Siemqq Kotki ;d
Mam pytanie...Wiem,dziwne,ale...moje pytanie jest takie : Czy miałyście kiedyś takie
myśli,że chciałybyście być chłopakiem,a nie dziewczyną.?Pytam,bo...po prostu jestem
ciekawa jak jest z Wami...nie myślcie,że jestem dziwna czy coś.Ja tylko pytam,tak?Więc
jak coś Ci się nie spodoba,to nie odpowiadaj na ten wątek i już.Proszę o odpowiedzi.
Wasza Laurilla