pauliska1212 11.10.09, 18:08 kochaam ten zespół i wszystkie ich piosenki. jest tu jeszcze jakaś ich fanka. ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kokosik9 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 11.10.09, 18:10 Kocham je !! Mam ich płytę !! Odpowiedz Link Zgłoś
bellaaa_ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 22:16 nie no kochać to ich nie kocham ale je lubie i ich piosenki też Odpowiedz Link Zgłoś
zuza_12_ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 28.01.10, 15:23 one są super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
smiley11 Re: ... 11.10.09, 18:56 Uwielbiam ten zespół. Jestem ich fanką od niedawna i nie mam jeszcze żadnej płyty, ale może za niedługo sobie kupię. Ich piosenki są cudowne. Odpowiedz Link Zgłoś
any13x Pewnie 18.11.09, 15:09 No pewnie;D B.lubie ten zespół;D;D;**Super mają piosenki Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_bitch Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:18 Pewnie że lubie The Veronicas Odpowiedz Link Zgłoś
rock_twilight jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:24 No jasne! Uwielbiam The Veronicas! Odpowiedz Link Zgłoś
candy.e Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:01 no jeszcze pytasz : ) 4ever, untouched, POPular, when it all falls apart, this love, someone wake me up, nobody wins, take me on the floor, everythng i'm not, hook me up, leave me alone.. wszystkich utworow nie wymienie..ale uwilbiam wszystkie! cenie je za te muzyke.. : ) Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia15 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:29 Ja też je lubie Mają czadową muzykę Odpowiedz Link Zgłoś
razzo .` 18.11.09, 14:31 nie wiem, czy fanką mogę się nazwać, ale bardzo lubię je i ich muzykę. ` Odpowiedz Link Zgłoś
selina...gomez Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:52 `Ja je lubie )) Odpowiedz Link Zgłoś
limka Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 14:58 Tak, ja jestem. Uwielbiam słuchać ich piosenek, zwłaszcza tych z najnowszej płyty - "Hook Me Up". Moje ulubione to "Take Me On The Floor", "Popular", "Untouched" i "Hook Me Up". Z bliźniaczek bardziej lubię Lisę, chociaż Jess też jest spoko - świetnie śpiewa w piosence "Take Me On The Floor". Odpowiedz Link Zgłoś
x.i.love.demi.x Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 15:06 pauliska1212 napisał(a): > kochaam ten zespół > i wszystkie ich piosenki. > jest tu jeszcze jakaś ich fanka. ? one są zaajefajne Odpowiedz Link Zgłoś
michelle_ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 15:26 ja je bardzo lubię. są świetne. ; > Odpowiedz Link Zgłoś
alice96 no raczej! :d 18.11.09, 15:36 kocham je, kocham je, kocham je! <3 są zajebiste! <3 <3 <33! Odpowiedz Link Zgłoś
disturbia Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.11.09, 19:51 Ooo taak ! Ja kocham muzykę Veronicas. Moję ulubione kawałki to Revenge is Sweeter, Everything I'm Not i Insomnia **. Odpowiedz Link Zgłoś
caughtupinyou Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 19:14 To mój najulubieńszy zespół. (; One są po prostu fantastyczne! A szczególnie Jess. <33 Moja ulubiona piosenka to When It All Falls Apart Odpowiedz Link Zgłoś
anka2291 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 19:15 oczewiście że jest ..Oto ja...hehhe lubie je są super ... Odpowiedz Link Zgłoś
vamtherina Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 19:16 Ja jestem ! Tutaj ! Uwielbiam je ! Odpowiedz Link Zgłoś
ta_anka Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 18.12.09, 20:28 kooocham ! . < 3 Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Click.! x d 18.12.09, 22:23 O łeee . fajnie nie jestem sama x - DD a jakie piosenki najbardziej lubicie.? moja favourite to 'Popular' no i Hook me up, Take me on te floor, 4ever, Goodbye to you, ej no wszystkie są kÓl x D Odpowiedz Link Zgłoś
inka_love_nick Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 19.12.09, 12:07 Ja też je lubię Podobają mi się ich 2 piosenki (nie słyszałm za dużo) "4ever" i "take me on the floor" Odpowiedz Link Zgłoś
denessa Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 21.12.09, 21:18 o jeżu ja je kocham ! x D mam dwie plyty etc . Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 22.12.09, 15:53 ja je bardzo lubie, trwa to jakieś pół roku (trochę krótko). Akurat teraz słucham ich piosenki ..... Odpowiedz Link Zgłoś
bellaa. Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:05 No pewnie , że tak np. ja PPP Odpowiedz Link Zgłoś
karola096 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:07 oczywiście że jest. To właśnie ja Odpowiedz Link Zgłoś
smile_95 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:07 Lubię ich jedną piosenkę ale nie pamiętam tytułu xdd Odpowiedz Link Zgłoś
selly38 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:07 Lubię ich piosenki Untouched, Cry, a innych jeszcze nie kojarzę, chociaż mam ściągnięte, bo lubię The Veronicas od paru dni. Odpowiedz Link Zgłoś
marcelinkaa Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:08 ja tez lubie ten zespół! Odpowiedz Link Zgłoś
thuskawka Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:11 nie kocham ich ale mają fajne piosenki ;p Odpowiedz Link Zgłoś
joe23 Re: jest tu jakiś fan The Veronicas. ;>? 27.01.10, 20:17 Uwielbiam je !!!! Kocham piosenke 4ever Odpowiedz Link Zgłoś