28.10.10, 16:07
Szukam fajnych kodów do trójki. Tak wiem, google nie gryzą, szukałam tam ale mi nie działają sad
Obserwuj wątek
    • pola16 tu ;d 28.10.10, 16:11
      Tekst linka
      • star_is_best Re: tu ;d 28.10.10, 16:14
        też stąd brałam
    • xxxpeacexxx Re: Kody 28.10.10, 16:13
      To zależy jakiego masz Windowsa. Ja mam Windows xp i wszystkie kody mi działają.
      Ty pewnie masz innego Windowsa ;D
    • kara33441 Re: Kody 28.10.10, 16:17
      ja tylko znam taki...bo mam poradnik i niestety tylko na kase mi działa jeden kod....jest to kod na 50 000 simoleonów więcej kod jest taki - motherlode
      • nikt. Re: Kody 28.10.10, 16:20
        motherlode, moveobjects_on, testingcheatsenabled true. i tu sięnie kopnij, bo trudny wyraz. cool
        • nevermind_ Re: Kody 01.11.10, 00:16
          z kodami, to żadna przyjemność z gry <3
    • sim_ekspert Re: Kody 02.11.10, 20:53
      Zbiór oficjalnych kodów do gry znajdziesz tutaj.
    • ciapolka jak Ci nie działają, to nie działają. 02.11.10, 20:56
    • phraine Re: Kody 02.11.10, 22:53
      nie znam strony ale jedyne których używałam i mi działały to motherlode,
      testingcheatsenabled i buydebug.
      Ale ja wolę grać bez kodów wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka