kardolina
18.01.10, 23:07
[i]Jestem ciekawa, czy ktoś można zna SDM? Może ktoś z Was lubi?
Czy w ogóle słyszeliście o tym zespole?
Ja tak i go wręcz uwielbiam ;p
Rodzaj ich muzyki? Poezja śpiewana ;]
Polecam Wam, na prawdę są nieźli ;]
Zależy jeszcze od Waszego gustu.
Jeżeli lubicie klimaty ballad, naprawdę polecam!
A jeżeli ktoś zna, to jakie lubicie piosenki?
Ja osobiście kocham dużo xd Najbardziej `wrzosowisko` i `jak` ;D
Ale są piękne jeszcze `majka`, `czwarta nad ranem`, `opadły mgły(bo nowy
dzień)` i jeszcze mnóstwo innych, które kocham słuchac.
No, to raczej wszystko ;]
A więc czekam na odpowiedzi ^^
Sprawdzałam na forum muzyka; nie było takiego wątku./i]