Hej Przedwczoraj przyjechała do mojej babci rodzina z Francji.
kuzynka babci jej córka z męzem i dwojgiem dzieci.Jeden ma 10 a drugi 15 lat.
I razem z moim kuzynem nie wiemy co sie z nimy bawic.Jedynie wczoraj gralismy
w koszykówke ale potem oni gdzies poszli .Dzis moze bedziemy sie kapac w
basenie bo jest ciepło ale co jutro?? co mamy robic? nie dogadamy sie z nimi
jedynie po angielsku troche
znacie jakies zabawy na podwórku lub w domu?? moze byc z piłką lub bez pliss
piszcie!!
Wulgarne komentarze zachowajcie dla siebie ..