Dodaj do ulubionych

Pomożecie się odegrać?

12.05.10, 22:46
Wiem, żę to beznadziejny wątek, ale potrzebuje riposty... Jedna dziewczyna,
której nie trawię napisała mi na prifilu nk: "Gdyby to wszystko w "o sobie"
było prawdą to uwierzyłabym chyba w cuda...", a sama ma napisane

NIE PRZEJMUJĘ SIĘ ,,JEDYNKAMI" OD FANCLUBÓW OBSRANEJ FONTANNY MONTANY!!!

Lubię: musicale,leniuchowanie,słońce,moje i wszystkie inne
zwierzaki,lato,wiosnę,jesień i zimę(ale taką mroźną,śnieżną i ostrą).

Uwielbiam:Upiora w Operze,książkę ,,Yellow Bachama w prążki,SŁODYCZE!!!!!

Nienawidzę:faceta od historii, chamstwa, sztywniactwa, głupich kawałów,
popisywania się w głupi sposób , high school musical, hannah montana i innych
tego typu badziewi.

Proszę, niestety jestem zbyt miła dla ludzi, żeby się sensownie odegrać...sad
Obserwuj wątek
    • cranche Re: Pomożecie się odegrać? 12.05.10, 22:48
      A zapomniałam dodać. Ona jest sztywna nuda, głupia, chamska, myśli, że jest
      ósmym cudem świata i nie ma żadnych kompleksów. Nie lubi jej 2/3 szkoły za te
      właśnie cechy.
    • katsuumi_17 Re: Pomożecie się odegrać? 12.05.10, 22:54
      Takie pisanie sobie na n-k jest dziecinne. Powiedz jej coś na żywo.
      • melody. Pomożecie się odegrać? 12.05.10, 23:03
        No właśnie, powiedz jej coś na żywo. A jeśli już chcesz napisać to napisz coś w stylu : 'masz
        jakiś problem ? '
      • cupcakes_ Re: Pomożecie się odegrać? 12.05.10, 23:06
        ale ona jest zbyt miła dla ludzi żeby to zrobić, to tak ja ; d
        wiesz co ignoruj ją, albo weź jej kiedyś przez pomyłkę wylej coś na bluzkę xd
    • ladybebe Re: Pomożecie się odegrać? 12.05.10, 23:13
      Ja bym od razu zaczeła przeklinać na nią x_O jestem za nerwowa. ;<
    • sophie_annabet Re: Pomożecie się odegrać? 12.05.10, 23:13
      nie rób nic. serio, to wkurzy bardziej, niż nawet najgorszy tekst. obojętność
      jest lepsza od każdej nienawiści i nic równie dobrze nie doprowadza do histerii.
      a jeśli Ci zarzuci, że boisz się jej odpowiedzieć, po prostu powiedz, że masz
      trochę wyższy poziom niż pisanie innym użytkownikom na naszej klasie - ale tylko
      na żywo. a, i nie usuwaj tych komentarzy, bo wtedy rzeczywiście mogłoby to tak
      wyglądać ; >
      • blocked_ Re: Pomożecie się odegrać? 12.05.10, 23:33
        "Możesz dać mi swoje zdjęcie? Fascynują mnie wybryki natury!" Boże, kocham tooo
        XDDD
        ale tak ogólnie to
        tu
        masz.
        • cranche Re: Pomożecie się odegrać? 13.05.10, 18:48
          Wielkie dzięki smile, ale w tym problem, że gdy ją widzę mam ochotę się na nią
          rzucić... Gdybyśmy były zamknięte w jednym pomieszczeniu to zabiła bym, albo ją
          albo siebie, żeby nie patrzeć na jej krzywy ryj . Wiem, że to dziecinne, ale ja
          nie trawie takiego chamstwa, egoizmu i dla mnie ona w ogóle nie jest człowiekiem
          tylko co najwyżej czymś co trzeba zjechać, żeby zmniejszyła się jej samoocena,
          bo bez powodu ma jej zdecydowanie za dużo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka