Dodaj do ulubionych

Wstręt do ubrań...xD

04.10.10, 19:55
A wiec, tak chciała bym się dowiedzieć (tak z ciekawościbig_grin) czy są takie ciuchy do których
macie wstręt?

Ja np. mam do jedno częściowych strojów kąpielowych i nie za bardzo lubię swetry takie z
wełny czy z czego je się tam robi na chodzi mi o takie babcine no i do spódniczek w kratkę.

A wy?
Obserwuj wątek
    • kajuchna czemu nikt nie odpowiada ;( 05.10.10, 22:21
    • sonia321 Re: Wstręt do ubrań...xD 05.10.10, 22:56
      buty na małym obcasie z czubkiem

      https://www.dolores.pl/fotka_z_logo_duze_zdjecie.php?
zdjecie=towar/ab15025s.jpg

      O-HY-DA!
      • smog Re: Wstręt do ubrań...xD 05.10.10, 23:10
        buty ze szpicem.
        kolorowe rurki
        dzwony
        ciuchy z cekinami
        sneakersy
        białe spodnie
        białe kozaczki
        i to chyba tylesmile
    • kc_m Re: Wstręt do ubrań...xD 05.10.10, 23:04
      kajuchna <3
      • paula11 Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 08:06
        Buty z czubem! Po prostu ohyda!
    • bellacullenx Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 12:49
      białe kozaczki, szpilki na małym obcasie
    • xxxshexxx Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 13:07
      Glany... brrruncertain
    • squash moherowe berety. ;d 06.10.10, 13:21
    • olixa Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 13:29
      ja nie lubię takich dłuuugich spódnic do ziemi... tongue_out
      • majson Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 15:41
        glany, długie spódnice(gdzieś do środka łydek lub dłuższe), buty z czubkami!,
        buty takie do chodzenia po górach czy coś fuuu zawsze są ohydne...
        • beniaxd Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 15:47
          trampki na obcasie .!
    • marsjanka115 x__x 06.10.10, 15:50
      do każdych muahaha xd
      nie no nie wiem nie lubię spódniczek shock
      devil
    • olciaaa03 Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 15:51
      golfffyyy brrrrrrrrr
    • currant_ . 06.10.10, 16:22
      golf.
      nienawidze golfów!
      poprostu czuje , że się w nich dusze.
      w mojej szafie nigdy nie znajdzie się golf.
    • kiwi Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 16:28
      do białych kozaczków, fuj >.<
    • chrupek . 06.10.10, 16:37
      Golfy, spódniczki, szerokie dżinsy tzw. dzwony.
      + Fioletowy bluzki.
      • miirinda666 Re: . 06.10.10, 16:44
        miniówą , białym kozaczkom i bluzeczkom do pępka mówie stanowcze nie! ;o
    • vanessa_ Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 16:47
      grubych swetrów, długich babcinych spódnic.
      No i jak większość do białych kozaczków xd
      • beemazzy Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:06
        tak, białe kozaczki to szczyt xd. no i miniówek, szczególnie takich ze skóry agrrrr!
    • vera7 Re:Wstręt do... 06.10.10, 17:01
      Conversów,dzwonów, pełnych butów z odkrytą piętą, butów na koturnach,
      pomarańczowych swetrówi innych rzeczy, rożowych bluzek,szalików, długich spódnic
      i sukienek, ......
    • monique18 Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:02
      1. miejsce - lateksowe legginsy
      2. miejsce - żółte rajstopy
      3. miejsce - trampki na obcasie

      To mnie chyba najbardziej drażni i sama bym tego nie założyła wink
      • monique18 Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:04
        Zapomniałam jeszcze o tym, co jest w powyższych wypowiedziach - białe kozaczki wink
        • elf97 Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:10
          białe kozaczki . no i szpilki z czubem .
    • lolisia_xdd Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:12
      dzwony i berety, bluzki ze srajli itp.
    • pinkax3 Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:13
      Ja nie lubie najbardziej golfów . ! xD .! No i jeszcze pare rzeczy .. xd
    • julia1049 spódniczki i spódnice i golfy 06.10.10, 17:14
    • domana MAM i to jakie... 06.10.10, 17:16
      do butów emu...
      są według mnie brzydkie i pewnie przemakają ;/
      ale to tylko moje zdanie smile

    • aparatkaa. Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:16
      hmm.. żeby aż wstręt? nie no big_grin po prostu nie lubię : białych kozaczków, dzwonów [mam
      jedne w swojej szafie ale ich nie noszę], butów na obcasach <br/> <br/>, szpilek, mini
      spódniczek, bluczeczek takich przykrótkawych, że plecy/pępek widać , <br/>, strojów
      dwuczęściowych, ale noszę jak jest konieczność [żeby sie opalić], mini miniówek, mini
      sukienek, staników nieusztywnianych :lol2: xDD chyba tyle . za to kocham trampki i
      adidasy, rurki [czarne głównie] i proste spodnie, długie t-shirty, bluzy z kapturem przez
      głowę takie duuże skejtowskie xDD, bluzy na rozpinanie, swetry cieplutkie <3 mogą być z
      golfem.. czapki z daszkiem :lol2: takie dla skejtów, trochę chłopięce xD kolczyki
      przeróżne big_grin chyba tyle tongue_out
    • mweezy . 06.10.10, 17:18
      bardzo nie lubię golfów, czuję jakbym się dusiła.
    • mail_jeevas Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:23
      do ADIDASOW. po prostu ich nie lubie.. d:
    • another_woman Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 17:52
      Buty emu. No normalnie coś mi się robi na ich widok.
      Czerwone ciuchy.
      Prawdziwe futra. Za nic bym nie założyła.
    • sunshine16 Re: Wstręt do ubrań...xD 06.10.10, 18:00
      N I E N A W I D Z Ę G O L F Ó W.
      Są paskudne, wszędzie mnie gryzą i drapią...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka