kochhaniex3 27.09.10, 16:13 Witam was kotki Mam do was pytanie odnośnie ćwiczeń xd Otóż chce zrzucić brzuszek i boczki. Macie do polecenia jakieś ćwiczenia (odpada pływanie, bieganie i skakanka ) Z góry dzięki za odpowiedzi ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
linda a6w 27.09.10, 16:16 jesli nigdy o tym nie slyszalas to wpisz w google a cie oswieci xD to jest boskie i widac efekty acz kolwiek nie musisz az tak ryc .....rob po swojemu byleby bolalo Odpowiedz Link Zgłoś
green_alien Re: a6w 27.09.10, 16:22 W google jest tego masa, spróbuj kiedyś poszukać A teraz spadam pograć na gitarze Odpowiedz Link Zgłoś
monique18 Re: ćwiczenia. 27.09.10, 16:45 a6w jest ok. działa na większość mięśni brzucha Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: ćwiczenia. 27.09.10, 17:18 tańce. najbardziej hip-hop lub disco-dance. Odpowiedz Link Zgłoś