a dzisiaj przeszłam
                  po górach, rusinowa polana, takie tam..., 23 kilometry, mam
                  oscypki i póki co nic mnie nie boli ^^.
              • independent_ Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:05
                to wpieprzone 'indie' obok wyobraźni to ja? ; DD
                • miqusia Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:08
                  tak, cieszysz się, prawda ?? : D

                  • miqusia Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:08
                    ej, a na czat wleziesz .





                    to polecenie służbowe santa
                • jane_ Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:08
                  indiedziecko. xd

                  co miq w górach robi? xd
                  ja dziś miałam wułef, i test z historii, i ćwiczenia korekcyjne *zabić je* i śnił mi się jakiś ślub, i chce mi się spać, i szukam jakiegoś ludzkiego zdjęcia, żeby zaspamować nim pół internetu xd
                  i smarkam. XD
                  • miqusia Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:12
                    chora ? ja też .

                    jane, a powiem ci, że byłam... tylko, ciii ! nie piskaj i nie mów
                    nikomu ! byłam dwa razy w toi-toi ! blee, tam się nie oddychało
                    i wszystko z kibla było widać O.O 23, słyszysz, 23 kilometry,
                    haaaaaaaaahaaaaaaaaaa, były pod górę ! i mówiłam, że mam
                    dobre oscypki ??
                    • bella96 xD 11.09.09, 21:16
                      dzięki miqusia
                    • jane_ Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:17
                      nie chora, nie wiem, ja + katar = codzienność. xd

                      one są straszne, ja byłam na pewnym dużym, po-części-znanym festiwalu, a fe. rozumiem Twój ból xd 23? oooooooooooooo. łałałałała. duzio. xd mówiłaś, ja nie jadam xd
                      • independent_ Re: kotkowa rodzina 11.09.09, 21:21
                        miqu, linka mi podaj.
                        dżejn, oni nie potrafią zapamiętać jak się pisze independent więc zuaona
                        zapoczątkowała nazywanie mnie indie. santa
                        • zuaona Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 19:28
                          yeah. zuaona jest mądra i ułatwia indie sławę poprzez ułatwianie pisania jej nicka. < gleba >
                        • punk_rock_girl xd 16.09.09, 17:08
                          droga idependent co jest trudnego w twym nicku?; )
              • margaryna Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 19:39
                ojej nawet ja jestem na tym miqusiowym drzewku xd
                slit dzieeki;**
                no ale kim jestem to juz nie wiem xd chyba ciocia, taak? ;d

                a ja nawet nei wiem kto bylby dla mnie kim xd wy wszystkie jestescie moje
                siostrzyczki-kociaczki ;*
              • zuaona Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 19:42
                hah. : d
                dzięki, miq.
    • miqusia rodzinka 11.09.09, 21:20
      mam, czuje się, że mam z tobą bardzo ciekawy kontakt ; d

      codzienność? koszmar . mój brat ma tak od 4 lat, znaczy w moim
      wieku mu się zaczęło . teraz cały czas kropi nos kroplami do oczu,
      łaził bo jakichś badziewnych lekarzach, kropi i zimą nie śpi w nocy,
      miał wycinane migdałki, oo, a to zabawna historia... narkoza doustna
      mu nie zadziałała, to mu wstrzyknęli, ale nic, nie działa. wycinane
      miał na żywca, doktor powiedział, że jest narkomanem, bo mu
      nie działała < 3
      • miqusia Re: rodzinka 11.09.09, 21:24
        http://czat.polskastrefa.eu/nasz_czat_xd

        a proszę cię bardzo, wbijaj ; d
      • jane_ Re: rodzinka 11.09.09, 21:26
        IN DE PEN DENT. independent. independent.
        już będą umieć.xdd

        ja mam mieć robione testy na alergię, ale ciekawe na co jestem uczulona, jak ciągle to mam. ;x
        hahaha, narkoman. lekarze mają czasem ciekawe teorie xd
        • miqusia Re: rodzinka 11.09.09, 21:29
          ee, ja bym napisała inderpentend XD
          jane, mam plan, jak chcesz, żeby nie było, że nachalna jestem O.O
          mogę przerzucić dzisiejsze towarzystwo z czata na flash .

          chcesz? nie? to gadaj .
          • jane_ Re: rodzinka 11.09.09, 21:40
            miqqqq, ja chętnie, tyle że ja za moment uciekam, bo ja tutaj leżę wręcz XD

            ale dzięki za chęci, a poza tym watpię, żeby towarzystwo chciało się przerzucać ze względu na mnie xd
            • miqusia Re: rodzinka 11.09.09, 21:44
              towarzystwo w ciągu 10 minut się rozpadło, zostały trzy osoby,
              bardzo fajne, weszły, ale czekałam, czekałam, wróciliśmy i sobie
              poszliśmy, do tego zawiodłam się na indie, bo miała wejść, ja już
              powiedziałam, że wejdzie ktoś, kogo znają ale nie widują na czacie,
              silnie to czuję, caps lockiem ! i nie weszła, hah ; p
              już się nie fatyguj, rozeszli się -_-
              • jane_ Re: rodzinka 11.09.09, 21:47
                chamskie dzieci. pf. ;q

                mogę zaspamować Was piosenką?
                hihihi xd
                <33333333333.
                • bella96 kotkowa rodzinka 11.09.09, 21:50
                  pisać, pisać, muszę wiedzieć,czy nie jestem czyjąś siostrą kiss
                  • miqusia Re: kotkowa rodzinka 11.09.09, 21:52
                    to jest ten golas ? ; 3
                    • jane_ Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 11:15
                      tja. on jest słodki, ma słodkie piosenki, i jest ładny, i będzie w łodzi, a ja w tym czasie będę na gabie kulce raczej, i mam niemały problem. ;q
                      • diamond_girl12 Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 12:01
                        No to tak

                        Mama:wyobraznia
                        Siostry: sysiek4444 i oczywiście bella96
                        Ciocie: zmierzchoomania i chocolatediet
                        kisskiss
                        smilesmilesmile
                        • cocomaroko Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 12:02
                          kuźwa , jestem dziadkiem O.O
                          dzięki sysiek . x DD
                          • bella96 xD 12.09.09, 12:17
                            o, dziękuję diamond_girl12, ty też jesteś moją siostrą

                            Napiszę jeszcze raz, od nowa moją rodzinkę, tamta wypowiedź się nie liczy, a więc:

                            Mama- sysiek4444
                            Tata- nikt.
                            siostry-miss_pauline,andziulkaxD,diamond_girl12,my.sweet.dreams,benia,miqusia,cullen_bella(oj
                            namnożyło się tego rodzeństwa trochę)
                            ciocia-demcialove
                            babcia-cocomaroko
                            dziadek-oxy
                            dziadek-
                            • oxygeniumoflife Re: xD 12.09.09, 12:24
                              buhaha :p zostałam dziadkiem. dzięki, bella ^^
                              • bella96 Re: xD 12.09.09, 12:26
                                oxygeniumoflife napisał(a):

                                > buhaha :p zostałam dziadkiem. dzięki, bella ^^

                                nie ma za co, jakoś pasujesz do tej roli! big_grintongue_out
                          • miqusia Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 12:25
                            coco, mój dziadzio mówi "o cholewka!"
                            [nie mam dziadków, end, end, ty masz tak gadać ; 3]

                            a że jaki problem ?
                            • miqusia Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 12:28
                              o, bella ! dziękuję bardzo, wiem, że tam jestem a wy mnie
                              nie widzicie ^^.
                              • diamond_girl12 Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 12:31
                                Potem napiszę nową rodzinkę, a teraz mi się nie chce.
                                • cocomaroko Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 12:36
                                  łooo , babcią też jestem . czaaad . x DDD
    • miqusia kotkowa rodzinka 12.09.09, 13:01
      coco, tyle żeś dzieci sama spłodziła ze sobą ? O.O
      hahahahahahahhahahahahhahahahahahhahahaha,
      mam akcję, dołączysz się ? pod każdą wypowiedzią
      będę pisała :


      _________________________
      NIE ODPISUJCIE DZIECIOM NEO
      • michelle_ Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 13:07
        mama - jane_
        ciocia - independent_
        siostra - dakota_

        ; DD
        • independent_ Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 16:37
          dziękować. ^^
          co chcesz na urodziny od cioci indie? : D
    • nikt. Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 16:21
      łej no, obraziłam się. ;<

      dlaczemu mnie wsadzacie w uboform tatusia ? ;3
      ja tak nie chcem. xd
      ja wolem być mamusiąąą.
      lol.

      mwahahahahhahahahahhahahaha. ;3

      kocham Was. < 3
      • nikt. Re: kotkowa rodzinka 12.09.09, 16:21
        boże, miało być uniform. XD
        • my.sweet.dreams kotkowa rodzina 12.09.09, 17:51
          fajne rodziny potworzyłyście! kiss
          • diamond_girl12 Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 19:22
            To piszę nową rodzinę:

            Mama - jane_
            Tata - wyobraznia
            siostry - sysiek4444, clluen_bella i bella96smile
            ciocie - miqusia, cocomaroko, nikt., chocolatediet i pariska65
            babcia - happy.girlsmile
            dzidek - szysza_xdsmile

            hehehe
            • zmierzchoomania Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 20:00
              dzieki miq, że jestem na twym drzewku xd i tak wogóle to ja tam kim jestem ? babcią czy
              prababcią ? xd i szkoda, ze mnie później usunełaś ze swojego drzewa diamond. i już ciocią
              nie jestem : (
              a moje drzewo wygląda tak . . .

              mama/tata - kotek.pl
              ciocia - jane_ i chocladiet
              wujek- shugo i cocomaroko
              sis - nikt. i sysiek i miq i heppy
              brat - wyobraźnia (sorki xd)
              czarna owca - ja xdd

              tongue_out
              • diamond_girl12 Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 20:03
                Sorki zmierzcho dopisuje Cięsmile

                *Ciocie - miqusia,cocomaroko,nikt.,chocolatediet,pariska65 i zmierzchoomaniakisssmile
                • miqusia Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 20:07
                  zmierzchoo, jesteś siostrą babci, chyba ; d
                  myślcie sami, ja was tylko w okienka wpisywałam santa
                  • wyobraznia Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 20:23
                    omg . pięknie się porobiło . mwha . ; d
                    to ja napisze taak .

                    mama- shugo.
                    tata-my.sweet.dreams
                    babcia- miqusia.
                    dziadek-sysiek
                    ciocia-indie .
                    wujek- heppy.girl
                    siostra- an3ciaa . xd
                    brat- bella
                    prababcia . - cande . chyba tak . xd na czacie jako żywiec . ;d
                    pradziadek - ardnaskela
                    piesek- majli
                    kotek- kotek.pl xd
                    kuzyn- cocomaroko
                    kuzynka-sophie_

                    chyba wszystko

                    buhahahaha .
                    jeszcze pomyślę . xd
                    • bella96 hah.. 12.09.09, 20:28
                      omg. jestem siostrą i bratem big_grin
                    • bucikowa Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 20:31
                      A ja jestem woooolna! big_grin Wolna nie ma pomysłu stop i nie będzie mieć stop
                      koniec wypowiedzi stop
                    • miqusia Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 20:35
                      wnusia moja droga, chcesz saksofon ?
                    • independent_ Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 20:50
                      uwielbiam być ciocią. : D
                      • zuaona Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 21:04

                        < wtrąca się >
                        teoretycznie rzecz biorąc można powiedzieć iż jesteś ciocią Bandit x DD

                        • independent_ Re: kotkowa rodzina 12.09.09, 21:16
                          anu, wiem. ^^
    • szysza_xd xDD 12.09.09, 21:22
      a ja uwielbiam byc dziadziemwink)
      • wyobraznia Re: xDD 12.09.09, 22:31
        haha . bandytka ? lol . ;d
        ha .
        a na co mi saksofon ?
        wystarczy willa z bassenem . xd
        mwha . ; q

        a wiecie. xd
        ja nie jestem ciocią
        z reala . xd chyba . lol2

        faajnie. jak ktoś kuma. x-DD
        • independent_ Re: xDD 12.09.09, 22:36
          to z bandytką to chyba do mnie. xdd

          chodzi o to, że mój mężu z avatara, Gerard Way, wokalista My Chemical Romance,
          w maju został tatą. dziewczyna nazywa się Bandit Lee Way. ; d
          • mandy_ Re: xDD 13.09.09, 09:41
            mady nikt niekocha !!!!!

            ale maduś kocha was :

            mama : wyobraźnia
            tata : kokomaroko mwhahaha . <33
            czarna offca : dzejn ;dd
            siostra : nikt. i syśek
            babcia : indie

            • independent_ Re: xDD 13.09.09, 10:01
              b-babcia? shock
              • mandy_ Re: xDD 13.09.09, 10:25
                ciezko zdziwiona .
                a dziadek
                to gerard way . ; x
                no ale jak nie chcesz .
                -_-
                • independent_ Re: xDD 13.09.09, 10:43
                  może byyyyyyyyyyyć. : D
                  • mandy_ Re: xDD 13.09.09, 10:43
                    no ja mysle .
                    ;pp
                    • vivi2kiwi Re: xDD 13.09.09, 12:46
                      a ja nie mam rodziny.<tańczy makarenę>
                      jestem szczęśliwa, bo mieszkam w domu dziecka.<lol69>
    • miqusia ! 13.09.09, 12:45
      mandyyy !
      obrażam się, a pffy, pffy, pffuuu !
      ja cię dałam do mojej rodzinki, a ty żeś cham . surprised
      • sysiek4444 Re: ! 13.09.09, 12:47
        www.notosru.pl/komiks/6271f003c6066349cf7c14c563de6ebf
        Wbijać !
        czat.polskastrefa.eu/nasz_czat_xd
        • cullen_bella Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 19:07
          No to tak:
          Mama: sysiek
          Tata:wyobrażnia (pierwsza myśl xD)
          Sis:bella96 i malins
          Brat: nikt.
          Ciocia:yy.... jane_
          Wujek: jeszcze go nie poznałam tongue_out
          Babcia:ind..( nie pamiętam końca wink)
          Dziadzio:my.sweet.dream
          • cullen_bella Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 19:08
            *Babcia:independent_
            *Dziadzio:my.sweet.dreams
            *Wujek:miqusia
            • independent_ Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 19:18
              INDIE!
              • vivi2kiwi Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 19:22
                dobra teraz na serio.
                mama- dedła.
                tata- dedł.
                siostra- bliźniczki, miqusia i nikt.;d
                mężuś- Cam.;d
                pokrewna dusza- independent_. big_grin
                albo Indie jak tak woli.xd
                • independent_ Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 19:59
                  ihihihiihi, dziękuję. xd
              • zuaona Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 19:55
                a dziękuję to gdzie? x DDD
                • zuaona Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 19:56
                  to do indi było . ; d
                  na złość nie będę teraz nazywać się indie . ha . tak robią wszyscy .
                  indiiiii . x D
                  • independent_ Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 19:59
                    ale to lepiej brzmi. ; c
                    • zuaona Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 20:02
                      indi i indie brzmi i wymawia się tak samo . x DDDD

                      sprawdź w sUowniku. ; d
                      • independent_ Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 20:11
                        okej, speszyl for juu - aj łil bi indi. xd
                        • szysza_xd Re: Moja rodzinka (kotkowa) 14.09.09, 21:00
                          Indi wink
                          • zuaona Re: Moja rodzinka (kotkowa) 15.09.09, 17:37
                            < headbang >
                            xD
    • th4ever Re: kotkowa rodzina 14.09.09, 19:49
      ...
      kumpela kuku
      sisi lizziex3
      ciocia sysiek4444
    • sysiek4444 Re: <3 14.09.09, 20:40
      Dziekowac rodzince < 3
      Ja wsadzma mego pedofila viki ^^
      On jest moim emm.... yyy .....
      psem ?
      Okej ...
      viki jest psem.. taaaa dobree......

      bo vikoś to pedofil i o sexie ciagle mysliii xddd serce
    • szysza_xd Re: <3 14.09.09, 20:41
      a ja gdzie??;d;d
      • sysiek4444 Re: <3 14.09.09, 20:42
        Aaa ... szyszkaaa ^^
        to ja tez sie doloncze do pedofilandii xd
        i szysza bedzie moją gumką xd hahaha
        • szysza_xd Re: <3 14.09.09, 20:46
          haah, dzieki sysiek, zawsze o tym marzylam xDD
          ;d;d
          • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:20
            Syśkuu, jestem zazdrosna.

            też chcę mieszkać w pedofilandii x d .
            • independent_ Re: <3 14.09.09, 21:22
              pedofilandie som fajne.
              • vivi2kiwi Re: <3 14.09.09, 21:23
                a mieszkajcie sobie.
                pff.
                ja mieszkam w seksolandii i gwałtolandii z Cam'em.
                nie potrzebuję Was! ;<

                ;d
                • independent_ Re: <3 14.09.09, 21:25
                  vivi, skarbie, a ja? ; c
                  • vivi2kiwi Re: <3 14.09.09, 21:27
                    sama nie wiem.
                    <drapie się po łysince.xd>
                    msuisz przejść kurs ee..
                    3 pozycji.^^


                    <odbija mi>
              • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:23
                i co najwarzniejsze som modne! x d
                • independent_ Re: <3 14.09.09, 21:25
                  ale an3cii i innym pasożytom mówimy NIE.
                  • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:27
                    ona jest niemodna bo ... myśli , że jest modna a to jest niemodne .

                    wiesz ? big_grin
                    • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:34
                      vivi ,, a ja ? ;<

                      Będę mogła przyjeżdzać do Ciebie na weekendy? x dd

                      ploose big_grin
                      x d
                      • vivi2kiwi Re: <3 14.09.09, 21:36
                        Ty też musisz ten test czy tam kurs czy ch... Romana wie co przejść. big_grin
                        inaczej zakaz wstępu.;x


                        zjadłam marsa, jestem tłustym HARDKOREM! coolcool
                    • miqusia Re: <3 14.09.09, 21:35
                      czuje się jakby świat się ode mnie odciął, brr.
                      dopiero teraz zobaczyłam wasze plany .

                      vivicośtamkiwi, obrażam się . najpierw się mnie daje do
                      rodzinki, a potem beszczelnie wpędza do trumny cry

                      głupia, głupia, głupia historia santa
                      • miqusia Re: <3 14.09.09, 21:36
                        bezczelnie * przepraszam
                      • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:38
                        uff, mój brat zasnął. Nie musiałam nawet mu włączać piosenek Paramore jako
                        kołysanki.

                        serio, on przy tym zasypia big_grin
                      • vivi2kiwi Re: <3 14.09.09, 21:38
                        jak możesz tak mówić grzesHnicÓ?!
                        psHeciesH to Ty mJe nie dÓdaŁa$$ do znajomkUff na EnKa! ;<<<<<

                        ;d
                        • miqusia Re: <3 14.09.09, 21:42
                          ale że niby ja ?! jeżeli ja to nic nie rozumiem, wiem, że chciałaś
                          osiągnąć ten cel i wybacz . ale jestem zła, buu . wkradnę się wam
                          do sexolandii czy gdzie tam mieszkacie i was powybijam devil
                          jeżeli nie ja, to jestem głupia bardziej niż tam ^
                          • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:43
                            Miqusia , ja się ciebie czasem boję shock

                            serio, serio . x D
                          • vivi2kiwi Re: <3 14.09.09, 21:44
                            nie morduj ludziuf.
                            oni Ci nic nie zrobili. ;<
                            masz coś do ćmów?! xd

                            ej Miqusiu, kocham Cię.<3
                            ja Cię nie usuwałam z rodzinki.
                            nadal jesteś siostrą mą, tylko po prostu męża mam innego.
                            kochanka też innego i dodałam siostrę od seksu.<3
                            • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:47
                              aaa!
                              pocałowali się!
                              sorry, oglądam Nie ma to jak hotel.
                              blee Zakuś Efron. ; p

                              Wiecie co? wydaje mi się że niektórym na noc to odbija * lol2 *
                            • miqusia Re: <3 14.09.09, 21:48
                              Ależ ja nie jestem straszna ; 3

                              będę mordować tylko ludziw twoim łóżku, czy gdzie tam
                              chcesz z tobą, lol XDD

                              Sratatata, też cię kocham, ale teraz się wymigujesz, ha sciana


                              głupia, głupia, historia, pomożecie jak co, prawda ?? : D
                              • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:50
                                miqusiu, uspokój się. ; >
                                Nie morduj nikogo. Opanuj się .
                                Liczy się spokój i koncentracja ducha * lol2 *
                                kiedyś mi się to wymyśliło.

                                ale ty możesz zamieszkać ze mną i Independent w pedofilandii <3
                              • vivi2kiwi Re: <3 14.09.09, 21:53
                                nie wymiguję! sad
                                nie wierzysz mi! idę się pociąć. crying
                                • sophie_ Re: <3 14.09.09, 21:54
                                  vivi jest Emo . x d

                                  fajnie, ja też chcę . ; dd
                                  Idę pociąć się z tobą ; q
                                  • miqusia Re: <3 14.09.09, 21:57
                                    jak tak się bawicie, to ja też idę z wami piwo
                                • miqusia Re: <3 14.09.09, 21:57
                                  dobrze, wierzę .
                                  ja jestem spokojna, to historia mnie wku*wia : )
                                  widzisz : ) widzisz ? jak ładnie się uśmiecham : ) : ) : )
                                  mam trzy gęby, jestem trzygłowym smokiem, aaaaaaagr !
                                  zamieszkam, mwahahahahahahhaha .




                                  hihihiih, nie wierzę
                                  • vivi2kiwi Re: <3 14.09.09, 21:58
                                    <UCIEKA! xd>
                                  • sophie_ Re: <3 14.09.09, 22:00
                                    idziesz z nami na piwo miqusia?
                                    <lol2> no bo pokazałaś takie coś " piwo "
                                    x dd wgl. kotek taki grzeczny a taką emordkę ma . no no no !
                                    niedobry kotek!
                                    • miqusia Re: <3 14.09.09, 22:02
                                      czemu wy się mnie boicie ? cry


                                      kociek nie lubi soczka, to daj to co lubi ; 3
                                      • sophie_ Re: <3 14.09.09, 22:05
                                        odchodzę . leci mój doktorek 9210 <3333
                                      • vivi2kiwi Re: <3 14.09.09, 22:05
                                        idę spać, bo independent_ znikła. crying
                                        do juterka.<3 kiss
                                        • independent_ Re: <3 15.09.09, 16:19
                                          frucilam.

                                          kurv, w czerwcu nie miałam przez pół dnia internetu, potem kiedy go odzyskałam
                                          dowiedziałam się, że Michael nie żyje.
                                          dzisiaj też nie miałam, odzyskałam - Patrick nie żyje!

                                          daaaaaaaaaaaam!
                                          • sysiek4444 Re: <3 15.09.09, 16:27
                                            Indie ehhh to dziewne ... tongue_out
                                            Ehhh pedofilku vivi stesknilam sieeeeeee !
                                            serce aahh ehhh uuhhh big_grin
                                            • miqusia Re: <3 15.09.09, 16:36
                                              ty, słuchajta, to jak ci raz jeszcze nie będzie chodził
                                              internet, to spodziewaj się śmierci miqusii, łiii !
                                            • independent_ Re: <3 15.09.09, 16:37
                                              zawsze jak coś u mnie nie działa, ktoś umiera. >_<
                                              • miqusia Re: <3 15.09.09, 16:44
                                                muszę to sprecyzować: jak zepsuje ci się
                                                myszka i głośniki w jeden dzień miqusia zginie ; 3
    • independent_ Re: <3 15.09.09, 16:36
      obraziłaś moje uczucia religijne.
      nie odzywaj się do mnie.
      • zuaona Re: <3 15.09.09, 17:20
        och, jak mi przykro. ; d
    • vivi2kiwi lovekrowe. 15.09.09, 16:44
      nie smutaj.<tuli>
      każdy kiedyś umrze, prędzej czy później.
      ja też.;d
      ale szkoda mi go.. 2 lata walki z rakiem.

      PS Independent_ odpisz mi na gjegje małpo.;d

      Syśku nie jestem pedofilem. sad
      • miqusia Re: lovekrowe. 15.09.09, 16:56
        czy macie w tej chwili minutę ciszy ? shock
        • miqusia Re: lovekrowe. 15.09.09, 16:59
          podoba
          mi się ta piosenka < 3
          • sysiek4444 Re: lovekrowe. 15.09.09, 17:03
            Tttaaa vikuś co wczoraj pilas ??? czytaj wczesniejsze wypowiedzi zboku -.- serce
            to juz wiem dlaczego ta wczoraj o sexie caly czas gadalaaa upila siee !
            • vivi2kiwi Re: lovekrowe. 15.09.09, 17:05
              NIE JESTEM VIKUŚ! xd

              pffffff, ja jestem po prostu nimfomanką.
              tak to się nazywa. big_grin

              Miqusia ja też tą piosenkę kocham. big_grin
            • miqusia Re: lovekrowe. 15.09.09, 17:06
              ryczę, ryczę bez powodu, durna piosenka !
              ... aaauu, auuuu uu ,
              • vivi2kiwi Re: lovekrowe. 15.09.09, 17:07
                arr, kocham głos blunt'a.
                oryginalny jest strasznie. big_grin
                a przy tej piosence łatwo się poryczeć.<3
                • miqusia Re: lovekrowe. 15.09.09, 17:10
                  jak przy prawie każdej jego, jezu, kocham, od zawsze < 3
                  • vivi2kiwi Re: lovekrowe. 15.09.09, 17:14
                    'goodbye my lover'
                    'you're beautiful'
                    przy tych też się poryczałam.<3

                    buch buch, independent znuf nam znikua. ;<
    • miqusia james, james, rodzina ? aa, tak... rodzina . 15.09.09, 17:17
      no, najpopularniejsze - zawsze przy nich ryczę,
      a tą słyszę po raz pierwszy [teraz już 10 < 3 ]
      i też ryczę ; 3
      • miqusia Re: james, james, rodzina ? aa, tak... rodzina . 15.09.09, 17:44
        dobra, wy sobie poszliście ale ja wam coś zrobiłam ; c
        bateria wysiadła, ostatnie tchnięcie aparatu, ankiety
        z gazetki szkolnej i pozdrawiam ; d

        https://img16.imageshack.us/img16/4121/kocham.png
        • independent_ Re: james, james, rodzina ? aa, tak... rodzina . 15.09.09, 19:01
          jestem twoim hobby? : D
          milutko. : d
    • vivi2kiwi bziu. 15.09.09, 19:06
      piękne Miqusiu, piękne. big_grin

      Independent_, pytam się dlaczego mi na gg nie odpisujesz, betonie? xd
    • miqusia ................... xd 15.09.09, 19:07
      urocze, prawda ? : )


      ej, a wiesz, nudzi mi się, że piszę takie głupoty, a lekcji to nie zaczęłam ; 3
      • sysiek4444 Re: ................... xd 15.09.09, 20:45
        MiquuŚ cry
        wzruszylam siee
        < 3
        Miqus mnie kochaaaaaa ! SLYSZYCIE ????
        MIQUŚ MNIE KOCHAA !!!!!!!!!!
        XD
        serce
        loV
        • miqusia Re: ................... xd 15.09.09, 21:09
          jesteś moją trzecią zaletą, kotek ; 3
    • sophie_ kotkowa rodzina 15.09.09, 21:15
      Cześć <33
      • miqusia Re: kotkowa rodzina 15.09.09, 21:20
        witajta < 3

        czat, czat ?
        • bella96 kotkowa rodzina!!! 15.09.09, 21:22
          ktoś jeszcze utworzył jakąś swoją rodzinę?? ciekawość mnie zżera!! smirk
          • miqusia Re: kotkowa rodzina!!! 15.09.09, 21:27
            bells, czat : )
            • wyobraznia Re: kotkowa rodzina!!! 15.09.09, 23:03
              mwha .
              x)
            • bella96 Re: kotkowa rodzina!!! 16.09.09, 16:48
              miqusia napisał(a):

              > bells, czat : )

              staram się jak mogę kiss. Najprawdopodobniej na czacie będę w weekendy miqu kiss.
              Już mam zapowiedziane 2 klasówki uncertain. Dużo nauki, ale w weekend będę kiss
              • ladyy Re: kotkowa rodzina!!! 16.09.09, 17:07
                ciotka - migusia
                mama - vivi2kiwi
                siostra - th4ever(czy jakoś tak)
                dobra kuzynka- jane
                • miqusia Re: kotkowa rodzina!!! 16.09.09, 17:51
                  dzięki, ale aj em miQusia .; q
                  • madziia Re: kotkowa rodzina!!! 16.09.09, 17:57
                    no to tak ;

                    siostra ; sysiek4444
                    głupi brat ; an3cia
                    ( nie mam więcej pomysłów , potem napisze )



                    x3 madziia
                    • cytrusia. Re: kotkowa rodzina!!! 16.09.09, 18:04
                      nie noo, spoko, nie muszę
                      Byc w żadnej rodzinie. Tak naprawdę,
                      To rodzina mi do szczęścia nie potrzebna,
                      Nie musicie mnie przyjmowac... smile
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      *Idzie w kąt i po kilku sekundach wszystko w pokoju topi się w morzu łez*
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      Naprawdę, nie musicie... sad
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      ...big_grinbig_grinbig_grin...
    • sysiek4444 < 33333 16.09.09, 18:01
      Aj lov midziiuuuu ^^
      dziekowacc
      a ja ciebie dopisze .. jako moją emmm sprzątaczke ??
      wiem wiem super miejsce ^
      ale juz nie mam miejsca ... ;D
    • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 18:48
      okeeej, teraz ja. :dd

      mama; jane
      tata; zuaona
      siostra; nikt.
      druga siostra; mandy_
      trzecia siostra; miqusia

      mąż/żona/kochanka; vivi2kiwi
      córka; sysiek4444

      kuzynka; margaryna
      kuzyn; szysza_xd

      ciotka; katsuumi_17
      wujek; kostka

      czarna owca; an3ciaa

      santa
      • zuaona Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 18:52
        łojciec do szlobon ! x DDDD
        • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 18:56
          faak offf! pf! ; c
          • zuaona Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 18:57
            < gleba >
            xDDD
            • miqusia Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:08
              trzecie siostra ? to żeś mnie doceniła santa
              • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:16
                miałaś być bratem. santa
                • miqusia Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:20
                  łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał
                  • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:22
                    aczkolwiek uznałam, że mam tresowaną małpę naprawdę, w domu,
                    więc forumowo mi brat nie potrzebny. santa
                • vivi2kiwi Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:22
                  MOJA KOCHANKA! <sex>
                  I MĄŻ! <sex>
                  I ŻONA! <sex>
                  <orgazm>
                  ;xx
                  • miqusia Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:25
                    taaaaaaaak, miałam być głupią świrniętą i nieokrzesaną zwierzyną
                    [czyt. bratem], ale już masz jedną ? !

                    faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajnie . santa
                    • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:31
                      tak. ihihihihihihihihihihihi. ; x santa santa santa santa santa
                      santa santa santa santa santa santa santa
                  • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:31
                    prawie jak Bóg, Syn Boży i duch Święty. : D
                    • vivi2kiwi Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:34
                      no, a jak. big_grin
                      Independent jest bogiem, Cam nałogiem, seks podstawą, a wibrator zabawą.
                      <hahahahahaha>
                      jezusiczku ale grzesHem.;<
                      • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:36
                        ihihihihihihihi. ;D
                        jakby gg chciało mi się włączyć zaczęły byś mu uprawiać lesbijski cyber sex.
                        XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                        • vivi2kiwi Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:43
                          buahahahahaha! <pada na ziemie ze śmiechu>
                          możemy popuprawiać tutaj. devil
                          <rozbiera ją>
                          <hahahahahahahaha> ;ddd
                          • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:52
                            kocie, nie tutaj bo nas usuną. ; d
                            • vivi2kiwi Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:54
                              kotek jest ograniczony psychicznie. ;x
                              • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:01
                                niech zdechnie. ihihihihihih. ; x
                                • vivi2kiwi Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:07
                                  seksu mu brakuje i tyle. ;dd
                                  • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:17
                                    niech kapcia porucha.
                                    • vivi2kiwi Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:20
                                      <leży i kwiczy>
                                      o fak, nie mogę z Tobą.xd
                                      albo niech porucha kuwetę.<lol69>
                                      • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:24
                                        niech porucha gfiastki disneja.
                                        • vivi2kiwi Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:26
                                          niech porucha pattinsona, bo się tak nim podnieca.
                                          albo dżoł dżonasa.
                                          • independent_ Re: kotkowa rodzina 17.09.09, 15:27
                                            dżo ssie.
                    • miqusia Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:35
                      ja już nie wiem czy powinnam to miło czy raczej źle odebrać .
                      mieszasz mi w głowie, tak, czyli źle ! santa

                      łiiihii
                      • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:37
                        powinnaś odebrać to dobrze;
                        chcę abyś zawracała mi dupę. santa
                        • miqusia Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:38
                          ahahahah .
                          nie wiem co powiedzieć, ale robię zadania z historii, plastyki,
                          matematyki i polskiego, angielski mam, yeeha ; 3
                          • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:42
                            angyyyyyyyelskii. *_______*
                            • zuaona Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:53
                              cześć , mogę was zjeść ? ;>
                              wpycham się no , bo mi nudno . ; x
                              ja już wszystko zrobiłam .
                              jeszcze na kartkówkę musze się nauczyć ale to jutro rano . ^ ^
                            • miqusia Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:55
                              historia jest ble, historia jest ble . idę się powiesić,
                              jeszcze rysunek na jutro .
                              • zuaona Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 19:58
                                historia jest baaaardzo ble . dzisiaj miałam , masakraa . ; x
                                • miqusia Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:00
                                  dobra, teraz tylko matma i rysunek ; 3
                                  z polskiego koniec - nie umiem, z anglika koniec - nie umiem,
                                  z historii koniec - o zgrozo, nic., łiiiiiiiii ^.^
                                  • zuaona Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:03
                                    jaki rysunek ? ^,^
                                    • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:06
                                      miqusia, ja też mam do zrobienia rysunek na plastyke.
                                      kredkami.
                                      ręka mi odpada.
                                    • vivi2kiwi Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:09
                                      oo. moja siostra od seksiora przysHua.<33 big_grin
                                      <sex>
      • kostka Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:09
        independent_ napisał(a):




        Jestem wujkiem....
        • kostka Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:11
          Znaczy się że ja jestem wujkiem...
          • independent_ Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 20:18
            chyba się nie obraziłaś? ; x
            • kostka Re: kotkowa rodzina 16.09.09, 21:05
              Nie
    • miqusia ; x 16.09.09, 20:07
      woskowy patyk, kółko, list i katka , ihaaa confused
      • miqusia Re: ; x 16.09.09, 20:11
        ależ ludu, zaśmiecimy wątek o rodzince, łihihi . devil
        • independent_ Re: ; x 16.09.09, 20:19
          jak u mojej babci na urodzinach. każdy gada o czymś, jak mamy gadac na jeden
          temat, to kazdy gada o czyms innym. ;x
          • miqusia Re: ; x 16.09.09, 20:22
            ej, ale my o niczym nie gadamy santa
            • independent_ Re: ; x 16.09.09, 20:23
              my tu gadamy o wszystkim,
              ale nie o rodzinie. santa

              akualnie gadam z tobą o tym, o czym gadamy, czyli o niczym,
              choć z drugiej strony,
              gadam z vivi o seksie.
            • zuaona Re: ; x 16.09.09, 20:24
              prędzej wydajemy dźwięki nieznanego rodzaju na nieokreślony temat. ; d
              • miqusia Re: ; x 16.09.09, 20:36
                a ktoś tu wydaje jakiekolwiek dźwięki ?

                głupie koło, idź się turlaj a nie mi całą kartkę pieprzysz -_-
                • wyobraznia Re: ; x 16.09.09, 20:42
                  haha . bardzo ciekawe . ; >

                  . a wiecie, ja jestem chora . mwha ; 3
                  musze się pochwalić . xdd
                  i na dodatek nudzi mi się .
                  i zaczynam czytać lekture .
                  która ma 4 tomy . czyli ok. 600 stron . - krzyżacy . shock
                  • miqusia Re: ; x 16.09.09, 20:45
                    taaaa, a ja zaraz usnę nad tymi świecowymi ; c

                    blleeeee, też byłam chora .

                    piecze cię gardło, masz katar, kichasz i nie masz gorączki ?
                    u nas to zaatakowało - dowiedziałam się pierwsza ; d
                    • sophie_ Re: ; x 16.09.09, 20:51
                      halo,, jest tu kto?
                      ; d
                      • miqusia Re: ; x 16.09.09, 20:56
                        tssa, ja czuwam ; d
                        • sophie_ Re: ; x 16.09.09, 21:00
                          jee ,big_grin

                          co robisz?
                          • miqusia Re: ; x 16.09.09, 21:09
                            rysunek, ku... !
                            • wyobraznia Re: ; x 16.09.09, 21:28
                              nie miqu nie . ;p
                              ja mam katar , ostry kaszel i gorączke w przedziale 37-38 . big_grin
                              a no i oczy takie tam .. xd
                              mwha . ;D
                              wczoraj jak przyjechałam od lekarza
                              to zasnęłam o 18 a obudziłam się po 7 , bo mnie tata obudził .
                              u mnie w sql jest atak wirusa . big_grin
                              sprowadzonego przeze mnie .
                              bo się ode mnie zaczęło 2 tyg temu . mwha . ;d
                              tak myślę . ;D
                              • miqusia Re: ; x 16.09.09, 21:33
                                gratuluję, ja też rozpoczęłam wirus, tyle, że na całe miasto
                                [póki co podstawowa 1, gimnazjum 1 i 3], ha !
                                • my.sweet.dreams Re: ; x 16.09.09, 22:37
                                  ale macie rodziny, no niezle!!!
                                  moj watek robi furrore big_grin
                  • independent_ Re: ; x 17.09.09, 15:28
                    Przez Krzyżaków zapadłam w śpiączkę.
                    Po pierwszej stronie.
                    Boże, jakie to nudne. -,-
                    • jane_ Re: ; x 17.09.09, 16:00
                      ja nie przeczytałam krzyżaków, hahaha. xd
                      bo miałam w pierwszej.
                      ale oni to zuo.
                      teraz czytam syzyfowe prace, i nie wiem, czy też sobie nie odpuścić. ;x

                      ____________________
                      tuatjtutajtutajtutaj błagam. ;x
    • yourbadream O lol xD 17.09.09, 20:30
      U sophie_ jestem ciocią, a u miqusi, no włacha... Kim? Babcią? xD
      xD xD
      • sysiek4444 Re: O lol xD 17.09.09, 20:47
        aaa YBD zapomnialam xd chyba ;p
        ty jestes moją swinką morska xd serce
        • wyobraznia Re: O lol xD 18.09.09, 08:21
          e miqu wczoraj odkryłam
          znaczy moja mama ,
          że oprócz jakiegoś wirusa mam
          jeszcze grype żołądkową . takie 2 w 1 .
          bleee . spółczuj , współczuj .
          wczoraj to był koszmar . blee . ; //

          aj tam z krzyżakami nie jest narazie źle . xd
          doszłam do 9 strony . już coś .
          sukces . xd *zjeb* . ;d
        • yourbadream Re: O lol xD 18.09.09, 14:19
          sysiek, jak możesz?!
          • independent_ Re: O lol xD 18.09.09, 14:24
            robi z ciebie zwierze.
            ugryź ją!


            yourbadream będzie moim nienarodzonym jeszcze dzieckiem. ; d
            vivi, mamy kolejną córkę w drodze. : D
            • vivi2kiwi Re: O lol xD 18.09.09, 16:58
              jezusiczku, który to rok?
              <śmiech wariata>
              zrobimy z niej paszteciki! devil
              albo paruffki! devil
              • independent_ Re: O lol xD 18.09.09, 18:02
                parufki są fe.
                • vivi2kiwi Re: O lol xD 18.09.09, 18:05
                  to damy psu.xd
    • miqusia rodzinka . 18.09.09, 15:09
      YBD, nie mam pojęcia ale doceń mnie ; 3 jesteś na
      zaszczytnym środkowym miejscu .

      Klaudia, nie przyjeżdżaj do mnie chorobożerco . xd

      Indie, ty mnie uznałaś za niedorozwiniętą małpę santa


      a wiecie, że znowu czuje się jak dzieciak ? ale nie jest tak źle ; x
      • yourbadream Re: rodzinka . 18.09.09, 17:51
        Dobrze doceniam xD

        independent_, ty uważaj, bo świnka morska mocno gryzie! xD
        Nienarodzonym dzieckiem? Dobrze młodsza mamo xD
        • sophie_ Re: rodzinka . 18.09.09, 17:55
          cześć.

          co robicie? ; >
        • independent_ Re: rodzinka . 18.09.09, 18:02
          za trzy miesiące będę ci pieluchy zmieniała,
          i każdy będzie cię miał za słodziuchną póki się nie zesrasz. devil


          ma być dobra mama indie. santa
      • independent_ Re: rodzinka . 18.09.09, 18:00
        miquuu, wybaczysz? ; c
        • sysiek4444 Re: rodzinka . 18.09.09, 18:02
          Your a na co liczylaś ??
          Ciasz sie ze świnką morska jestes no chyba ze.........
          chcesz byc zdechlym ufo xd
    • miqusia kotkowa rodzina 18.09.09, 20:02
      wybaczam kiss
      • miqusia Re: kotkowa rodzina 18.09.09, 20:31
        czy ktoś tu jeszcze teraz żyje,
        czy ktoś odwiedzi wątek ten,
        oł jee, oł jee, czy wy lubicie mnie ?
      • yourbadream Re: kotkowa rodzina 19.09.09, 18:13
        sysiek, wolę być ciocią z Ameryki xP

        indie, kochana mama!!! ^^ To robić w pieluchę często czy nie, bo nie wiem...?
        • sysiek4444 Re: kotkowa rodzina 19.09.09, 18:52
          Your - jak dla ciebie to zadobre miejsce ....
          to czym wolisz byc świnką morską czy zdechlym ufo ?
          • miqusia Re: kotkowa rodzina 19.09.09, 19:08
            syśku, i nie będzie prezentów od cioci z ameryki ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka