montanacyrus 13.11.09, 21:09 Lubicie? Będziecie oglądać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
montanacyrus Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:14 ?????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
nieosiagalnaxd Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:20 Z przyczyn osobistych nie wiem czy będę oglądać.. Ale chciałabym.. Taki wątek już był..;p Odpowiedz Link Zgłoś
wercia7 Re 13.11.09, 21:27 Lubię i będę oglądać... Ale mam nadzieję, że im się nic nie spierniczy, bo mnie to wkurza jak im nie wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra6679 Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:24 oczywiscie to jest fajne Będziemy oglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. Re: Domino Day 2009 13.11.09, 21:59 zawsze na początku zasypiam. x D no jak oni się pół godziny przygotowują, żeby to wszystko upadło w 10 sekund, to bez komentarza. ;d wiem, że liczy się końcowy efekt, ale to trochę nudne. ułożenie w idealnej odległośći kilku tysięcy tych kostek zajmuje TROCHĘ czasu.. Ci to mają cierpliwość.. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
michelle_ Re: Domino Day 2009 13.11.09, 22:02 lubię , zajebista sprawa . właśnie oglądam . Odpowiedz Link Zgłoś
buntowniczkaxd emm ? 13.11.09, 22:08 w tamtym roku oglądałam , to jest boskie nie wiem czy teraz będę oglądała bo starzy jakiś film oglądają a w pokoju gdzie jest drugi telewizor śpi młodszy brat -.- Odpowiedz Link Zgłoś
karola_483_th Re: Domino Day 2009 13.11.09, 22:29 u mnie właśnie to leci . ^^ czasem luknę xd Odpowiedz Link Zgłoś
vaxo Re: Domino Day 2009 14.11.09, 00:03 udało im się xD jak dal mnie Australia była najładniejsza Odpowiedz Link Zgłoś
ashleyka19 Re: Domino Day 2009 14.11.09, 10:38 oglądałam ,w dwuch zadaniach specjalnych byli polacy Odpowiedz Link Zgłoś
sophie_ Re: Domino Day 2009 14.11.09, 10:44 oglądałam. a tak wgl. to bez sensu. tyle czasu układać dla kilku minut patrzenia. wgl. oczopląsu dostawałam .x - DD Odpowiedz Link Zgłoś
girl_x33 Re: Domino Day 2009 14.11.09, 10:45 Ja oglądałam ;D i moim zdaniem to jest głupie, ale strasznie wciągające xd Odpowiedz Link Zgłoś
lilii_95 Re: Domino Day 2009 14.11.09, 10:46 oglądałam. fajne było, tyle tylko, że mnóstwo klocków się nie przewróciło... Odpowiedz Link Zgłoś
montanacyrus Re: Domino Day 2009 14.11.09, 12:23 Strasznie dużo im się poblokowało. Ale ważne że pobili rekord (Znowu ) Fajnie że w 2 zadankach polacy byli Odpowiedz Link Zgłoś