rosalie007 16.08.10, 13:45 czytalam książkę i naprawde mnie wzruszyła. Za to film.... Był ok, ale bez żadnych rewelacji...., a wy jak sądzicie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj