Dodaj do ulubionych

Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejdź.

18.09.10, 22:06
Siemqq Kotki ;d

Mam pytanie...Wiem,dziwne,ale...moje pytanie jest takie : Czy miałyście kiedyś takie
myśli,że chciałybyście być chłopakiem,a nie dziewczyną.?Pytam,bo...po prostu jestem
ciekawa jak jest z Wami...nie myślcie,że jestem dziwna czy coś.Ja tylko pytam,tak?Więc
jak coś Ci się nie spodoba,to nie odpowiadaj na ten wątek i już.Proszę o odpowiedzi.

Wasza Laurilla kiss
Obserwuj wątek
    • laurilla Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:07
      No mówcie,proszę Was ;*
      • utleniona . 18.09.10, 22:11
        Ja nie miałam takich myśli, ale chłopaki mają dużo udogodnień w porównaniu do dziewczyn.
    • agacia.7 Niee. ;D 18.09.10, 22:12
      Zawsze cieszyłam się, że jestem dziewczyną.
      • eyeliner... . 18.09.10, 22:13
        no,czasami sie zdarzybig_grin
      • buniaczek541 Re: Niee. ;D 03.10.10, 16:45
        nigdy tak nie maiłam .
    • laurilla Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejdź tu. 18.09.10, 22:13
      Odpowiecie na moje pytanie.?Proszę ;*
    • laurilla Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:18
      Halo
    • leni Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:19
      nie, ale często mam fantazje bi. Nie wiem, chyba jestem biseksualna.
    • evanescence24 Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:20
      tak
      • nathaliee. Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:22
        ja jak byłam mała to myślałam jak by to było byc chłopcem. XD
        i zawsze uważałam ,że chłopcy mają lepiej z wielu powodów.
        ale i tak się cieszę ,że jestem dziewczyną .tongue_out
    • x.pati.x Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:21
      zdarzało się.
      • laurilla Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:23
        ;dd No właśnie mi się też zdarzało,i nie wiem,czy ze mną i z moim mózgiem jest dobrze ;dd
    • biedroneczko ` tuuu 18.09.10, 22:25
      jak miałam ze sześć lat to wiele razy żałowałam ze nie jestem chłopakiem a w
      sumie to miałam pretensje o to do rodziców big_grin hehe !. ciagle rodzice mi mówią ze
      od tak gdzieś 6 do 10 roku życia chodziłam taka fochata na nich za to ze jestem
      dziewczynką a nie chłopcem !. hehe ,!
      no i dobre, no !, no bo jak byłam mała to bardzo lubiłam grać w piłe ( ahhh..
      nadal uwielbiam ) no ale oczywiście mieszkałam dawniej na takim zadupiu gdzie
      nie było zadnych klubów piłkarskich dla dziewczynek wiec obraziłam sie na cały
      swiat.. ah, jaka ja byłam zła ;D;D<br />

      heh, juz mi przesżło. ii w sumie to spoko jest być dziewczyna ..
      pfe.
      • laurilla Re: ` tuuu 18.09.10, 22:30
        wink
    • nick_jonas_jb Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:29
      NIE tongue_out
    • pimpusia Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 22:33
      taak, mysle ze chlopcy maja latwiej i chyba wolalabym byc facetem tongue_out
    • andzia95 Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 18.09.10, 23:15
      W wieku przedszkolnym, ok 4-5 lat miałam manię bycia taką jak chłopcy. tongue_out Nie
      wiem dlaczego.. np. w salach były takie stoliczki po kilka osób, gdzie
      siedzieliśmy, rozmawialiśmy, bawiliśmy się. Ja wtedy siedziałam tylko z
      chłopakami. Przy jednym stoliczku też jadłam z nimi śniadania, obiadki. big_grin Albo
      jak dzieci leżakowały. Kilku najniegrzeczniejszych chłopców oczywiście tego nie
      robiło tylko biegało po całej sali, rozwalało klocki itd. W tym ja. tongue_out Teraz
      się cieszę, że jestem dziewczyną. xD
    • unborn_ Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 19.09.10, 10:16
      Mam takie myśli. Po prostu chciałabym zobaczyc, jak to jest, bo mnie to ciekawi.
    • jb.0la Nom. czesto dosc :) hehe wiem,dziwna jestem :PP 20.09.10, 19:07
    • pauu26 Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 20.09.10, 22:51
      na szczęście nie !
      • nikt. Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 21.09.10, 08:27
        myślę czasami jakby to było.
    • seneka4 Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 21.09.10, 13:56
      Myślę czasem jakby to było gdybym była chłopakiem. Jednak nie chciałabym być.
      Ale może jestem bi? ;>
    • justinlove1994 Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 21.09.10, 14:08
      nie wiem, ale chciałabym być chłopakiem : )
      mniej problemów, ale dziewczyny są bardziej... fajniejsze, więc cieszę się, że jestem
      dziewczyną . : D
    • linda Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 03.10.10, 02:38
      Tak wink jak byłam mała smile
    • iga18 Tak, czasami xDD 03.10.10, 08:06
    • mileymiley Nie, chlopaki to kretyni :P 03.10.10, 08:41
      Cieszę się, że jestem dziewczyną. wink
    • naomi. nie, naszczęście nie. 03.10.10, 08:45
      • lovebug ym. 03.10.10, 08:58
        ostatnio o tym myślałam, ale okazało się że jestem głupia, wypisując to, co oni mają lepszego
        i w głębi duszy, cieszę się że jestem dziewczyną.
    • nicoole Nie, bo to idioci. . . 03.10.10, 08:57
    • naataala Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 03.10.10, 09:04
      no ja kiedys chciałam byc chłopakiem ! big_grin alee , jednak wole zostać dziewczyną !
      Jak bym juz była chłopakiem to oczywiście jakimś ładnym big_grin XD
      Alee chłopacy muszą : przepuszczac dziewczyny ,w sql to własnie dziewczyny mają
      pierwszeństwo, chłopacy proszą o chodzenie , chłopacy proszą o taniec .. itp.
      zresztą dziewczyny tez mają duzoo problemów ! Wiec to sie chyb apo równo rokładaa ..
      " a sama juz nie wiem " ;d
    • lily53 Taaak. xD 03.10.10, 09:05
      Ja ostatnio jakoś tak częściej... xD Nie no, bo moim zdaniem faceci mają ze
      wszystkim łatwiej. T.T A my musimy robić wszystko : prać, gotować, do sklepu
      latać, dzieci rodzić >< xD No więc się często zastanawiam jakby to było gdybym
      była chłopakiem. big_grin
    • izuunia55 Re: Czy Wy macie czasem takie myśli ---> Wejd 03.10.10, 09:09
      nie, nigdy tak nie myślałam...wolę być dziewczynąsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka