Dodaj do ulubionych

Pomocy! ( France)

06.08.10, 11:25
Hej Przedwczoraj przyjechała do mojej babci rodzina z Francji.
kuzynka babci jej córka z męzem i dwojgiem dzieci.Jeden ma 10 a drugi 15 lat.
I razem z moim kuzynem nie wiemy co sie z nimy bawic.Jedynie wczoraj gralismy
w koszykówke ale potem oni gdzies poszli .Dzis moze bedziemy sie kapac w
basenie bo jest ciepło ale co jutro?? co mamy robic? nie dogadamy sie z nimi
jedynie po angielsku troche
znacie jakies zabawy na podwórku lub w domu?? moze byc z piłką lub bez pliss
piszcie!!
Wulgarne komentarze zachowajcie dla siebie ..smile
Obserwuj wątek
    • pinky33 proszę! 06.08.10, 11:25
    • ann132 Re: Pomocy! ( France) 06.08.10, 11:27
      Nie wiem. Może pobawcie się w chowanego, albo w ciuciubabkę ? tongue_out
      • pinky33 Re: Pomocy! ( France) 06.08.10, 11:36
        ktos jeszcze??
        dzieki ann132
      • stay_away Re: Pomocy! ( France) 06.08.10, 11:44
        nie sądzę, żeby 15-latek chciał się bawić w ciuciubabkę xd.
        no a może weź ich raz na spacer, oglądnijcie razem jakiś film, pograjcie w
        jakieś gry na komputerze? nie mam pojęcia xd
        • pinky33 ! 06.08.10, 15:58

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka