Dodaj do ulubionych

Nostalgia anioła

16.08.10, 13:45
czytalam książkę i naprawde mnie wzruszyła. Za to film.... Był ok, ale bez
żadnych rewelacji...., a wy jak sądzicie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka