mikunia303 15.06.10, 17:31 Mam 2 wiadomości jedna dobra. druga zła (oczywiście dla mnie) 1 to taka że ON zaczął normalnie ze mną rozmawiać i wogóle jest cudnie, nawet sobie pożartowaliśmy, a druga to taka że rodzice chcą go przenieść do innej szkoły ZAŁAMKA Kotki pomóżcie..! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anielica54 Re: Dziewczyny ratujcie ( znowu) 15.06.10, 17:38 Nigdy, przenigdy na wet z najprzystojniejszym facetem nie związałabym sie gdyby chodził do mojej szkoły. To kończy się zawsze w jeden sposób: Rozejście z powodu plotek. Więc dla was to, może lepiej? Odpowiedz Link Zgłoś
mikunia303 Re: Dziewczyny ratujcie ( znowu) 15.06.10, 18:50 Jeśli nie znacie sytuacji to wejdźcie tu...www.kotek.pl/forum/02,3006,112801491,112801491,Dziewczyny_ratujcie.html Odpowiedz Link Zgłoś
nearlaify Re: Dziewczyny ratujcie ( znowu) 15.06.10, 18:56 Daleko ta szkoła? Może nie będzie tak źle Odpowiedz Link Zgłoś
myszkaa . 15.06.10, 19:03 Jeżeli mieszkacie w tej samej miejscowości to nie powinno być źle . Wszystko zależy od was ... Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: . 15.06.10, 19:06 Niestety, to czy go przeniosą nie zależy od nas. Ale przecież możecie widywać się i poza lekcjami. Odpowiedz Link Zgłoś
ledom .... 15.06.10, 19:07 nie chce cię dołować ale jak on wie że on się tobie podoba i gdyby coś do ciebie czuł to by to powiedział już dawno tak sobie myśle....ale nawet jak będziecie w innych szkołach to nic nie szkodzi ja mam 2 przyjaciół i są z innych szkół....często się spotykamy gadamy itp ;D Mozesz się z nim spotykać zaproponować jakiś wypad całą paczką do kina czy spróbować mu zaimponować aby się do ciebie przekonał On się przecież nie przenosi na drugi koniec świata ....powodzenia ;* Odpowiedz Link Zgłoś
suoik Dziewczyny ratujcie ( znowu) 15.06.10, 19:13 jesteś w takim wieku, że jak on wyjedzie, to jakieś pół roku i o nim zapomnisz. Odpowiedz Link Zgłoś
girl18 KLIK ------> 15.06.10, 20:05 www.kotek.pl/forum/02,3006,112944009,112944009,Chlopacy_sa_dziwni_.html Odpowiedz Link Zgłoś
silllver Re: Dziewczyny ratujcie ( znowu) 15.06.10, 20:15 Ale to nie MY go przenosimy i to nie MY możemy temu zapobiec. Odpowiedz Link Zgłoś