29.10.09, 19:18
Hej....

podoba mi się taki jeden chłopak...
Ma 14 lat a ja 13
Piszemy na gg, czasem ze sobą wracamy z budy
Ale jak wiecie mi to nie wystarcza....
Nie mamy zabardzo o czym gadac
Jak myslicie o czym moge z nim rozmawiać

Proszęo odpowiedz!!!serceserce
Obserwuj wątek
    • jula96 Re: On...;* 29.10.09, 19:26
      Odpowiadajcieeeee

      Proszę

      Serio nie wiem co zrobić...

      Nie jestem na tyle odważna zeby powiedziec " czesc podobam ci sie"
      Ale czekam na propozycje
      • ocean.bez_dna Re: On...;* 29.10.09, 20:50
        -plany na przyszlosc
        -oceny
        -problemy
        -i co najwazneijsze...Przyjazn
        -i ejszcze wazniejsze..milosc kiss

        mam nadziejee , ze pomoglaam . XDD
        • selcia17 Re: On...;* 29.10.09, 20:53
          -oceny
          -obgadywanie nauczycieli
          (na serio fajna zabawa)
          -imprezy
          -wspólne zainteresowania
          -plotki z życia gwiazd ewentualnie piłkarzy...; PP
          -religia...xD
          -przedmioty szkolne
          -co by było gdyby...
          • jula96 ... 30.10.09, 09:46
            Ohh serio fajne pomysły
            Dziękuję
            Ale przydałoby się jeszcze kilkakiss
    • akira Re: On...;* 30.10.09, 10:01
      Jeśli nie macie o czym gadać to nic z tego nie będzie...
      Sama byłam z takim gościem i nasz związek ograniczył się do całowania xd
      Ale bardzo szybko się rozpadł.

      • kicaj Re: On...;* 30.10.09, 14:39
        Moze o waszych wspolnych zainteresowaniach?
        nie wiem....
        albo o nauczycielach i wql o szkole xd
        www.kotek.pl/forum/02,3003,101624837,101624837,Czy_mi_sie_tylko_wydaje_ze_ja_mu_sie_podobam_.html
        mam nadzieje ze mi pomozesz..
        powodzenia kisskiss kisskisskisskiss
      • ochioyebna. _ 30.10.09, 15:08
        akira napisał(a):

        > Jeśli nie macie o czym gadać to nic z tego nie będzie...
        > Sama byłam z takim gościem i nasz związek ograniczył się do całowania xd
        > Ale bardzo szybko się rozpadł.
        >

        w sumie racja. miałam podobną sytuacje.
        do du.py taki związek był. ^ ^
    • ochioyebna. _ 30.10.09, 15:06
      *zainteresowania - podstawa.
      *zajęcia pozaszkolne
      *tak jak ktoś u góry napisał : przyjaźń i miłość.
      *szkoła ( też chyba ktoś pisał )
      *plany na weekend ( może wtedy zaproponuje/sz spotkanie czy coś . ;P )
    • jannethe On.. ;* 30.10.09, 15:19
      Ja tam takich problemów nie mam bo jestem straszną gadułą . i np . ze swoim
      chlopakiem gadamy co lubi , (piosenki i takie tam ). i takie rozne ciekawostki
      . przytulamy sie .
      calujemy . itpp . jak nie mam co gadac to sie smieje i np . ktos cos zrobi
      to ja sie smieje pratycznie caly czas sie smieje , usmiecham i on na mnie mowi
      szmieszka. kiss

      a Ty ze swoim byćmoże przyszlym chlopakiem mozesz gadac o życiu . o szkole . i
      takie tam co ci przyjadzie do glowy . ;-*
      • jula96 Ha ha 30.10.09, 16:35
        Widać że jesteś gadułą... strasznie sie rozpisałaś....tongue_out


        Mam nadzieje że coś z tego będzie...
        Właściwie to my ciągle gadamy ale na same nudne tematy chciałabym coś rozwinąć
        ale jakoś nie wiem za bardzo jak sad
        Więc jakbyście miały jakieś jeszcze pomysły to ja bym bardzo prosiła o
        odpowiedzikisskisskiss
    • mileylove. Re: On...;* 15.11.09, 20:53
      Możecie gadać o szkole , zespole , sporcie . wink
    • selina...gomez Eh.... 15.11.09, 20:58
      `Ehm....

      # Wspólne zainteresOwania
      # Nauczyciele
      # Szkoła
      # Przyjaźń
      # Oceny
      # Testy
      # Przedmioty
      # UlubiOne miejsca

      # Hobby
      # Filmy
      # Muza
      # Propozycja wspólnej nauki
      # Pytania na zmiane zadawaćĆ sObie...



      `Jest wieleee tematÓw...
    • good_thing Re: On...;* 16.11.09, 17:17
      Wyniuchaj co lubi i czym się interesuje...Poczytaj o tym trochę, żeby sobie
      siary nie zrobić, i temat masz z głowy wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka