Dodaj do ulubionych

Które lepsze???

    • majka95 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:22
      Trampki!
    • demi2917 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:26
      trampki.!!

      te adidasy są masakryczne...uncertain
    • arbuzik. Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:26
      myślę, że trampki, jakoś mi się bardziej podobają, chociaż i tak to twój wybór, fajne by
      były w kolorze zielonym, takim jaskrawym, jak na mój gust ;3.
    • iheartjustinb Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:27
      trampki. te drugie są takie..zwykłe. ^^
    • pokochaj_mnie Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:29
      Trampki !
      • pink_rose Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:41
        Hmm... ja mam takie same pumy tylko brązowe ! big_grin
        U mnie w tamtym roku cała szkoła praktycznie chodziła w trampkach, normalnei byl
        szał!
        teraz juz moda przeszla na trampki zas modne sa typu tego :
        https://www.trendz.pl/files/imagecache/wide2/files/gallery6948ReebokProLegacyLeopard8.jpg
        https://www.canonshoes.fr/blog/public/reebok-courtee-mid-w-so83416-2-0.jpg


        sama zamierzam sobie takie kupić _ widzialam takie tylko fioletowe i sie
        normalnie zakochałam serceserceserce- big_grin są booskie tongue_out

        a jesli mialabym wybierac miedzy pumkami a trampkami to na pewno pumy ! big_grin
    • cookie24 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:34
      zdecydowanie pumy ;D
    • olka23415 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:36
      trampy!big_grin
    • extraordinary Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:41
      Trampki, proste.
    • loves_vampire11 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:57
      Trampki smile
    • pysiaj98 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 17:00
      Trampki wink
    • demily33 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 17:01
      tramposze tongue_out
    • idiotka_ Które lepsze? 15.03.10, 17:01
      czerwone trampki . c:
      • holiday Re: Które lepsze? 15.03.10, 17:11
        z tych co pokazałaś , bardziej podobają mi się trampy ; p
        ale ogólnie, wygodniejsze są te drugie w nakładaniu itp. tamte trzeba długo nakładać,
        długie sznurówki... sama mam i powiem Ci, że strasznie niewygodnie się je zakłada i
        zdejmuje. chociaż chodzi się normalnie ;d
        wybrałbym te drugie, gdyby był inny model. piwo
    • rose_lutz.xd Re: Które lepsze??? 15.03.10, 17:05
      Pumki ;]
    • nicka1995 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 17:11
      Ja bym oczywiście kupiła trampki !
      I love trampy <3

      Wchodźcie :
      www.kotek.pl/forum/02,3003,108737110,108737110,Zeby_i_tradzik_.html
    • mileylove. Re: Które lepsze??? 16.03.10, 14:40
      te i te są ok.
      to zależy które do ciebie pasują.
    • karola_483_th Re: Które lepsze??? 18.03.10, 13:35
      trampki. ;p
    • softy_girl moje zdaniee ;pp 18.03.10, 13:44
      Mnie sie nie podobaja zadne , ja wole stawiac na zywsze kolory i lubie jak na
      butach jest wiecej odcieni....
    • magic_ Re: Które lepsze??? 18.03.10, 13:48
      puma
    • pauuli Trampki. 18.03.10, 13:54
      Ja osobiście wolę trampki. c;
    • ama166 Re: Które lepsze??? 18.03.10, 14:02
      Trampki smile
    • ola09 Re: Które lepsze??? 18.03.10, 14:09
      trampki
    • lolcia66 Conversy 18.03.10, 14:13
      Conversy są ładniejsze (jak coś to ja bym wzięła inny kolorbig_grin), ale jeśli
      twoja mama chce Ci kupić jakieś porządne to raczej puma. Nie są brzydkie, ale
      na pewno porządniejsze, praktyczniejsza. Np. w góry lepsza jest grubsza
      podeszwa, albo jakieś sporty np bieganie big_grin Jeśli masz już jakieś buty na
      wiosnę w których mogłabyś chodzić to ja bym kupiła pumy smile
      • elf97 Re: Conversy 18.03.10, 15:16
        trampki !
    • temptation Re: Które lepsze??? 18.03.10, 15:41
      Oczywiście że trampki !
    • oloka17 Re: Które lepsze??? 18.03.10, 15:48
      dla mnie trampki bo sama takie mam tylko czarne ale te drugie tez nie są złesmile
    • lizakowastar Re: Które lepsze??? 18.03.10, 21:59
      Trampkiserce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka