Dodaj do ulubionych

Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ?

26.09.10, 16:00
Otóż jestem ciekawa, jak to się stało, że weszliście na stronę Kotek.pl ? Ktoś Wam ją
polecił, czy może wpadliście na nią przez przypadek? Dlaczego postanowiliście założyć tu
konto i czy po pierwszym spotkaniu z Kotek.pl zaczęliście z niego korzystać
regularnie czy od czasu do czasu, jak się przypomni? Piszcie, każdy kto wejdzie na ten
wątek. Zobaczmy, co lub kto zaciągnęło Nas na Kotek.pl ! Liczę na Was, kociaki, mrrr! <3

UŻYTKOWNICY KOTEK.PL ŁĄCZMY SIĘ!


'luv ya, honey!
Obserwuj wątek
    • x.pati.x Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:03
      ja natknęłam się na tę stronę ok. półtora roku temu.
      miałam już tutaj dwa konta i do oby dwóch zgubiłam hasło xd
      od tego czasu zaglądam tu regularnie smile
      • zakochanie Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:04
        Jeden aktywny kotek już jest ;]
      • eyeliner... Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:06
        tak po prostu chciałam tapete na kompa w kotki i napisałam w google kotek
        i wyskoczyła ta stronka tongue_out
        • zakochanie Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:11
          miałam dokładnie tak samo xD, wcześniej, niecałe 2 lata temu, byłam tu anonimowa,
          dopiero niedawno miałam chwilę czasu i założylam konto. ^^
      • lola013 Przez stronę lula.pl :) 26.09.10, 16:06
        wchodzę tu regularnie i już jestem tu od dawna, za to przestałam wchodzić na
        lula.pl
    • whiplash. Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:06
      ja trafiłam tutaj przez przypadek, po prostu kiedyś wpisałam w google 'kotek' :p
    • currant_ . 26.09.10, 16:08
      byłam kiedyś u koleżanki i weszła na ta stronkę.
      potem ja w domu zrobiłam to samo.
      z nudów zrobiłam konto.
      potem przez dłuższy czas nie wchodziłam.
      aż kiedyś z nudów weszłam na swoje konto.
      poszperałam po stronce.
      następnego dnia zrobiłam to samo.
      i tak mnie to wciągneło , że jestem tu z wami do dziś i myślę , że jeszcze długi czas z
      wami pobęde. ;*


      <3
      • kari116 Re: . 26.09.10, 16:12
        koleżanka miała konto i mnie to zaciekawiło i tez se zrobiłam, ale już potem nie
        wchodziłam. I od jakiegoś miesiąca, albo więcej znowu wchodzę regularnie smile
        • magdzia997 Re: . 26.09.10, 16:17
          Ja od znajomych. Po prostu mówili o tej stronie, dlatego postanowiłam zobaczyć co to.
          No i mi sie spodobała i wchodziłam na nia codziennie. A kilka dni temu postanowiłam
          założyć konto !smile
    • iga18 Sama nie wiem xD 26.09.10, 16:10
    • good_honey Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:11
      Koleżanka mi pokazała tą strone. To moje 4(?) konto.
      Sama nie wiem czemu postanowiłam tu założyć konta...Pierwsze było takie dla fanu, a później chciałam zacząć od zera.




      www.formspring.me/goodhoney
      • olgx 2,5 lata z kotkiem! 26.09.10, 16:18
        prawie 3, szukałam jakichś inofrmacji o jakiejs gwiazdce. Od tego czasu jestem
        tu codzinnie.
    • koralina94 Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:21
      Jakoś tak przez przypadek weszłam. Znam tą stronę już jakieś dwa lata, ale niedawno się
      zalogowałam, bo nie można było inaczej komentarzy pisać:p
      • fun Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:24
        rok temu zalozylam przez kolezanke sie dowiedzialam o stronce na poczatku nie
        mialam konta iwec tak byloby dluzej;p
      • zakochanie Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:24
        No to tak jak ja wink
        • zakochanie @koralina94 26.09.10, 16:26
          mój wpis ' No to tak jak ja wink ' skierowany do Ciebie
    • olcissia_1998 Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:26
      Rok temu moja starsza siostra Klaudia bardzo często wchodziła na www.kotek.pl ...

      Wkońcu chciałam zobaczyć jak ta stronka wygląda skoro ją aż tak ciekawi. I zobaczyłam
      tam wiele nowinek ze świata gwiazd. I wkońcu tak się złorzyło, że wchodziłam na tą
      stronkę codziennie. Teraz jest tak, że to ja częściej wchodzę. Moja siostra coraz rzadziej
      wchodzi na stronę, bo idzie w tym roku na studia. A ja już zdąrzyłam sobie zrobić konto i
      teraz zastanawiam się nad wybraniem avatara(bo jak narazie mam tę zwyczajną szarą
      bukę ;-/ ). I przyznam, że to bardzo fajna stronka, bo jest wiele plotek i nowinek ze świata
      mody i gwiazd show biznesu smile

      Pozdrawiam!!!!!!!!

    • frutella_xd Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:28
      Jakieś 2,5 lata temu trafiłam na nią przez przypadek, ale zalogowałam się 8 miesięcy temu.
    • nika_xddd Kotek.pl 26.09.10, 16:31
      Ja zauważyłam jak kuzynka wchodzi na tą stronę i też zaczęłam na nią wchodzić
      jak widać wink
    • ashley_1985 Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:32
      Koleżanka często tu wchodziła żeby poczytać plotki,któregoś dnia ja też weszłam
      założyłam konto i wchodzę tu codziennie smile
      • klama_kcmil Zaczęło się od tego, że... 26.09.10, 16:34
        Jakieś 1,5 roku temu po prostu czytałam artykuły o Miley i dodawałam komentarze jako
        gość, później już trzeba było się logować, aby komentowac no i już. Z kotkiem jest do
        dziś, ponad rok serce.
    • pauu26 Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:39
      na kotka wchodziłam jak jeszcze nie było tych wszystkich kont.
      potem miałam problem z założeniem jakiegoś, a jak już założyłam to mi po jakimś
      czasie zapomniałam hasła. Próbowałam założyć nowe, ale się nie dało. I
      przypomniałam se hasło xd
      A jak poznałam ?
      hmm nie pamiętam xd
    • zakochanie Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 16:48
      Knock, knock, knoock!
      Piszcie kiss
      • emm. Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 17:53
        ja poznałam tą stronę czytając jakiegoś bloga i tam była właśnie informacja o
        kotku wink a konto założyłam mniej więcej rok po tym ;]
    • seneka4 Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 19:00
      Prowadziłam kilka blogów m. in. o Avril Lavigne i potrzebowałam jakiś informacji
      odnośnie tej gwiazdy. Natknęłam się na kotka ,kilka artykułów mnie
      zainteresowało i oczywiście forum. Więc założyłam tu konto ,spodobał mi się
      także ładny wygląd stronki.
      • lilii_95 Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 19:31
        przez banner jakiś.
        • karmel_ Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 19:32
          nie pamiętam. ale kiedyś było o wiele lepiej. teraz to się takie gó... zrobiło.
    • rose_ byłam u wujka google no i on mi powiedział, że... 26.09.10, 19:37
      tu są ploty o hanci montanci (kiedyś ją lubiłam - aa, tak wiem, to strasznee)!
      ;3 Przez dłuższy czas zwano mnie anonimem, aż narodziła się nieanonimowa rołs. ; **
    • denessa Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 19:38
      z jakieś 3 lata temu szukałam gier z koleżanką . i taj jakoś na kotka trafiło . wink od tego czasu wchodzę tu regularnie . na początku nie zakładałam konta tylko pisałam jako gość ale potem dodawać jako gość już nie można było więc założyłam . ogólnie to tak prawie od początku tu jestem .
      • hilary_fanka Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 19:45
        Trafiłam na Kota zupełnym przypadkiem. Wpisałam jakąs gwiazdę w Google i wyskoczył
        mi Kotek. Chciałam skomentować post, ale wyskoczył mi komunikat, że najpierw trzeba
        się zalogować. Zrobiłam to i od tamtej pory wchodzę praktycznie codziennie.
    • zaczarowanaaaa Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 19:42
      od koleżanek poleciły i powiedziały że siedzą całymi dniami na tej
      stroniesmirksurprisedkisssercekwiat
    • riki1246 Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 19:54
      Ja tak założyłam go i niekożystałam nawet a kilka miesięcy temu zaczełam tak coraz częściej
      wchodzić i whodze codziennie teraz .. smilesmile
      Al ciesze sie czasmai pome poplotkoewać o gwiazdach , zostawiać artykóły i w ogóle smilesmile:-
      Dbig_grintongue_outtongue_out
      • madziaraa Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 19:58
        siostra mi pokazałaa . :p
    • honeey Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 20:00
      ja raz weszłam na to nie pamiętam jak to się stało xD i zaczęłam wchodzić coraz
      częściej wreszcie założyłam sobie konto i wchodzę tu codziennie
    • sweet94 Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 20:00
      ja przez przypadek. przez plotek.pl. o, jak ja dawno nie wchodziłam na tamten
      serwis!
    • dorr Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 20:04
      przyjaciółka gadała coś o tej stronie, a ja z ciekawości zaglądnęłam i tak to
      się zaczęło. przez rok nie miałam konta, a później sobie założyłam i teraz już z
      2 lata minęły jak nie więcej.
    • green_alien Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 20:05
      No nie!!! Ja miałam założyć taki wątek ;p
      No dobra już,już.Ok,uspokoiłam się,mogę pisać.A więc :

      koleżanka mi poleciła ;p
    • dziewczyna_d Re: Jak poznałaś/łeś stronę Kotek.pl ? 26.09.10, 20:08
      ja nie poznalam kotka osobiscie. kiedys (byla)przyjaciolka mowila czesto o jakis newsach o
      gwiazdach i sie jej zapytalam skad to wszystko wie. wtedy podala mi adres tej stronki za co
      badz co badz jestem jej wdzieczna ;d
    • amazinga Przez radio... 26.09.10, 20:11
      Kiedyś (jakiś rok temu) przez przypadek włączyło mi się radio kotek. Trochę
      posłuchałam. Potem po jakimś czasie przypomniałam sobie o nim, nazwy nie
      pamiętałam, ale w pamięć zapadł mi ten różowy kotek z przymróżonym lewym
      oczkiem, więc wpisałam w google kotek. No i dalej to już możecie się domyślić.
      Trafiłam na stronkę, najpierw przez kilka miesięcy byłam tu jako gość, a potem
      jak już nie można było komentować jako gość, zarejestrowałam się. Mam tu bodajże
      4 konta. To jest drugie. Po prostu cztery razy chciałam zacząć wszystko od zera.wink
    • urszulka2691 google 26.09.10, 20:15
      wpisałam w google "portale plotkarskie dla nastoletek" i wyskoczył mi kotek.plwinkWeszłam i
      spodobało mi sie wiec założyłam kontoserce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka