domi.bieber.xdd
29.12.10, 19:19
Przed wakacjami zaczęłam chodzić z moim kolegom z klasy . Strasznie byłam w nim zakochana i wgl . jednak we wakacje pomyślałam, że już go nie kocham ....myliłam się!! Zerwałam z nim , a on cały czas wypisywał mi , ze mnie kocha , że mu się podobam i wgl . Ja mówiłam , ze to już koniec i , ze nie ma na co liczyć . ...
Gdy zobaczyłam go na rozpoczęciu roku szkolnego znowu się nim zauroczyłam . ( mi to chyba nie minie ) no , ale on już mi nic nie pisał . Powtarzał , że po prostu jestem jego przyjaciółką . No więc przystopowałam i nic nie mówiłam , ( cały czas go kochając ) . Nie dawno on zaczął chodzić z moją najlepszą przyjaciółką i nie wiem co mam robić . Jestem strasznie zła , ze zmarnowałam taką szansę . Teraz jestem delikatnie zazdrosna i jest mi przykro , że ona z nim chodzi .
Co mam robić ? POMÓZCIE . ; ///