evilia 23.12.09, 10:11 Cześć ide dokładnie dzisiaj do kina z chłopakiem i pojęcia nie mam o czym z nim gadać! Help!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lamma Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:19 o męskich urojeniach i takie nudy na pudy , typu sport : c a ja tam, szczerze nie wieeem... Odpowiedz Link Zgłoś
pati123153 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:20 Hmm ... najlepiej o zainteresowaniach . Może będziecie mieć jakieś wspólne , a nawet jeśli nie, będziecie się mogli wymienić się opiniamy na jakiś temat. Jeśli idziecie do kina , to możecie też rozmawiać o filmie. ; p Powodzenia ; * ! Odpowiedz Link Zgłoś
spontaniczna Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:20 możesz z nim pogadać np. czym sie interesuje czy coś.. nie wiem dowiedzieć się coś o nim więcej, jakieś rodzeństwo czy ma. W sumie to nie wiem jak Ci doradzić, bo sama nigdy nie bylam 'na randce ' ale chyba bym tak zrobiła. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
misia_xddee Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 12:55 Moge ci dac rade nie gadaj o swoich problemach bo to go odstraszy nie wiem moze o szkole muzyce filmie na ktory idziecie jak to bedzie straszny film to w momentach w trych bedziesz sie bać złap go za reke i to tyle powodzenia trzymam kciuki za ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
wercia7 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 15:34 Musiałaś się z nim z jakiegoś powodu umówić... Bo wiesz... Chyba nie z byle kim Więc to o czym wam się fajnie wcześniej gadało... Ale warto wprowadzić też nowe wątki... Wspólne zainteresowania i tp. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
buntowniczkaxd Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:22 o boshe x dd tysiąc takich wątków poszukaj . Odpowiedz Link Zgłoś
lamma Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:28 o.o może o Modzie na Sukces? tyle jest tych odcinków, że spokojnie wam zajmą czas xDD Odpowiedz Link Zgłoś
miss_mimi094 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:37 pierwsza randka jest bardzo wazna, musisz zrobic pozytywne wrazenie takze gadaj z nim o tym co ci tylko do głowy przyjdzie, zobaczyłas hm powiedzmy dziewczynke z lizakiem powiedz ze lubisz słodycze i zapytaj czy on lubi... moze potem cie zaprosi do cukierni, nie mów np. ze jestes gruba chcac zeby on zaprzeczył , bo chłopaki tego nie lubią hmm najlepiej zeby było smiechowo, i tak na luzie... Napisz potem jak było Odpowiedz Link Zgłoś
niezwykleinna Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:36 zapytaj się czym się interesuje i takie tam. Odpowiedz Link Zgłoś
evilia Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 11:39 Dzięki bardzo !! Heh powiem jak było^^ Odpowiedz Link Zgłoś
tinn Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 12:18 powiem ci, ze jeśli jesteście sobie przeznaczeni to nie zabraknie was tematów. samo wyjdzie w praniu. Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 12:39 hmm nie wiem co ci doradzić szczerze to ja zawsze na poczekaniu wymyślam co mam powiedzieć i wgl rozmowa jakoś sama przychodzi xD 3mam kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
jogurt_ Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 13:02 Kino... i czym sie martwisz.. w kinie sie nie gada tylko ogląda... Przed filmem możecie rozmawiać o swoich wyobrażeniach na temat tego filmu a po kinie o tym jaki był film , co wam sie podobało a co nie... +jakieś bzdury o szkole zawsze moga zapchać niezręczną cisze. Zero gadki o swoich problemach. Odpowiedz Link Zgłoś
misia_xddee Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 13:12 No właśnie nie zapomnij powiedzieć jak byłoo ;-* a jak ma na imie ten chłopak??? Odpowiedz Link Zgłoś
evilia Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 13:45 Chłopaka ma na imię Filip...No niestety z randki nic nie wyjdzie bo podobno idzie do lekarza Trudno ale dzięki za wszystkie rady przydadzą się następnym razem !! Odpowiedz Link Zgłoś
miss_mimi094 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 14:57 podobno? osz ten wystawił cie! wrr wsciekłabym sie no chyba ze naprawde poszedł Odpowiedz Link Zgłoś
evilia Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 17:52 Nie całe szczęście nie czekałam. Zadzwonił, przeprosił z trzy razy i powiedział, że może następnym razem się uda... No ja też się zdenerwowałam. No ale trudno.. Odpowiedz Link Zgłoś