Dodaj do ulubionych

ćwiczenia.

27.09.10, 16:13
Witam was kotki kiss

Mam do was pytanie odnośnie ćwiczeń xd

Otóż chce zrzucić brzuszek i boczki.

Macie do polecenia jakieś ćwiczenia (odpada pływanie, bieganie i skakanka sad )

Z góry dzięki za odpowiedzi ! kiss
Obserwuj wątek
    • linda a6w 27.09.10, 16:16
      jesli nigdy o tym nie slyszalas to wpisz w google a cie oswieci xD to jest boskie i widac efekty acz kolwiek nie musisz az tak ryc .....rob po swojemu byleby bolalo suspicious
      • green_alien Re: a6w 27.09.10, 16:22
        W google jest tego masa, spróbuj kiedyś poszukać wink A teraz spadam pograć na
        gitarze smile
    • flo. ćwiczenia. 27.09.10, 16:39
      żadne a6w, tylko zwykłe brzuszki.
    • monique18 Re: ćwiczenia. 27.09.10, 16:45
      a6w jest ok. działa na większość mięśni brzucha wink
    • anja_ Re: ćwiczenia. 27.09.10, 17:18
      tańce. najbardziej hip-hop lub disco-dance.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka