Dodaj do ulubionych

kojarzysz osobę powyżej? [2]

    • miastowa. Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 13.11.10, 13:25
      tak .
      • trufla Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 13.11.10, 13:31
        miastowa. - coś mi tam świta
        • linda trufla 13.11.10, 13:32
          kojarzę smile
          • malineczka2012 linda 13.11.10, 13:34
            kojarzę cię z tego wątka big_grin
            • amazinga Re: linda 13.11.10, 15:00
              słabo
              • majka04 amazinga 13.11.10, 15:10
                nie za bardzo ...
                • adrenaline Re: amazinga 13.11.10, 15:17
                  majka04 - jakiś taki nick znajomy
                  • linda adrenaline 13.11.10, 16:44
                    nie kojarzę
                    • amazinga Re: adrenaline 13.11.10, 16:47
                      linda - tak
                      • natip11 amazinga 13.11.10, 16:49
                        tak ;d
                        • magnaw18 natip11 - nie 13.11.10, 16:59
                          • rumianek_xd nie c;. 13.11.10, 17:04
                            • linda rumianek_xd 13.11.10, 17:04
                              nie
                              • magnaw18 linda 13.11.10, 17:08
                                tak
                                • amazinga Re: linda 13.11.10, 17:09
                                  już tak
                                  • adrenaline Amazinga 13.11.10, 17:35
                                    Kojarzę
                                    • magnaw18 adrenaline 13.11.10, 18:14
                                      troszeczkę
                                      • alexis69 magnaw18 13.11.10, 22:51
                                        tak kiss
                                        • linda alexis69 13.11.10, 22:54
                                          oczywiście smile
                                          • misio Re: linda 13.11.10, 22:59
                                            kojarzę smile
                                          • diamond_girl12 linda 13.11.10, 22:59
                                            kojarzę .
                                          • senseless linda 13.11.10, 22:59
                                            tak smile
                                            • magnaw18 senseless 14.11.10, 13:26
                                              nie
                                              • nora. magnaw18 14.11.10, 14:33
                                                mhm.
                                                • alexis69 nora. 14.11.10, 17:59
                                                  tak ;>
                                                  • linda alexis69 14.11.10, 18:22
                                                    takwink
                                                  • natip11 linda 14.11.10, 18:31
                                                    tak ;d
                                                  • linda natip11 14.11.10, 18:37
                                                    tak
                                                  • sokbananowy linda 14.11.10, 19:38
                                                    Kojarzę. ;p
                                                  • linda sokbananowy 14.11.10, 22:09
                                                    tylko z avataru
                                                  • nora. linda 15.11.10, 15:10
                                                    tak.
                                                  • natip11 nora. 15.11.10, 16:02
                                                    chyba tak ;d
    • pola16 nora. 15.11.10, 16:10
      tak
      • dark_candy_ @pola16 15.11.10, 16:16
        nie
        • nora. dark_candy 15.11.10, 19:41
          niestety nie. ale już teraz będę Cię kojarzyć, zawsze zapamiętuję. tongue_out
          • suede nora. 15.11.10, 19:46
            nie, niestety nie kojarzę :c
            • martunia1 Re: nora. 15.11.10, 19:54
              nie, nie kojarzę
              • linda martunia1 15.11.10, 20:23
                niee
                • natip11 linda 16.11.10, 14:30
                  tak ;d
                  • kakaa13 natip11 16.11.10, 14:41
                    yess ! #muchlove
                    • linda kakaa13 16.11.10, 17:06
                      nie kojarzę
                      • cherry_ linda 16.11.10, 17:10
                        kojarzę. ; )
                        • geniaaa cherry_ 16.11.10, 17:16
                          kojarzę.
                        • nora. cherry_ 16.11.10, 17:16
                          mhm ; P
                          • kakaa13 nora. 16.11.10, 18:17
                            nie
                            • pola16 kakaa13 - tak :). 16.11.10, 18:24
                              • trufla pola16 - tak 16.11.10, 18:57
                                • magnaw18 trufla 16.11.10, 22:21
                                  nie za bardzo
                                  • natip11 magnaw18 17.11.10, 14:41
                                    niee ;d
                                  • nora. magnaw18 17.11.10, 14:42
                                    no tak.
                                    • pola16 nora. tak ;d. 17.11.10, 14:56
                                    • pola16 nora. tak ;d. 17.11.10, 14:56
                                      • natip11 pola16 17.11.10, 15:14
                                        yy.. nie xd
                                        • geniaaa natip11 17.11.10, 15:24
                                          kojarzę.
                                          • czekoladowa_14 Re: natip11 17.11.10, 15:30
                                            niee
                                            • natip11 czekoladowa_14 17.11.10, 17:27
                                              nie ;d
                                              • norrmalna natip11 18.11.10, 20:32
                                                niestety nie
                                                • alexrusso norrmalna 18.11.10, 20:39
                                                  nie confused
    • shewerewolf norrmalna 18.11.10, 20:38
      Nick niewiele mówi, jest bardzo tajemnicza i intrygująca smile
      • natip11 shewerewolf 18.11.10, 20:42
        tak ;d
        • geniaaa natip11 18.11.10, 20:47
          taak. c;
          • alexrusso geniaaa 18.11.10, 20:53
            nie uncertain
            • andziulkaxd alexrusso 18.11.10, 20:56
              taaak xD
            • cherry_ alexrusso 18.11.10, 20:57
              tak. wink
          • lov_aa Re: natip11 18.11.10, 20:56
            nie xd
            • alexrusso lov_aa 18.11.10, 20:58
              nie uncertain
            • geniaaa lov_aa 18.11.10, 21:00
              nie e.
              • cherry_ geniaaa 18.11.10, 21:01
                oczywiście. wink
                • alexrusso cherry_ 18.11.10, 21:03
                  no pewnie ! big_grinbig_grin
                  • patula26@buziaczek.pl *alexrusso - Nuie ;p 18.11.10, 21:24
                    • linda patula26@buziaczek.pl 18.11.10, 21:32
                      chyba tak
                      • l.gaga Re: patula26@buziaczek.pl 18.11.10, 21:57
                        nie kojarzęuncertainniestety
                        • imperativ Re: patula26@buziaczek.pl 18.11.10, 22:03
                          nie.
                          • linda imperativ 18.11.10, 22:04
                            nie
                        • made_in_italia l.gaga 18.11.10, 22:03
                          Nie kojarzę wink
                        • tarja_jean Re: 18.11.10, 22:04
                          nieee tongue_out
                          • xooxoo tarjajen 19.11.10, 20:38
                            nie kojarzę
                            • currant_ @xooxoo 20.11.10, 12:27
                              nie kojarzę.
    • miastowa. Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 20.11.10, 12:23
      xooxoo

      no pewnie że kojarzę .
      • trufla Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 20.11.10, 12:30
        miastowa. - kojarzę
      • alexrusso miastowa 20.11.10, 12:30
        troszkę kwiat
        • cherry_ alexrusso 20.11.10, 12:33
          już mówiłam, kojarzę big_grin
          • magnaw18 cherry_ 20.11.10, 12:35
            niestety nie
            • alexrusso magnaw18 20.11.10, 12:37
              nie
              • xxxnikusxxx +. 20.11.10, 12:39
                alexrusso - tak.
            • xicaughtmyselfx magnaw18 20.11.10, 12:38
              taaak . ; d
              • magnaw18 Re: magnaw18 20.11.10, 14:06
                • magnaw18 xicaughtmyselfx - tak 20.11.10, 14:06
                  • nora. magnaw18 20.11.10, 16:04
                    no tak.
                    • trufla Re: magnaw18 20.11.10, 18:22
                      nora. - raczej nie
                      • rumianek_xd trufla 20.11.10, 19:32
                        trochę.
                        • smiley. rumianek_xd, nie. 20.11.10, 19:36
    • senseless smiley. 21.11.10, 22:06
      nie tongue_out
      • magnaw18 senseless - nie 21.11.10, 22:42
        • linda magnaw18 21.11.10, 22:45
          oczywiście wink
          • alexrusso linda 22.11.10, 20:30
            coś mi świta big_grinbig_grin
            • jonatte_ alexrusso 22.11.10, 20:35
              Kojarzę Cię. Czytałam kilka Twoich wątków smile
              • alexrusso jonatte_ 22.11.10, 20:43
                oczywiście big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                • jonasfan alexrusso 22.11.10, 20:51
                  Nie ;/
                  • keysi jonasfan 22.11.10, 20:53
                    chyba kojarzę tongue_out
                    • alexrusso keysi 22.11.10, 20:58
                      nie
                      • cotton.caandyy. alexrusso 22.11.10, 21:04
                        kojarzę ;pp
                        • pola16 cotton.caandyy. tak 22.11.10, 21:11
                          • cherry_ pola16 23.11.10, 14:45
                            tak. wink
                            • pola16 cherry_ - tak;). 23.11.10, 18:20
    • miastowa. Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 23.11.10, 19:54
      pola16

      tak . smile
      • zigii Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 23.11.10, 20:00
        miastowa. - niestety nie.
        • pola16 zigii tak 23.11.10, 20:04
          • temptation pola16 23.11.10, 20:39
            oczywiście że tak wink .
            • alexrusso temptation 23.11.10, 20:43
              oczywiście smile
              • geniaaa alexrusso 23.11.10, 20:46
                nie za bardzo.
              • temptation alexrusso 23.11.10, 20:57
                tak kojarzę smile .
                • super_star Re: alexrusso 04.12.10, 22:25
                  pola16
                  oczywiście , że kojarzę wink)
                • super_star partyintheusa 04.12.10, 22:39
                  nie kojarzę
              • pudel alexrusso 23.11.10, 20:59
                tak kojarzę
                • magnaw18 pudel 23.11.10, 21:56
                  nie
                  • linda magnaw18 24.11.10, 06:29
                    taak
                    • xooxoo linda 24.11.10, 07:22
                      kojarzę .
                      • linda xooxoo 24.11.10, 07:45
                        ja też ; ) z avatara..
                        • magnaw18 linda 24.11.10, 21:28
                          taaak smile
                          • temptation magnaw18 25.11.10, 15:42
                            nie kojarzę . ;]
                            • natip11 temptation 25.11.10, 20:09
                              tak ; )
                              • temptation natip11 26.11.10, 15:48
                                Ja również Cię kojarzę ;].
                                • magnaw18 temptation 26.11.10, 15:52
                                  trochę
                  • pola16 magnaw18 - tak 27.11.10, 15:59
                    Ale już chyba to mówiłam ;d.
    • miastowa. Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 26.11.10, 16:47
      magnaw18

      kojarzę ; )

      • currant_ @miastowa. 26.11.10, 16:49
        kojarzę.
      • cherry_ Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 26.11.10, 16:53
        miastowa. - kojarzę wink
    • klaudi073 cherry_ 26.11.10, 16:54
      cherry_-kojarzę
      • magnaw18 klaudi073 26.11.10, 17:51
        klaudi073 nie
        • linda magnaw18 26.11.10, 20:39
          no jasne , że taak ! wink
          • temptation linda 27.11.10, 12:05
            oczywiście że tak wink
            • juulek Re: linda 27.11.10, 12:28
              Nom ;]
              • magnaw18 juulek 27.11.10, 14:44
                nie
                • alexrusso magnaw18 27.11.10, 14:45
                  tak !
                  • miley124 Re: alexrusso 27.11.10, 14:46
                    kojarzę!
                    • geniaaa miley124 27.11.10, 14:47
                      niestety nie.
                    • linda miley124 27.11.10, 14:51
                      Zdaje się , że przed chwilą mnie zaprosiłaś smile
                      • miley Re: miley124 27.11.10, 14:56
                        tak kijarzę z komów
                        • linda miley 27.11.10, 15:32
                          Ja też mniej więcej
                          • currant_ @linda 27.11.10, 15:38
                            jasne , że kojarzę.
                            • selciaaa Re: 27.11.10, 15:44
                              currant nie kojarze
                              • miastowa. Re: 27.11.10, 15:48
                                kojarzę ; pp
                                • agzii14 Re: 27.11.10, 15:52
                                  nie kojarzę. tongue_out
                                • linda miastowa. 27.11.10, 15:53
                                  kojarzę wink
                                  • linda agzii14 27.11.10, 15:54
                                    nie kojarzę
                                    • misio Re: linda 27.11.10, 16:20
                                      zawsze jak wchodzę w ten wątek muszę trafić na ciebie xD
                                      kojarzę...
                                      • natip11 misio 27.11.10, 16:59
                                        niee xd
                                        • pola16 natip11- tak. 27.11.10, 17:04
                                          • by_moonlight pola16 27.11.10, 17:08
                                            Kojarzę.
                                            • magnaw18 by_moonlight 27.11.10, 17:23
                                              nie
                                              • linda magnaw18 27.11.10, 22:40
                                                Tak. Coś mało osób tu ostatnio zagląda.
                                                • kara4454 linda 27.11.10, 23:43
                                                  kojarze xddd
                                                  • kara4454 Re: linda 27.11.10, 23:44
                                                    kara4454 napisał(a):

                                                    > kojarze xddd


                                                    ostatnio ciągle sie na ciebie natykam xd
                                                  • temptation kara4454 28.11.10, 11:23
                                                    nie , nie kojarzę cię .
                                                  • magnaw18 te 28.11.10, 16:35
                                                  • magnaw18 tem 28.11.10, 16:35
                                                  • magnaw18 temptation - tak 28.11.10, 16:35
                                                  • morelka227 Re: temptation - tak 28.11.10, 16:37
                                                    magnaw18- tak sobie
                                                  • cukierkowa09 morelka227 - niestety nie .. 28.11.10, 16:41
                                                  • miley124 cukierkowa09 28.11.10, 16:44
                                                    tak
                                                  • misio Re: miley124 28.11.10, 19:07
                                                    nie tongue_out
                                                  • xicaughtmyselfx misio 28.11.10, 19:13
                                                    niestety nie .
                                                  • cherry_ xicaughtmyselfx 28.11.10, 19:20
                                                    troszkę. ; )
                                                  • kara4454 cherry_ 28.11.10, 19:21
                                                    coś tam kojarze
                                                  • miley Re: misio 28.11.10, 19:20
                                                    taaaaaaaaakkkkkkkk
                                                  • natip11 miley 30.11.10, 14:48
                                                    nie xd
                                                  • alexrusso natip11 30.11.10, 19:37
                                                    nie
                                                  • linda alexrusso 30.11.10, 20:25
                                                    kojarzę
                                                  • nora. linda 01.12.10, 17:10
                                                    tak .
                                                  • temptation nora. 02.12.10, 19:50
                                                    chyba...
                                                  • oliiviia temptation 02.12.10, 22:04
                                                    no. ;q
                                                  • jonatte_ 02.12.10, 22:09
                                                    Trochę kojarzę. : - )
                                                  • magnaw18 jonatte_ 03.12.10, 16:36
                                                    nie
                                                  • temptation magnaw18 03.12.10, 21:42
                                                    tak wink) .
                                                  • linda temptation 03.12.10, 21:45
                                                    Ja tu wszystkich z was kojarzę
                                                  • temptation linda 04.12.10, 11:39
                                                    Ja tez kojarzę . ; ) . ciągle te same osoby tu są .
                                                  • alexrusso Temtation 04.12.10, 13:09
                                                    oczywiście że kojarzę.
                                                  • adzia1517 Re:alexrusso 04.12.10, 13:15
                                                    tak troche to cię kojarze ale nie zabardzo big_grin
                                                  • trufla adzia1517 04.12.10, 13:21
                                                    nie
                                                  • xooxoo trufla 04.12.10, 13:23
                                                    tak .
                                                  • chotnick xooxoo 04.12.10, 13:26
                                                    nie kojarze smile
                                                  • alexrusso chotnick 04.12.10, 13:27
                                                    nie kojarzę.
                                                  • xooxoo alexrusso 04.12.10, 13:30
                                                    kojarzę.
                                                  • miastowa. Re: alexrusso 04.12.10, 15:00
                                                    xooxoo

                                                    kojarzę smile
                                                  • magnaw18 miastowa. 04.12.10, 15:37
                                                    tak smile
                                                  • misio Re: magnaw18 04.12.10, 19:55
                                                    nie...
                                                  • stokroteckaa08 Re: magnaw18 04.12.10, 20:00
                                                    nie
                                                  • klaudynka553 Re...... 04.12.10, 20:01
                                                    nie
                                                  • decode misio 04.12.10, 20:00
                                                    ee. nie? c;
                                                  • linda decode 04.12.10, 20:03
                                                    No nareszcie ktoś kogo kojarzę pół na pół. Kiedyś natykałam się na twoje wypowiedzi. Teraz się to nie zdarza i w tym o to rezultacie kojarzę bardziej twój nick i to , że kiedyś udzielałaś się bardziej. Tak mi się wydaje.
                                                  • sokbananowy Re: decode 04.12.10, 20:14
                                                    Kojarzę wink
                                                  • wiki3113 Re: decode 04.12.10, 20:21
                                                    tak trochęwink
                                                  • pola16 wiki3113-nie. 04.12.10, 20:32
                                                  • partyinthe_usa Re: Pola116 - widzialam twojego posta gdzies .. 04.12.10, 22:35
                                                    Nie
                                                  • magnaw18 partyinthe_usa 05.12.10, 00:11
                                                    nieee
    • senseless magnaw_18 05.12.10, 10:48
      nie.
      • trufla senseless 05.12.10, 12:43
        tak troszkę
        • linda trufla 05.12.10, 13:48
          taaa...
          • pinkcaffe Re: trufla 05.12.10, 13:51
            Tak wink
            • temptation pinkcaffe 05.12.10, 14:34
              Nie , nie kojarzę Cię
              • misio Re: temptation 05.12.10, 16:28
                kojarzę smile
                • pinkcaffe Re: temptation 05.12.10, 16:37
                  Niestety nie, nie kojarzę
                  • paulla1872 Re: temptation 05.12.10, 16:48
                    nie kojarze
                    • xxdulxx Re: temptation 05.12.10, 16:53
                      niee .
                      • pinkcaffe Re: temptation 05.12.10, 19:51
                        niee
                        • linda pinkcaffe 05.12.10, 20:10
                          niee
                          • anahi_loveyou linda 05.12.10, 20:15
                            kojarzę. wink
                            • pinkcaffe Re: linda 05.12.10, 20:29
                              Niestety niee
                              • linda pinkcaffe 05.12.10, 21:05
                                no ja też nie
                                • senseless linda 05.12.10, 21:38
                                  hahahaahha, tak big_grin
                                  • magnaw18 senseless 05.12.10, 22:01
                                    nie
                                    • temptation magnaw18 06.12.10, 15:06
                                      tak kojarzę.
                                      • magnaw18 temptation 07.12.10, 14:26
                                        tak
                                        • misio Re: magnaw18 07.12.10, 17:17
                                          nie bardzo... xD
                                          • temptation Re: magnaw18 07.12.10, 17:43
                                            chyba taki nick obił mi się już kiedyś o uszy .. aczkolwiek nie należysz do użytkowników których od razu rozpoznaję.
                                            • temptation to powyżej to o ''misio'' 07.12.10, 17:43
                                              ; ) .
                                              • bohaterka temptation 09.12.10, 13:02
                                                Kojarzę. smile
                                                • misio Re: bohaterka 09.12.10, 13:58
                                                  pare razy widziałam komentarze pod artykułami wink więc kojarzę
                                                  • alexrusso misio 09.12.10, 18:25
                                                    Nie kojarzę. I'm sorry. wink
                                                  • temptation alexrusso 09.12.10, 19:46
                                                    kojarzę ; ))).

                                                  • linda temptation 10.12.10, 23:18
                                                    taaa
                                                  • bad_alex linda 10.12.10, 23:28
                                                    nie
                                                  • linda bad_alex 10.12.10, 23:46
                                                    ja też nie
                                                  • decode linda 11.12.10, 08:09
                                                    no jasne. c;
                                                  • lenisis Re: decode. 11.12.10, 13:14
                                                    no, cos tam kojarze xd
                                                  • trufla lenisis 12.12.10, 08:10
                                                    nie za bardzo
                                                  • paramore_lol Re: lenisis 12.12.10, 09:18
                                                    trufla-nie kojarzesmile
                                                  • laleczka. Re: lenisis 12.12.10, 09:22
                                                    leniss - coś tam kojarzę wink
                                                  • linda laleczka. 12.12.10, 13:21
                                                    nie bardzo sad
                                                  • jonasfan linda 12.12.10, 13:34
                                                    Kojarzę
                                                  • xxxnikusxxx jonasfan. 12.12.10, 13:41
                                                    nie.
                                                  • emila xxxnikusxxx 12.12.10, 13:47
                                                    Nie kojarzęuncertain
                                                  • myoshi emila 12.12.10, 13:55
                                                    nie.
                                                  • flo. . 12.12.10, 13:56
                                                    nie, niestety.
                                                  • fryzura_mamy Re: xxxnikusxxx 12.12.10, 13:56
                                                    Nie zabardzo...
                                                  • gorzata.14 Re: xxxnikusxxx 12.12.10, 13:57
                                                    nie kojarzę
                                                  • pola16 gorzata.14-nie. 12.12.10, 14:09
                                                  • pudel pola 16 - tak 12.12.10, 14:13
                                                  • sandy Pudel -tak! 12.12.10, 17:13
                                                  • laleczka. Re: Pudel -tak! 12.12.10, 17:16
                                                    yhy
                                                  • lovebug . 12.12.10, 17:19
                                                    nie
                                                  • szatynka. lovebug 12.12.10, 17:22
                                                    kojarzę .
                                                  • niemampomyslu szatynka-nie 12.12.10, 17:22
                                                  • serduchowo niemampomysłu 12.12.10, 17:28
                                                    nie kojarzę, ale świetny nick xD
                                                  • natip11 serduchowo 12.12.10, 17:34
                                                    chyba tak ;d
                                                  • niemampomyslu Re: serduchowo 12.12.10, 20:09
                                                    a dziękuję xD
                                                    osoby powyżej nie znam.
                                                  • nora. niemampomyslu 13.12.10, 08:30
                                                    nie kojarzę Cię, ale masz fajny nick hah.
                                                  • olciaaa03 nora. 13.12.10, 08:38
                                                    do dzisaj cie nie kojazylam big_grin
                                                  • alexrusso olciaaa03 13.12.10, 11:02
                                                    nie



                                                    alexrussokwiat
                                                  • niemampomyslu :) 13.12.10, 14:51
                                                    Oj, znowu dziękuję :x
                                                    alexrusso chyba nie kojarzę, chociaż może kiedyś obiła mi się o uszy.
                                                  • linda niemampomyslu 13.12.10, 15:44
                                                    Nie kojarzę ani trochę aczkolwiek teraz napewno będę kojarzyła bo masz dość orginalny nick tongue_outsurprisedsurprised
                                                  • crazykryska Re: niemampomyslu 13.12.10, 15:51
                                                    linda. - nie kojarze.
                                                  • geniaaa crazykryska 13.12.10, 15:57
                                                    nie.
                                                  • szatynka. crazykryska . 13.12.10, 15:58
                                                    nie kojarzę .
                                                  • natip11 szatynka. 13.12.10, 16:16
                                                    tak ;d
                                                  • nora. natip11 13.12.10, 19:30
                                                    mhm, tak .
    • senseless nora. 13.12.10, 20:25
      nom smile
      • geniaaa senseless 13.12.10, 21:30
        tak.
        • linda geniaaa 13.12.10, 22:57
          kojarzę wink
          • currant_ @linda 14.12.10, 11:50
            kojarzę. :33
            • lilow. currant_ 14.12.10, 11:55
              kojarze XD
              • currant_ @lilow. 14.12.10, 12:08
                kojarzę. <:
                • nora. currant_ 14.12.10, 15:11
                  no pewnie ; )
                  o, masz avatar nowy xD
                  • natip11 nora. 14.12.10, 15:15
                    tak ;p
                    • nevermind_ Re: natip11 14.12.10, 15:19
                      niee.
                      • linda nevermind_ 15.12.10, 12:55
                        nie kojarzę
                        • miley lindia 15.12.10, 13:00
                          z tabeli najaktywniejsze kotki
                          • natip11 miley 15.12.10, 14:32
                            kojarzę z kilku wątków.
                            • niemampomyslu natip11 15.12.10, 14:33
                              coś mi się obiło o uszy...
                              • pola16 niemampomyslu-nie. 15.12.10, 14:39
        • senseless pola16 15.12.10, 14:45
          nie.
          • dosia321 senseless 15.12.10, 15:05
            yy niestety nie ;/
            • misio Re: dosia321 15.12.10, 15:21
              nie tongue_out
              • nora. Re: dosia321 15.12.10, 18:25
                nein .
                • linda nora. 16.12.10, 22:39
                  taaa, nawet
                  • senseless linda 18.12.10, 20:16
                    tia smile
                    • jamaja220 Re: senseless 18.12.10, 20:24
                      nie za bardzo , ale coś mi świta
                      • linda jamaja220 19.12.10, 15:05
                        niee
                        • marsjanka115 x__x 29.12.10, 09:30
                          @linda

                          tiaaa

                          • nora. marsjanka115 29.12.10, 10:06
                            tak.
                            • alice94_ Nora 29.12.10, 10:24
                              Niee .
                              • made_in_italia alice94_ 29.12.10, 10:37
                                Nie wink
                                • pixie14 made_in_italia 29.12.10, 10:42
                                  nie ^^tongue_out
                                  • salivia pixie14 29.12.10, 10:45
                                    nie
                                    • nora. salivia 29.12.10, 10:58
                                      nie .
                                      • juliaa1998 Re: nora 29.12.10, 11:05
                                        nie kojażę
                                        • koniara8 juliaa1998 29.12.10, 11:07
                                          Kojarzę. Heh też mam na imię Julka i jestem z 98. big_grin
                                          • linda koniara8 29.12.10, 11:37
                                            nie bardzo
                                            • nora. linda 29.12.10, 11:51
                                              kojarzę ; )
                                              • stay_away nora 29.12.10, 13:29
                                                kojarzę.
                                                • fryzura_mamy Re: stay_away 29.12.10, 13:34
                                                  kojarze
                                                  • niemampomyslu fryzura_mamy 29.12.10, 13:38
                                                    kojarzę.
                                                  • nora. niemampomyslu 29.12.10, 15:31
                                                    heh, kojarzę.
                                                  • keejsza nora. 29.12.10, 15:35
                                                    kojarze.xd
                                                  • dulce12_rbd Re: keejsza 29.12.10, 15:37
                                                    kojarzę, kojarzę.
                                                  • linda dulce12_rbd 29.12.10, 15:45
                                                    niee
    • klaudi073 dulce12_rbd 29.12.10, 15:44
      chyba kojarzę..^^
      • smola klaudi073 29.12.10, 15:57
        z Avka tak , ale tak to nie big_grin
        • nora. Re: klaudi073 29.12.10, 20:39
          nein .
          • czekladoowa nora 30.12.10, 10:55
            nie smile
            • keejsza czekladoowa 30.12.10, 21:47
              nie. xd
              • good_enough keejsza 24.01.11, 20:21
                niestety nie kojarze
                • natip11 good_enough 25.01.11, 19:05
                  nie kojarzę ;d
                  • temptation natip11 26.01.11, 16:42
                    kojarzę ; ) .
                    • nikki temptation 27.01.11, 18:53
                      koooojarzęsmile
                      • miastowa. Re: nikki 27.01.11, 18:57
                        kojarzę
                        • temptation Re: nikki 27.01.11, 21:39
                          kojarze bardzo dobrze wink
                          • miastowa. Re: 29.01.11, 11:37
                            temptation

                            kojarzę
                            • temptation miastowa. 29.01.11, 11:53
                              oczywiście że kojarzę wink .
                              • good_enough temptation 31.01.11, 19:01
                                kojarzę wink
                                • niemampomyslu good_enough-nie. 31.01.11, 19:12
                                  • happiness niemampomyslu 31.01.11, 19:17
                                    Kojarzę smile
                                    Mam Cię w znajomych big_grin
                                    • linda happiness 31.01.11, 22:56
                                      coś tam kojarzę....suspicious
                                      • misio Re: linda 01.02.11, 19:19
                                        kojarzę smile
                                        • inka13 misio . 04.02.11, 14:29
                                          Niestety nie kojarzę . ; /


                                          inka13 ; )
                                          • nora. inka13 04.02.11, 20:43
                                            nie kojarzę.
                                            • koniara8 nora. 04.02.11, 20:47
                                              Niestety, nie.
                                              • january29 koniara8 04.02.11, 20:52
                                                nie ;/
                                              • bieberlovekasia Re: nora. 04.02.11, 20:54
                                                eeeeee nieznam cie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111 uncertain;/
                                                • myslicielka123 Re: nora. 04.02.11, 20:59
                                                  bieberlovekasia
                                                  nie znam jeszczesad
                                                  • temptation myslicielka123 05.02.11, 19:37
                                                    nie kojarzę . sory.
                                                  • roksanaroxana Re: myslicielka123 07.02.11, 12:03
                                                    kojarze po nicku piwo
                                                  • sha Re: myslicielka123 07.02.11, 18:25
                                                    Często się udziela, więc po nicku kojarzę. wink
                                                  • koniara8 sha 07.02.11, 18:32
                                                    niestety nie .
                                                  • pola16 koniara8-tak. 07.02.11, 18:39
                                                  • charlotte__ pola16 07.02.11, 18:43
                                                    niestety nie.
                                                  • szatynka charlotte__ 07.02.11, 18:46
                                                    Kurczę, nie kojarzę.
                                                  • kara4454 szatynka 07.02.11, 18:50
                                                    coś tą nazwe skądś kojarze ale avataru już nie
                                                  • sakura134 Re: charlotte__ 07.02.11, 18:51
                                                    Nie kojarzę.
                                                  • inka13 Re: sakura134 07.02.11, 19:47
                                                    Sorry nie kojarzę . ; /
                                                  • koniara13 inka13 07.02.11, 19:53
                                                    Nie
                                                  • stokrotka_q Re: inka13 07.02.11, 22:19
                                                    nie
                                                  • bodysoul Re: inka13 07.02.11, 22:24
                                                    nie xD
                                                  • inka13 Re: ; ) 12.02.11, 19:58
                                                    nie kojarzę ...
                                                  • lolisia_xdd Re: ; ) 12.02.11, 20:04
                                                    nie. xd
                                                  • diamond_girl12 lolisia_xdd 12.02.11, 20:09
                                                    Nie kojarzę ...
                                                  • inka13 Re: ; ) 12.02.11, 20:10
                                                    niestety nie .
                                                  • roksanaroxana Re: ; ) 13.02.11, 15:54
                                                    sorry,nie
                                                  • miastowa. Re: ; ) 16.02.11, 16:36
                                                    roksanaroxana tak
                                                  • madzia2710 Re: ; ) 16.02.11, 16:51
                                                    miastowa.
                                                    Tak, mam cię w znajomych.
                                                  • mikessa Re: ; ) 16.02.11, 18:24
                                                    madzia2710

                                                    nie kojarzę
    • trufla Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 16.02.11, 20:13
      mikessa - nie kojarzę
      • koniara8 Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 16.02.11, 20:22
        trufla - coś mi świta wink
    • chocolatex koniara8 16.02.11, 22:06
      Niestety nie.
      • january29 chocolatex 19.02.11, 11:52
        niestety confused
        • sw33t_girl :) 19.02.11, 12:14
          Nie...
          • marty1203 Re: :) 19.02.11, 12:22
            Nie
            • becia123x Re: :) 19.02.11, 12:32
              niestety nie kojarzę.
              • lulalolu becia123x 19.02.11, 12:35
                nie kojarze
                • koaal lulalolu. 19.02.11, 12:40
                  nie kojarzę big_grin


                  pomożesz? <3
                  • chocolatex koaal 19.02.11, 12:51
                    Kojarzę. smile
                    • truskaax3 Re: koaal 20.02.11, 20:04
                      niestety , nie kojarzę .
                      • misio Re: truskaax3 20.02.11, 21:41
                        chyba kojarzę smile
                        • truskaax3 Re: misio 21.02.11, 08:04
                          Ja Ciebie też kojarzę ; ) .
                          • karola_483_th Re: misio 01.03.11, 15:48
                            Nie kojarzę.
                            • plombrng_mary karola_483_th 16.08.11, 16:24
                              coś kojarzę wink

                              dziękuję za uwagę
                              • alexis69 plombrng_mary 17.08.11, 02:28
                                kojarzę. (;
                                • ilovevampires16 alexis69 17.08.11, 18:11
                                  Kojarzę ;] big_grin
                                  • kristen_94 Re: alexis69 18.08.11, 19:22
                                    Kojarzę
                                    • sammy kristen_94 18.08.11, 19:27
                                      nie kojarzę
                                      • smileyy776 Re: sammy 18.08.11, 19:31
                                        kojarzę
    • pola16 smileyy776-tak ;d. 18.08.11, 19:45
      • nickiminaj Re: smileyy776-tak ;d. 18.08.11, 19:49
        średnio, ale tak.
        • not4u_boysxd nickiminaj - tak kojarzę.. 18.08.11, 19:54
        • estrellaa Re: smileyy776-tak ;d. 18.08.11, 19:54
          troszeczkę ..
          • pola16 estrellaa-oczywiście, że tak :). 18.08.11, 19:58
            • estrellaa Re: pola16 - jasne , jasne ; * 18.08.11, 20:02
              • wiki3113 Re: pola16 - jasne , jasne ; * 18.08.11, 20:11
                chyba nie
                • plombrng_mary Re: pola16 - jasne , jasne ; * 18.08.11, 20:14
                  hmm... raczej nie uncertain

                  dziękuję za uwagę
              • klaudia_25 . 18.08.11, 20:12
                O dziwo skądś kojarzę ^^
                • sammy klaudia_25 18.08.11, 20:17
                  nie kojarzę xD
                  • alexis69 sammy 18.08.11, 20:19
                    takcool
                    • anahi_loveyou alexis69 18.08.11, 20:20
                      kojarzę wink
                      • sammy anahi_loveyou 18.08.11, 20:22
                        no jasne że kojerzębig_grin
                        • plombrng_mary sammy 18.08.11, 20:42
                          coś świta tongue_out

                          dziękuję za uwagę
                          • estrellaa Re: sammy 20.08.11, 22:06
                            niee
                            • merley_ Re: sammy 21.08.11, 12:26
                              nie.
                              • kropeczka23 Re: sammy 21.08.11, 13:40
                                niezbyt tongue_out
                                • trufla Re: sammy 21.08.11, 13:51
                                  Niestety nie
                                  • estrellaa Re: sammy 21.08.11, 13:53
                                    tak trochę .
                                    • sammy Re: sammy 21.08.11, 18:27
                                      estrellaa- tak trochę, coś mi świtasmile
                                      • song Re: sammy 21.08.11, 18:33
                                        sammy- Coś tam kojarzę po awatarze, ale słabo.
                                        • trufla Re: sammy 22.08.11, 08:55
                                          kojarzę, kojarzę
                                          • winia Re: sammy 22.08.11, 08:58
                                            Trufla- kojarzę
                                            • sammy Re: sammy 22.08.11, 13:18
                                              winia- sorki nie kojarzę
                                              • anahi_loveyou sammy 22.08.11, 13:34
                                                kojarzę kojarzę wink OFFM big_grin
                                                • niemampomyslu Re: anahi_loveyou 22.08.11, 13:38
                                                  kojarzę, kojarzę.
                                                  • never_ niemampomyslu 22.08.11, 13:41
                                                    kojarzę troszeczkę. założyła chyba wątek o GD.
                                                  • vasine never_ 29.08.11, 00:52
                                                    nie kojarzę
                                                  • vampire44 Re: never_ 29.08.11, 18:00
                                                    niestety, nie
                                                  • winia Re: never_ 30.08.11, 20:02
                                                    vamipire44-nie kojarzę
                                                  • kropeczka23 winia... ; / 31.08.11, 14:18
                                                    winia.. sorki nie :p


                                                    Zapraszam na mojego bloga gdzie możesz zgarnąć nagrody. : > Wybieramy też najładniejsza gwiazdę 2011r. :]
                                                  • niemampomyslu kropeczka23 31.08.11, 14:21
                                                    ehm... chyba tak.
                                                  • roksanaroxana . 31.08.11, 14:23
                                                    Nie i nie spamuj.
                                                  • nickiminaj Re: . 31.08.11, 14:24
                                                    nie
                                                  • niemampomyslu nickiminaj 31.08.11, 14:26
                                                    oczywiście, że kojarzę.
                                                  • abbey_girl niemampomyslu 31.08.11, 15:47
                                                    Głupie pytanie, oczywiście, ze kojarzę smile
                                                  • niemampomyslu Re: niemampomyslu 31.08.11, 15:50
                                                    jak bym mogła nie kojarzyć Rebela? <3
                                                  • trufla Re: niemampomyslu 31.08.11, 15:58
                                                    no oczywiście, że kojarzę ; D
                                                  • abbey_girl Re: niemampomyslu 31.08.11, 16:03
                                                    Kojarzę smile
                                                  • nickiminaj Re: 31.08.11, 16:04
                                                    chyba nie ..
                                                  • stand_out Re: 31.08.11, 16:25
                                                    coś kojarzę. ;=)
                                                  • ania98 Re: 31.08.11, 16:37
                                                    nie ...sad
                                                  • vanilia0207 Re: ;] 31.08.11, 16:42
                                                    ania98- nie kojarzę.
                                                  • niemampomyslu vanilia0207-nie. 31.08.11, 16:48
                                                  • jb.0la niemampomyslu-oczywiście. ^^ 31.08.11, 17:01
                                                  • not4u_boysxd jb.0la - tak 31.08.11, 17:22
                                                  • dark_candy_ not4u_boysxd 31.08.11, 17:23
                                                    nie
                                                  • smileyy776 Re: ;] 31.08.11, 18:13
                                                    nie kojarzę...
                                                  • niemampomyslu smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:16
                                                  • smileyy776 Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:21
                                                    niemampomyslu - no jasne <3
                                                  • koniara13 31.08.11, 18:22
                                                    smileyy776- kojarzę
                                                  • gorzata.14 ;D 31.08.11, 18:26
                                                    koniara13 - kojarzę wink
                                                  • niemampomyslu Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:23
                                                    a jakżeby inaczej? <3
                                                  • niemampomyslu Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:23
                                                    to było do smiley, ale koniare też kojarzę.
                                                  • gorzata.14 Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:28
                                                    niemampomysłu - nie kojarzę xd
                                                  • dark_candy_ Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:33
                                                    gorzata.14 , kojarzę : )
                                                  • sammy Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:33
                                                    dark_candy_- kojarzę wink
                                                  • sammy xxx 31.08.11, 18:33
                                                    gorzata.14 - trochę kojarzę wink
                                                  • miszee Re: xxx 31.08.11, 19:17
                                                    Niestety nie kojarzę XD
                                                  • miley138 Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 03.09.11, 00:39
                                                    Niestety nie sad
                                                  • roksanaroxana Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 03.09.11, 00:57
                                                    nie
                                                  • miley138 Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 04.09.11, 20:31
                                                    Wiem tylko, że jest w najaktywniejszych Kotkach big_grin

                                                    Przede mną confused
                                                  • kropeczka23 Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 09.09.11, 15:05
                                                    Nie Xd

                                                    a mnie ??
                                                  • kropeczka23 Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 11.09.11, 11:16
                                                    sama sb kojarze Xd
                                                    tongue_out
                                                  • estrellaa Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 11.09.11, 16:31
                                                    tak .
                                                  • pola16 estrella- tak ;d. 11.09.11, 17:02
    • plotkarka002 Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 11.09.11, 16:58
      nie kojarzęuncertain
      • klaudia_25 . 11.09.11, 16:59
        Nie kojarzę sad
        • pola16 klaudia_25- troszkę ;p. 11.09.11, 17:03
        • shadow_ Re: . 11.09.11, 17:04
          kojarzę.
          • roksanaroxana Re: . 11.09.11, 17:05
            tak
            • fanclubkovu @roksanaroxana 11.09.11, 17:14
              chyba tak
              • trufla Re: @roksanaroxana 11.09.11, 17:18
                nie
                • never_ Re: @trufla 11.09.11, 17:30
                  tak
                  • shadow_ @never_ 11.09.11, 17:33
                    tak.;d
                    • dark_candy_ @shadow_ 11.09.11, 17:37
                      nie
                      • flo. . 11.09.11, 18:09
                        niestety nie.
                        • estrellaa flo. tak trochę . 11.09.11, 18:17
                          • gola. nie wiem. 11.09.11, 19:23
                            • sylwek11 ... 11.09.11, 19:36
                              tak ; D
                              • reigai @sylwek11 11.09.11, 19:41
                                nie
                                • trufla Re: @sylwek11 11.09.11, 19:44
                                  reigai - tak
                                  • ania98 Re: trufli nie 11.09.11, 20:04
                                    • dark_candy_ @ania98 11.09.11, 20:17
                                      nie
                                      • estrellaa Re: @ania98 18.09.11, 16:21
                                        niee
                                        • by_moonlight estrellaa 18.09.11, 20:56
                                          Kojarzę. :]
                                          • reigai @by_moonlight 18.09.11, 21:02
                                            nie
                                          • afera101 Re: estrellaa 18.09.11, 21:03
                                            nie kojarzęę sad
                                            • miley138 Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 25.09.11, 23:33
                                              Czasem tam zobaczę przy kometnowaaniu tongue_out

                                              Pamiętam, ze miał/a avek z Black Eyed Peas big_grin
                                              • danka_96 Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 26.09.11, 06:20
                                                chyba
                                                • dark_candy_ @danka_96 26.09.11, 14:14
                                                  nie
                                                  • xmadziunia14x dark_candy 26.09.11, 15:02
                                                    Nie. ; )
                                                  • sakura134 Re: 26.09.11, 15:42
                                                    Nie. Od kiedy jesteś na kotku?
                                                  • trufla Re: 26.09.11, 16:31
                                                    nie
                                                  • kara4454 Re: kara4454 26.09.11, 16:34
                                                    tak
                                                  • sweet_princess. kara4454 26.09.11, 16:35
                                                    nie .
                                                  • kara4454 Re: kara4454 26.09.11, 17:04
                                                    nie
                                                  • estrellaa Re: kara4454 26.09.11, 17:09
                                                    tak
                                                  • kara4454 Re: kara4454 26.09.11, 17:22
                                                    nie.
                                                  • flo. . 26.09.11, 17:30
                                                    no jakże nie mogłabym nie znać MCRmy Karoliny! :d
                                                  • kara4454 Re: kara4454 26.09.11, 18:11
                                                    a jak ja bym mogła nie znać MCRmy Dominiki ^^
                                                    pozdrawiam XD
                                                  • smileyy776 Re: kara4454 27.09.11, 10:15
                                                    kojarzę...
                                                  • mhmm.zuz smiley776 27.09.11, 12:38
                                                    tak, tak znam wink
                                                  • sasetka54 @mhmm.zuz 27.09.11, 14:02
                                                    nie.
                                                  • gorzata.14 . 27.09.11, 14:07
                                                    sesetka54 - tak
                                                  • laleczka. Re: . 27.09.11, 14:19
                                                    gorzata.14 trochę smile
                                                  • estrellaa Re: . 27.09.11, 17:35
                                                    nie..
                                                  • xmadziunia14x Re: . 27.09.11, 18:28
                                                    nope.
                                                  • forgotten... Re: . 27.09.11, 19:00
                                                    niee .. xd
                                                  • estrellaa Re: . 27.09.11, 19:22
                                                    nie
                                                  • kara4454 Re: kara4454 28.09.11, 18:20
                                                    coś tam kojarze
                                                  • estrellaa Re: kara4454 28.09.11, 18:31
                                                    kojarze
                                                  • hanisiaa estrella 28.09.11, 18:40
                                                    coś mi świta.. ee.. kwiat
                                                  • good_enough @hanisiaa 28.09.11, 18:41
                                                    Niestety nie kojarzę smile
                                                  • lovesick good_enough 28.09.11, 18:48
                                                    nie.
                                                  • estrellaa Re: good_enough 28.09.11, 19:04
                                                    niee , jakoś nie .
                                                  • fanclubkovu estrellaa 28.09.11, 19:05
                                                    gdzieś tam znam wink
                                                  • estrellaa Re: estrellaa 28.09.11, 19:13
                                                    troszkę .
                                                  • ilona3 Re: estrellaa 28.09.11, 19:15
                                                    przeczytałam na twoim profilu że jesteś plumubearg_mary czy coś tam...a więc powiem że znam cie...indifferent
                                                  • ilona3 To było do fanclubkovu! 28.09.11, 19:16
                                                  • fanclubkovu Re:ilona3 28.09.11, 19:21
                                                    gdzieś tam tongue_out

                                                    P.S jak fajnie mieć nick którego nikt nie potrafi powtórzyć ^^
                                                  • sammy Re:xxx 01.10.11, 17:37
                                                    fanclubkovu
                                                    w ogóle cię nie kojarzę sorrysmile
                                                  • estrellaa Re:xxx 02.10.11, 19:05
                                                    troszkę
                                                  • kropeczka23 Re:xxx 14.10.11, 20:05
                                                    Takk :d
                                                  • miley138 Re: Kojarzysz osobę powyżej? 17.10.11, 00:02
                                                    Czasem widziałam nick i tyle smile
                                                  • estrellaa Re: Kojarzysz osobę powyżej? 17.10.11, 16:33
                                                    jakoś nie bardzo
                                                  • sammy Re: Kojarzysz osobę powyżej? 20.05.12, 18:35
                                                    estrellaa kojarzę kojarzę smile
                                                  • nessy96 Re: Kojarzysz osobę powyżej? 20.05.12, 20:43
                                                    sammy - kojarzę smile
                                                  • roxxxy Re: Kojarzysz osobę powyżej? 31.05.12, 14:40
                                                    nessy96 - nie kojarzę
                                                  • katy97 Re: Kojarzysz osobę powyżej? 31.05.12, 18:55
                                                    roxxxy - kojarzę
                                                  • roxxxy Re: Kojarzysz osobę powyżej? 02.06.12, 08:40
                                                    katy97 - kojarzę wink
                                                  • funny_girl Re: Kojarzysz osobę powyżej? 02.06.12, 09:53
                                                    Roxxxy-oczywiście big_grin
                                                  • mrucz Re: Kojarzysz osobę powyżej? 15.08.12, 11:58
                                                    funny girl - nie big_grin
                                                  • sammy Re: Kojarzysz osobę powyżej? 15.08.12, 12:04
                                                    mrucz- nie
                                                  • shirayuki Re: Kojarzysz osobę powyżej? 15.08.12, 13:00
                                                    sammy-Nie,ale masz ładny avatar.
                                                  • noicomipowiesz Re: Kojarzysz osobę powyżej? 15.08.12, 13:17
                                                    shirayuki- nie, nie kojarzę
                                                  • mrucz noicomipowiesz 16.08.12, 20:16
                                                    tak kojarzę Cię smile
                                                  • kotkaevita15 Re: Kojarzysz osobę powyżej? 18.08.12, 22:43
                                                    noicomipowiesz - widziałam już taki avatar jaki ona ma, więc może kiedys jak przeglądalam kotka natknęłam się na nią. wink)
                                                  • mrucz Re: Kojarzysz osobę powyżej? 23.08.12, 23:22
                                                    kotkaevita15 - emmm nie.
                                                  • shirayuki Re: Kojarzysz osobę powyżej? 08.09.12, 07:38
                                                    mrucz-tak
    • justa567 Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 08.09.12, 09:38
      Tak
      • riri48 Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 08.09.12, 10:12
        Tak wink
        • xdliv13xd Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 08.09.12, 10:41
          riri48- owszem kojrzęwink
          • sammy Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 08.09.12, 18:46
            xdliv13xd- nie za bardzo
            • loczek151 Re:.. 08.09.12, 21:13
              sammy: niestety nie kojarzę
              • smile.love Re:.. 14.09.12, 19:23
                loczek151 - coś mi świta big_grin
                • shirayuki Re:;3 17.09.12, 20:32
                  smile.love - Kojarzę. Lekko,ale zawsze.
                  • mrucz Re:;3 09.05.13, 19:31
                    shirayuki-nie, zupełnie nie kojarzę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka