Wiem, żę to beznadziejny wątek, ale potrzebuje riposty... Jedna dziewczyna,
której nie trawię napisała mi na prifilu nk: "Gdyby to wszystko w "o sobie"
było prawdą to uwierzyłabym chyba w cuda...", a sama ma napisane
NIE PRZEJMUJĘ SIĘ ,,JEDYNKAMI" OD FANCLUBÓW OBSRANEJ FONTANNY MONTANY!!!
Lubię: musicale,leniuchowanie,słońce,moje i wszystkie inne
zwierzaki,lato,wiosnę,jesień i zimę(ale taką mroźną,śnieżną i ostrą).
Uwielbiam:Upiora w Operze,książkę ,,Yellow Bachama w prążki,SŁODYCZE!!!!!
Nienawidzę:faceta od historii, chamstwa, sztywniactwa, głupich kawałów,
popisywania się w głupi sposób , high school musical, hannah montana i innych
tego typu badziewi.
Proszę, niestety jestem zbyt miła dla ludzi, żeby się sensownie odegrać...