kajka11
19.03.10, 22:30
Hej !
Wiosna już za pasem.
Ja bardzo się z tego powodu cieszę, bo będzie robiło się coraz cieplej, a po
za tym po wiośnie jest lato, a w lato wakacje.
Dzisiaj w szkole był " Dzień Wiosny ".
Wczoraj robiliśmy Marzanny a dzisiaj je topiliśmy.
Moja klasa zrobiła pirata, Pana Marzana.
Cieszycie się ? ? ?
Topiliście już Marzanny ? ? ?