Dodaj do ulubionych

Kilka pytań. : )

    • jo. Re: Kilka pytań. : ) 10.10.10, 12:07
      1. słuchanie disco polo, techno
      2. telefon i trochę drobniaków
      3. pewnie zaczęłabym się modlić.
      4. hipermarket
      5. telefon
      6. niecierpliwość
      7. wszyscy faceci to egoiści, tego w nich nie lubię
      8. wszystkie żałosne podróbki 'american pie'
      9. 'w dupę'
      10. nie mam pojęcia, musiałabym się nad tym dłużej zastanowić
      11. na szczyt wieży eiffla
      12. nie mam takowej
      13. nie
      14. tak
      15. istnieje
      16. pewnie o jakiejś łzawej miłości
      17. aktorka/dziennikarka/tłumaczka/projektantka wnętrz
      18. tak
      19. słodkości
      20. umiejętnością gry na kilku instrumentach
      21. chris martin i matt bellamy, nie umiem wybrać jednego
      22. 'hysteria' muse, 'evening/morning' bombay bicycle club, 'kids' mgmt i 'the scientist'
      coldplay
      23. nie wiem
    • taylor_ Re: Kilka pytań. : ) 10.10.10, 15:17
      ` 1. wiele rzeczy. :q np. przyjść do szkoły (lub innego miejsca publicznego) w
      okropnych ciuchach, mieć coś na zębach, mieć przetłuszczone włosy itp. ;w
      2. bez komórki.
      3. dzwonię do wszystkich kogo kocham lub lubię i mówię im, co zawsze chciałam
      powiedzieć, ale nie miałam odwagi/ modlę się/ jeżeli w samolocie byłby ksiądz,
      proszę go, aby mnie wyspowiadał.
      4. hipermarkecie.
      5. komórkę i 'małego księcia'.
      6. nieśmiałość.
      7. hm.. dwulicowości.
      8. nie wiem. nie pamiętam.
      9. 'no i nara'. c:
      10. 'proszę o więcej życzeń'. ; d
      11. może na jakiś romantyczny piknik, wieczorem, nad jeziorem.
      12. -
      13. nie.
      14. oczywiście, że tak. chyba jak każdy. :q
      15. istnieje.
      16. o miłości.
      17. nie wiem. nic mnie za bardzo nie ciekawi. c;
      18. raczej tak.
      19. dużooo rzeczy. ;q
      20. inteligencją, poczuciem humoru.
      21. gerard way.
      22. nie mam i nie umiem wybrać jednej ulubionej piosenki.
      23. nie mam pojęcia.
    • ksiaka Re: Kilka pytań. : ) 10.10.10, 15:31

      > 1. Co według ciebie jest obciachowe? Chodzenie w różowych ciuchach dla dzieci
      brzydkich.

      > 2. Bez czego nie ruszasz się z domu? Telefonu.
      > 3.Samolot, którym lecisz ma poważną awarię. Co robisz? Emmm... Krzyczę !
      > 4. Wolisz zakupy w warzywniaku czy hipermarkecie? Hipermarket ; )
      > 5. Co trzymasz pod poduszką? Prześcieradło ! x D
      > 6. Jaka jest twoja największa wada? Szczerość, aż do bólu ; P
      > 7. Czego nie lubisz u mężczyzn/ kobiet? Dlaczego? Tchórzostwa, bo wtedy nie
      można robić z nimi nic szalonego ; D

      > 8. Jaki był najgorszy film, który widziałaś/ łeś? Zmierzh, Księżyc w nowiu. Zaćmienie
      było w miarę.

      > 9. Jakie jest twoje ulubione powiedzonko? Ścierwoo ! xd
      > 10. Jak brzmiałyby twoje 3 życzenia do złotej rybki? To już moja prywatna
      sprawa ...

      > 11. Gdzie chciałabyś/ chciałbyś być zaproszona/ zaproszony na randkę? Kino,
      jezioro, piknik ; p

      > 12. Ulubiona sentencja? '' Nie ma krwi, nie ma żalu '' D <3
      > 13. Przeżyłaś/ łeś kiedyś prawdziwą miłość? Nie, może dlatego, że mam 11 lat ? : P

      > 14. Czy miewasz momenty, w których chciałabyś/ chciałbyś cofnąć czas? Tak,
      nawet często.

      > 15. Czy według ciebie Bóg istnieje, czy to tylko bajka dla łatwowiernych ludzi? Bóg
      istnieje.

      > 16. O czym byłaby książka, którą byś napisała/ napisał? Wampiry, upadłe anioły,
      duchy itp.

      > 17. Jaki zawód chciałabyś/ chciałbyś mieć? Badacz zjawisk paranormalnych.
      > 18. Czy wierzysz w wielką, nieskończoną miłość? Chyba Tak.
      > 19. Co lubisz jeść? Jogurty smile
      > 20. Czym ci można zaimponować? Odwagą.
      > 21. Twój ulubiony wokalista? Hurts, Linkin Park, 30 stm.
      > 22. Jaka jest twoja ulubiona piosenka? Hurts - Wonderful Life.
      > 23. 5 rzeczy, które musisz zrobić przed 18-stką?
      1 - zdać gimnazjum ; d , 2 - mieć chłopaka, 3 - nauczyć się prowadzić samochód, 4 -
      pojechać na jakiś zlot fanów '' The Vampire Diaries '' , 5 - pojechać na koncert Hurts'a <3
    • shewerewolf - 10.10.10, 15:37
      1.Pokemonowe pismo, nadmiar różu, głupota, Bieber.
      2.Bez telefonu.
      3.Modlę się o życie.
      4.Hipermarkecie...
      5.Telefon, zeszyt i długopis.
      6.Oj, mam dużo wad...
      7.Nie lubię u mężczyzn poczucia, że mają przewagę nad kobietami.
      8."Zmierzch."-chociaż książka super.
      9.Nie mam ulubionych powiedzonek.
      10.Mieszkać w Anglii albo USA, nagrać duet z 1R ^^, żeby moje teksty piosenek
      były dla sławnych gwiazd suspicious
      11.Do lasu xD, ale nie z jakimś psycholem.
      12.Że co???
      13.Nie.
      14.Oj było wiele takich.
      15.ISTNIEJE!
      16.O życiu, albo fantasty, a właściwie to gatunki: dramat-psychologiczny albo
      fantasty.
      17.Piosenkarka smile Albo pisarka.
      18.Nieeee...
      19.Chipsy, czekolada...
      20.Mądrością.
      21.Ryan Tedder, Jason Mraz, James Morrison.
      22.All the right moves-właśnie leci w radiu Kotek *_*, i Waking up-One republic.
      serce
      23.Zaśpiewać gdzieś na większą skalę, nauczyć się do końca grać na pianinie, to
      chyba tyle... Narazie nic mi nie przychodzi do głowy.
    • im_just_a_girl Re: Kilka pytań. : ) 10.10.10, 18:27
      1. chodzenie w tandetnych ciuchach, zachowywanie się jak skończony debil
      2. telefonu i uśmiechu
      3. siadam pod fotelem i śpiewam "Szansę" xD
      4. hipermarkecie
      5. łóżko
      6. dużo gadam
      7. głupich tekstów na podryw- tandeta
      8. nie wiem
      9. oh Jesus (wymowa: Dżizas) XP jakby ktoś nie wiedział
      10. nie myślę o takich sprawach
      11. do kina,restauracji lub na spacer
      12. nie wiem xD
      13. jeszcze mi się nie zdarzyło
      14. tak , czasami
      15. nie lubię się wypowiadać w kwestiach religijnych ale twierdzę że jego
      istnienie jest możliwe choć nie jest to do końca pewne. xP jaka inteligentna
      odpowiedź
      16. o przygodach związanych z moim kochanym psem i przyjaciółmi
      17. tłumacz języka angielskiego
      18. tak wierzę
      19. owoce ;D
      20. inteligencją, miłością do zwierząt
      21. Pink, choć to wokalistka
      22. U&ur hand
      23. zdać jakiś certyfikat z angola, zrobić prawo jazdy, dostać się do dobrego
      liceum i coś tam jeszcze ;P
    • truskawka159 Re: Kilka pytań. : ) 11.10.10, 17:41
      1.noszenie skarpet do sandałów
      2.Telefonu xD
      3.Modlę się, żeby nic sie nie stało
      4.Warzywniak
      5.Nic
      6.Nieśmiałośc
      7.Tego że myślą że od nas są lepsi
      8.Opowiesci z narni książe kaspan
      9.do odważnych swiat należy Xd
      10.Chce miec duzo forsy,fajnego chlopaka i zdrówko dla rodzinki xD
      11.w romantyczne miejsce
      12.życie jest trudną lekcją której nie można sie nauczyc trzeba ją przeżyc...
      13.Jeszcze nie...
      14.czasami są...
      15.Bóg istnieje jestem wierzącom...
      16.o miłosci
      17.psycholog
      18.no a jak...
      19.frytki xD
      20.nooo wysportowaną sylwetka xD
      21.Piotr Kupicha
      22.rzeka marzeń
      23.nie mam pojecia...
    • cosmiclove Re: Kilka pytań. : ) 24.12.10, 22:35
      1. zależy co masz na myśli
      2. telefonu
      3. podczas paniki różne rzeczy mogę mówić
      4. hiper
      5. swoją reke jak śpie
      6. uciekanie przed problemami, branie wszystkiego do siebie
      7. obydwie płcie[?] powinny dbać o higienę, hamstwa
      8. nie wiem
      9. nie wiem
      10. nie wiem
      11. do kręgielni albo do kina
      12. nie wiem
      13. nie
      14. tak
      15. istnieje
      16. pewnie o miłości
      17. nie wiem, chciałabym pisać do magazynu o modzie, albo coś z parwem
      18. chyba tak
      19. fast foody niestety lubię, także kurczaka w sosie słodko kwaśnym i spaghetti
      20. inteligencją
      21. thom yorke, chris martin
      22. aktualnie to chyba don't panic coldplay, i your song ellie goulding
      23. nie wiem
      • stay_away Re: Kilka pytań. : ) 27.12.10, 19:28
        1. Co według ciebie jest obciachowe? słuchanie 'Candy Girl' serio.
        2. Bez czego nie ruszasz się z domu? telefon?
        3.Samolot, którym lecisz ma poważną awarię. Co robisz?wpadam w panikę
        4. Wolisz zakupy w warzywniaku czy hipermarkecie? hipermarket
        5. Co trzymasz pod poduszką? telefon
        6. Jaka jest twoja największa wada? leniiiistwo
        7. Czego nie lubisz u mężczyzn/ kobiet? Dlaczego? egoizmu. bo tak
        8. Jaki był najgorszy film, który widziałaś/ łeś? 'hmm,nie wiem
        9. Jakie jest twoje ulubione powiedzonko? tentego
        10. Jak brzmiałyby twoje 3 życzenia do złotej rybki? dużo pieniędzy, miłości i zdrowia
        11. Gdzie chciałabyś/ chciałbyś być zaproszona/ zaproszony na randkę? na spacer?
        12. Ulubiona sentencja? 'Pamiętaj kim byłeś"
        13. Przeżyłaś/ łeś kiedyś prawdziwą miłość? nje
        14. Czy miewasz momenty, w których chciałabyś/ chciałbyś cofnąć czas? oj tak
        15. Czy według ciebie Bóg istnieje, czy to tylko bajka dla łatwowiernych ludzi?---
        16. O czym byłaby książka, którą byś napisała/ napisał?o prawdziwym życiu
        17. Jaki zawód chciałabyś/ chciałbyś mieć? fotograf może?
        18. Czy wierzysz w wielką, nieskończoną miłość? tak
        19. Co lubisz jeść? wszystko co niezdrowe ;p
        20. Czym ci można zaimponować? postawą wobec życia
        21. Twój ulubiony wokalista? najprawdopodobniej Chris Martin łamane przez Robert Pattinson [i nie, nie ze względu na zmierzchowego Edzia]
        22. Jaka jest twoja ulubiona piosenka? Death and all his Friends
        23. 5 rzeczy, które musisz zrobić przed 18-stką?nie mam pojęcia.
    • rudejestwredne Re: Kilka pytań. : ) 27.12.10, 20:49
      1. Używanie nie poprawnego j. polskiego, wtrącanie słów z innych języków.
      2. Telefon i iPod
      3. Panikuje
      4. Hipermarkecie
      5. Telefon albo iPoda
      6. Obrażam się, marudzę, muszę być idealna i nie potrafię się przyznać do porażki, jestem upierdliwa.
      7. Nie lubię jak ciągle gadają, zachowują się jak wieśniaki, bekają i nie mają klasy. Nie lubie też brudnych i rozwalających się butów. Od razu milej jak facet ładnie wygląda.
      8. Najnudniejszy to chyba Każdy chce być Włochem.
      9. makabra?
      10. Szczęśliwa przyszłość, bezproblemowe życie, a 3 życzenie zostawiłabym na później.
      11. Byle gdzie, ważne z kim. Jesli osoba miałaby klasę i to coś to wymyśliłaby coś fajnego nawet na cmentarzu.
      12. Nie mam ;D
      13. Nie
      14. Oooooo taaaaaaak!!! Ciągle je miewam.
      15. Mam nadzieję, że istnieje.
      16. Napewno znalazłby się tam wątek z romansem.
      17. Nie mam ppojęcia.
      18. Chciałabym wierzyć.
      19. Frytki z serem.
      20. Charakterem i wygladem.
      21. Dużo iich.
      22.Duzo ich
      23. Miałam listę ale nie pamiętam.
    • paattii Re: Kilka pytań. : ) 28.12.10, 00:11
      1. Co według ciebie jest obciachowe?blachary,tapeciary itd.
      2. Bez czego nie ruszasz się z domu?bez komórki,karty miejskiej i legitymacji i kluczy od domu
      3.Samolot, którym lecisz ma poważną awarię. Co robisz?stosuje się do poleceń załogi
      4. Wolisz zakupy w warzywniaku czy hipermarkecie?hipermarkecie
      5. Co trzymasz pod poduszką? nic
      6. Jaka jest twoja największa wada?moje często krótko-chwilowe wybuchy złości po których mi najzwyczajniej głupio
      7. Czego nie lubisz u mężczyzn/ kobiet? Dlaczego?że mimo jako osoba przebywająca dużo i od dziecko przebywająca w towarzystwie płci przeciwnej i jako tako rozumująca ich tok myślenia nie zawsze umiem się z nimi dogadać tak jak trzeba
      8. Jaki był najgorszy film, który widziałaś/ łeś?"Kevin sam w domu" i co roku to samo się zaczyna
      9. Jakie jest twoje ulubione powiedzonko?"Ch*j bombki strzelił, choinki nie będzie"--->mojego dziadka
      10. Jak brzmiałyby twoje 3 życzenia do złotej rybki?1.abym przeżyła długie i szczęśliwe życie z moim Pawełkiem.
      2. Abym zawsze umiała wybierać najlepszą drogę w zyciu
      3. Abym miała maly domek z małą działką i mogła w nim mieszkać z moją niewielką rodziną.

      11. Gdzie chciałabyś/ chciałbyś być zaproszona/ zaproszony na randkę? W takie miejsce gdzie można rozstawić namiot. gdzie doskonale widać gwiazdy przy czystym nocnym niebie i gdzie jest bardzo romantycznie i cicho
      12. Ulubiona sentencja?"Śmierć jest spokojna, łatwa. Życie jest trudniejsze" I nie dlatego, że ze Zmierzchu tylko po prostu bardzo pasuje do mojego życia i moich żalów do pewnej osoby...
      13. Przeżyłaś/ łeś kiedyś prawdziwą miłość?Pierwsze było prawdziwe zauroczenie. Była by miłość gdybym lepiej poznała chłopaka.
      A teraz przeżywam prawdziwą miłość i mam wielką nadzieję że tak jak jest pozostanie na zawsze.

      14. Czy miewasz momenty, w których chciałabyś/ chciałbyś cofnąć czas?Jestem osobą robiącą coś zanim pomyśli 3 razy, więc tak
      15. Czy według ciebie Bóg istnieje, czy to tylko bajka dla łatwowiernych ludzi?tak... choć wydaje mi się ostatnio nie do końca taki jaki jest opisywany...
      16. O czym byłaby książka, którą byś napisała/ napisał?o dziewczynie, nastolatce, która pokonuje problemy życiowe, ale nie takie nastolatkowe jak brak chłopaka czy pryszcz. Tylko trochę trudniejsze
      17. Jaki zawód chciałabyś/ chciałbyś mieć?Ja będę informatyczką!!!!
      18. Czy wierzysz w wielką, nieskończoną miłość?tak. choć rzadko się zdarza
      19. Co lubisz jeść?dużo rzeczy... fast foody, owoce, warzywa, mamine obiadki, chińszczyznę
      20. Czym ci można zaimponować?Umiejętnością nie poddawania się i postawienia się tłumowi
      21. Twój ulubiony wokalista?brak
      22. Jaka jest twoja ulubiona piosenka?brak
      23. 5 rzeczy, które musisz zrobić przed 18-stką?nie mam. mam po prostu dobrze przeżyć ten czas
    • bluetights Re: Kilka pytań. : ) 28.12.10, 21:34
      1. Białe kozaczki, sandały i skarpetki.
      2. Komórka, błyszczyk.
      3. Zwijam się w kulkę i modlę. xd
      4. W markecie.
      5. Pamiętnik. ahaha ; D
      6. Potrafię zakochać się w kimś, kto kocha się we mnie aktualnie, choć wcześniej mnie obrzydzał. ahahahahhah
      7. Faceci : tego, że myślą tylko o 1. Kobiety : Że plotkują ! [ sama tego nie robię ]
      8. Żaden xd
      9. " Yy.. mleko?"
      10. By każdy na świecie żył w szczęściu, miłości i wierze.
      [ wtedy nie byłoby żadnego zła, no chyba, że dla kogoś szczęściem jest gnicie w więzieniu np. xd ]
      11. Do parku.
      12. Nie mam chyba, sama nw.
      13. Hmmm...
      14. Kiedyś miałam, ale już nie.
      15. Istnieje!
      16. Pamiętnik pisany przez nastolatkę. Już się przymierzam, na razie sa same opowiadania xd
      17. Chciałabym mieć swoją pracownię artystyczną i żeby każdy obraz był mnóstwo wart- pomogłabym kazdej akcji charytatywnej! ; D
      18. Tak
      19. Wegetariańskie dania.
      20. Ojj, dużo .
      21. Taylor Momsen - The Pretty Reckless
      22. Just tonight - The Pretty Reckless
      23. Nie mam takich celów. ; D


    • blah___rock Re: Kilka pytań. : ) 28.12.10, 22:01
      1. Dziewczyny ubierające się tak samo.... -_-
      2. Telefon , Ipod
      3. Prawdopodobnie krzyczę " wszyscy umrzemy" xd
      4. Hipermarket (większy tłum)
      5. Nic (?)
      6. Trudno wybrać...
      7. hmm
      8. New Moon ;x
      9. -
      10. Mieszkanie w NY , hmm nieśmiertelność dla wybranych osób xd , kotopies haha..
      11. Spacer wystarczy.
      12. "expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing"
      13. Nope.
      14. Nie , lubię uczyć się na błędach
      15. Mam nadzieje że istnieje i w to wierze...
      16. O narkotykach , uzależnienia <3
      17. Fotograf , weterynarz czy coś ; s
      18. Nie ''
      19. Sałatki <3333
      20. Poczuciem humoru
      21. Np: Howlin' Pelle Almqvist ...
      22. Obecnie
      23. Haha mam mało czasu i chyba dokonałam tego czego chciałam...
    • innocence_ Re: Kilka pytań. : ) 28.12.10, 22:14

      1. Co według ciebie jest obciachowe? tapeta na twarzy -.-
      2. Bez czego nie ruszasz się z domu? bez komórki
      3.Samolot, którym lecisz ma poważną awarię. Co robisz? ojej, nie wiem xD
      4. Wolisz zakupy w warzywniaku czy hipermarkecie? w hipermarkecie
      5. Co trzymasz pod poduszką? nic
      6. Jaka jest twoja największa wada? za bardzo się ostatnio wszystkim przejmuję
      7. Czego nie lubisz u mężczyzn/ kobiet? Dlaczego?chamstwa
      8. Jaki był najgorszy film, który widziałaś/ łeś? Śluby panieńskie
      9. Jakie jest twoje ulubione powiedzonko? wtf?! i można i tak.
      10. Jak brzmiałyby twoje 3 życzenia do złotej rybki? chciałaby mieć możliwość wyjazdu do Hiszpanii a pozostałe 2 zachowam dla siebie.
      11. Gdzie chciałabyś/ chciałbyś być zaproszona/ zaproszony na randkę? Ymh, nie wiem xd
      12. Ulubiona sentencja? nic mi teraz do głowy nie przychodzi ;c
      13. Przeżyłaś/ łeś kiedyś prawdziwą miłość? prawdziwą? nie.
      14. Czy miewasz momenty, w których chciałabyś/ chciałbyś cofnąć czas?tak.
      15. Czy według ciebie Bóg istnieje, czy to tylko bajka dla łatwowiernych ludzi?Szczerze, to zaczynam wątpić ..
      16. O czym byłaby książka, którą byś napisała/ napisał?o narkotykach.
      17. Jaki zawód chciałabyś/ chciałbyś mieć? nie mam pojęcia, wciąż zmieniam 'plany'
      18. Czy wierzysz w wielką, nieskończoną miłość?tak.
      19. Co lubisz jeść? mandarynki ^^
      20. Czym ci można zaimponować?poczuciem humoru (:
      21. Twój ulubiony wokalista? Pih.
      22. Jaka jest twoja ulubiona piosenka? oj, nie mam takiej jednej.
      23. 5 rzeczy, które musisz zrobić przed 18-stką? tatuaż, kolczyk monroe, koncert Piha, wyjazd do Hiszpanii i nic mi nie przychodzi dalej do głowy ;p
    • lullabys Re: Kilka pytań. : ) 28.12.10, 22:46
      1. Opalenizna zimą, głupota tongue_out
      2. Bez spodni big_grin
      3. Raz się żyję i tak nic nie poradzę na to, że samolot ma awarie tongue_out cool Pewnie jakiś strach by był wink
      4. Hipermarket- większy wybór cool
      5. Pod poduszką to wiele rzeczy... tongue_out od długopisów, po mp3, książki, zeszyty, telefon, aż do cyfrówki wink
      6. Jestem strasznym uparciuchem big_grin
      7. Musiałabym się zastanowić
      8. Najgorszy ? Hmm... Jakiś taki z bollywood wink
      9. Nie mogę sobie przypomnieć w tej chwili big_grin
      10. Chcę do USA, Chcę spotkać ulubionych aktorów i żeby moja rodzinka i zwierzęta były zdrowe
      11. Na randkę ? Hmm... Do zoo małpy giglać tongue_out Tak serio to na lodowisko lub do lasu na spacer wink
      12. Carpe diem
      13. Nie
      14. Marzę o tym wink
      15. Oczywiście, że istnieje
      16. O czymś fantastycznym tongue_out
      17. Aktorka, kompozytorka lub ksiądz xD
      18. Co masz na myśli wielką, nieskończoną miłość ? suspicious
      19. Pizze big_grin
      20. Zaimponuje mi osoba, która ma własne zdanie i się go trzyma. Nie rzuca słów na wiatr i nigdy nie rezygnuje z obranego celu smile
      21. Pattinson się liczy ? xD Jeśli o wokalistkę chodzi to podziwiam Tarję Turunen i wokalistkę zespołu Within Temptation. Jeśli o wokalistę to wokalistę zespołu Skillet
      22. Tego dużo...
      23. ...

      PS Fajne pytania tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka