elena98 Re: Ile macie jedynek ? 26.04.11, 13:39 Nie mam ani jednej. Ale gdybym miała powiedziałabym rodzicom, bo i tak wyszłoby to na jaw (niestety ). I starałabym się je jak najszybciej poprawić. Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: Ile macie jedynek ? 26.04.11, 16:13 dwie. z fizyki, bo nie nauczyłam się, a mnie spytała. z religii, ze sprawdzianu -.- o jedynce z fizyki wiedzą. mam zamiar tą drugą poprawić, bo jak na razie mam tylko jedną ocenę z religii. Odpowiedz Link Zgłoś
yyep ;> 08.05.11, 10:44 8?9?10? jakoś tak, ale to i tak nie jest źle. i nie, nie przejmuję się nimi, bo liczą się dla mnie oceny końcowe. i dla moich rodziców też, mama wie o jakiejś połowie, ale wściekać się napewno nie będzie, bo na półrocze miałam ich 26, więc i tak lepiej się uczę. Odpowiedz Link Zgłoś
shunra Re: Ile macie jedynek ? 08.05.11, 11:29 Tylko jedną z kartkówki z fizyki jak ja nie znoszę tego przedmiotu jeszcze mamy nauczycielkę taką co sama ledwo rozumie to co ma nam wytłumaczyć bez podręcznika to by sama nic nie umiała Odpowiedz Link Zgłoś
stranger17 Re: Ile macie jedynek ? 31.05.11, 20:38 ostatnio jak moja mama wróciła z zebrania miałam 18. Poszłam popoprawiać kilka, ale nie wiem czy poprawiłam.. Jestem w 2 gim. Czy się przejmuję? Może trochę. Odpowiedz Link Zgłoś
mee1 żadnej , bo tydzień temu skończyłam matury !! 31.05.11, 20:50 bahahaha i teraz do pąździernika mam wolne <evil laugh> Odpowiedz Link Zgłoś
pulii_ - 04.06.11, 22:16 mam dwie jedynki, chodzę do klasy pierwszej gimnazjum. tak, przejmuję się nimi, ponieważ dostałam je niesprawiedliwie i sądzę, że nie zasługuję na nie. mówię rodzicom zarówno o ocenach negatywnych jak i pozytywnych. już je poprawiłam. dostałam ostatnio pięć 5 i pani od języka polskiego poprawiła mi te jedynki. teraz wychodzi mi ocena pomiędzy 4/5. w poniedziałek jestem pytana. Odpowiedz Link Zgłoś
kapi Totalnie ani jednej . 07.06.11, 14:18 A dokładnie tylko jedną , ale to tylko kwestia czasu . Jutro idę ją poprawić więc to prawie żadna jedynka . Bardzo , ale to bardzo przejmuję się jedynkami . Tak samo jak dwójkami i trójkami . Mój spokój zaczyna się dopiero od oceny dobrej , ponieważ wiem , że stać mnie na bardzo dużo . Odpowiedz Link Zgłoś
mysiuniaxpp Re: Ile macie jedynek ? 29.12.11, 23:26 nie wiem dokładnie . ok . 5 -7 . coś takiego , ale dokładnie nie wiem . o wszystkich mamie mówię od razu . czy się nimi przejmuje ? średnio , zależy z jakiego przedmiotu . z chemii najbardziej , bo zbliża się półrocze a ja mam . ; ' 1 , 1 , 5 ' . co prawda nie jestem zagrożona , ale na półrocze wypada mi najprawdopodobnie 2 ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
noicomipowiesz Re: Ile macie jedynek ? 15.01.12, 13:16 Jestem w 6kl i nigdy jeszcze nie miałam jedynki na koniec z jakiegoś przedmiotu. Odpowiedz Link Zgłoś
your_nightmare Re: Ile macie jedynek ? 15.01.12, 21:53 Miałam jedną , przez własną głupotę . Poprawiłam ją , powiedziałam rodzicom . Odpowiedz Link Zgłoś
cecilia Re: Ile macie jedynek ? 15.01.12, 22:06 Ja mam z 8, nie liczyłam. Chodzę do 1 gim. Ale trójek na semestr wychodzi mi tylko 3, resztę mam wyższe, więc się nie przejmuję. Odpowiedz Link Zgłoś
hejkaa Re: Ile macie jedynek ? 16.01.12, 13:25 Jedynek mam kilka, tak przejmuję się nimi. Ale co tam ? Dobrze się uczę i jakoś się poprawi ) Chodzę do 6 klasy. Odpowiedz Link Zgłoś
answer 1:P 21.01.12, 13:52 Sprawdzian z fizy, cała klasa podostawała pały. Ale poszła do poprawy i wyszło 4+ ( z bólem, oj z bólem xD ) . A jestem 3 gim. A w domu nic nie było, bo u mnie nie ma ogólnie draki o oceny, czy coś, może to dlatego, że mam same piątki, parę szóstek i czwórek i 1 czy 2 trójki Odpowiedz Link Zgłoś
blackout. Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 14:12 chodzę do 2 gim. i na szczęście nie mam żadnej jedynki. miałam mieć z chemii, ale udało mi się wyciągnąć na dwa. Odpowiedz Link Zgłoś
estrellaa Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 14:41 ziroł . ; D nie no tak serio to jestem w 2 gim i nie mam jedynki . Odpowiedz Link Zgłoś
milusia22 Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 14:53 Na półrocze żadnej, ale w dzienniku hmm... następne pytanie proszę! chodzę do 2 gim No coś ty! poprawi się więc nie jasne :p o niektórych kiedyś na pewno... Odpowiedz Link Zgłoś
emmaj660 Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 15:01 ile??? dziewczyna to zabierz się do nauki a nie siedź tylko na necie!! bo to ci nic nie da!! ja już mam wystawione oceny!!! nie mam ani jednej a jestem w 2 liceum Odpowiedz Link Zgłoś
diabolusxxx Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 15:25 miałam jedną czy dwie, nie mówiłam o niej rodzicom, ani też się nie poprawiałam. Odpowiedz Link Zgłoś
xadax Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 19:28 nie mam jedynek jestem w 1 gim przejmuję się ale dwójami nie mam o czym ; ) staram się poprawiać te dwójki Odpowiedz Link Zgłoś
jennaush Re: Ile macie jedynek ? 21.01.12, 21:16 Ja chodzę do 6 klasy podstawówki i nie mam żadnej jedynki z czego bardzo się cieszę Odpowiedz Link Zgłoś
anja_ Re: Ile macie jedynek ? 22.01.12, 18:13 w drugiej klasie. z matmy, we wrześniu, z odpowiedzi, pół klasy dostało. z techniki, bo malowałam usta i mnie spytał i nie umiałam. a wf, bo nie chciałam stać na rękach. ale średnia jest przyzwoita w tym półroczu ;D Odpowiedz Link Zgłoś
justa28t Re: Ile macie jedynek ? 01.02.12, 15:31 Mam około 10. Troszkę tak. Oni sami się dowiadują w szkole. Tak, ale czasami. Odpowiedz Link Zgłoś
choocolattee Re: Ile macie jedynek ? 03.02.12, 21:34 2 gimnazjum , ani jednej jedynki ! ale jesli bym miala bym powiedziała rodzicom Odpowiedz Link Zgłoś
mileymiley Re: Ile macie jedynek ? 05.02.12, 12:04 Nie mam żadnej, jestem w 2 gimnazjum. Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: Ile macie jedynek? 05.02.12, 12:39 Póki co, tylko dwie. Jestem w drugiej liceum. Nie, śmiałam się z nich, bo jedna była praktycznie za nic. Powiedziałam tylko o jednej. Nie, bo to było pod koniec semestru. Odpowiedz Link Zgłoś