Dodaj do ulubionych

Domino Day 2009

13.11.09, 21:09
Lubicie? Będziecie oglądać?
Obserwuj wątek
    • montanacyrus Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:14
      ??????????????????????????????????
      • nieosiagalnaxd Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:20
        Z przyczyn osobistych nie wiem czy będę oglądać..
        Ale chciałabym..



        Taki wątek już był..;p
      • wercia7 Re 13.11.09, 21:27
        Lubię i będę oglądać... Ale mam nadzieję, że im się nic nie spierniczy, bo
        mnie to wkurza jak im nie wychodzibig_grin
    • vaxo Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:18
      omg kolejny temat to już chyba 4
    • aleksandra6679 Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:24
      oczywiscie to jest fajne smile
      Będziemy oglądać.tongue_out
      • ice_flower Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:32
        lubię i oglądam co roku.
        • nikt. Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:59
          zawsze na początku zasypiam. x D
          no jak oni się pół godziny przygotowują, żeby to wszystko upadło w 10 sekund, to bez komentarza. ;d
          wiem, że liczy się końcowy efekt, ale to trochę nudne.
          ułożenie w idealnej odległośći kilku tysięcy tych kostek zajmuje TROCHĘ czasu.. Ci to mają cierpliwość.. ;D
    • kajka11 Re: Domino Day 2009 13.11.09, 22:01
      obejrzę na 100%
      • michelle_ Re: Domino Day 2009 13.11.09, 22:02
        lubię , zajebista sprawa . właśnie oglądam .
    • dziagusiaa Re: Domino Day 2009 13.11.09, 22:04
      Oczywiście, że będę oglądać. !!
    • buntowniczkaxd emm ? 13.11.09, 22:08
      w tamtym roku oglądałam , to jest boskie nie wiem czy teraz będę oglądała bo starzy jakiś
      film oglądają a w pokoju gdzie jest drugi telewizor śpi młodszy brat -.-
      • millenne ?? 13.11.09, 22:13
        A kiedy jest?
        • love_sick Re: ?? 13.11.09, 22:16
          teraz na TVN
    • karola_483_th Re: Domino Day 2009 13.11.09, 22:29
      u mnie właśnie to leci . ^^ czasem luknę xd
    • vaxo Re: Domino Day 2009 14.11.09, 00:03
      udało im się xD big_grinbig_grinbig_grin

      jak dal mnie Australia była najładniejsza smile
    • ashleyka19 Re: Domino Day 2009 14.11.09, 10:38
      oglądałam ,w dwuch zadaniach specjalnych byli polacy smile
      • sophie_ Re: Domino Day 2009 14.11.09, 10:44
        oglądałam.
        a tak wgl. to bez sensu.

        tyle czasu układać dla kilku minut patrzenia.

        wgl. oczopląsu dostawałam .x - DD
    • girl_x33 Re: Domino Day 2009 14.11.09, 10:45
      Ja oglądałam ;D i moim zdaniem to jest głupie, ale strasznie wciągające xd
    • lilii_95 Re: Domino Day 2009 14.11.09, 10:46
      oglądałam.

      fajne było, tyle tylko, że mnóstwo klocków się nie przewróciło...
      • montanacyrus Re: Domino Day 2009 14.11.09, 12:23
        Strasznie dużo im się poblokowało. Ale ważne że pobili rekord (Znowu big_grin) Fajnie że w 2
        zadankach polacy byli smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka