Dodaj do ulubionych

jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>?

11.10.09, 18:08
kochaam ten zespół tongue_outkiss
i wszystkie ich piosenki. big_grinwink
jest tu jeszcze jakaś ich fanka. ? kiss
Obserwuj wątek
    • kokosik9 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 11.10.09, 18:10
      Kocham je !!
      Mam ich płytę !!
      • bellaaa_ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 22:16
        nie no kochać to ich nie kocham ale je lubie i ich piosenki też tongue_out
      • zuza_12_ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 28.01.10, 15:23
        one są super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!big_grin
        piwo
    • karoola06 ... 11.10.09, 18:12
      ja jestem ich fanką !
      ale raptem tylko 4 piosenek
      • smiley11 Re: ... 11.10.09, 18:56
        Uwielbiam ten zespół.
        Jestem ich fanką od niedawna i nie mam jeszcze żadnej płyty, ale może za niedługo sobie kupię. smile
        Ich piosenki są cudowne.
    • annie__ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:15
      Nom raczej ; p
      • any13x Pewnie 18.11.09, 15:09
        No pewnie;D B.lubie ten zespół;D;D;**Super mają piosenki
    • diamond_bitch Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:18
      Pewnie że lubie The Veronicas
    • rock_twilight jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:24
      No jasne! Uwielbiam The Veronicas! smile
      • candy.e Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:01
        no jeszcze pytasz : )
        4ever, untouched, POPular, when it all falls apart, this love, someone wake me
        up, nobody wins, take me on the floor, everythng i'm not, hook me up, leave me
        alone.. wszystkich utworow nie wymienie..ale uwilbiam wszystkie! cenie je za te
        muzyke.. : )
    • lolcia15 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:29
      Ja też je lubie big_grin
      Mają czadową muzykę serce
    • razzo .` 18.11.09, 14:31
      nie wiem, czy fanką mogę się nazwać, ale bardzo lubię je i ich muzykę. `
    • selina...gomez Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:52
      `Ja je lubie wink))
      • limka Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:58
        Tak, ja jestem. Uwielbiam słuchać ich piosenek, zwłaszcza tych z najnowszej płyty - "Hook Me Up". Moje ulubione to "Take Me On The Floor", "Popular", "Untouched" i "Hook Me Up". Z bliźniaczek bardziej lubię Lisę, chociaż Jess też jest spoko - świetnie śpiewa w piosence "Take Me On The Floor".
    • x.i.love.demi.x Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 15:06
      pauliska1212 napisał(a):

      > kochaam ten zespół tongue_outkiss
      > i wszystkie ich piosenki. big_grinwink
      > jest tu jeszcze jakaś ich fanka. ? kiss
      one są zaajefajne serceserce
    • fan_miley Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 15:10
      jest ale fan big_grin
      • michelle_ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 15:26
        ja je bardzo lubię. są świetne. ; >
    • alice96 no raczej! :d 18.11.09, 15:36
      kocham je, kocham je, kocham je! <3
      są zajebiste!
      <3

      <3


      <33!
      • snoopy13 Re: no raczej! :d 18.11.09, 15:42
        One są świetne xD
    • disturbia Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 19:51
      Ooo taak ! Ja kocham muzykę Veronicas. Moję ulubione kawałki to Revenge is
      Sweeter, Everything I'm Not i Insomnia kiss**.
      • caughtupinyou Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 19:14
        To mój najulubieńszy zespół. (; One są po prostu fantastyczne! A szczególnie
        Jess. <33 Moja ulubiona piosenka to When It All Falls Apart smile
    • anka2291 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 19:15
      oczewiście że jest ..Oto ja...hehhe
      lubie je są super ...smilesmile
    • vamtherina Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 19:16
      Ja jestem !
      Tutaj !

      Uwielbiam je !
      • axe_ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 20:27
        a je lubię . wink
        • ta_anka Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 20:28
          kooocham ! . < 3
          • pauliska1212 Click.! x d 18.12.09, 22:23
            O łeee . fajnie nie jestem sama x - DD
            a jakie piosenki najbardziej lubicie.?
            moja favourite to 'Popular' no i Hook me up, Take me on te floor, 4ever, Goodbye
            to you, ej no wszystkie są kÓl x D serce
            • hellokiciara Re: Click.! x d 19.12.09, 10:54
              Fajne są x dd
    • inka_love_nick Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 19.12.09, 12:07
      Ja też je lubię wink Podobają mi się ich 2 piosenki (nie słyszałm za dużo) "4ever" i "take me
      on the floor" wink
    • britneyxd ;D 19.12.09, 12:12
      winkJA JESTEM!
      kocham;*
      kocham;**
      kocham;***



      kissbig_grin
    • nickola Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 19.12.09, 19:28
      Ja, ja ! xD
    • denessa Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 21.12.09, 21:18
      o jeżu ja je kocham ! x D serceserce mam dwie plyty etc .
      • charlotte__ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 22.12.09, 15:53
        ja je bardzo lubie, trwa to jakieś pół roku
        (trochę krótko). Akurat teraz słucham
        ich piosenki .....
    • bellaa. Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:05
      No pewnie , że tak np. ja tongue_outPPP
    • karola096 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:07
      oczywiście że jest.
      To właśnie ja smile
    • smile_95 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:07
      Lubię ich jedną piosenkę
      ale nie pamiętam tytułu xdd
    • selly38 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:07
      Lubię ich piosenki Untouched, Cry, a innych jeszcze nie kojarzę, chociaż
      mam ściągnięte, bo lubię The Veronicas od paru dni. wink
    • marcelinkaa Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:08
      big_grin ja tez lubie ten zespół!smile
      • thuskawka Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:11
        nie kocham ich ale mają fajne piosenki ;p
    • joe23 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:17
      Uwielbiam je !!!! Kocham piosenke 4ever

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka