Dodaj do ulubionych

Fajne reklamy-istnieją?

    • miley112 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:43
      taak. te reklamy sprite i pragnienie wymiatają..
      ale takżedobrą reklamą jest ta z mózgiem i sercem.
    • altruistka Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:43
      mi się podoba taka stara reklama pepsi z britney, pink i beyonce śpiewającymi "we will rock you"
      • jonasofanka Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:50
        tak xd.
        -Thruu...
        -Sru.
        -Thru...
        -Sru.
        xD
        Albo:
        -A do sklepu chodzę tak xD.
        Ogólnie niektóre uwielbiam xd.
        Tak, z tym grajkiem jest świetne xd
        I uwielbiam większość tesco haha xD
    • mada1210 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:45
      Biedronka ;D ; Plus ;Dcool
    • zuuzaa12 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:46
      Sprite <3
      Heyah <3
      I dużo więcej, ale jestem zmęczona, nie chce mi się pisać tongue_out
      • gandalf15 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:54
        ja lubię tą nikona gdzie jest Roobie Williams, Sprita z tymi staruszkami, tesco i lubiłam też tą
        z wiosenną ramówką TVN gdzie była piosenka lenki. big_grin Jest jeszcze kilka fajnych reklam,
        ale wiekszość jest beznadziejna...
        • gandalf15 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:58
          i jeszcze lubię tą "chcemy więcej!" i "tato, kupa" ;]
          • cathy Re: Fajne reklamy-istnieją? 24.06.10, 17:33
            Ja uwielbiam każdą z Heyah, kiedy tylko występuje ten kot tongue_out
            Z Fanty jest też fajna big_grin
          • kakaa13 Re: Fajne reklamy-istnieją? 24.06.10, 17:41
            ja jestem jakaś inna, bo lubię oglądać przeważnie wszystkie .
        • iniaxd kostek, bez endu, pracujesz jak maszyna. ; d 22.06.10, 19:59
    • heyyeah Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:05
      pewnie, że istnieją ; D dużo by wymieniać... Mi się zawsze podobały te Coca-Coli z
      automatem, i tym tekstem "witaj po radosnej stronie życia" ; D Taaa... Jestem dziecko kwiat.
      • elf97 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:17
        coca-cola , pepsi , sprite , snickers no i oczywiście heyah ( z tym kotem wink )
    • demsel Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:14
      Mi się podoba ta co matka robi dziecku kanapki do szkoły (to jest reklama ramy
      albo delmy)
      nadgryza kawałek i daje mu taką.
    • atate_ Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:29
      Reklamy BEZENDU
      . XD

      Reklamy SAŁATY .
      XD
    • blondzia Taak ! 22.06.10, 20:33
      Reklama z świnką pod pachą ta reklama rządzi mam bekie z koleżankami z tej
      reklamy i mówimy np idę się umyć żeby nie mieć świnki pod pachą ha ha tongue_out


      Ta reklama

      Tylko,że nie po polsku ale świnka pod pachą jest !tongue_out
      • ktosniewaznekto Re: Taak ! 22.06.10, 22:01
        Bez endu
        Turbodymoman
        Półnagi pułkownik półciężarówką półprodukty woził, a gdy o północy w
        półprzysiadzie stawał, pół żartem, pół gębkiem pół słówka wypowiadał.
        Pół profesjonalista w półgolfie i pół amator z pół światka na pół piętrze się
        spotkali pół prawdą jest ze przy półmisku o pół przewodnikach rozmawiali
        I to już koniec tej opowieści o nokii 5130 o letnich gawędach na dróg rozstaju w
        największej sieci komórkowej w kraju, darmowe wspomnienia z letnich wyczynów
        przez 14400 minut.

        Jakoś tak wyszło, że wszystkie z sieci komórkowych xDD
    • madziulka515 turbodymoman oraz... no sruu haha 22.06.10, 20:34
      j.w
    • lawenda12 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:39
      Tak, lecą w telewizjii. Na przykład MCdonalda z tym tatą albo ta internetu
      bezprzewodowego z Krysiąsmile
      • g.a.b.a Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:57
        Oczywiscie najbardziej lubię tę:
        • g.a.b.a Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:58
          *www.youtube.com/watch?v=eNs2sW2cDnY
      • dziurka Telewizja marzeń... 22.06.10, 21:00
        ...to taka w której lecą same reklamy i nie przerywają jej głupie filmy i seriale
        :p big_grin
      • xveronicax Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:07
        M&M bo śnieg i biedronka smile
        • lisaxx Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:13
          reklama Sprite najlepsza ! zawsze chce mi sie śmiac jak ją widze ;D
    • ema144 Reklama Axe'a xDD 22.06.10, 21:10
      Z ,, Klikaniem '' xD
      I Borysem Szycem xDD
    • truskawkooowaa. Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:21
      reklamy TESCO, biedronki i łowicza wymiatają.;D

      jeszcze fru, sru heye'a było fajne .wink
    • hayles axe 22.06.10, 21:21
      reklama axe z borysem szycem wink
    • kolorowo Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:24
      www.youtube.com/watch?v=V41nAct3Vs0
      ogolniee wszystkie reklamy pepsi & RPA w parze ;dd
      • hilary_fanka Za salatą! 22.06.10, 21:34
    • gwiazdka_14 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:37
      Mi się podoba BEZENDU i niby nic...a tak to się zaczyna, niby nic! zwyczajne papapa big_grinbig_grin
    • corba . 22.06.10, 21:39
      wszyscy kochają świąteczną reklamę Coca-Coli , która zawsze wyprzedza śnieg . ; DDD
      no ale w ostatnie święta to śnieg przegonił reklamee . ; dd hah .

      1
      2
      "coraz bliżej święta, coraz bliżej święta ..."
    • mandy_jonas Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:40
      Biedronka- Strasznie pomysłowe
      Tesco- lubię tego gościa.
      Twixa- ciastko, karmel, czekolaaada.c;
      McDonald- A moze frytki do tego?
      Tru sru
      I jeszcze różne z udziałem dzieci są fajne. [oprócz 'tato kupa']
    • maadziaaa Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:41
      tak ta jest super....
      i jeszcze Pepsi co Akon spiewa ta piosenke "o Africa"
    • ilovetwilight.. Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:43
      Fajna jest ta piosenka z reklamy opener festival , a reklama no może bez endu i
      sprite , ta :
      niby nic , a tak się to zaczęło ...
      big_grin
      • zania02 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:51
        www.youtube.com/watch?v=Q0kXxlxX2gY
        ta reklama wymiata!!!!
    • antyfan.k.s Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:59
      nie , nie ma piwo
    • paulina88 ;) 22.06.10, 22:24
      Mi najbardziej podobała się ta reklama płatków "cini minis" jak jeden płatek stoi sobie obok
      drugiego płatka i go liże, tak ze dwa razy a potem ten drugi do zjada. W tle leci taka
      piosenka przy której czuje się jak w akwarium... xdtongue_out
    • karola_483_th Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 22:25
      Nie które są fajne, nie chce mi się ich teraz wymieniać. ; P
      • karola_483_th Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 22:26
        niektóre*
    • rozalyne Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 22:27
      psi psi i bez endu xD
    • moxx Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 22:31
      Reklama pepsibig_grin
    • olik883 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 22:53
      Ostatnio mi się spodobała .. choć nie pamiętam z czego to było .
      Ale brzmiało tak :
      - Delaa Kozaa.
      - Baran

      big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka