jula96 29.10.09, 19:18 Hej.... podoba mi się taki jeden chłopak... Ma 14 lat a ja 13 Piszemy na gg, czasem ze sobą wracamy z budy Ale jak wiecie mi to nie wystarcza.... Nie mamy zabardzo o czym gadac Jak myslicie o czym moge z nim rozmawiać Proszęo odpowiedz!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jula96 Re: On...;* 29.10.09, 19:26 Odpowiadajcieeeee Proszę Serio nie wiem co zrobić... Nie jestem na tyle odważna zeby powiedziec " czesc podobam ci sie" Ale czekam na propozycje Odpowiedz Link Zgłoś
ocean.bez_dna Re: On...;* 29.10.09, 20:50 -plany na przyszlosc -oceny -problemy -i co najwazneijsze...Przyjazn -i ejszcze wazniejsze..milosc mam nadziejee , ze pomoglaam . XDD Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 Re: On...;* 29.10.09, 20:53 -oceny -obgadywanie nauczycieli (na serio fajna zabawa) -imprezy -wspólne zainteresowania -plotki z życia gwiazd ewentualnie piłkarzy...; PP -religia...xD -przedmioty szkolne -co by było gdyby... Odpowiedz Link Zgłoś
jula96 ... 30.10.09, 09:46 Ohh serio fajne pomysły Dziękuję Ale przydałoby się jeszcze kilka Odpowiedz Link Zgłoś
akira Re: On...;* 30.10.09, 10:01 Jeśli nie macie o czym gadać to nic z tego nie będzie... Sama byłam z takim gościem i nasz związek ograniczył się do całowania xd Ale bardzo szybko się rozpadł. Odpowiedz Link Zgłoś
kicaj Re: On...;* 30.10.09, 14:39 Moze o waszych wspolnych zainteresowaniach? nie wiem.... albo o nauczycielach i wql o szkole xd www.kotek.pl/forum/02,3003,101624837,101624837,Czy_mi_sie_tylko_wydaje_ze_ja_mu_sie_podobam_.html mam nadzieje ze mi pomozesz.. powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
ochioyebna. _ 30.10.09, 15:08 akira napisał(a): > Jeśli nie macie o czym gadać to nic z tego nie będzie... > Sama byłam z takim gościem i nasz związek ograniczył się do całowania xd > Ale bardzo szybko się rozpadł. > w sumie racja. miałam podobną sytuacje. do du.py taki związek był. ^ ^ Odpowiedz Link Zgłoś
ochioyebna. _ 30.10.09, 15:06 *zainteresowania - podstawa. *zajęcia pozaszkolne *tak jak ktoś u góry napisał : przyjaźń i miłość. *szkoła ( też chyba ktoś pisał ) *plany na weekend ( może wtedy zaproponuje/sz spotkanie czy coś . ;P ) Odpowiedz Link Zgłoś
jannethe On.. ;* 30.10.09, 15:19 Ja tam takich problemów nie mam bo jestem straszną gadułą . i np . ze swoim chlopakiem gadamy co lubi , (piosenki i takie tam ). i takie rozne ciekawostki . przytulamy sie . calujemy . itpp . jak nie mam co gadac to sie smieje i np . ktos cos zrobi to ja sie smieje pratycznie caly czas sie smieje , usmiecham i on na mnie mowi szmieszka. a Ty ze swoim byćmoże przyszlym chlopakiem mozesz gadac o życiu . o szkole . i takie tam co ci przyjadzie do glowy . ;-* Odpowiedz Link Zgłoś
jula96 Ha ha 30.10.09, 16:35 Widać że jesteś gadułą... strasznie sie rozpisałaś.... Mam nadzieje że coś z tego będzie... Właściwie to my ciągle gadamy ale na same nudne tematy chciałabym coś rozwinąć ale jakoś nie wiem za bardzo jak Więc jakbyście miały jakieś jeszcze pomysły to ja bym bardzo prosiła o odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
mileylove. Re: On...;* 15.11.09, 20:53 Możecie gadać o szkole , zespole , sporcie . Odpowiedz Link Zgłoś
selina...gomez Eh.... 15.11.09, 20:58 `Ehm.... # Wspólne zainteresOwania # Nauczyciele # Szkoła # Przyjaźń # Oceny # Testy # Przedmioty # UlubiOne miejsca # Hobby # Filmy # Muza # Propozycja wspólnej nauki # Pytania na zmiane zadawaćĆ sObie... `Jest wieleee tematÓw... Odpowiedz Link Zgłoś
good_thing Re: On...;* 16.11.09, 17:17 Wyniuchaj co lubi i czym się interesuje...Poczytaj o tym trochę, żeby sobie siary nie zrobić, i temat masz z głowy Odpowiedz Link Zgłoś