Otóż... Chciałabym zacząć naukę gry na pianinie, taką z nauczycielem. I
chciałabym o tym ponoć ciężkim i długotrwałym procesie z wami popisać.. Więc..
te co umieją - opowiedzcie mi mniej więcej ile to średnio trwa, czy szybko
opanowałyście grę na obie ręce, ile trzeba ćwiczyć i czy będę musiała w
najbliższym czasie sprawić sobie prawdziwe pianino, lub choćby cyfrowe, bo jak
na razie mam tylko taki keyboard ale raczej cienki...
No i jak macie jakieś przydatne informacje no to oczywiście poproszę