ann_rock 28.10.10, 16:07 Szukam fajnych kodów do trójki. Tak wiem, google nie gryzą, szukałam tam ale mi nie działają Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xxxpeacexxx Re: Kody 28.10.10, 16:13 To zależy jakiego masz Windowsa. Ja mam Windows xp i wszystkie kody mi działają. Ty pewnie masz innego Windowsa ;D Odpowiedz Link Zgłoś
kara33441 Re: Kody 28.10.10, 16:17 ja tylko znam taki...bo mam poradnik i niestety tylko na kase mi działa jeden kod....jest to kod na 50 000 simoleonów więcej kod jest taki - motherlode Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. Re: Kody 28.10.10, 16:20 motherlode, moveobjects_on, testingcheatsenabled true. i tu sięnie kopnij, bo trudny wyraz. Odpowiedz Link Zgłoś
sim_ekspert Re: Kody 02.11.10, 20:53 Zbiór oficjalnych kodów do gry znajdziesz tutaj. Odpowiedz Link Zgłoś
phraine Re: Kody 02.11.10, 22:53 nie znam strony ale jedyne których używałam i mi działały to motherlode, testingcheatsenabled i buydebug. Ale ja wolę grać bez kodów Odpowiedz Link Zgłoś