Dodaj do ulubionych

Stare Dobre Małżeństwo.

18.01.10, 23:07
[i]Jestem ciekawa, czy ktoś można zna SDM? Może ktoś z Was lubi?
Czy w ogóle słyszeliście o tym zespole?

Ja tak i go wręcz uwielbiam ;p
Rodzaj ich muzyki? Poezja śpiewana ;]
Polecam Wam, na prawdę są nieźli ;]

Zależy jeszcze od Waszego gustu.
Jeżeli lubicie klimaty ballad, naprawdę polecam!

A jeżeli ktoś zna, to jakie lubicie piosenki?
Ja osobiście kocham dużo xd Najbardziej `wrzosowisko` i `jak` ;D
Ale są piękne jeszcze `majka`, `czwarta nad ranem`, `opadły mgły(bo nowy
dzień)` i jeszcze mnóstwo innych, które kocham słuchac.

No, to raczej wszystko ;]
A więc czekam na odpowiedzi ^^


Sprawdzałam na forum muzyka; nie było takiego wątku./i]
Obserwuj wątek
    • roxy11 Re: Stare Dobre Małżeństwo. 19.01.10, 11:57
      znam.
      właściwie poznałam dzięki naszemu katechecie.
      on ich uwielbia smile
      dawniej na religii ksiądz grał, a my śpiewaliśmy ich piosenki smile

      tytułów za dużo nie pamiętam... jedynie co sobie przypominam to makatka z
      aniołem
      , majka... coś jeszcze chyba było o zielonym domie... ale nie
      wiem ;dd
      • dusiakowaa Re: Stare Dobre Małżeństwo. 19.01.10, 14:27
        jeej ^^ Uwielbiam xd

        Zwłaszcza `Z nim będziesz szczęśliwsza` i `Majka` . < 3
      • keirra_xd Re: Stare Dobre Małżeństwo. 10.02.10, 17:17
        Ja osobiście poznałam SDM w harcerstwie.xd
        Potem znalazłam na swoim telefonie piosenkę "Czwarta nad ranem"
        Stare Dobre Małżeństwo jest the best.suspicious
    • nightlullaby Re: Stare Dobre Małżeństwo. 19.01.10, 14:34
      Uwielbiam ich!Szczególnie piosenkę "Jak" serce
    • miss_pauline :) 19.01.10, 14:37
      Moim zdaniem są spoko. Podoba mi się "Sanctus" i "Z nim będziesz
      szczęśliwsza"...smile
    • weleka Re: Stare Dobre Małżeństwo. 19.01.10, 18:54
      Znam wszystkie ich piosenki, większość na pamięć i uwielbiam ichsmile Najbardziej chyba lubię "A
      ona cicha", "Kim wełaściwie była ta piękna pani" i "Wrzosowisko"... ale mogłabym jeszcze
      długo wymieniaćsmile Miałam szczęście, że moi rodzice ich bardzo lubią i to dzięki nim poznałam
      ten zespółsmile Teraz też obracam się w kręgach ludzi którzy bardzo lubią tą muzykę (Na
      szczęściesmile) Pozdrawiam wszystkich miłośników poezji śpiewanejbig_grin
      • kardolina Re: Stare Dobre Małżeństwo. 19.01.10, 21:35
        moi rodzice też ich lubią ;]
        mało tego, mojej koleżanki rodzice i ona też hahah xd
        i lubimy sobie śpiewac ich piosenki xd
    • natalla Re: Stare Dobre Małżeństwo. 19.01.10, 21:54
      Uważam że SDM jest naprawde fajne piosenek ,które lubie nie bede wymieniac ,bo
      jest ich mnustwo. Mam ogromny sentyment do tego zespołu bo już wczesniej moje
      starsze rodzenstwo ich słuchało.
      • natalla Re: Stare Dobre Małżeństwo. 19.01.10, 21:56
        mam nawet taki śpiewnik ze wszystkimi ich piosenkami z akordami na gitaresuspicioussmile
    • weleka Re: Stare Dobre Małżeństwo. 21.01.10, 11:32
      Też mam śpiewniksmile Cudowna sprawa big_grin Wogóle jestem strasznie zdziwiona że ktokolwiek
      słyszał o SDM bo u mnie to oprócz ludzi których znam z harcerstwa i innych takich rzeczy to
      jak pytam czy ktoś ich zna to tylko wielkie ocvzy robiąsmile
      Pozdrawiambig_grin
    • violet_ Re: Stare Dobre Małżeństwo. 21.01.10, 11:34
      nie, nie znam, nie lubię ballad. :c
      • szejkii Re: Stare Dobre Małżeństwo. 21.01.10, 11:44
        nie znam i nie lubię ballad . c:
    • bgirl Re: Stare Dobre Małżeństwo. 21.01.10, 12:48
      jasne ze znam SDM smile
      i lubie smile
    • xxlilyxx Re: Stare Dobre Małżeństwo. 22.01.10, 15:37
      słyszałam kiedyś jakąś jedną piosenkę.. xd
      ale nie. nie lubię poezji śpiewanej. :p
      • lady_cat Re: Stare Dobre Małżeństwo. 10.02.10, 17:25
        lubię ballady, ale nie w ich wykonaniu . ; /
    • demi2917 Re: Stare Dobre Małżeństwo. 10.02.10, 17:24
      nie znam, nie słyszałam
    • nickola Re: Stare Dobre Małżeństwo. 27.02.10, 00:01
      Lubię ich najbardziej mi się podoba Z nim będziesz szczęśliwsza
      • karmel_ Re: Stare Dobre Małżeństwo. 27.02.10, 00:04
        Znam , słyszałam , moja mama ich uwielbia. Kupuje ich płyty i w ogóle. Ale to
        nie mój klimat więc..
    • ne.gra Re: Stare Dobre Małżeństwo. 05.03.10, 23:02
      Dobra, dobra muzyka.
      • madziek67 ; ) 05.03.10, 23:06
        mój tata słucha ;D
    • magdos SDM 06.04.10, 20:03
      Ja tez uwielbiam SDM a szczegolnie ta ich nowa płyta mnie powaliła na kolana
      już nie długo ide na ich koncert we Wrocławiu 18.04.2010 juz sie nie mogę
      doczekać!!!!brawowink
    • theblackone. Re: Stare Dobre Małżeństwo. 07.04.10, 10:26
      Znam. Nie słucham.
      Lubię z sentymentu w sumie. Poza tym umiem grać kilka ich piosenek na gitarze, bo
      nauczyciel był dużym fanem.
    • katsuumi_17 Re: Stare Dobre Małżeństwo. 07.04.10, 18:21
      Jak chcę pozamulać, to czasami ich słucham.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka