mayflower 08.10.10, 22:00 Lubicie go? Ja jestem Beadlesomaniaczką!!! Wpiszcie w youtuba Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mayflower Re: Christian Beadles!<3 08.10.10, 22:01 Powinno Być na końcu sorry Beadles!!! I CB Odpowiedz Link Zgłoś
dom_998 Re: Christian Beadles!<3 08.10.10, 22:04 Kocham ,kocham ,kocham ,kocham ma boskie filmiki na youtube i jest sweet Odpowiedz Link Zgłoś
blackout_ kto to? 08.10.10, 22:06 kolejny Bieber? ah nie! Kolega Biebera, i wszystkie słit faneczki go uwielbiają, bo PsZeCCieŻ oN i SłIt DżAsTiNeEk! Nie wypowiadam się o ludziach, którzy są sławni nie wiadomo za co. Za to że mają sławnych znajomych. Bezsensu < 3 Odpowiedz Link Zgłoś
kari116 no tak 08.10.10, 22:10 ciapolko, mnie jeydon obrzydza swoim zachowaniem -.- Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: no tak 08.10.10, 22:22 a co jeydon takiego 'orzbydliwego' robi? wale jest genialny i tyle. beadlesa nie znam, bo mi youtube zamula i nie mam jak sprawdzić, ale kojarzę coś, że to znajomy biebera chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
mayflower Re: no tak 08.10.10, 22:25 nie szkodzi że znajomy bibera i tak zajefajny i na pewno miliardy razy lepszy od Jeydona, chociaż przy Valentine's Day się pokładałam ze śmiechu ale to tylko jeden, a Christian ma kupę takich, co umieram... Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: no tak 09.10.10, 21:27 mnie to nie przeszkadza, że jest jego znajomym. ale wydaje mi się, że skoro to taki młodziak, to poczucie humoru też będzie kiepskie. za chwilę sprawdzę na youtube i napiszę, co sądzę. Odpowiedz Link Zgłoś
coloringme Re: Christian Beadles!<3 09.10.10, 16:41 mhhmm... Zgodze się że ten pan zawdziecza sławę swojemu popularnemu koledze, ale nie zmienia to faktu, że jest słodki i bywa smieszny! (: Pzdr CM ; * Odpowiedz Link Zgłoś
famous_ash Re: Christian Beadles!<3 10.10.10, 11:38 Haha on jest super! I żeby nie było, jak się dowiedziałam o kimś takim jak Christian Beadles to nie wiedziałam ze on jest przyjacielem Justina -_- Odpowiedz Link Zgłoś
indigo Re: Christian Beadles!<3 10.10.10, 11:45 znam ,ale uważam ,że jeydon jest lepszy . w sumie to już ani tego ani tego nie oglądam . Odpowiedz Link Zgłoś