Dodaj do ulubionych

Ile macie jedynek ?

    • elena98 Re: Ile macie jedynek ? 26.04.11, 13:39
      Nie mam ani jednej. Ale gdybym miała powiedziałabym rodzicom, bo i tak wyszłoby to na jaw (niestety crying). I starałabym się je jak najszybciej poprawić.
      • anja_ Re: Ile macie jedynek ? 26.04.11, 16:13
        dwie.
        z fizyki, bo nie nauczyłam się, a mnie spytała.
        z religii, ze sprawdzianu -.-

        o jedynce z fizyki wiedzą.
        mam zamiar tą drugą poprawić, bo jak na razie mam tylko jedną ocenę z religii.
    • yyep ;> 08.05.11, 10:44
      8?9?10? jakoś tak, ale to i tak nie jest źle. i nie, nie przejmuję się nimi, bo liczą się dla mnie oceny końcowe. i dla moich rodziców też, mama wie o jakiejś połowie, ale wściekać się napewno nie będzie, bo na półrocze miałam ich 26, więc i tak lepiej się uczę.
    • shunra Re: Ile macie jedynek ? 08.05.11, 11:29
      Tylko jedną z kartkówki z fizyki jak ja nie znoszę tego przedmiotu jeszcze mamy nauczycielkę taką co sama ledwo rozumie to co ma nam wytłumaczyć bez podręcznika to by sama nic nie umiała
    • stranger17 Re: Ile macie jedynek ? 31.05.11, 20:38
      ostatnio jak moja mama wróciła z zebrania miałam 18. Poszłam popoprawiać kilka, ale nie wiem czy poprawiłam.. Jestem w 2 gim.
      Czy się przejmuję? Może trochę.
    • vampire44 0 !!! 31.05.11, 20:41
      O
      • mee1 żadnej , bo tydzień temu skończyłam matury !! 31.05.11, 20:50
        bahahaha i teraz do pąździernika mam wolne <evil laugh>
    • naomi. ₪ ø ||| ·o. 02.06.11, 18:47
      chyba z 6 do 2.
      nie!
      nie xd
    • alexis69 nie mam jedynek ;d 04.06.11, 00:18
      1 liceum. ;]
    • pulii_ - 04.06.11, 22:16
      mam dwie jedynki, chodzę do klasy pierwszej gimnazjum.

      tak, przejmuję się nimi, ponieważ dostałam je niesprawiedliwie i sądzę, że nie zasługuję na nie.

      mówię rodzicom zarówno o ocenach negatywnych jak i pozytywnych.

      już je poprawiłam. dostałam ostatnio pięć 5 i pani od języka polskiego poprawiła mi te jedynki. teraz wychodzi mi ocena pomiędzy 4/5. w poniedziałek jestem pytana.
      • kapi Totalnie ani jednej . 07.06.11, 14:18
        A dokładnie tylko jedną , ale to tylko kwestia czasu . Jutro idę ją poprawić więc to prawie żadna jedynka .

        Bardzo , ale to bardzo przejmuję się jedynkami . Tak samo jak dwójkami i trójkami . Mój spokój zaczyna się dopiero od oceny dobrej , ponieważ wiem , że stać mnie na bardzo dużo .
    • mysiuniaxpp Re: Ile macie jedynek ? 29.12.11, 23:26
      nie wiem dokładnie . ok . 5 -7 . coś takiego , ale dokładnie nie wiem .
      o wszystkich mamie mówię od razu . czy się nimi przejmuje ? średnio , zależy z jakiego przedmiotu . z chemii najbardziej , bo zbliża się półrocze a ja mam . ; ' 1 , 1 , 5 ' .
      co prawda nie jestem zagrożona , ale na półrocze wypada mi najprawdopodobnie 2 ;/
      • noicomipowiesz Re: Ile macie jedynek ? 15.01.12, 13:16
        Jestem w 6kl i nigdy jeszcze nie miałam jedynki na koniec z jakiegoś przedmiotu. tongue_out
    • your_nightmare Re: Ile macie jedynek ? 15.01.12, 21:53
      Miałam jedną , przez własną głupotę . Poprawiłam ją , powiedziałam rodzicom .

      smile
      • cecilia Re: Ile macie jedynek ? 15.01.12, 22:06
        Ja mam z 8, nie liczyłam. Chodzę do 1 gim. Ale trójek na semestr wychodzi mi tylko 3, resztę mam wyższe, więc się nie przejmuję.
    • hejkaa Re: Ile macie jedynek ? 16.01.12, 13:25
      Jedynek mam kilka, tak przejmuję się nimi. Ale co tam ? Dobrze się uczę i jakoś się poprawi wink) Chodzę do 6 klasy.
    • paulina3678 Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 13:10
      ja mam chyba 3 albo 4
      • answer 1:P 21.01.12, 13:52
        Sprawdzian z fizy, cała klasa podostawała pały. Ale poszła do poprawy i wyszło 4+ ( z bólem, oj z bólem xD ) . A jestem 3 gim. A w domu nic nie było, bo u mnie nie ma ogólnie draki o oceny, czy coś, może to dlatego, że mam same piątki, parę szóstek i czwórek i 1 czy 2 trójki brawo
    • blackout. Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 14:12
      chodzę do 2 gim. i na szczęście nie mam żadnej jedynki. miałam mieć z chemii, ale udało mi się wyciągnąć na dwa. smile
    • estrellaa Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 14:41
      ziroł . ; D
      nie no tak serio to jestem w 2 gim i nie mam jedynki .
    • milusia22 Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 14:53
      Na półrocze żadnej, ale w dzienniku hmm... następne pytanie proszę! chodzę do 2 gim
      No coś ty! poprawi się więc nie
      jasne :p o niektórych
      kiedyś na pewno...
    • emmaj660 Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 15:01
      ile??? dziewczyna to zabierz się do nauki a nie siedź tylko na necie!! bo to ci nic nie da!! ja już mam wystawione oceny!!! nie mam ani jednej a jestem w 2 liceum smilesmile
    • diabolusxxx Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 15:25
      miałam jedną czy dwie, nie mówiłam o niej rodzicom, ani też się nie poprawiałam.
    • xadax Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 19:28
      nie mam jedynek serce jestem w 1 gim
      przejmuję się ale dwójami
      nie mam o czym ; )
      staram się poprawiać te dwójki
    • jennaush Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 21:16
      Ja chodzę do 6 klasy podstawówki i nie mam żadnej jedynki z czego bardzo się cieszęsmile
      • anja_ Re: Ile macie jedynek ? 22.01.12, 18:13
        w drugiej klasie.

        z matmy, we wrześniu, z odpowiedzi, pół klasy dostało.
        z techniki, bo malowałam usta i mnie spytał i nie umiałam.
        a wf, bo nie chciałam stać na rękach.

        ale średnia jest przyzwoita w tym półroczu ;D
    • marsjanka115 x__x 22.01.12, 18:46
      hmm 8 będzie .
    • justa28t Re: Ile macie jedynek ? 01.02.12, 15:31
      Mam około 10.
      Troszkę tak.
      Oni sami się dowiadują w szkole.
      Tak, ale czasami.
    • choocolattee Re: Ile macie jedynek ? 03.02.12, 21:34
      2 gimnazjum , ani jednej jedynki ! big_grin
      ale jesli bym miala bym powiedziała rodzicom smile
    • mileymiley Re: Ile macie jedynek ? 05.02.12, 12:04
      Nie mam żadnej, jestem w 2 gimnazjum.
    • koralina94 Re: Ile macie jedynek? 05.02.12, 12:39
      Póki co, tylko dwie. Jestem w drugiej liceum.
      Nie, śmiałam się z nich, bo jedna była praktycznie za nic.
      Powiedziałam tylko o jednej.
      Nie, bo to było pod koniec semestru.
    • joasiiaa Re: Ile macie jedynek ? 05.02.12, 18:30
      nie liczę, 2LO
      nie
      tak
      czasami
      wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka