demi2917 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:26 trampki.!! te adidasy są masakryczne... Odpowiedz Link Zgłoś
arbuzik. Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:26 myślę, że trampki, jakoś mi się bardziej podobają, chociaż i tak to twój wybór, fajne by były w kolorze zielonym, takim jaskrawym, jak na mój gust ;3. Odpowiedz Link Zgłoś
iheartjustinb Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:27 trampki. te drugie są takie..zwykłe. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
pink_rose Re: Które lepsze??? 15.03.10, 16:41 Hmm... ja mam takie same pumy tylko brązowe ! U mnie w tamtym roku cała szkoła praktycznie chodziła w trampkach, normalnei byl szał! teraz juz moda przeszla na trampki zas modne sa typu tego : sama zamierzam sobie takie kupić _ widzialam takie tylko fioletowe i sie normalnie zakochałam - są booskie a jesli mialabym wybierac miedzy pumkami a trampkami to na pewno pumy ! Odpowiedz Link Zgłoś
holiday Re: Które lepsze? 15.03.10, 17:11 z tych co pokazałaś , bardziej podobają mi się trampy ; p ale ogólnie, wygodniejsze są te drugie w nakładaniu itp. tamte trzeba długo nakładać, długie sznurówki... sama mam i powiem Ci, że strasznie niewygodnie się je zakłada i zdejmuje. chociaż chodzi się normalnie ;d wybrałbym te drugie, gdyby był inny model. Odpowiedz Link Zgłoś
nicka1995 Re: Które lepsze??? 15.03.10, 17:11 Ja bym oczywiście kupiła trampki ! I love trampy <3 Wchodźcie : www.kotek.pl/forum/02,3003,108737110,108737110,Zeby_i_tradzik_.html Odpowiedz Link Zgłoś
mileylove. Re: Które lepsze??? 16.03.10, 14:40 te i te są ok. to zależy które do ciebie pasują. Odpowiedz Link Zgłoś
softy_girl moje zdaniee ;pp 18.03.10, 13:44 Mnie sie nie podobaja zadne , ja wole stawiac na zywsze kolory i lubie jak na butach jest wiecej odcieni.... Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia66 Conversy 18.03.10, 14:13 Conversy są ładniejsze (jak coś to ja bym wzięła inny kolor), ale jeśli twoja mama chce Ci kupić jakieś porządne to raczej puma. Nie są brzydkie, ale na pewno porządniejsze, praktyczniejsza. Np. w góry lepsza jest grubsza podeszwa, albo jakieś sporty np bieganie Jeśli masz już jakieś buty na wiosnę w których mogłabyś chodzić to ja bym kupiła pumy Odpowiedz Link Zgłoś
oloka17 Re: Które lepsze??? 18.03.10, 15:48 dla mnie trampki bo sama takie mam tylko czarne ale te drugie tez nie są złe Odpowiedz Link Zgłoś