miley112 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:43 taak. te reklamy sprite i pragnienie wymiatają.. ale takżedobrą reklamą jest ta z mózgiem i sercem. Odpowiedz Link Zgłoś
altruistka Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:43 mi się podoba taka stara reklama pepsi z britney, pink i beyonce śpiewającymi "we will rock you" Odpowiedz Link Zgłoś
jonasofanka Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:50 tak xd. -Thruu... -Sru. -Thru... -Sru. xD Albo: -A do sklepu chodzę tak xD. Ogólnie niektóre uwielbiam xd. Tak, z tym grajkiem jest świetne xd I uwielbiam większość tesco haha xD Odpowiedz Link Zgłoś
zuuzaa12 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:46 Sprite <3 Heyah <3 I dużo więcej, ale jestem zmęczona, nie chce mi się pisać Odpowiedz Link Zgłoś
gandalf15 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:54 ja lubię tą nikona gdzie jest Roobie Williams, Sprita z tymi staruszkami, tesco i lubiłam też tą z wiosenną ramówką TVN gdzie była piosenka lenki. Jest jeszcze kilka fajnych reklam, ale wiekszość jest beznadziejna... Odpowiedz Link Zgłoś
gandalf15 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 19:58 i jeszcze lubię tą "chcemy więcej!" i "tato, kupa" ;] Odpowiedz Link Zgłoś
cathy Re: Fajne reklamy-istnieją? 24.06.10, 17:33 Ja uwielbiam każdą z Heyah, kiedy tylko występuje ten kot Z Fanty jest też fajna Odpowiedz Link Zgłoś
kakaa13 Re: Fajne reklamy-istnieją? 24.06.10, 17:41 ja jestem jakaś inna, bo lubię oglądać przeważnie wszystkie . Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:05 pewnie, że istnieją ; D dużo by wymieniać... Mi się zawsze podobały te Coca-Coli z automatem, i tym tekstem "witaj po radosnej stronie życia" ; D Taaa... Jestem dziecko kwiat. Odpowiedz Link Zgłoś
elf97 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:17 coca-cola , pepsi , sprite , snickers no i oczywiście heyah ( z tym kotem ) Odpowiedz Link Zgłoś
demsel Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:14 Mi się podoba ta co matka robi dziecku kanapki do szkoły (to jest reklama ramy albo delmy) nadgryza kawałek i daje mu taką. Odpowiedz Link Zgłoś
atate_ Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:29 Reklamy BEZENDU . XD Reklamy SAŁATY . XD Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Taak ! 22.06.10, 20:33 Reklama z świnką pod pachą ta reklama rządzi mam bekie z koleżankami z tej reklamy i mówimy np idę się umyć żeby nie mieć świnki pod pachą ha ha Ta reklama Tylko,że nie po polsku ale świnka pod pachą jest ! Odpowiedz Link Zgłoś
ktosniewaznekto Re: Taak ! 22.06.10, 22:01 Bez endu Turbodymoman Półnagi pułkownik półciężarówką półprodukty woził, a gdy o północy w półprzysiadzie stawał, pół żartem, pół gębkiem pół słówka wypowiadał. Pół profesjonalista w półgolfie i pół amator z pół światka na pół piętrze się spotkali pół prawdą jest ze przy półmisku o pół przewodnikach rozmawiali I to już koniec tej opowieści o nokii 5130 o letnich gawędach na dróg rozstaju w największej sieci komórkowej w kraju, darmowe wspomnienia z letnich wyczynów przez 14400 minut. Jakoś tak wyszło, że wszystkie z sieci komórkowych xDD Odpowiedz Link Zgłoś
lawenda12 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:39 Tak, lecą w telewizjii. Na przykład MCdonalda z tym tatą albo ta internetu bezprzewodowego z Krysią Odpowiedz Link Zgłoś
g.a.b.a Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:57 Oczywiscie najbardziej lubię tę: Odpowiedz Link Zgłoś
g.a.b.a Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 20:58 *www.youtube.com/watch?v=eNs2sW2cDnY Odpowiedz Link Zgłoś
dziurka Telewizja marzeń... 22.06.10, 21:00 ...to taka w której lecą same reklamy i nie przerywają jej głupie filmy i seriale :p Odpowiedz Link Zgłoś
lisaxx Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:13 reklama Sprite najlepsza ! zawsze chce mi sie śmiac jak ją widze ;D Odpowiedz Link Zgłoś
ema144 Reklama Axe'a xDD 22.06.10, 21:10 Z ,, Klikaniem '' xD I Borysem Szycem xDD Odpowiedz Link Zgłoś
truskawkooowaa. Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:21 reklamy TESCO, biedronki i łowicza wymiatają.;D jeszcze fru, sru heye'a było fajne . Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:24 www.youtube.com/watch?v=V41nAct3Vs0 ogolniee wszystkie reklamy pepsi & RPA w parze ;dd Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka_14 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:37 Mi się podoba BEZENDU i niby nic...a tak to się zaczyna, niby nic! zwyczajne papapa Odpowiedz Link Zgłoś
corba . 22.06.10, 21:39 wszyscy kochają świąteczną reklamę Coca-Coli , która zawsze wyprzedza śnieg . ; DDD no ale w ostatnie święta to śnieg przegonił reklamee . ; dd hah . 1 2 "coraz bliżej święta, coraz bliżej święta ..." Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:40 Biedronka- Strasznie pomysłowe Tesco- lubię tego gościa. Twixa- ciastko, karmel, czekolaaada.c; McDonald- A moze frytki do tego? Tru sru I jeszcze różne z udziałem dzieci są fajne. [oprócz 'tato kupa'] Odpowiedz Link Zgłoś
maadziaaa Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:41 tak ta jest super.... i jeszcze Pepsi co Akon spiewa ta piosenke "o Africa" Odpowiedz Link Zgłoś
ilovetwilight.. Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:43 Fajna jest ta piosenka z reklamy opener festival , a reklama no może bez endu i sprite , ta : niby nic , a tak się to zaczęło ... Odpowiedz Link Zgłoś
zania02 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 21:51 www.youtube.com/watch?v=Q0kXxlxX2gY ta reklama wymiata!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
paulina88 ;) 22.06.10, 22:24 Mi najbardziej podobała się ta reklama płatków "cini minis" jak jeden płatek stoi sobie obok drugiego płatka i go liże, tak ze dwa razy a potem ten drugi do zjada. W tle leci taka piosenka przy której czuje się jak w akwarium... xd Odpowiedz Link Zgłoś
karola_483_th Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 22:25 Nie które są fajne, nie chce mi się ich teraz wymieniać. ; P Odpowiedz Link Zgłoś
olik883 Re: Fajne reklamy-istnieją? 22.06.10, 22:53 Ostatnio mi się spodobała .. choć nie pamiętam z czego to było . Ale brzmiało tak : - Delaa Kozaa. - Baran Odpowiedz Link Zgłoś