10.08.10, 10:39
Pamiętam, że jest tu trochę tegorocznych maturzystek, więc dlatego chciałabym się
dowiedzieć gdzie się dostałyście, na jaki kierunek?

Ja dostałam się tam, gdzie chciałam czyli na Fizjoterapię w Opolu smile

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • katsuumi_17 Re: Studia 11.08.10, 19:23
      Wow, fizjoterapia, świetny kierunek. A jakie przedmioty i na ile % zdałaś na maturze? No i
      czy test sprawnościowy był trudny? Sorry za pytanie, ale też zastanawiałam się nad tym
      kierunkiem.
    • kari17 Re: Studia 11.08.10, 22:50
      Matma - 32%
      Polski pisemny-64% ustny-30%
      Angielski pisemny-78% ustny 90%
      Biologia-26% big_grinbig_grin co mnie tym bardziej zdziwiło, że się dostałam xD

test sprawnościowy to przebiec 3 razy kopertę, miałam 7 na 10 punktów smile

bo ja się dostałam do wyższej medycznej zawodowej szkoły, ale na politechnice opolskiej
      oprócz tego trzeba było jeszcze wykonać skok w dal i rzucić piłką lekarską, ale tam nie
      zgłaszałam się ;]
      • katsuumi_17 Re: Studia 11.08.10, 23:27
        Ejże, no to powinno być prościutko. Tym bardziej, że zdaję te same przedmioty, tylko
        planuję trochę "wyżej" big_grin Może pomyślę nad tym kireunkiem, bo ostatnio jestem
        kompletnie rozdarta jeśli chodzi o wybór studiów, cała rodzina pomieszała mi w głowie.
    • malgorzattttaa studia 12.08.10, 10:51
      Ja poszłam odrazu na studia prywatne na Uczelnię Warszawską na Socjologię.
      Przynajmniej wiem za co płacęsmile (choć wysokość czesnego też mnie bardzo cieszy).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka