Dodaj do ulubionych

Pierwsza Randka!

23.12.09, 10:11
Cześć ide dokładnie dzisiaj do kina z chłopakiem i pojęcia nie mam o czym z
nim gadać! Help!!sad
Obserwuj wątek
    • lamma Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:19
      o męskich urojeniach i takie nudy na pudy , typu sport : c
      a ja tam, szczerze nie wieeem...
    • pati123153 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:20
      Hmm ... najlepiej o zainteresowaniach .
      Może będziecie mieć jakieś wspólne , a nawet jeśli nie, będziecie się mogli wymienić się opiniamy na jakiś temat. Jeśli idziecie do kina , to możecie też rozmawiać o filmie. ; p
      Powodzenia ; * !
    • spontaniczna Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:20
      możesz z nim pogadać np. czym sie interesuje czy coś.. nie wiem dowiedzieć się
      coś o nim więcej, jakieś rodzeństwo czy ma.
      W sumie to nie wiem jak Ci doradzić, bo sama nigdy nie bylam 'na randce ' ale
      chyba bym tak zrobiła. ;]
      • misia_xddee Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 12:55
        Moge ci dac rade nie gadaj o swoich problemach bo to go odstraszy smile nie wiem moze o
        szkole muzyce filmie na ktory idziecie jak to bedzie straszny film to w momentach w trych
        bedziesz sie bać złap go za reke i to tyle kiss powodzenia trzymam kciuki za ciebie serce
        • wercia7 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 15:34
          Musiałaś się z nim z jakiegoś powodu umówić... Bo wiesz... Chyba nie z byle
          kimbig_grin Więc to o czym wam się fajnie wcześniej gadało... Ale warto wprowadzić też
          nowe wątki... Wspólne zainteresowania i tp. Powodzeniakiss
    • buntowniczkaxd Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:22
      o boshe x dd

      tysiąc takich wątków poszukaj .
      • leanne Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:25
        O pogodzie. xdd
        • lamma Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:28
          o.o może o Modzie na Sukces? tyle jest tych odcinków, że spokojnie wam zajmą czas
          xDD
          • miss_mimi094 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:37
            pierwsza randka jest bardzo waznasmile, musisz zrobic pozytywne wrazeniewink takze gadaj z
            nim o tym co ci tylko do głowy przyjdzie, zobaczyłas hm powiedzmy dziewczynke z
            lizakiem powiedz ze lubisz słodycze i zapytaj czy on lubi... moze potem cie zaprosi do
            cukierni, nie mów np. ze jestes gruba chcac zeby on zaprzeczył , bo chłopaki tego nie
            lubiątongue_out hmm najlepiej zeby było smiechowo, i tak na luzie... big_grinkiss
            Napisz potem jak było big_grinwink

            choinka
    • niezwykleinna Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 10:36
      zapytaj się czym się interesuje i takie tam.
    • evilia Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 11:39
      Dzięki bardzo !! Heh powiem jak było^^
      • tinn Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 12:18
        powiem ci, ze jeśli jesteście sobie przeznaczeni to nie zabraknie was tematów.
        samo wyjdzie w praniu.
        • aliciajonas Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 12:39
          hmm nie wiem co ci doradzićtongue_out

          szczerze to ja zawsze na poczekaniu wymyślam co mam powiedzieć i wgl rozmowa jakoś
          sama przychodzi xD

          3mam kciukikiss
          • jogurt_ Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 13:02
            Kino... sciana i czym sie martwisz.. w kinie sie nie gada tylko ogląda... Przed filmem
            możecie rozmawiać o swoich wyobrażeniach na temat tego filmu a po kinie o tym jaki był
            film , co wam sie podobało a co nie... +jakieś bzdury o szkole zawsze moga zapchać
            niezręczną cisze. Zero gadki o swoich problemach.


            choinka
            • misia_xddee Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 13:12
              No właśnie nie zapomnij powiedzieć jak byłoo ;-* a jak ma na imie ten chłopak??? big_grin
              • evilia Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 13:45
                Chłopaka ma na imię Filip...No niestety z randki nic nie wyjdzie bo podobno
                idzie do lekarza sad Trudno ale dzięki za wszystkie rady przydadzą się następnym
                razem !!santa
                • miss_mimi094 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 14:57
                  podobno? osz ten wystawił cie! wrr wsciekłabym sie angry
                  no chyba ze naprawde poszedłindifferent
                  • im_rebel Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 15:25
                    Uu. Szkoda. Czekałaś na niego?
    • orbit Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 15:35
      zazdroszcze. ; d
      • evilia Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 17:52
        Nie całe szczęście nie czekałam. Zadzwonił, przeprosił z trzy razy i powiedział,
        że może następnym razem się uda... No ja też się zdenerwowałam. No ale trudno..uncertain
        • miss_mimi094 Re: Pierwsza Randka! 23.12.09, 18:03
          no przynajmniej przeprosił big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka