19.03.10, 22:30
Hej !
Wiosna już za pasem.
Ja bardzo się z tego powodu cieszę, bo będzie robiło się coraz cieplej, a po
za tym po wiośnie jest lato, a w lato wakacje.
Dzisiaj w szkole był " Dzień Wiosny ".
Wczoraj robiliśmy Marzanny a dzisiaj je topiliśmy.
Moja klasa zrobiła pirata, Pana Marzana.
Cieszycie się ? ? ?
Topiliście już Marzanny ? ? ?
Obserwuj wątek
    • kama96 Re: Wiosna 19.03.10, 22:38
      Z wiosny cieszę się bardzo. To moja ulubiona pora roku smile kwiat
    • cute_princess Re: Wiosna 19.03.10, 22:38
      Oczywiście, że się cieszę, dziś bylo +18 stopni ahh.. aż milo wyjść wink Yyy.. w
      mojej szkole (gim.) nie topi się już marzanny.. ;P
    • emila Wiosna 19.03.10, 22:46
      Ja jeszcze marzanny nie topiłam, ale cieszę się, że już jest wiosnasmirk
    • luktorka_ . 20.03.10, 08:30
      Lubię wiosnę, ale już później. Wczesnej
      wiosny po prostu nie trawie, wszystko
      topnieje i w ogóle masakra. A tak po
      za tym to nie mam ulubionej pory roku. confused
    • kingusia Re: Wiosna 20.03.10, 09:23
      nie wiem czy topiliśmy czy nie .
      nie było mnie w szkole .
      ale dzień wiosny w szkole mieliśmy wczoraj .


      były także różne konkurencje na sali gimnastycznej .
      każda klasa się za coś przebierała .
      moja klasa za DZIECI . xD
      wyglądało to bombastycznie , widziałam foty .. ; D .
      inne klasy .. y jedna była za strażaków , mieli stroje strażackie .. : D
      inna klasa za kibiców , inna za wampirów , za skeytów .. : D
      i wgl zajebioza xD
      o reszcie nie wiem .. : D
      moja klasa miała 1 miejsce za najlepszy strój . : D
      ah < 3
    • kingusia Re: Wiosna 20.03.10, 09:24
      właśnie my w gimolu też nie topimy O,o
      • martynus10 X 20.03.10, 09:28
        na razie nie słyszałam o topieniu w naszej szkole. Ale będziemy mieć konkurs
        /. Będziemy musieli zaśpiewać piosenki o Wiośnie . Nasza klasa ma Remix05x big_grin
    • seluniek Re: Wiosna 20.03.10, 09:32
      My nic nie robiliśmy..
      • silvia1995 Re: Wiosna 20.03.10, 17:39
        No coś ty wink
        Za stara jestem na takie rzeczy!
        Pzdr!kiss
        • wyobraznia Re: Wiosna 20.03.10, 18:56
          ahaha , marzanny ? to nie zerówka . : D
    • anja_ Re: Wiosna 20.03.10, 19:02
      Wiosna to moja ulubiona pora roku, więc ja się bardzo cieszę. Już dziś oblewałam z koleżankami 'jakby' Pierwszy Dzień Wiosny...
    • xxlilyxx Re: Wiosna 20.03.10, 19:27
      łe. a u mnie nie było Marzanny. ;|
      szkooooda.

      miałam nie iść 21 do szkoły, a tu niedziela i o. ! xd
      za wiosną ogólnie nie przepadam. czekam na latooo. ; d

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka