trufla Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 13.11.10, 13:31 miastowa. - coś mi tam świta Odpowiedz Link Zgłoś
nora. dark_candy 15.11.10, 19:41 niestety nie. ale już teraz będę Cię kojarzyć, zawsze zapamiętuję. Odpowiedz Link Zgłoś
shewerewolf norrmalna 18.11.10, 20:38 Nick niewiele mówi, jest bardzo tajemnicza i intrygująca Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 20.11.10, 12:23 xooxoo no pewnie że kojarzę . Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 23.11.10, 20:00 miastowa. - niestety nie. Odpowiedz Link Zgłoś
misio Re: linda 27.11.10, 16:20 zawsze jak wchodzę w ten wątek muszę trafić na ciebie xD kojarzę... Odpowiedz Link Zgłoś
kara4454 Re: linda 27.11.10, 23:44 kara4454 napisał(a): > kojarze xddd ostatnio ciągle sie na ciebie natykam xd Odpowiedz Link Zgłoś
temptation linda 04.12.10, 11:39 Ja tez kojarzę . ; ) . ciągle te same osoby tu są . Odpowiedz Link Zgłoś
adzia1517 Re:alexrusso 04.12.10, 13:15 tak troche to cię kojarze ale nie zabardzo Odpowiedz Link Zgłoś
linda decode 04.12.10, 20:03 No nareszcie ktoś kogo kojarzę pół na pół. Kiedyś natykałam się na twoje wypowiedzi. Teraz się to nie zdarza i w tym o to rezultacie kojarzę bardziej twój nick i to , że kiedyś udzielałaś się bardziej. Tak mi się wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
partyinthe_usa Re: Pola116 - widzialam twojego posta gdzies .. 04.12.10, 22:35 Nie Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Re: magnaw18 07.12.10, 17:43 chyba taki nick obił mi się już kiedyś o uszy .. aczkolwiek nie należysz do użytkowników których od razu rozpoznaję. Odpowiedz Link Zgłoś
misio Re: bohaterka 09.12.10, 13:58 pare razy widziałam komentarze pod artykułami więc kojarzę Odpowiedz Link Zgłoś
niemampomyslu Re: serduchowo 12.12.10, 20:09 a dziękuję xD osoby powyżej nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
niemampomyslu :) 13.12.10, 14:51 Oj, znowu dziękuję :x alexrusso chyba nie kojarzę, chociaż może kiedyś obiła mi się o uszy. Odpowiedz Link Zgłoś
linda niemampomyslu 13.12.10, 15:44 Nie kojarzę ani trochę aczkolwiek teraz napewno będę kojarzyła bo masz dość orginalny nick Odpowiedz Link Zgłoś
koniara8 juliaa1998 29.12.10, 11:07 Kojarzę. Heh też mam na imię Julka i jestem z 98. Odpowiedz Link Zgłoś
bieberlovekasia Re: nora. 04.02.11, 20:54 eeeeee nieznam cie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111 ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
sha Re: myslicielka123 07.02.11, 18:25 Często się udziela, więc po nicku kojarzę. Odpowiedz Link Zgłoś
kara4454 szatynka 07.02.11, 18:50 coś tą nazwe skądś kojarze ale avataru już nie Odpowiedz Link Zgłoś
plombrng_mary Re: pola16 - jasne , jasne ; * 18.08.11, 20:14 hmm... raczej nie dziękuję za uwagę Odpowiedz Link Zgłoś
never_ niemampomyslu 22.08.11, 13:41 kojarzę troszeczkę. założyła chyba wątek o GD. Odpowiedz Link Zgłoś
kropeczka23 winia... ; / 31.08.11, 14:18 winia.. sorki nie :p Zapraszam na mojego bloga gdzie możesz zgarnąć nagrody. : > Wybieramy też najładniejsza gwiazdę 2011r. :] Odpowiedz Link Zgłoś
niemampomyslu Re: niemampomyslu 31.08.11, 15:50 jak bym mogła nie kojarzyć Rebela? <3 Odpowiedz Link Zgłoś
smileyy776 Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:21 niemampomyslu - no jasne <3 Odpowiedz Link Zgłoś
niemampomyslu Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:23 a jakżeby inaczej? <3 Odpowiedz Link Zgłoś
niemampomyslu Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:23 to było do smiley, ale koniare też kojarzę. Odpowiedz Link Zgłoś
gorzata.14 Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:28 niemampomysłu - nie kojarzę xd Odpowiedz Link Zgłoś
dark_candy_ Re: smiley-oczywiście, ze tak. 31.08.11, 18:33 gorzata.14 , kojarzę : ) Odpowiedz Link Zgłoś
miley138 Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 04.09.11, 20:31 Wiem tylko, że jest w najaktywniejszych Kotkach Przede mną Odpowiedz Link Zgłoś
miley138 Re: Kojarzysz osobę powyżej ? 25.09.11, 23:33 Czasem tam zobaczę przy kometnowaaniu Pamiętam, ze miał/a avek z Black Eyed Peas Odpowiedz Link Zgłoś
kara4454 Re: kara4454 26.09.11, 18:11 a jak ja bym mogła nie znać MCRmy Dominiki ^^ pozdrawiam XD Odpowiedz Link Zgłoś
ilona3 Re: estrellaa 28.09.11, 19:15 przeczytałam na twoim profilu że jesteś plumubearg_mary czy coś tam...a więc powiem że znam cie... Odpowiedz Link Zgłoś
fanclubkovu Re:ilona3 28.09.11, 19:21 gdzieś tam P.S jak fajnie mieć nick którego nikt nie potrafi powtórzyć ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
miley138 Re: Kojarzysz osobę powyżej? 17.10.11, 00:02 Czasem widziałam nick i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
shirayuki Re: Kojarzysz osobę powyżej? 15.08.12, 13:00 sammy-Nie,ale masz ładny avatar. Odpowiedz Link Zgłoś
noicomipowiesz Re: Kojarzysz osobę powyżej? 15.08.12, 13:17 shirayuki- nie, nie kojarzę Odpowiedz Link Zgłoś
kotkaevita15 Re: Kojarzysz osobę powyżej? 18.08.12, 22:43 noicomipowiesz - widziałam już taki avatar jaki ona ma, więc może kiedys jak przeglądalam kotka natknęłam się na nią. ) Odpowiedz Link Zgłoś
xdliv13xd Re: kojarzysz osobę powyżej? [2] 08.09.12, 10:41 riri48- owszem kojrzę Odpowiedz Link Zgłoś