Dodaj do ulubionych

Ulubiony język ?

    • cotton.caandyy. Re: Ulubiony język ? 12.12.10, 18:30
      Lubię angielski, ale kocham polski! Na serio! Ciągle jeżdżę na konkursy i idzie mi świetnie! ;D Ale z obcych to kocham włoski! Najpiękniejszy język na świecie!
      • alice_16 Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 18:18
        Zdecydowanie rosyjski, który wprost uwielbiam. Jest łatwy i przyjemny. A oprócz tego to jeszcze niemiecki, uczę sie od podstawówki. Trochę wkurzająca gramatyka, ale poza tym jest całkiem w porządku.
    • czaqdra_ Re: Ulubiony język ? 12.12.10, 18:32
      angielski ♥ i może włoski : )
      • emily698 Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 10:57
        Uwielbiam angielski, to mój nulubiony język. Nawet chodzę z moją przyjaciółką na korki. Uważam że obie jesteśmy dobre bo radzimy sobie całkiem nieźlesmilesmile
    • senseless Re: Ulubiony język ? 12.12.10, 19:18
      no angielski oczywiście i grecki też big_grin

      w liceum zamierzam isć jeszcze na francuski, bo baardzo mi się podoba wink
    • ciapolka angielski. 13.12.10, 10:44
      angielski bo mam zamiar wyjechać za kilka lat do Stanów Zjednoczonych.
      Na drugim miejscu jest hiszpański, a na trzecim niemiecki. (nienawidze francuskiego btw.)
    • adorable Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 10:48
      najbardziej lubie język niemiecki ..
    • milya Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 10:55
      angielski, a chcialabym sie uczyc japonskiego, poniewaz uwielbiam anime i mange. co prawda, staram sie poznawac nowe slowka, ale to wciaz malo...
    • klaudia_25 Polski ? 21.01.11, 10:56
    • laurilla Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 11:00
      Polski xd I angol wink)
    • miki124 Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 11:05
      ja tez lubie angielski (jak z rodziacmi gdzies wyjdzami to sie dogadam )cwicze 0d 6 lat ale jeszcze chciaalbym nauczyc sie angielskiego ale amerykanskiego bo teraz ucze sie brytyjskiego , a amerykasnski jest latwiejszy
    • lotka9087 Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 11:20
      jaaaa od .... 9 lat uczę się ang. <;
      taak, nie zmyślam...
      umiem go w stopniu...,że mogłabym dogadać się z obcokrajowcem w jakiejś nieskomplikowanej sprawie. big_grin
      PS . Obecnie jestem w 6 klasie podstawówki x DD smirk
    • faith_ Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 11:28
      angielski. (:
    • azi1002 Polski, do dyjabła! 21.01.11, 11:32
      Taki śliczny, szeleszczący język...
      Sądzę, że całkiem dobrze umiem angielski, a chciałabym się nauczyć... może najpierw hiszpańskiego? A potem - kolejne i kolejne języki... (Taa, już widzę, jak coś z tego wychodzi.)
      Dla odmiany, bardzo nie lubię niemieckiego, którego uczę się od czwartej klasy. Jak to stwierdziła moje koleżanka, w tym języku nawet "Kocham cię" brzmi jak wystrzał plutonu egzekucyjnego. Może troszkę przesadziła, a może to po prostu ja nie spotkałabym nikogo, kto swoją wymową mógłby sprawić, że niemiecki zabrzmi mile dla ucha...

      Myślnik
    • wiolaa Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 11:39
      ja lubię angielski(amerykański)i i polski
    • emmaj660 Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 11:47
      angielski! chociaż lubię też niemiecki !!
      szybko wchodzą mi piosenki również po czesku i włosku!! smilesmile
    • avril993 Angielski 21.01.11, 11:49
      Uczę się go prywatnie od przedszkola i na początku go strasznie nie lubiłam, ale potem gdy zaczęłam interesować się muzyką polubiłam angola i zaczęłam się go porządnie uczyć. Efekt jest taki, że wygrałam mnóstwo konkursów itd. Podejrzewam, że gdyby nie to to cienko by było... Słówka wchodzą mi same po prostu smile Jest przyjemnym językiem, przydaje się wszędzie. I wgl uwielbiam go. Niemiec - masakra. Uczę się go od 2 lat i z tego co wynika z mojej książki co powinnam umieć to ja nawet połowy nie umiem... Ten język jest po prostu okropny. Szlak mnie trafia jak go widzę. Te ich słówka przpadki końcówki i ine duperele białej gorączki można dostać. I jeszcze lubię Hiszpański. smile
    • sonia321 Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 12:16
      japoniec
      • molinka Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 14:46
        hiszpański i portugalski <3
        niestety nie umiem , a chciałabym się nauczyć .
    • dizziness Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 14:54
      Francuski. Angielski ujdzie, a niemieckiego nie cierpię.
    • paramore_lol Angielski<3,Włoski. 21.01.11, 14:59
    • rabid_squirrel Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 15:00
      Angielski ale niemieckiego ni cierpię xD tongue_out
    • alice087 Angielski 21.01.11, 17:45
    • never Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 17:48
      Podoba mi angielski, francuski, włoski. tongue_out
    • nalkaa_ Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 17:58
      angielski - uczę się go od 1 klasy , łatwo się zapamiętuje ;p
      niemiecki - uczę się od 5 klasy , też nie jest trudny chociaż trochę trudniejszy od angielskiego wg mnie ;p
      • nalkaa_ Re: Ulubiony język ? 21.01.11, 18:00
        ahh no i włoski - dopiero się uczę od wakacji <3 ;p
    • blondzia Angielski,Hiszpański i Francuski . 21.01.11, 18:03
      Kocham słuchać piosenek po angielsku tak pięknie brzmią a hiszpański i francuski też są wspaniałymi językami smiletongue_out
    • alus121 Francuski ♥ 21.01.11, 18:15
    • roksanaroxana Angielski oczywiście ;p 21.01.11, 18:17

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka